انجمن طرفداران درایور Driver

با کدوم نسخه خاطره ی لذت بخشی دارید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    20

NeverPoint

کاربر سایت
May 6, 2009
578
سلام دوستان
من نمی دونم همچین تاپیکی هست یا نه. ولی می خوام اینجا در مورد بازی محبوبمون یعنی سری درایور بحث کنیم و اصلا ببینیم که چرا دیگه نیست و چند سالیه ناپدید شده.
به نظر خودم خیلی بازیه توپی بود از همون اول فیزیکی رو روی پلی استیشن 1 داشت که تازه GTA IV رو کنسول های دو نسل بعد دارند!! از نظز گرافیکی و فیلم های میان پرده حرف نداشت!! هنوز هم نداره!! من با درایور 1 و 2 خیلی حال کردم و با درایور 3 زندگی کردم و هنوز نسخه ی Xbox1 درایور 4 رو پیدا نکردم تا با اون هم خاطره ای داشته باشم. البته رو پی سی بازی کردم.
حالا هرکی هرچی می خواد در مورد این سری از بازی بگه.

saver

کاربر سایت
Aug 24, 2007
388
نام
ميثم
درایور 1 که زندگی بود مخصوصا اون بخش گرفتن تصدیق خیلی باحال بود
فیزیکش حرف نداشت بخش تخریب پذیری ماشین اون زمان هی یادش بخیر چقدر بازی میکردم :cool:

arthas

کاربر سایت
Jan 24, 2006
414
نام
آرشام
منم 1 رو خیلی بازی کردم . از قسمت گرفتن تصدیقش خیلی خوشم اومد ...
و نکته ای که برام خیلی جالب بود الگوریتمی که براش نوشته بودن ... یعنی برای فرار کردن آدمای توی شهر از تصادف نوشته بودن ....
تقریبا هیچ کس نمی تونست آدمی رو زیر بگیره با ماشین ....
اینم که میگم تقریبا به خاطر اینه که من خودم هرگز نتونستم ، گفتم شاید کسی دیگه تونسته باشه !
2 هم بازی کردم ولی نه زیاد .... اینش خوب بود که میشد ماشینت رو عوض کنی ....
از دموی شروع 3 خیلی خیلی خوشم اومده بود ولی هیچ موقع بازیش نکردم ..
Parallel Lines هم که دیگه هیچی ...
در کل بازی خوبی بود ..

NeverPoint

کاربر سایت
May 6, 2009
578
آره درایور 1-2 رو عمرا بتونی زیر کنی. اگر هم بتونی بهشون برسی(عمرا نمی شه!!)، بازم چیزی نمی شه چون کدی برای برخورد با آدم نوشته نشده.
کسی تو درایور 2 تونسته بود به اون دو تا شهر دیگه برسه؟ من رو پلی 1 کد گیم شارک زدم اون زمون و رفتم شهر ریو و یه شهر دیگه که یادم نیست. اون دو تا شهر خیلی بهتر بودند.
یه نکته ی مثبت که من خیلی باهاش حال کردم عوض شدن زمانه تو درایور 4 بود که ماشین ها همه مدرن می شدند. خیلی باحال می شد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر