Resident evil يا Silent hill

Death Knight

کاربر سایت
کاربر سایت
Sep 22, 2005
1,100
نام
امید
این دو بازی شاید از زمین تا آسمون فرقشون نباشه اما باید قبول کرد که رزیدنت اویل از بسیاری جهات بسیار جذاب تره فقط گیم پلیشون را با هم مقایسه کن؟؟؟؟
فرزاد جان من منظورم سبک بازی بود و گرنه میدونم که Re خیلی بهتر از Sh هست.همون طور که خودت گفتی Re از بسیاری جهات جذاب تره.

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
من میگم اویل بلحاظ روند بازی از سایلنت هیل سر تره.. سایلنت هیل خیلی بازی خوبیه اما یه چیزائی رو رعایت نمیکنه.. و یکی از اون چیزا Weapon damage ـه که اصلاً خوب نیست...
اما به لحاظ المان ترس سایلنت هیل بهتره ... من یکی اعصابم خیلی بهم میریزه موقع بازی کردن سایلنت هیل.. چهارشم که از وقتی اتاق شروع به خراب شدن کرد دیگه بازی نکردم.. حقیقتاً نتونستم ادامه بدم.. و در ثانی ما با Resident Evil بزرگ شدیم.. هنوزم دلم میخواد اون نسخه بازی که روی انجین اویل 1 بود و موهای کلر بور بود رو بازی کنم... دلم میخواد 2-3 تا نسخه گیم کیوب رو که بازی نکردم یعنی Resident Evil Remake و Resident Evil Zero رو بازی کنم ...

آخرین ویرایش:

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
فرزاد جان من منظورم سبک بازی بود و گرنه میدونم که Re خیلی بهتر از Sh هست.همون طور که خودت گفتی Re از بسیاری جهات جذاب تره
درست میگی...درست متوجه نشده بودم

alprh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
690
نام
Alprh The Drawranger
نوشته شده توسط Darkfie1d:
دلم میخواد 2-3 تا نسخه گیم کیوب رو که بازی نکردم یعنی Resident Evil Remake و Resident Evil Zero رو بازی کنم ...
بابا اشکم رو در اووردی .:cry: نه میشه 200 داد یه کنسول قدیمی رو گرفت نه رولیشن رو چون در مقابل ایکس باکس و پلی استیشن 3 ضعیفه . .

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
البته هم رزیدنت اویل و هم سایلنت هیل هر دو جزو بهترین های این سبک هستن و از بعضی جهات اویل بهتره و از بعضی جهات سایلنت هیل اما در کل بخوام نظر بدم به طور قطع اویل خیلی بهتره . مخصوصا شماره 1 که من دیوونه شم ! :cheesygri

kakero youga

کاربر سایت
Oct 1, 2005
341
نام
رضا
آقا اصلا ساختار بازيهاي كونامي با كاپكام فرق داره ، چه از نظر گيم پلي و چه از نظر فضاي موجود در بازي.

روند بازيهاي كاپكام سريعتر و رو به اكشنه ، در حاليكه كونامي توي سايلنت هيل بازي كننده رو با استفاده از فضايي كه در بازي بوجود مياره به هر طرف كه ميخواد ميكشونه .. يعني دلهره رو با استفاده از ذهنيتي كه بازي كننده نسبت به فضاي بازي پيدا كرده ايجاد ميكنه.. از طرفي كاپكام در رزيدنت اويل همين دلهره و اضطراب رو با استفاده از غافلگير كردن و توي تله انداختن بازي كننده بوجود مياره .

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
روند بازيهاي كاپكام سريعتر و رو به اكشنه ، در حاليكه كونامي توي سايلنت هيل بازي كننده رو با استفاده از فضايي كه در بازي بوجود مياره به هر طرف كه ميخواد ميكشونه .. يعني دلهره رو با استفاده از ذهنيتي كه بازي كننده نسبت به فضاي بازي پيدا كرده ايجاد ميكنه.. از طرفي كاپكام در رزيدنت اويل همين دلهره و اضطراب رو با استفاده از غافلگير كردن و توي تله انداختن بازي كننده بوجود مياره
حق با توه....اما بزرگترین عیبی که Sh داره گیم پلیه بازی و نحوه ی جنگیدن در بازیه که از جذابیت بازی کم کرده......

kakero youga

کاربر سایت
Oct 1, 2005
341
نام
رضا
آره ، موافقم.. اصولا هم قهرمانان سايلنت هيل مبارز و جنگجو نيستند و فقط در حد دفاع از خود مجبور به مبارزه ميشن. از نظر داستان هم اگه بخواي قضاوت كني ، اويل يه داستان قابل قبول و منطقي داره كه در برابر سايلنت هيل ـ كه با داستان عجيب و مرموزش هر بازي كننده اي رو سردرگم ميكنه ـ از اين نظر هم برتري داره .

Taher

مدیر سابق
کاربر سایت
Nov 6, 2005
649
نام
طاهر
من هم كه تابلو هستش به كدوم راي ميدم.
biggrin.gif

ولي بنظر من هم همچنين بگي نگي شباهتي بين اين دو تا بازي وجود نداره.

saeedrz

کاربر سایت
Apr 20, 2006
118
نام
SAEED
نوشته شده توسط Death Knight:
دلایلت رو میتونی بگی که چرا این دو بازی زمین تا آسمون با هم فرق دارن؟؟!!
چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است
این هم جواب

saeedrz

کاربر سایت
Apr 20, 2006
118
نام
SAEED
نوشته شده توسط Taher:
من هم كه تابلو هستش به كدوم راي ميدم. :D
ولي بنظر من هم همچنين بگي نگي شباهتي بين اين دو تا بازي وجود نداره.
احتمالا Resident Evil به Fifa شبیهه چون از نظر شما به Silent Hill شبیه نیست

saeedrz

کاربر سایت
Apr 20, 2006
118
نام
SAEED
نوشته شده توسط pandora tomorrow:
71.gif
خب شبیه نیست زوره؟؟؟
به نظر من به alone in the dark بیشتر شبیه.
دوست عزیز من هم نگفتم که عین همدیگه ان ولی حداقل خیلی به هم شباهت دارن
حرف شما هم کاملا درسته

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر