سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

گفتگو در 'Repair & Problems' ایجاد شده توسط Ali, ‏Dec 25, 2006.

1. کاربر سایت

نام:
    vahid
    سلام .توی تنظیمات کنسول یه سریال هست اون قسمت پایین . پشت دستگاه هم سریال هست وارد کن فرمت میشه

سلام.یه کابل دیگه هم تست کن ببین بازم تصویر نمیاد .احتمالا زمانی که دستگاه رو باز کردید دستتون خورده به سیم های جیتگ .ولی کاش قبل از باز کردن با یه کابل hd دیگه تست میکردی

Last edited by a moderator: ‏Jul 22, 2017
  2. کاربر سایت

سلام دوستان ...
    کنسول من وقتی سی دی میزارم وسط بازی ارور میده (this disc is unreadable)میگه یا ریستارت کن یا سی دی تمیز کن این کارارو میکنم ولی دوباره وسط بازی همون ارور و میده اصن نمیتونم درست حسابی بازی کنم :/کسی میدونه مشکل چیه؟
    (بیشتر وقتا وقتی بازی سنگین میزارم تو کنسول مثل gta این چیزا )

آخرین ویرایش: ‏Jul 21, 2017
  3. کاربر سایت

سلام من ايكس باكس ٣٦٠ دارم نميدونم چى شده فقط روشن ميكنم صفحه اول علامت ايكس باكس مياد ولي باز خاموش ميشه و دوباره اوم ايكس باكس مياد و باز دوباره خاموش ميشه و باز اين مرحله تكرار ميشه
    مشكل از چيه؟

4. کاربر سایت

نام:
    hamed
    بازی های xbox اولیو اره ولی xbox360 و باید تبدیل به god کنی بریزی داخل هارد اکسترنال اونم دستگاه جیتگ شده

ببرش پیش یه تعمیر کار شاید مشکل از پاورش باشه کابل و ترانس برقشو همرو چک کن ببین قطعی نداره

مال وقتیه که لنز دستگاه ضعیف شده یا کیفیت رایت دیسک پایین بوده یا اینکه دیسکه خش داره کلن نمی خونه

والا برای format هارد نیازی به سریال نامبر نیست تازه شنیدم سریال نامبر کنسول هم پشت کنسوله اونو بزن امتحان کن

Last edited by a moderator: ‏Aug 12, 2017
  5. کاربر سایت

سلام
    ایکس باکس من بعضی بازی هارو اجرا نمیکنه
    دقت کردم دیدم این بازی ها سطحشون موجدار هست
    بنظرتون لنز ضعیف شده یا اشکال از جای دیگه ای هست؟

6. کاربر سایت

سلام
    چند کرکتر ازتون میخواد؟

7. کاربر سایت

نام:
    hamed
    کاری به موجی که روی dvd نداره چون بیشترشون اینطورین ممکنه خوب رایت نشده باشه یا لنز ضعیف شده دیسک های دیگه هم امتحان کن

ahmad1376 این نوشته را Like کرده است.
  8. کاربر سایت

عجیبه ولی فقط دیسک هایی رو اجرا نمیکنه که موج دارن
    بعلاوه همشون بازی هایی هستن که قبلا اجرا میشدن

آخرین ویرایش: ‏Aug 3, 2017
  9. کاربر سایت

نام:
    hamed
    خب مشکل دیسک های رایتی همینه دیگه چند بار استفاده می کنی دیگه قابل استقاده نیستن البته به کیفیت رایتم بستگی داره تازه اگه لنز ضعیف باشه ممکنه خود دیسکم خراب کنه منم چند تا بازیام همینطوری شده بود خیلی وقته جیتگ کردم راحت شدم

ahmad1376 این نوشته را Like کرده است.
  10. کاربر سایت

سلام .
    من یه ایکس باکس ۳۶۰ دارم کپی خوره با دکمه ی ایجکت عین دکمه ی پاور روشن میشه می خوام xexmenuرو روش نصب کنم و به فلش از هوریزال می زنم و به ایکس باکس وصل می کنم ولی نه تو قسمت my gamesچیزی میاد
    و توی قسمت حافظه تو تنظیمات demo رو نشون میده که حجم هم داره ونه می تونم اون رو باز کنم و نه می تونم دمو رو به حافظه ی ایکس باکس منتقل کنم دکمه ی انتقال رو که می زنم منتقل نمیشه و اخطار میده چیکار می تونم بکنم البته ایکس باکسم بدون هارده.

البته الان با چند فلش مختلف امتحان کردم demoرو نمی شه انتقال داد ولی my gamesمیاد ولی باز نمیشه و میگهcant open xexmenu 1.1
    کسی راه حلی برای این مشکل نداره؟

Last edited by a moderator: ‏Aug 12, 2017
  11. کاربر سایت

سلام ببخشید چطوری میشه کیفیت بازی های Xbox360بهتر کرد

12. کاربر سایت

جیتگ کردن دستگاه رو کیفیت نقش داره یا نه

13. کاربر سایت

سلام من یه ایکس باکس ۳۶۰ اسلیم ۲۰۱۳ دارم من رفتم توی home brew ویکی از مواردش رو انتخاب کردم بعد یه دفعه صفحه تلویزیون سیاه شد و برای چند دقیقه این جوری موند و بعد ایکس باکس رو خاموش کردم بعدش دیگه روشن نشد ولی پاورش همین جوری نارنجیه و اون نور ابیه داخل ایکس باکس هنوز روشنه. ممکنه مشکل سخت افزاری باشه؟ لطفا یه بزرگواری کمک کنه

14. کاربر سایت

من خیلی نگرانم خواهشا یک نفر کمک کنه.

این صفحه را به اشتراک بگذارید