درخواست نرم افزار هاي كاربردي

T_A_M_B_A_L

مدیر سابق
کاربر سایت
Feb 2, 2006
936
نام
Milad
سلام
اگه ممکنه 2 تا برنامه میخواستم :
1- برنامه ای که بتونه فایل هایی با پسوند BIN رو باز کنه و باهاش بشه فایل هایی با پسوند BIN رو دست کاری کرد .
2- یه برنامه ای که فایل های تصویری باپسوند AVI رو به MPEG تبدیل کنه ولی از کیفیت فایل تصویری کم نشه . (با بعضی از برنامه ها این کار رو کردم ولی کیفیت فیلم خیلی پایین اومد)
با تشکر ...

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,792
نام
امین
این برنامه ای ایشون در پست بالا معرفی کردن احتیاج به رجیستر کد داره اینم رجیستر کد برای پرجن 8 که بالا لینکش هست:
Name: omar
S/N: D5DSC-WZCBM-JRHSC-QVTEV-TR7R8

نوشته شده توسط SHvIRUS:
حجمش واسه من موردی نداره ... فقط اگه فونت فارسی رو ساپرت میکنه یه ندا بده دانلود کنم ;)

بله شایان جان فکر میکنم فونت فارسی هم ساپورت کنه...:)

Dr.Game

کاربر سایت
Mar 21, 2006
23
نام
افشــین
نوشته شده توسط Dr.XJ:
دوست عزیز فکر کنم منظور دوستمون ویرایش کردن باشه
Hex Workshop و دیگر نرم افزار های ویرایش Hex فقط فایل رو بصورت Hexadecimal نشون میدن و قابلیت ویرایش آنچنانی ندارن
یعنی منظورم اینه که برای استفاده کلی طراحی شدن و کارایی ویرایش برای فایل خاصی رو ندارن

فرمت Bin هم که مربوط به فایلهای باینری میشه یعنی هر چیزی
باید ابتدا مشخص شه که ایشون این فایل رو از کجا آوردن

فرمایش شما متــین , مهرپوریا جــان اما من نمیدونم شما چقدر با این برنامه و امکانات اون (مخصوصآ وقتی که رجیستر میشه) آشنا هستید , HEX EDITOR برنامه ای نیست که من تازه با اون آشنا شده باشم
بنابراین با احترام به نظر شما من فکر میکنم در صورت عدم رضایت این دوستمون از این برنامه بهتره در Google با سرچ جمله Download Free Binary Software به دنبال گزینه های بهتری بگرده ....

با تشــــکر

Dr.XJ

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,868
نوشته شده توسط Dr.Game:
فرمایش شما متــین , مهرپوریا جــان اما من نمیدونم شما چقدر با این برنامه و امکانات اون (مخصوصآ وقتی که رجیستر میشه) آشنا هستید , HEX EDITOR برنامه ای نیست که من تازه با اون آشنا شده باشم
بنابراین با احترام به نظر شما من فکر میکنم در صورت عدم رضایت این دوستمون از این برنامه بهتره در Google با سرچ جمله Download Free Binary Software به دنبال گزینه های بهتری بگرده ....

با تشــــکر
راستش اصلا بحث سر کارایی Hex Workshop نیست
مسئله اینه که این نرم افزار فقط بصورت متن و باینری و Hex و ... فایلها رو ویرایش میکنه
مثلا به شما بگن یه فایل BMP رو میخوام ویرایش کنم صد در صد شما بهش نمیگی بیا با HEX Workshop ویرایش کن چون اصلا امکان نداره
منهم منظورم همین بود که باید اول فرمت فایل مورد نظر مشخص بشه بعد ادیتور مخصوص اون فایل ها معلوم بشه
وگرنه شکی تو کارایی های این برنامه نیست;)

Ali

On The Day The Wall Came Down
Administrator
Sep 22, 2005
4,213
نام
علی
آقا برنامه ای نیست که (البته مجانی)فیلم های دی وی دی رو با زیر نویس برای psp تبدیل کنه؟
psp چه فرمتهایی رو پشتیبانی میکنه ؟

Dr.Game

کاربر سایت
Mar 21, 2006
23
نام
افشــین
نوشته شده توسط Dr.XJ:
راستش اصلا بحث سر کارایی Hex Workshop نیست
مسئله اینه که این نرم افزار فقط بصورت متن و باینری و Hex و ... فایلها رو ویرایش میکنه
مثلا به شما بگن یه فایل BMP رو میخوام ویرایش کنم صد در صد شما بهش نمیگی بیا با HEX Workshop ویرایش کن چون اصلا امکان نداره
منهم منظورم همین بود که باید اول فرمت فایل مورد نظر مشخص بشه بعد ادیتور مخصوص اون فایل ها معلوم بشه
وگرنه شکی تو کارایی های این برنامه نیست;)

بله فرمایش شما کاملآ صحیح هستش , همونطور که HEX Workshopنمیتونه فرمت *.BMP رو ویرایش کنه مسلمآ Photoshopهم نمیتونه فرمت *.BIN رو ویرایش کنه .
... و اما در خصوص فایلهای باینری :::
من فکر میکنم که منظور شما اینکه باید نوع ویرایش (متنی یا غیر متنی) فایل مشخص بشه وگرنه تا اونجایی که من به خاطر دارم فایل باینری , یک فایل متنی/عددی بر مبنای 2 با پسوند.BIN هستش و جز از طریق کانال "متنی" اونا , راهی برای ادیت اونا وجود نداره
HEX Editor قابلیت ویرایش "متنی" چنین فایلهایی رو دارا هستش مثل تغییر مسترکــد برخی ریسیورها از طریق ویرایش فایل باینری اونا با همین برنامه. امــا به فرموده شما ظاهرآ فایلهایی با پسوند باینری (*.BIN) , فرمت دیگه ای هم دارن که ابتدا باید مشخص بشن تا بشه اونارو یه جور دیگه هم ویرایش کرد که من اینجا اسمشو گذاشتم "غیر متنی" چون واقعآ برای اون اسم دیگه ای به نظرم نمیرسه ….
دکترجان ممنون میشـــم اگر در این زمینه برای من توضیح بدید و بفرمایید منظور از اینکه "ابتدا باید فرمت فایل مورد نظر مشخص بشه" چیه ؟؟ مگه فرمتش مشخص نیست؟

با تشکــراز شما و دوستان

Dr.XJ

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,868
نوشته شده توسط Dr.Game:
بله فرمایش شما کاملآ صحیح هستش , همونطور که HEX Workshopنمیتونه فرمت *.BMP رو ویرایش کنه مسلمآ Photoshopهم نمیتونه فرمت *.BIN رو ویرایش کنه .
... و اما در خصوص فایلهای باینری :::
من فکر میکنم که منظور شما اینکه باید نوع ویرایش (متنی یا غیر متنی) فایل مشخص بشه وگرنه تا اونجایی که من به خاطر دارم فایل باینری , یک فایل متنی/عددی بر مبنای 2 با پسوند.BIN هستش و جز از طریق کانال "متنی" اونا , راهی برای ادیت اونا وجود نداره
HEX Editor قابلیت ویرایش "متنی" چنین فایلهایی رو دارا هستش مثل تغییر مسترکــد برخی ریسیورها از طریق ویرایش فایل باینری اونا با همین برنامه. امــا به فرموده شما ظاهرآ فایلهایی با پسوند باینری (*.BIN) , فرمت دیگه ای هم دارن که ابتدا باید مشخص بشن تا بشه اونارو یه جور دیگه هم ویرایش کرد که من اینجا اسمشو گذاشتم "غیر متنی" چون واقعآ برای اون اسم دیگه ای به نظرم نمیرسه ….
دکترجان ممنون میشـــم اگر در این زمینه برای من توضیح بدید و بفرمایید منظور از اینکه "ابتدا باید فرمت فایل مورد نظر مشخص بشه" چیه ؟؟ مگه فرمتش مشخص نیست؟

با تشکــراز شما و دوستان
خوب خیلی از برنامه ها و مخصوصا خیلی از بازی ها پسوند فایلهای خودشونو عوض میکنن
و به اون پسوند Bin میدن من هم منظورم همون بود
دقت کنید که مثلا یکی از پسوند های ایمیج سی دی ها همین پسوند BIN هست که شما نمیتونید با Hex Workshop ویرایشش کنید و باید تحت نرم افزار مخصوص اینکار ویرایش بشه
مثلا بایوس پلی استیشن هم اگه یادم مونده باشه همین پسوند رو داره
حتی تنظیمات Onimusha 1 هم همین پسوند رو داره:cheesygri
و ....

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
نوشته شده توسط chalengeeverything:
آقا برنامه ای نیست که (البته مجانی)فیلم های دی وی دی رو با زیر نویس برای psp تبدیل کنه؟

شما با برنامه ImTOO DVD Ripper Platinum متونيد اين كار رو انجام بديد اين برنامه اين قابليت رو داره كه DVD رو به فرمت PSP MPEG-4 Video ريپ كنه همچين براي iPod و موبايل ها هم ميتونيد از اين برنامه استفاده كنيد.

يه عكس هم همين الان از اين برنامه گرفتم كه عكس PSP توش كاملا واضحه :

hyjkmmFD.jpg

از لينك زير ميتونيد دانلود كنيد: (البته من وقت نكردم كركش رو گير بيارم توي تاپيك كرك اگه بگي بچه ها برات پيدا ميكنن)

ImTOO DVD Ripper Platinum

Dr.Game

کاربر سایت
Mar 21, 2006
23
نام
افشــین
نوشته شده توسط chalengeeverything:

موجود دوست من , منتها یه خورده گرونه :D حدود $29 باید از جیب بدی !!! اما از اونجایی که بروبچ بازی سنتر همه آخر مرام و معرفتن پولاشونو رو هم گذاشتن تا بتونن این برنامه رو برای شما بخرن!!! :cheesygri

اینم لینک دانلود آخرین نسخه برنامه ImTOO DVD to PSP Converter 4.0.40.0217 :::

http://www.digipills.com/tinylink/?kSon2Wr7hV

اینم پولش ::: ;)

یوزر : bazicenter.com
رجیستر کد :
Code:
2935-0381-9952-2329-7967-EC7D-74E0-9F31

Dr.Game

کاربر سایت
Mar 21, 2006
23
نام
افشــین
نوشته شده توسط Dr.XJ:
خوب خیلی از برنامه ها و مخصوصا خیلی از بازی ها پسوند فایلهای خودشونو عوض میکنن
و به اون پسوند Bin میدن من هم منظورم همون بود
دقت کنید که مثلا یکی از پسوند های ایمیج سی دی ها همین پسوند BIN هست که شما نمیتونید با Hex Workshop ویرایشش کنید و باید تحت نرم افزار مخصوص اینکار ویرایش بشه
مثلا بایوس پلی استیشن هم اگه یادم مونده باشه همین پسوند رو داره
حتی تنظیمات Onimusha 1 هم همین پسوند رو داره:cheesygri
و ....

;) مهرپوریا جان ممنون از دقت عملت ....

مهدی جان من فکر میکنم این لینک شما مربوط به آخرین نسخه ImTOO DVD Ripper Platinum باشه (4.0.41.0303) / بچه های بازی سنتر امشب دیگه مرام و ترکوندن و هر چی تو جیبشون بود و فدای دوست کردن ::

یوزر: bazicenter.com
رجیستر کد:
Code:
2935-0381-9952-2329-A3DA-DE40-787F-23E8

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر