امتياز اعضای بازی سنتر به عناوین پلتفرم PC

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
سلام
تو اين تاپيك مي خوايم نظر شما و امتيازي رو كه به هر بازي ميديد مشخص كنيم تا شايد بتونيم بهترين بازي رو تو هر ماه يا سال با نظر خودمون انتخاب كنيم
پايين ترين امتياز 0
بالاترين امتياز 10
همراه نظر ( خواهشمند است نظر کارشناسانه باشه )

اینم بازی های سری 1 : ( تا تاریخ 5 مهر )

Wolfenstein
Wanted Weapons of Fate
Left 4 Dead

Bionic Commando
Call of Juarez Bound in Blood
Street Fighter IV

جواب لیست امتیازات سری اول :

امتیاز اعضای بازی سنتر به عناوین PC

اینم بازی های سری 2 ( با تشکر از میثم ) تا تاریخ 20 مهر :

Batman Akham Asylum
Resident Evil 5
Mini Ninja
NFS: SHIFT
Red Faction Guerilla
Darkest of days
Section 8
overlord 2
ARMA II
Trine
X-Men Origins: Wolvorine

جواب لیست امتیازات سری دوم :

اینم بازی های سری 3 : ( تا تاریخ 28 مهر )

Assassin's Creed
Bioshock
Brothers In Arms 3
Crysis
Crysis Warhead
Dark Sector
Dead Space
Far Cry 2
F.E.A.R 2
Gears of War
GTA IV
GRID
Mirror Edge

لیست امتیازات سری سوم :

بازیهای سری 4 ( تا تاریخ 5 آبان )

Splinter Cell: Double Agent
STALKER: Shadow of Chernobyl
STALKER: Clear Sky
Call of Duty 4
Call of Duty: World At War
Fallout 3
H.A.W.X
Resident Evil 4
Prince of Persia 2008
Burnout: Paradise
Mass Effect
Devil May Cry 3
Devil May Cry 4
Pro Evolution Soccer 2009
Colin Mac Rae: Dirt
Silent Hill: Homecoming

لیست امتیازات سری چهارم :

Last edited by a moderator:

Monster Hunter

کاربر سایت
Aug 3, 2014
453
نام
محمد
Quantum Break

Quantum-Break-PC_08-10-16.jpg

قبل اینکه بازی رو بازی کنم خیلی شنیده بودم که ازش بد میگن و کلا ازش ناامید شده بودم. ولی بازم یکم دوس داشتم بازیش کنم. وقتی بازیش کردم واقعا شبفته بازی شدم خیلی واسم لذت بخش بود در کنار یه سری مشکلاتی که داشت. گرافیکش خوب بود ولی بعضی جاهاش واقعا لگ و افت فریم های نافرمی داشت. داستان بازی واقعا حرف نداشت و صداگذاری هم خیلی بی نقص بود. کمبت هاش هیجان انگیز بود وای یکم مشکلات ریزی داشت. مثلا برد اسلحه های بازی خیلی معقولانه نیست. برد بعضی کلت ها و smg ها برابره تقریبا:/ در کل واسه من خیلی خوب بود و بنظرم نقاط مثبتی که داره خیلی بیشتر از نقاط منفیشه. هر چند سم لیک خیلی سعی کرده بازی رو مثل فیلم سینمایی کنه ولی حقش نبود اون نمره های گیم اسپات و IGN.

گرافیک: 7.5
گیم پلی: 7.5
داستان: 10 و فراتر!
صداگذاری و موسیقی: 10
نمره کلی: 8.2

Monster Hunter

کاربر سایت
Aug 3, 2014
453
نام
محمد
The Witcher 3: Wild Hunt GOTY

MediaHandler.ashx

منتظر بودم اول دی السیاشو برم تا بیشتر و بیشتر به شاهکار بودن این عنوان پی ببرم. واقعااااا همه چی عالیه تو این بازی. خیلی وقتا یه مسیرو حتی با اسب نمیرفتم و پیاده میرفتم تا صدای باد و خش خش برگا و صدای تکون خوردن شاخه درختا رو بشنوم. صدای حیوونا، تیکه تیکه کردن موجودات و ویچ هانتر ها. همش لذت بخش بود از اول تا آخرش و اصلا یک ثانیش هم تکراری نشد. گرافیکش هم هنری هم از لحاظ فنی عالی بود نسبت به این مپ بزرگ که خودمم هنوز بعد این همه بازی کردن، همه جاشو نگشتم. صدا گذاری عالی و شخصیت پردازی بینظیر در حدی که فکر میکنید همین شخصیتا واقعا دارن توی دنیای واقعی باهاتون هر روز زندگی میکنن. تنها مشکل یه کوچولو باگ که این همه نکته مثبت نمیزارن این باگ ها اذیتتون کنن. دی ال سیاشمحرف نداشت مخصوصا blood and wine که انگار یه نسخه دیگه از ویچر بود. گیم پلی متنوع و کلی oil و potion و اسلحه و زره که تمومی نداشت واقعا. قطع به یقین بهترین بازی عمرمه:D

گرافیک: 10
گیم پلی: 10
داستان: 10
صداگذاری و موسیقی: 10
نمره کلی: 10

آخرین ویرایش:

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,357
Lost-Planet-New.jpg

Lost Planet Extreme Condition

یادمه وقتی تریلرشو دیدم چقدر کیف کردم ولی اون زمان سیستم نمیکشید بعدا ک کلا یادم رفته بود
تا امروز صبح چشم افتاد نصبش کردم
بازی به شدت بد بود ( حالا چون برای 10 ساله پیش هست بنظرم اینطور رسید و زمان خودش شاید بازی واقعا خوبی میشد )

خلاصه بازی رو 2 ساعتی رفتم جلو ولی کلا نامید شدم و شیفت دلت زدم حالا نمیدونم نسخه 2 و 3 خوبه یا نه

بازی مشکلات فراوانی داره. مثلا یهو از وسط سنگ ها و ساختمونایی که داغون شده رد میشه
از وسط یخ ها رد میشه . حالت دویدنش انگار داره یواش راه میره و...

گرافیک : 3
صداگذاری :3
داستان : 5 (ناتموم موند )
گیم پلی : 3

امتیاز کل 3.5

دوستان نسخه های 2 و 3 خوبه برم سراغشون یا مثل اینه​

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
جریانش چیه اینقدر نمرات این dlc کم شده؟
چطور بود؟
مپ سیاره جدید اندازه مپ pvp بازیه!raid بازی تو 5 تا raidی که تا حالا طراحی کردن از همشون راحت تر و کم زمان تره اسلحه و ارمورااگزوتیکاش که نصفش برای نسخه اوله(باز خوبه pc بازا براشون تازگی داره نسخه اولو بازی نکردن) جدیداشم یا چرتن یا اینقدر op که تر زدن تو pvp و امروز فک کنم قرار بوده نرف بشه یکی از اسلحه ها.
ارمورای لجندریم که فقط رنگ و اسکینش عوض شده و همون قدیمیاس ماموریت داستانیم فوق العاده کوتاه و بی محتوا(حیف کاراکتر خفنی مثل osiris که اینجوری تر زدن تو برگشتن و روایت داستانش).
DLC دومم خراب میکنه اینا راه نسخه اولو دارن میرن.اونم دوتا DLC اولش خراب بود(که نسبت به اینا باز فرسنگها بهتر بود!!!) و سال دومش اومدن ttk رو دادن که شاهکار کرد.اینم احتمالا سال دوم به بعد به قولی دوباره جون بگیره اصلا پول ندید پا دوتا dlc اول.

• Like
Reactions: masoud101

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
finding-paradise-posterjpg-0d716e_1280w.jpg

بعد از طرفای 6 سال دنباله اصلی To The Moon اومد و واقعا ارزش 6 سال رو داشت به نظرم. از هر جهت که فکر کنی خوب بود فقط یه مشکل کوچیک باهاش داشتم، موسیقی متن با اینکه فوق العاده بود اما آهنگ Iconicـی مثل For River نداشت که تو ذهن بمونه. داستان خیلی خوبه، تا حد زیادی احساسیه (نه مثل TtM غمگین البته) و میشه فرو رفت تو فکر بعد بازی:D حرفای جالبی می خواست بزنه بازی و مثل TtM خیلی اشک درار نیست، بیشتر فکر دراره:))

نمره هم مثل TtM، از اون خوشتون اومد اینم همینطوره.

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
article_post_width_need1.jpg

درود
بهتره بازی رو بدون توجه به نمرات اون بازی کنید . فارغ از متایی که بازی کسب کرده ، در کل بازی خوب و متنوعیه . از اونجایی که بازی آرکیده پس نباید انتظار فورتزا موتوراسپورت یا گرون توریزمو رو از اون داشته باشیم .
سازنده بازی انگاری تمامی نسخه های سری قبل رو در این بازی خلاصه کرده . وارد شدن یه داستان نصفه نیمه نیز به روند بازی کمک میکنه و حس یه بازی استوری دار رو به آدم میرسونه . بازی نسبتا طولانیه و حداقل 15 ساعتی رو برای اتمامش طلب میکنه.
گرافیک بازی در حد خودش خوبه ، اما در مقایسه با یه بازی آرکیدی مثل فورتزا هورایزن 3 حرفی برای گفتن نداره . البته بازی یه جورایی یه کپی ناقص از هورایزن 3 هستش .
از نقاط قوت بازی میتوان به تعقیب و گریزها با پلیس اشاره کرد ، البته هوش مصنوعی پلیس ها با توجه به پایین بودن آن در مواقعی جز اعصاب خوردی نداره . تعداد ماشین ها خیلی کمه و انگار کچله . حس سرعت در بازی پایینه و بدترین قسمت بازی گیمپلی اونه که در 70 درصد زمان بازی در حال دریفت کشیدنیم و بهتر بود اسم بازی به جای Payback به Drift تغییر پیدا میکرد.
بازی رو بهتره وقتی انجام بدین که هیچ عنوان دیگه ای دم دستتون نباشه ، مگرنه تجربه گرن توریزمو یا فورتزاها بسیار بهتر از اینه .
پرفورمنس بازی زیاد جالب نیست و با یه سیستم خوب به سختی میشه 60 فریم ثابت در رزولوشن 2K گرفت . بازی کاملا از HDR 10 و HLG پشتیبانی میکنه.
امتیاز کلی : 7

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
sw_battlefront_II.jpg

درود
فعلا سینگل بازی رو تموم کردم.
انگار به سازنده های زور کرده بودن که به هر نحوی شده یه بخش تک نفره رو به این عنوان اضافه کنن. ولی متاسفانه خروجی کار چیز خیلی خوبی از آب در نیومده . بخش سینگل بازی بسیار کوتاهه و زیر 6 ساعت تموم میشه . داستان خیلی ساده هستش و بسیار بی سر و ته به پایان میرسه (در مقابل داستان بسیار غنی فیلم های استار وارز بهتره بگیم اصلا داستان نداره!). اما موسیقی بازی زیباست و حال هوای استاروارزی رو داره .
گرافیک تکنیکی بازی با توجه به قدرت و عظمت انجین فراست بایت هیولاس و در برخی صحنه ها فک براندازه . اما در کنار این گرافیک بالا یه سری ضعف هایی نیز دیده میشه . انیمیشن های شخصیت ها بسیار ابتداییه و حس نسل قبل رو میده . طراحی چهره ها و لیپ سینک ها نیز تعریفی نداره . بازی بسیار بهینه هستش و مشکلی در پرفورمنس نداره . بازی کاملا با HDR سازگاری داره و به هر نحوی که شده HDR رو روشن میکنه!( البته اگر دیسپلی با قابلیت اچ دی آر داشته باشین).
گیمپلی بازی بسیار ساده هستش و در سیستم شوتینگ اون هیچ احساس سنگینی ای حس نمیشه .سازنده ها برای ایجاد تنوع در گیمپلی ، سوار شدن بر انواع و اقسام سفینه ها، دروید ها و ربات های غول پیکر رو به کار بردن. اندک مرحله هایی هم با شخصیت های جِدای و سیث ها با اسلحه Light Saber هست ولی بسیار کوتاهه.
در کل عنوانیه که به تجربه یک باره میرزه و بدک نیست .
امتیاز کلی: 7.5

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
v9te_lis_bts_logo_small-1024x418.png
Life is Strange Before the Storm

ساخت BtS رو میشه بهترین خبر برای دوستاران شما اول دونست ! در واقع زمانی که تیم اصلی بازی اعلام کرد که فصل دوم قرار با داستان جدیدی ساخته بشه یهو سر کله Prequel بازی از راه رسید . قرار شد دوباره به شهر Arcadia Bay سری بزنیم و اینبار به کند و کاوش شخصیتی Chloe Price بپردازیم . بیشتر با خلق خوی شخصیتیش آشنا بشیم و به تکمیل کردن قوس شخصیتیش مشغول بشیم . به صورت کلی پلات اصلی بازی از اونجایی که شماره اصلی رو همه بازی کردیم خیلی هیجان انگیر به نظر میومد همه منتظر سر گذشت ماقبل طوفانی شخصیت دوست داشتنی بازی Chloe و شخصیت مرموز و همچنان علامت سوال (حتی الان) بازی ینی Rachel Amber بودیم که به نظر من کاملا تو این مورد بازی کملا سر بلند بیرون میاد به صورت کلی داستان بازی که مثل شماره اصلی دقیقا میشه گفت مهمترین وسیله برای تحت تاثیر قرار دادن بینندست اینبار در مقیاس خیلی کوچتری صورت میگیره به همین خاطر انتظار زیادی ازش نمیره با این حال نکات داستانی بازی کاملا بجاست و 100 درصد میتونه دوباره شما رو سر ذوق بیاره . بطور کلی تیم جدید بازی با درک درستی که از بازی اصلی داشته تونسته دقیقا همون چیزی رو تحویلمون بده که انتظارش میرفت . تصویر سازی غنی به همراه موسیقی زیبا , صحنه های احساسی که در پس انتخاب های ما در بازی شکل میگیره گیم پلی آشنا و در اخر شخصیت پردازی قوی همه و همه نشون میده که تیم سازنده بازی نمره قابل قبولی رو برای ساخت این عنوان دریافت خواهد کرد . بازی همچنان از نظر فنی کمبود هایی داره که اینو میشه به پای جم و جور بودن پروژه بازی دونست ولی با این حال 100 درصد پیشترفت هایی نسبت به نسخه ی اصلی داره که به بهتر شدن تجربه بازی کمک میکنه در اخر باید گفت که BtS شاید توی یک سری موارد داستانی دقیقا اون چیزی نبود که بعضی از ماها انتظارش رو داشتیم ولی 100 درصد تجربه بینظیری بود که دوباره ما رو بیاد نسخه ی اصلی انداخت چه چیزی بهتر از این ؟

خوب
اتمسفر سازی زیبا
موسیقی و صدا گذاری کم نقص
داستان
سخصیت پردازی بجای شخصیتا
گرافیک هنری

بد
انمیشن ها صورت و بدن بعضی جاها واقعا خنده دارن

زشت
ندارد

90/100

آخرین ویرایش:

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
header.jpg

درود
بدون تردید باید گفت با متفاوت ترین و یکی از زیباترین نسخه های این بازی طرفیم . گیمپلی بازی کاملا تغییر کرده و اندک اثری از نسخه های قبلی رو میتوان داخلش پیدا کرد . گیمپلی بازی بسیار طولانیه و روند کندی رو در تکمیل ماموریت های اصلی در پیش میگیره . دست کم 30 ساعت برای اتمام ماموریت های اصلی زمان میطلبه .
با توجه به سیستم سطح بندی بازی اصلا نمیتوانیم بی گدار به آب بزنیم و هرجایی رو که بخواهیم برویم ( با یه ضربه هلاک میشیم!) . شکار کردن و گشت و گذار در محیط زیبای بازی بسیار لذت بخشه . محیط ها با دقت فراوان طراحی شدن و واقعا قابل تحسینن .از کیفیت بالای عملیات های فرعی بازی نمیشه گذشت.
نقشه بازی یکی از عظیم ترین هاست و وسعتش فک بر اندازه . گرافیک و نورپردازی در بالاترین حد خودش قرار داره و در جاهایی به جنون میرسه! .
گیمپلی بازی بسیار متنوع هستش و صحنه های اکشن، مخفی کاری، مبارزات دریایی و کشتی سواری ،کاراگاهی، شکار حیوانات، پیدا کردن گنج های مخفی ،مسابقات آرنا و گلادیاتورها ، مسابقات اسب سواری رومی ها و حتی کنترل شخصیت معاصر و داخل Animus رو شامل میشه .
داستان بازی تخیلیه و امپراتوری های روم و مصر رو قاطی پاتی با هم تحویل دادن . نتیجه کار جالب در اومده و تا آخر بازی سورپرایزهای جالبی رو نشون میده .شخصیت پردازی بازی نیز قوی کار شده .
انجین بازی گرافیک بسیار بالایی رو رندر میکنه ،اما مشکلات تکنیکی و افت فریم های زیادی رو در بازی میبینیم که بعضا گیمپلی رو مشکل دار میکنه.بازی کاملا با HDR سازگاری داره . موسیقی بازی برای من زیاد جالب نبود و به دلم ننشست . هوش مصنوعی دشمنان زیاد جالب از آب در نیومده و سیستم مبارزات و مخفی کاری به دل نمیشینه.
بازی به شدت منو هایپ کرد و بعد از دیویژن به نظرم این بهترین ساخته یوبیسافت در این نسل بوده.
برای تمام کردن بازی باید وقت زیادی رو صرف گشت و گذار و انجام ماموریت های جانبی بکنید و همین روند باعث یکنواختی میشه و البته سلیقه ای هستش و با سلیقه من که همیشه دوست دارم بازی ها رو زود تموم کنم ، سازگاری نداشت! 8->~X([-(.
ای کاش بازی زود کرک بشه تا همه دوستان بتونن از این تجربه زیبا لذت ببرن .

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
  • ywqc_call_of_duty%C2%AE_wwii_1_6_2018_8_47_14_pm.jpg

Call of Duty®_ WWII

بیشتر منو یاد مدال افتخار ps1 انداخت

داستان : 7 از 10
گیم پلی : 8 از 10
موسیقی :8 از 10
گرافیک : 9 از 10

به نظر من بازی کاملا شبیه نسخه ی اورجینالش 1 شده اگر بازی کرده باشید خر تو خر عین جنگ واقعی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر