تاپيك XBOX360 داران مقيم پايتخت

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
سلااااااااام میشااا;)
باشه قبوله :)، مگه از کجا میخری؟؟؟؟ ، چند میخری؟؟ برنر یا 97%؟؟
من از یه آدم کلاهبردار میخرم توی مرکز خرید توی تهرانپارس :d ولی این فروشندهه خیلی شارلاتانه :d اما چون همیشه از اون خرید کردم برا همونم دیگه همیشه میرم پیش اون. اکثرا برنر میخرم ولی فکر کنم پول بیشتری میگیره. من 9000 یا بعضی وقتا 12000 هزار تومن میخرم. آخه یه دلیل های عجیب غریب میاره میگه این دی وی دیش اینجوریه یا اونجوریه برا همون گرونتره :d

میشا خانم راست میگفت، بابا اینجا حسابی سوت و کوره .
آره امین. میبینی چه جوریه اینجا
یعنی تموم شدش 5000 در میاد . اگه ممکنه آدرس این سایتو واسه منم پخ کن . ممنون .
راست میگه بهزاد، منم آدرسشو میخوام. من که خیلی گرون میخرم :(

taoren

کاربر سایت
Oct 3, 2010
3
سلام
با عرض معذرت اگه دارم سوالم رو جای اشتباه میپرسم
تازه یه Xbox 360 Slim گرفتم ، کپی خور نرم افزاریه ولی نمیدونم ورژنش چیه . راهی هست که بتونم بفهمم؟
بعد اینکه اگه کنسولم رو آپدیت کنم کپی خورش میپره ؟ چون وقتی خواستم برم تو اکانت Live خودم گفت که تا آپدیت نکنم نمیشه ، منم موندم بین زمین و هوا
تشکر ^_^

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
سلام
با عرض معذرت اگه دارم سوالم رو جای اشتباه میپرسم
تازه یه Xbox 360 Slim گرفتم ، کپی خور نرم افزاریه ولی نمیدونم ورژنش چیه . راهی هست که بتونم بفهمم؟
بعد اینکه اگه کنسولم رو آپدیت کنم کپی خورش میپره ؟ چون وقتی خواستم برم تو اکانت Live خودم گفت که تا آپدیت نکنم نمیشه ، منم موندم بین زمین و هوا
تشکر ^_^
اگه بچه تهران باشید اصلا هم اشتباه نیومدید :d منم زیاد توی این چیزا حرفه ای نیستم ولی اگه بازی های جدید را اجرا میکنه یعنی آپدیتتون lt3 هستش دیگه :d

نیکول

کاربر سایت
Oct 24, 2013
2
سلام بچه ها
من می خواستم آدرس یه فروشگاه یا مرکز خرید بزرگ بپرسم تو تهران که همه بازی های xbox رو داشته باشه مخصوصا نسخه burner بازی ها رو
میخوام

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
سلام بچه ها
من می خواستم آدرس یه فروشگاه یا مرکز خرید بزرگ بپرسم تو تهران که همه بازی های xbox رو داشته باشه مخصوصا نسخه burner بازی ها رو
میخوام
یه سرچ کوچولو تو اینترنت میتونه کمکت کنه :d میخوای آدرس سایت هاش را برات بفرستم ;)

sandstorm

کاربر سایت
Oct 28, 2013
2
سلام ، اقا من دستگاهم 8 گیگه یه فلش بهش وصل کردم ولی داستان اینه که الان چند وقته که میخوام جی تی ای بازی کنم میگه اشکال از فلشه بازی رو دوباره نصب کن
بازی رو که بازم نصب می کنم باز همین داستانه
راه حلی چیزی؟

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
يه جا بگين که بازي بريزه تو هارد.
بیار پیش خودم 200 300 گیگ بازی دارم :d
آخرین بازی خفنی که برای 360 میاد چیه؟دیگه بعد از Evil Within باید خداحافظی کرد با ایکس باکس فکر کنم

batmanforever

کاربر سایت
Nov 15, 2013
99
نام
علیرضا
بیار پیش خودم 200 300 گیگ بازی دارم :d
آخرین بازی خفنی که برای 360 میاد چیه؟دیگه بعد از Evil Within باید خداحافظی کرد با ایکس باکس فکر کنم

farcry4 مونده هنوز

- - -ویرایش - - -

یه بازی دیگه هم یادم اومد
assassins comet

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
من علی رغم فن سونی بودنم X360 زارم ! البته نه خودم خواهر کوپولوم ! ( ۸-۹ سالشه ! ) خب میدونی تو سنش اقتضا میکنه بپر بپر کنه حلو تلویزیون و تنها خاضیت این کنسول تو خونه ی ما همینه ! ( حالا بگین چرا کینکت اجباریه تو XONE :ی )

slender

کاربر سایت
Apr 25, 2014
17
سلام ، اقا من دستگاهم 8 گیگه یه فلش بهش وصل کردم ولی داستان اینه که الان چند وقته که میخوام جی تی ای بازی کنم میگه اشکال از فلشه بازی رو دوباره نصب کن
بازی رو که بازم نصب می کنم باز همین داستانه
راه حلی چیزی؟

منم همین مشکلو دارم میگه دوباره کانفیگریت کن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر