اجرای بازی های Ps1 در Psp

prince_fable

کاربر سایت
Jan 4, 2008
719
توی متال گیر وقتی CD2 رو میخواد چجوری باید سی دی دو رو بزاریم تو پی اس پی؟ :)) من هر کاری کردم از سیو هم ادامه نمیده.اونجا باید سی دی دو رو بزاریم!
سلام فکر کنم باید استارت رو بزنی و بعد ریست گیم بعد دو تا گزینه میاد دیسک 1 و دیسک 2 که دیسک 2 رو باید بزنی. البته اگه 2 تا سی دی بازی رو باهم تبدیل کرده باشین.

KamranMED

کاربر سایت
Sep 10, 2011
279
نام
کامران
سلام فکر کنم باید استارت رو بزنی و بعد ریست گیم بعد دو تا گزینه میاد دیسک 1 و دیسک 2 که دیسک 2 رو باید بزنی. البته اگه 2 تا سی دی بازی رو باهم تبدیل کرده باشین.

من از این سی دی های بازار تهیه کردم.دو تا فولدر متال گیر سی دی 1 و سی دی دو رو ریختم.یعنی به عنوان دو بازی مجزا قابل بازی هستن!

Naruto.ir

کاربر سایت
Jul 5, 2007
151
نام
rama
کسی هست که یه لطفی در حق من کنه و بیست گیگ ناقابل بازی PS1 برای من دانلود کنه یه ارشیو هست از بهترین بازی های این کنسوله و بدرد استفاده توی PSP هم میخوره :biggrin1: لینک مستقیم رپیدباز دارم ولی چون سه تا پارت حجیم 10 گیگ و 6 گیگ و 2 گیگ هست میدونم که اگه با این اینترنت لگنی خودم دانلود کنم توی باز کردنش ارور CRC میده

با اون برنامه ای که بهت دادم ایزو بازی رو در بیار و بعد با یه برنامه مثل اولترا ایزو به فایل img تبدیلش کن و بعد با همون برنامه دوباره به ای بوت تبدیلش کن
به احتمال زیاد مشکلت رفع بشه

آقا ما یه ایمیج بازی سایلنت هل 1 مخصوص پلی وان دانلود کردیم ،
با همون برنامه که معرفی کردین به فایل EBOOT تبدیل ش کردیم (به همراه key) به پی اس پی منتقلش کردیم ولی

ولی بازم موقع اجرا بازی همون خطا رو داد(80010002) The game could not be started . دیگه نمیدونم چکار کنم ~x(~x(~x(

Naruto.ir

کاربر سایت
Jul 5, 2007
151
نام
rama
آقا ما یه ایمیج بازی سایلنت هل 1 مخصوص پلی وان دانلود کردیم ،
با همون برنامه که معرفی کردین به فایل EBOOT تبدیل ش کردیم (به همراه key) به پی اس پی منتقلش کردیم ولی

ولی بازم موقع اجرا بازی همون خطا رو داد(80010002) The game could not be started . دیگه نمیدونم چکار کنم ~x(~x(~x(

کمک کمک کممممممممممک
:| :| :| :|

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
سلام دوستان
لطفا لینک دانلود بازی داینو کریسیس2 برایه psp بهم بدید خیلی دونبالش گشتم پیداش نکردم لطفا هیلتر نباشه اگر گذاشتن لینک ایجا درست نیست لطفا پیام خصوصیش کنید
ممنون

آخرین ویرایش:

mohammad_007

کاربر سایت
Nov 29, 2011
23
نام
mohammad
سلام دوستان .
من بازی رزیدینت اویل 2 رو تو نت سرچ کردم واسه psp که بعد دانلود دیدم اصلا پسوندش واسه pspنیست !!!! گفتم شاید واسه ps1هستش !!!!! که 3تا فایل آورده واسم که یکیش پسوند pbpویکی key یکیشم که movie فک کنم.
آیا ماله ps1 و باید تبدیل بشه.اگه آره چطوری بچه ها من تازه کارم لطفا کامل توضیح بدین.

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
آقا این کارو کردم نوشت the game could not be started(80010002
حالا چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
شما هر سه تا فایل رو کپی کن داخل فولدر.
صفحه قبل رو هم یه نگاه بنداز بحث در مورد همین موضوعه. ببین شاید مشکلت حل شد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر