TombRaider: Anniversary | PC

ُسلام

بالاخره استودیوی Crystal Dynamic اولین تریلر از این بازی رو ارائه داده و عکس های اولیه این بازی اومده.

توی GameSpot میتونین اون رو گیر بیارین.

اولین نکته اینه که شخصیت لارا تا حدودی قیافه اش تغییر کرده.کمی موهاش تغییر کرده.اولین نکته ای که من دیدم.

گرافیک و نورپردازی اون بهتر شده.

این عکس های این بازی.

اینم لینک اولین تریلر این بازی

اولین تریلر بازی

در این بازی باز هم اون پرش های یک دست و شیرجه و اسلحه و کلت لارا وجود داره.هنوز در مورد داستان بازی چیزی گفته نشده.

خداحافظ

• Like
Reactions: kamyy

Humason

کاربر سایت
Oct 28, 2006
826
من ادامه دادن این بازی رو با ps2 متوقف کردم و به زوذی با pc شروع میکنم....تا از سیو های زیبای شما استفاده کنم!تازه فهمیدم دارم با لول هارد اون نامردو تموم میکنم!میگم چرا کشش ندارم!:cheesygri
گلم اکثر سیوهای بچه ها رو نمیشه استفاده کرد .زیاد امیدوتر نباش به سیوها.نمیذارم حتی یه تیکشو با سیو ببری .همشو باید بازی کنی
50.gif

در مرحله Fransis ، اونجایی که چند تا ستون هست . باید چه کار کنم ؟
عزیز ببخشید جوابتون رو نمیدونم.منم مشکل شما رو دارم که ارور رو نشون دادین.الان میبینم دوباره دارین ادامه میدین گیمتون رو.شما مگه مشکلت حل شد.خواهشا اگه حل شده به منم بگین.
تو زندگیم هیچ چی این اندازه تو کف منو نذاشته.:((

Roxas

کاربر سایت
Jul 18, 2006
770
نام
نامعلوم
مهسا جان من واقعا سر legend خودم رفتم جلو و هیچ مشکلی نداشتم!ولی اونجا من با آدم طرف بودم...اینا همه حیوونن!دیوونه میکنن آدمو!
161.gif

انشا الله ردش میکنم....با فن های احمقانه!
17.gif

Maggy

کاربر سایت
May 29, 2007
20
بچه ها من تازه فهميده اين tomb raider Anniversary يه بازي بازسازي شدس من جداً نميدونستم اين بازسازي بازي tomb raider يك هست . البته به مناسبت سالگرد تامب رايدر اينو ساختن من حتي تمام عكسا و صحنه هاي باز سازي شدش رو ديدم واقعا جالب بود

Roxas

کاربر سایت
Jul 18, 2006
770
نام
نامعلوم
بچه ها من تازه فهميده اين tomb raider Anniversary يه بازي بازسازي شدس من جداً نميدونستم اين بازسازي بازي tomb raider يك هست . البته به مناسبت سالگرد تامب رايدر اينو ساختن من حتي تمام عكسا و صحنه هاي باز سازي شدش رو ديدم واقعا جالب بود
http://www.bazicenter.com/forums/showpost.php?p=111856&postcount=3
خدا کنه شماره بعدیش دیگه خوب باشه!از این یکی دل خوش نداریم!:(

kpourang16

کاربر سایت
Jun 12, 2007
26
نام
کسری
اوایل مرحلهEygpt یه جایی هست که دو تا مومیایی رو می کشین بعد یه درو باز می کنین..بعد اون جا چند تا مجسمه نشستن...یه دستگیره هم اونجا هست که وقتی می کشینش مجسمه ها میان جلو...ولی خیلی سریع دوباره برمی گردن عقب:confused: اینجا داستانش چه جوریه؟؟؟؟:(

amirpers

کاربر سایت
Oct 14, 2006
1,409
نام
امیر
عزیز ببخشید جوابتون رو نمیدونم.منم مشکل شما رو دارم که ارور رو نشون دادین.الان میبینم دوباره دارین ادامه میدین گیمتون رو.شما مگه مشکلت حل شد.خواهشا اگه حل شده به منم بگین.
تو زندگیم هیچ چی این اندازه تو کف منو نذاشته.:((

نه عزیزم مشکل من حل نشد . من فقط بازی رو این بار تو ویستا نصب کردم و دارم بازی می کنم . ممکنه دوباره این مشکل پیش بیاد .
البته اگه شما کرک بازی رو کپی کنی مشکل حل میشه اما سیوهای قدیمی رو دیگه نمیشناسه و باید از اول بازی کنی .

Humason

کاربر سایت
Oct 28, 2006
826
نه عزیزم مشکل من حل نشد . من فقط بازی رو این بار تو ویستا نصب کردم و دارم بازی می کنم . ممکنه دوباره این مشکل پیش بیاد .
البته اگه شما کرک بازی رو کپی کنی مشکل حل میشه اما سیوهای قدیمی رو دیگه نمیشناسه و باید از اول بازی کنی .

شاید تا حالا 10 بار کرک دانلود کردم.فایده نداره عزیز.منم ویندوز عوض میکنم:(شما داری؟شاید جواب بده.:((
http://www.bazicenter.com/forums/showpost.php?p=111856&postcount=3
خدا کنه شماره بعدیش دیگه خوب باشه!از این یکی دل خوش نداریم!:(

وقتی LEGEND رو بازی میکنم و با این ANNIVERSARY مقایسه میکنم میبینم این ANNIVERSARY مثل یه اشانتیون میمونه که حرفی واسه گفتن نداره.
موسیقی LEGEND و دموهای قشنگش یه چیز دیگست.یه دموی خوب ندیدم تو ANNIVERSARY.
اون رفیق لارا بود تو LEGEND .زاک! همیشه با لارا حرف میزد فضای بازی خیلی قشنگتر بود.
به امید یه TOMB RAIDER بهتر!

آخرین ویرایش:

Wroth Master

کاربر سایت
Jun 21, 2007
1,264
نام
بهزاد
وقتی LEGEND رو بازی میکنم و با این ANNIVERSARY مقایسه میکنم میبینم این ANNIVERSARY مثل یه اشانتیون میمونه که حرفی واسه گفتن نداره.
موسیقی LEGEND و دموهای قشنگش یه چیز دیگست.یه دموی خوب ندیدم تو ANNIVERSARY.
اون رفیق لارا بود تو LEGEND .زاک! همیشه با لارا حرف میزد فضای بازی خیلی قشنگتر بود.
به امید یه TOMB RAIDER بهتر!

منم با شما موافقم ولی این ANNIVERSARY هم به هر حال یک TOMB RAIDER هست و به این راحتی ها نمیشه از کنارش رد شد:)

EnRiQuE

کاربر سایت
Jul 4, 2007
6
نام
aMiR
اوایل مرحلهEygpt یه جایی هست که دو تا مومیایی رو می کشین بعد یه درو باز می کنین..بعد اون جا چند تا مجسمه نشستن...یه دستگیره هم اونجا هست که وقتی می کشینش مجسمه ها میان جلو...ولی خیلی سریع دوباره برمی گردن عقب:confused: اینجا داستانش چه جوریه؟؟؟؟:(

باید برگردی به سمت دری که ازش اومدی داخل یه تیکه سنگ اونجا هست که باید بری روش و از روی اون روی لبه اولین مجسمه بپری و به ترتیب از سمت راست به سمت مجسمه سوم بری و وقتی به آخری رسیدی میپری روی لبه مجسمه سمت چپ . بعد روبروت یه دونه لبه هست که باید اون رو بگیری. بعدش هم که معلومه دیگه.(البته خیلی ریع باید این کارا رو انجام بدی قبل از این که مجسمه ها برگردن عقب.

kpourang16

کاربر سایت
Jun 12, 2007
26
نام
کسری
باید برگردی به سمت دری که ازش اومدی داخل یه تیکه سنگ اونجا هست که باید بری روش و از روی اون روی لبه اولین مجسمه بپری و به ترتیب از سمت راست به سمت مجسمه سوم بری و وقتی به آخری رسیدی میپری روی لبه مجسمه سمت چپ . بعد روبروت یه دونه لبه هست که باید اون رو بگیری. بعدش هم که معلومه دیگه.(البته خیلی ریع باید این کارا رو انجام بدی قبل از این که مجسمه ها برگردن عقب.
همین دیگه...مجسمه سومیه بلافاصله برمی گرده عقب...:((
تازه بدون اینکه اون دسته رو بکشین هم میشه به اون مجسمه کنار اون لبه رسید. ولی...
اینجا چه جوریه؟؟؟؟کمک...............

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر