سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

amirroz2012

کاربر سایت
Sep 15, 2013
459
نام
امیر
سلام .
من یه دستگاه اومد دستم. این دستگاه آپدیت نشده بود مدتها. حالا که آپدیت کردم یه مشکل پیدا شده.
اونم اینکه سیدی رو میزارم داخل دستگاه play game میاد روش میزنم یه لحظه صفحه سیاه میشه و باز برمیگرده تو داشبورد.
ممنون میشم راهنمایی کنید.

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,613
سلام
من میخواستم بازی های قدیمی ایکس باکسم رو دوباره بازی کنم اما بعضی هاشون ارور this disk not supported میزنه. میدونم بخاطر فریم ور دستگاهمه. از طریق نرم افزاری نمیشه کاری کرد دوباره اون بازی ها رو بتونم انجام بدم؟

Mammad L.M10

کاربر سایت
Jun 3, 2018
1
آقا سلام خسته نباشید❤

کنسول من فته
بعد من دسته بی سیم که متصل میکنم به کنسولم بازی گیر میکنه گاهی وقتا تو لودینگ گیر میکنه گاهی وارد بازی میشه یهویی گیر میکنه خلاصه نمیتونم استفاده کنم ازش اما دسته سیم داره خودشو که وصل میکنم هیچ مشکلی نداره و بازی اجرا میشه راحت اما دسته بی سیم نه
درضمن چند بار هم دسته رو عوض کردم اما فایده نداشته همون بوده

مشکل از کجاست؟ چیکار باید بکنم؟
ممنون میشم واقعا کمکم کنید

B.M7

کاربر سایت
Jul 3, 2018
1
سلام و خسته نباشید خدمت اساتید .
ایکس باکس 360 دارم موقع بازی درحالی که هیچ دکمه ای رو فشار نمیدم کارکتر به عقب حرکت می‌کنه مشکل از دسته هست؟ باید چیکارش کنم؟
جدیدا هم موقعی که دارم بازی میکنم وقتی کلید برق خونه(کولر،لامپ و...) رو روشن خاموش میکنم صفحه سیاه میشه دوباره برمیگرده،ولی وقتی کنسول روشن نیست این اتفاق برای تلویزیون نمیوفته.مشکلش چیه؟؟؟ بره کنسول که اتفاقی نیوفتاده؟؟؟؟

MReza231378

کاربر سایت
Jul 30, 2018
1
سلام دوستان
حاجی دستگاه من 360 4g هست ، jtag یا کپی خور هست نمیدونم والا دقیقا ، حالا هر چی که باشه با آپدیت کردن کنسول نمیپره ؟ یعنی بعدش میتونم دوباره از فلش یا هارد یا از بازیهای کپی استفاده کنم
آپدیت بکنم مشکلی پیش نمیاد ؟
خیلی وقت هم آپ نکردم ، ولی مشکلی تو اجرای بازیها و غیره نداره

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
دوستان مدتیه این DVD drive دستگاه من چند ثانیه بعد از باز شدن خود به خود بسته میشه! (:eek:) چندین بار هم دستم مونده لای درش.

چه راهکاری پیشنهاد میکنید؟ بفروشم Xbox One بخرم؟!
15 اکتبر 2015 من این پست رو زده بودم.

در طول این مدت این مشکل بتدریج بیشتر شد و الان علاوه بر این بالایی با مشکل "Open tray" هم دست و پنجه نرم میکنم.

بدین صورت که وقتی دیسک رو میذاری، بعدِ Reading اتفاقی نمیفته و انگار اصلا دیسک تو دستگاه نیست.

میتونید تو یوتیوب "xbox 360 open tray fix" رو سرچ کنید و راه حل های این مشکل رو ببینید.

موثرترین‌شون اینه که کنسول رو به حالت افقی بذارید، حین اینکه دیسک داره وارد دستگاه میشه، با دستِ مشت شده ضربات نسبتا محکمی به اون قسمت بالای DVD drive بزنید. (جدی)

و voila... بدین صورت لنز دستگاه از حالت پارک خارج شده و در مکان درست خودش قرار میگیره. :-bd

زیبا نیست؟! ;;)

behzad211

کاربر سایت
Dec 7, 2018
7
سلام وقتتون بخیر من به یک مشکل خوردم اگر زود جوابم بدید ممنون میشم .من فلش به xbox360 که نصب میکنم و بازی روش ذخیره میکنم همونجا ذخیره میکنه و وقتی که دستگاه خاموش میکنم و مجدد روشن میکنم بازی غیب میشه عیبش چیه و باید چیا کنم

jack sparrows

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,034
نام
هادی
deadzone آنالوگ رو روی pc تنظیم کنم روی ۳۶۰ تاثیری داره؟ آنالوگ چپ من توی اکثر بازیها دریفت به چپ نداره ولی روی بعضی بازیها داره. روی ۳۶۰ هم که نمیشه تنظیم کرد. خود بازیها هم چنین گزینه ای ندارن.

raham12

کاربر سایت
Jan 29, 2019
1
سلام به دوستان و مدیر سایت من یک ایکس باکی ۳۶۰ new slim خریدم کابل ۳ فیش نداشت رفتم یه دونه گرفتم بازی ها مثل فوتبال با کابل hdmi اجرا می شد اما با کابل ۳ فیش پیغام می ده که باید از pal50 را تغییر بدید به pal60 چون تلویزیون من فلترون هست توی تنظیمات رفتم چیزی ندیدم لطفاً راهنمایی بکنید مرسی

DayosE

کاربر سایت
Feb 14, 2019
1
سلام به همه
خسته نباشید
دوستان من دستگاهم xbox 360 اسلیم هستش
دادم بیرون جیتگش کردن
ورژنه داشبوردم 2.0.17511.0هستش
چند وقته میخوام برایه ی سری بازیا مثله bo2 یا gta v ترینر اجرا کنم اروره FatelCrash میده و از بازی خارج میشه
کسی میدونه دلیلش چیه ؟؟
ممنون

mostafa26

کاربر سایت
Nov 3, 2018
5
سلام دوستان
من بازی های 2دیسکه مثل bioshock یا مجموعه call of duty رودانلود کردم
با برنامه iso2god هم به فرمت قابل نصب تبدیلشون کردم
اما چون 2 دیسکه هستن نمیدونم چطوری باید از طریق هارد انتقال بدم دیسک دوم رو
دیسک اول رو کپی میکنم تو هارد اما برای اجرا نیازبه دیسک دومه
لطفا راهنمایی کنید
این توضیح رو بدم که دیسک فیزیکی در کار.از هارد به کنسول جی تگ
ممنونم

moh_pc

کاربر سایت
Apr 14, 2009
17
سلام دوستان
ایکس باکس360رو با کابل 3فیش فابریکیش میزنم به ال سی دیم تصویر میاد اما با کابل HDMI که میزنم تصویر نمیاد!
جالبه بدونید کنسولم روی ال سی دی های دیگه که سامسونگن با HDMI راحت بالامیاد!

تلویزیونم دوو است روش ps4،دیجیتال،ضبط با hdmi میزنم تصویر میده ومشکلی نیست اما ایکس باکسمو جواب نمیده

وقتی با hdmi وصله به tv و روشنش میکنم هیچ عکس العملی نداره اما به محضی که سه فیش وصل میشه آرم ایکس باکس بالا میاد!

کنسولم ازین سفیداس بنظرم elite
ممنون میشم راه حلو بگید

آخرین ویرایش:

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
سلام دوستان
ایکس باکس360رو با کابل 3فیش فابریکیش میزنم به ال سی دیم تصویر میاد اما با کابل HDMI که میزنم تصویر نمیاد!
جالبه بدونید کنسولم روی ال سی دی های دیگه که سامسونگن با HDMI راحت بالامیاد!

تلویزیونم دوو است روش ps4،دیجیتال،ضبط با hdmi میزنم تصویر میده ومشکلی نیست اما ایکس باکسمو جواب نمیده

وقتی با hdmi وصله به tv و روشنش میکنم هیچ عکس العملی نداره اما به محضی که سه فیش وصل میشه آرم ایکس باکس بالا میاد!

کنسولم ازین سفیداس بنظرم elite
ممنون میشم راه حلو بگید
سلام شما میتونید از کابل RGBهمون شکل کابل خودته. فقط ی کلید داره میزنی روی اچ دی .رنگهای رابطهارو دقیق میزنی پشت تلوزیون دوتاش برای صداست سفید و قرمز.برای ایکس باکس فت و اسلیمهای سری اول هم مشه.نه برای سوپر اسلیم سری اخر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر