کنسول دستی مبتنی بر Android

challengeeverything

کاربر سایت
Sep 25, 2005
3,542
نام
محمدرضا
ODROID که توسط سازندش با عنوان World First ANDROID Device معرفی شده،همونطور که از این عنوان پیداست برای سرگرمی و گیم ساخته شده است.
odroid.jpg

این در حالیه که تا کنون بازی های زیادی برای ANDROID طراحی و ساخته نشده اما این دستگاه مشخصات خوبی داره:
odroidspec.jpg

این دستگاه همچنین قابلیت پخش ویدئو با رزولوشن 720p و 30fr/psرو هم داره.cpu به کار رفته در این دستگاه دقیقا همون cpu به کار رفته در IPOD Touch هست.پورت HDMI هم یکی دیگه از نقاط قوت این دستگاه هست.
باید منتظر عرضه ی بازیهای بیشتر برای این سیستم عامل موند.
منبع فارسی
منبع انگلیسی
سایت شرکت سازنده

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
یه جورایی من فکر میکنم Fake هست یا راستم باشه مطمئنا شکست میخوره تو فروش ! در جایی که DS و PSP هست و حتی iPhone کی میره Android بگیره که هنوز بازی درس حسابی از استودیو درس حسابی واسش نیمده بگیره !

Niko Bellic

کاربر سایت
Sep 22, 2008
2,785
یه جورایی من فکر میکنم Fake هست یا راستم باشه مطمئنا شکست میخوره تو فروش ! در جایی که DS و PSP هست و حتی iPhone کی میره Android بگیره که هنوز بازی درس حسابی از استودیو درس حسابی واسش نیمده بگیره !
بابا شما به نظر من که یک فن آیفون هستی هم داری اشتباه میکنی... همین PSP و DS اینقدر ترکوندن که کسی آیفون رو بخاطر بازیاش نمیخره...

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
واقعا چه امیدی دارن که میان یه چیزه جدید معرفی میکنن؟؟؟؟؟؟؟
حکایت کنسول اپل هستش که رفت ودیگه پیداش نشد؟؟؟؟
کجا رفته و پیداش نیست:biggrin1:!!!!
اون کنسول بازارش کشور هایی مثل برزیل- هند و امثالهم بود- اونجا ازش خبری هست!!
و بیشتر این کار رو برای معروف شدن و همینطور باز کردن فضا برای کنسول اصلی که نسل بعد میاد (و به نظر من از همه زوردتر) این کنسول رو معرفی و روانه اینچنین بازارهایی کرد!

در کل این وسیله فوق العاده پیز زاقارتیه:biggrin1::cheesygri

Zalamen

کاربر سایت
Mar 15, 2009
472
نام
محسن
به نظر من Fake هست چون تو عکس معلومه که کیفیته ساختش خیلی پایینه من بهتر از این میتونم بچسبونم.:laughing:

sev

کاربر سایت
Sep 11, 2009
159
نام
ارشاوین
بابا شما به نظر من که یک فن آیفون هستی هم داری اشتباه میکنی... همین PSP و DS اینقدر ترکوندن که کسی آیفون رو بخاطر بازیاش نمیخره...
اتفاقا شما داری اشتباه میکنی هیچ کی دیگه dsوpsp نمیخره همه میرن ایفون و ایپاد تاچ میخرن :laughing:
apple-ipod-sept-09-1293-rm-eng.jpg

SepehrR

کاربر سایت
May 23, 2006
1,684
نام
Sepehr
اتفاقا شما داری اشتباه میکنی هیچ کی دیگه dsوpsp نمیخره همه میرن ایفون و ایپاد تاچ میخرن :laughing:

امروز, 11:39 AM

نقل قول:
نوشته شده توسط xEMADx

این عکسی که گذاشتی مربوط به تعداد عناوین بازی و سرگرمی برروی این 3 دستگاست.... مربوط به فروششون نمیشه...;)

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
یه لطف کن رو هوا حرف نزن !
حالا خوبه من اسم PSP و DS رو آوردم من میگم اگه کسی بخواد Handheld بخره میره سراغ این دو تا و بعد iPhone میخره گزینه آخرش میتونه آیفون باشه فکر نکنم بره این Handheld Console که روش Android هست بگیره ! یکم دقت میکردی من چی گفت بعد فل فور پست منو نقل قول میکردی !

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي

خیلی مونده تا آیفون به psp و ds برسه . این دو کنسول روی هم 150 میلیون دستگاه فروش داشتند و محاله آیفون به نزدیکی حتی نصف این رقم هم برسه

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
خیلی مونده تا آیفون به psp و ds برسه . این دو کنسول روی هم 150 میلیون دستگاه فروش داشتند و محاله آیفون به نزدیکی حتی نصف این رقم هم برسه
مگه شما اطلاع داره تا الان چقدر فروش داشته ؟
محض اطلاع جناب عالی بگم iPhone 3Gs در سه روز اول عرضه 1 میلیون فروخته ! ( فقط تو آمریکا !!!! )
خواستی لینک از سایت اپل بدم !

آخرین ویرایش:

Zalamen

کاربر سایت
Mar 15, 2009
472
نام
محسن
مگه شما اطلاع داره تا الان چقدر فروش داشته ؟
محض اطلاع جناب عالی بگم iPhone 3Gs در سه روز اول عرضه 1 میلیون فروخته ! ( فقط تو آمریکا !!!! )
خواستی لینک از سایت اپل بدم !
بله مسلّمه که در روز های اول عرضه اش این قدر فروش کنه ولی مهم اینه که بتونه یه فروش خوب رو حفظ کنه.شما منطفی باش بخوای برای بازی یه وسیله ای بگیری مثلا PSP میگیری یا iPhone?

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
عجب غلطی کردیم اومدیم اینجا پست زدیم
چرا نمیفهمید من چی میگم ؟ مگه من فارسی حرف نمیزنم اینجا ؟
عزیز من دارم میگم که اگه کسی بخواد Handheld Console بگیره میره سراغ DS و PSP
اینهاش :
حالا خوبه من اسم PSP و DS رو آوردم من میگم اگه کسی بخواد Handheld بخره میره سراغ این دو تا و بعد iPhone میخره گزینه آخرش میتونه آیفون باشه فکر نکنم بره این Handheld Console که روش Android هست بگیره !

جالا فهمیدین ؟ اگه نه دیگه خدا باید معجره کنه !
در مورد آمار فروش iPhone شما چیزی میدونی ؟ لینک بده !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر