كمك كنين ps2 من فقط يك سي دي رو ميخونه

GAMING_IS_MY_LIFE

کاربر سایت
Mar 29, 2006
49
نام
عليرضا
مدتيه كه دستگاه من فقط يك سي دي رو كه winning eleven 8 هستش ميخونه به نظر شما ايراد از چيه؟ اگه از لنز باشه لنز نو چنده؟از كجا كه مطمين باشه ميتونم بگيرم مرسي:biggrin1:

punished-snake

کاربر سایت
Jan 29, 2006
697
دوست عزیز برای بازیهای دیگه چه اروری میده
ممکنه ایسی کوپی خورش خراب شده یا لنزش ضعیف شده اگه لنزش باشه دوروره 25 تا 30 تومان خرجشه

GAMING_IS_MY_LIFE

کاربر سایت
Mar 29, 2006
49
نام
عليرضا
دوست عزیز برای بازیهای دیگه چه اروری میده
ممکنه ایسی کوپی خورش خراب شده یا لنزش ضعیف شده اگه لنزش باشه دوروره 25 تا 30 تومان خرجشه
والا هر سي دي ميزارم دستگاهم صداهاي شديدي ميده و روي سيدي هام به صورت دايره اي خط ميندازه اگه تعمير كار با انصاف و مطمين سراغ دارين لطفا آدرس بدين راستي اگه ايراد از مد چيپش باشه چقد خرجشه مرسي:cheesygri

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
والا از منم اینجوری میشد یه سرویس کامل می کردم ردیف می شد اما شما اومدید گفتید که رویه سیدی هاتون خط می ندازه که من همچین چیزی ندیدم منم یه چند وقت دستگام فقط سی دی می خوند دی وی دی نمی خوند یه دفعه دیگه هم برعکس شده بود و حتی یه بار هم کلا هیچی نمی خوند با یه سرویس ردیف شد چون لنزش کثیف شده بود فقط یه توصیه بهت دارم که موقعی که بازی می کنی و می خواهی دستگاه رو خاموش کنی هیچ وقت سی دی یا دی وی دی رو داخل دستگاه نزار دیسک رو بیار بیرون بعد دستگاه رو خاموش کن چون آسیب شدیدی به لنز می زنه اینو از خیلی ها شنیدم و همین طور تجربه کردم!!!

GAMING_IS_MY_LIFE

کاربر سایت
Mar 29, 2006
49
نام
عليرضا
پس ایراد از مد چیپ نیست احتمالا لنزت یا در کونسول خراب یا جا به جا شده ببرش توپ خونه فروشگاه شادی درست میکنه.
به نظرت با 30تومن رديف ميشه چون شنيدم لنزش 50 /60تومنه در ضمن اين شادي مطمئنه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر