امتياز اعضای بازی سنتر به عناوین پلتفرم PC

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
سلام
تو اين تاپيك مي خوايم نظر شما و امتيازي رو كه به هر بازي ميديد مشخص كنيم تا شايد بتونيم بهترين بازي رو تو هر ماه يا سال با نظر خودمون انتخاب كنيم
پايين ترين امتياز 0
بالاترين امتياز 10
همراه نظر ( خواهشمند است نظر کارشناسانه باشه )

اینم بازی های سری 1 : ( تا تاریخ 5 مهر )

Wolfenstein
Wanted Weapons of Fate
Left 4 Dead

Bionic Commando
Call of Juarez Bound in Blood
Street Fighter IV

جواب لیست امتیازات سری اول :

امتیاز اعضای بازی سنتر به عناوین PC

اینم بازی های سری 2 ( با تشکر از میثم ) تا تاریخ 20 مهر :

Batman Akham Asylum
Resident Evil 5
Mini Ninja
NFS: SHIFT
Red Faction Guerilla
Darkest of days
Section 8
overlord 2
ARMA II
Trine
X-Men Origins: Wolvorine

جواب لیست امتیازات سری دوم :

اینم بازی های سری 3 : ( تا تاریخ 28 مهر )

Assassin's Creed
Bioshock
Brothers In Arms 3
Crysis
Crysis Warhead
Dark Sector
Dead Space
Far Cry 2
F.E.A.R 2
Gears of War
GTA IV
GRID
Mirror Edge

لیست امتیازات سری سوم :

بازیهای سری 4 ( تا تاریخ 5 آبان )

Splinter Cell: Double Agent
STALKER: Shadow of Chernobyl
STALKER: Clear Sky
Call of Duty 4
Call of Duty: World At War
Fallout 3
H.A.W.X
Resident Evil 4
Prince of Persia 2008
Burnout: Paradise
Mass Effect
Devil May Cry 3
Devil May Cry 4
Pro Evolution Soccer 2009
Colin Mac Rae: Dirt
Silent Hill: Homecoming

لیست امتیازات سری چهارم :

Last edited by a moderator:

masoud101

کاربر سایت
Sep 26, 2014
534
نام
مسعود
header.jpg

ENSLAVED™: Odyssey to the West™ Premium Edition
بعد از بازی کردن چندتا بازی نقش افرینی و اکشن ادونچر طولانی ، دلم یک بازی سر راست می خواست که هم زود تموم بشه و هم زیاد پیچیده نباشه. دقیقا enslaved همون چیزی بود که من می خواستم هم گیم پلی پیچیده ای نداشت و همه چی سر راست بود و هم زود تمومش کردم.
اگه بخوام این بازی رو از دیدگاه منتقدی بهش نگاه کنم ، بازی ای که مکانیزم گیم پلی و طراحی مرحله ی در گیر کننده ای نداره و از نظر روایت هم سر راسته ، مطمئنا بازی شاخی نمیتونه باشه ولی اگه از دید یک پی سی گیمر بهش نگاه کنم که اکثر اوقات پای بازی های انلاین و موباست این بازی بهترین زنگ تفریح رو می تونه واسش به ارمغان بیاره.
اولین نکته باحال بازی هم گرافیک خوش اب و رنگش هست . یک دنیای پسا اخر زمانی که بر عکس بازیهایی مثل فال اوت که همه جا دل گیر و گرفته است ، سبزی و شادابی در اون موج میزنه.
صدا گزاری بازی هم نکته قوت اون به شمار میره .مگه میشه اندی سرکیس تو بازی ای باشه و حرکات و صداش به دل نشینه دیگه چی برسه که خودش کارگردانی کات سین های بازی رو هم به عهده داشته باشه.
در بخش موسیقی هم بازی حرفی برای گفتن نداره و همه چی خوبه اما عالی نیست.یک حس شنیدن موزیک معمولی رو احساس می کنید .
اما گیم پلی بازی جایی هست که کلی ایراد میشه بهش وارد کرد. کلا شخصیت اصلی 4 یا 5 تا کمبو بیشتر نداره و بقیه حرکات های اونم به تیر اندازی و دفاع خلاصه میشه. سکو بازی های بی شماری هم بازی داره که جز یکی دو معمای جالب بقیه قسمت ها تکراری میشه.قسمت تیر اندازی هم چیزخاصی نداره فقط یک نوع تفنگ شخصیت اصلی داره و تنوع سلاح وجود نداره.
در مورد داستان هم بگم که با عنوان خوبی رو به رو هستیم . ارتباط بین شخصیت ها خوب صورت گرفته وهدفی رو که دنبال می کنند رو بازیباز می تونه بپذیره و با شخصیت ها همراه بشه.
در کل بازی رو دوست داشتم و تا لحظه اخر لذت بردم.به نظرم از این دست بازی ها که روی پی سی کم پیدا میشه رو باید
غنیمت شمرد و بازی کرد .مطمئنا بد نیست بعد از چندین هزار ساعت کانتر بازی کردن و عادت کردن چشم ها به رنگ زرد نقشه dust ll ،یکم به بهشون استراحت بدیم و رنگ سبز هم ببینیم که به نظرم نماد این بازی میتونه باشه.

گرافیک : 9.5
گیم پلی : 8
صداگزاری و موسیقی : 9
داستان و شخصیت پردازی : 9

امتیاز نهایی : 9

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
NIER 8.5/10(8/10

نکات مثبت:
موسیقی عالی
گیم پلی متنوع و عالی
ارتقا سطح سبک HACK AND SLASH
داستان زیبا
اپگرید های خوب و متنوع
ماموریت های جانبی مناسب
باس فایت های لذت بخش

نکات منفی:
گرافیک تکنیکی بسیار بد
مشکلات نسخه ی PC
گه گاه الافی های بی مورد در بازی
سیستم اموزشی فاجعه

در ابتدای کار باید بگم که من به نسخه ی PC بازی نمره 8 رو می دم حتی پایین تر هم لیقاتش هست اما نمره حقیقی بازی 8.5 هست. چرا که سازنده های بازی با توجه به تاخیر چند هفته ای بازی ایراد بسیار بزرگی داشت که بازی در حالت FULL SCREEN کاملا مات می شد این مشکلی نیست که نیازی حتی به تستر داشته باشه خیلی مشخص هست با این حال بعد از گذشت این زمان از عرضه ی بازی حتی سازنده های بازی حاضر نشدن 1 کیلوبایت برای بازی اپدیت منتشر کنن این در حالی هست که در بدترین حالت می تونستن حالت BORDLESS SCREEN به بازی در ابتداش اضافه کنن خوشبختانه این مشکل به لطف ماد ساز معروف حل شد حتی مشکل لگ بازی هم توسط این فیکس درست شد.
بازی در کل سبک تازه ای از HACK AND SLASH به نمایش می ذاره که با داستان خوب خودش بازیباز تا انتها مجذوب خودش می کنه زوایای مختلف دوربین بازی یا تبدیل سبک بازی همگی به بهترین نحو ممکن اجرا شدن.
در مورد گرافیک تکنیکی بازی هم باید بگم تقریبا 2 نسلی عقب هست جز یکی از بدترین گرافیک های این نسل شاید بشه براش اسم گذاشت که حتی برخی از بازی های مستقل که با UE4 ساخته می شن به مراتب گرافیک تکنیکی بهتری از این بازی دارن. پلیگان های بازی به شدت بد هستن تکسچرها بسیار بی کیفیت سایه های بازی هم به جای 2 نسل 3 نسل عقب هستن.
در نهایت بازی به شدت پیشنهاد می کنم حتما امتحانش کنید.

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
HITMAN 2016 6/10

نکات مثبت:
هوش مصنوعی نسبتا خوب
لوکیشن های خوب و متنوع
صداگذاری خوب شخصیت ها

نکات منفی:
گرافیکی هنری و تکنیکی ضعیف
انمیشن های کهنه و خسته
فیزیک ضعیف
ماموریت های تکراری
قسمت قسمت شدن بازی

جمع بندی:
از گرافیک تکنیکی با فیزیک ضعیف بازی که بگذریم که کاملا نسل قبلی هست بدترین بخش بازی گیم بازی هست کل بازی به کشتن 1 شخصیت در مپ بازی هست و خارج شدن از محیط خلاصه می شود هیچ خبری از تنوع ماموریت ها یا انجام کارهای جانبی نیست تنها تنوع در پیشبرد برای کشتن هدف ها هست که اونم به لطف سیستم گنگ بازی در اکثر جاها بلااستفاده هست و بازیباز ترجیح می ده با سعی و خطا کار رو پیش ببره بازی فقط ارزش تست کردن داره اما اصلا ارزش به اتمام رساندن نداره.

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
Resident Evil 7 : 8.5
بازی واقعا جو خوبی داشت
اسم بازی رزیدنت اول نبود و اصلا نیازی به این اسم نداشت چون هیچ ربطی هم نداشت و به زور این اسم رو بهش خورونده بودن
راحت می تونستن یه اسم دیگه روش بزارن
اگه به اسم نگاه کنیم و بعد داستان رو ببینیم و ارتباط مسخره ای که به نسخه های قبل داده که واقعا داستان مسخره ای بود ولی اگه بهش به صورت مستقل نگاه کنیم
یه داستان خوب و درگیرکننده داشت. فقط آخرش اون تیکه جمع کردن داستان واقعا افتضاح بود و هیچ حس خوبی به آدم نمیداد
گیم پلی با توجه به جو سنگین بازی واقعا خوب بود. تنوع دشمنا هم ضعیف بود ولی خب حس می کنم داستان کشش بیشتر ازین رو نداشت. نیازی هم نداشت چون گیم پلی بازی همین مقدار تنوع واسش کافی بود و کاملا بازی و سیستمش درگیرت میکرد.
استفاده از انسان شرور توی ساخت وحشت واقعا فوق العاده بود و مو رو تن آدم سیخ می کرد. یه خورده نظم باس فایت ها مشکل داشت یعنی اول باید به نظرم میرفتی سراغ پسر خانواده و بعد مادر و بعد اخرش پدر و بعدش دیگه آخرین باس فایت. باس فایت آخرم زیاد جالب نبود و می تونستن بهتر کار کنن
در کل بعد از عمری یه رزیدنت اویل خوب بازی کردم که واقعا بهم چسبید. اگه کپکام همین فرمون رو بره جلو واقعا عالیه.

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,303
نام
بابک
CounterStrike global offensive
بعد از 30 ساعت بازی کردن میتونم بگم واقعا سرگرم کننده هست. ولی مشکل اصلیش به نظرم موسیقی داغون intro و منوهای خیلی قدیمی هستش.
گیم پلی بازی فوق العاده سریع و درگیر کننده هستش و مودهای باحالی هم داره
8.5/10

mostafaskip

کاربر سایت
May 28, 2015
502
نام
مصطفی
Outlast 2

صداگذاری 10
گرافیک 9
گیمپلی 9
داستان 10

بعد از تجربه این شماره میتونم بگم همه عناوین ترسناک + شماره 1 این بازی یه طرف، این شماره هم یه طرف ^:)^

صداگذاری و موسیقی محشر بود. اتمسفر بازی فوق العاده روش کار شده بود به طوری که از سایه خودتم توی فضای باز می ترسیدی :D
گرافیک خوب کار شده بود اما جا برای بهتر شدن داشت!
داستان و پایان بازی هم دمشون گرم خیلی جذاب تر از قسمت قبلی این عنوان طراحی کرده بودن

تنها ایرادی که میتونم از بازی بگیرم وجود یه سری گلیچ توی هوش مصنوعی و عملکرد دشمن ها بود :-/

اگرم بخوام با re7 مقایسه کنم باید بگم re7 با وجود خوش ساخت بودنش بدلیل داشتن سلاح گرم و سرد حتی 50% از حس ترس outlast 2 رو هم القا نمیکنه این عنوان خیلی وحشتناک تره:ar!

amir*

کاربر سایت
Jan 26, 2011
446
Little Nightmares
یک بازی فوق العاده جذاب با محیط جذاب>:) و گرافیک عالی و دوست داشتنی ...
صدا گذاری عالی .طراحی مراحل عالی .گیم پلی عالی.جزییات خیلی خوبه
تجربه ء این بازی همونطور که انتظار داشتم واسه من عالی بود:-@>:)
جو تاریک بازی و استرس فرار لذت بخش هست ~o)
بدم نمیاد به این بازی 10 بدم
اما 9 امتیاز مناسبیه :)>-
(فقط نمیدونم صدا بازی چرا دوکم! کمه!.. ولوم اسپیکرم تقریبا! وسط بود:-wالبته 1-2 تا بازیه دیگه هم مورد داشتم یکم! اینجوری بوده یادم نمیاد نام ببرم:|اما این ...:-t)
دو تا شات هم گذاشتم

>:D<^:)^

Attachments

• LittleNightmares_2017_04_30_14_38_58_854.png
    LittleNightmares_2017_04_30_14_38_58_854.png
    3 MB · مشاهده: 33
  • LittleNightmares_2017_04_30_14_37_46_703.png
    LittleNightmares_2017_04_30_14_37_46_703.png
    2 MB · مشاهده: 32

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
Little Nightmares
یک بازی فوق العاده جذاب با محیط جذاب>:) و گرافیک عالی و دوست داشتنی ...
صدا گذاری عالی .طراحی مراحل عالی .گیم پلی عالی.جزییات خیلی خوبه
تجربه ء این بازی همونطور که انتظار داشتم واسه من عالی بود:-@>:)
جو تاریک بازی و استرس فرار لذت بخش هست ~o)
بدم نمیاد به این بازی 10 بدم
اما 9 امتیاز مناسبیه :)>-
(فقط نمیدونم صدا بازی چرا دوکم! کمه!.. ولوم اسپیکرم تقریبا! وسط بود:-wالبته 1-2 تا بازیه دیگه هم مورد داشتم یکم! اینجوری بوده یادم نمیاد نام ببرم:|اما این ...:-t)
دو تا شات هم گذاشتم

>:D<^:)^

اره منم بازیش کردم جالبه از قبل هم پیگیرش بودم اما مشکل pc بازهای این سایت اینه که دنبال ای پی های جدید اصلا نمی رن فقط دنبال 1 سری بازی شناخته شده هستن حتی بازی های معروف انحصاری کنسول ها هم هیچ خبری یا اطلاعاتی ندارن.

amir*

کاربر سایت
Jan 26, 2011
446
اره منم بازیش کردم جالبه از قبل هم پیگیرش بودم اما مشکل pc بازهای این سایت اینه که دنبال ای پی های جدید اصلا نمی رن فقط دنبال 1 سری بازی شناخته شده هستن حتی بازی های معروف انحصاری کنسول ها هم هیچ خبری یا اطلاعاتی ندارن.
نزدیک ترین بازی تو این سبک فکر میکنم inside بوده و مقایسه این دو بازی شاید جائز نباشه (2بعدی بودن inside و همچنین سال عرضه)
اما برای من این بازی نسبت به بازی inside لذت بخش تر بود ...:-"

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
نزدیک ترین بازی تو این سبک فکر میکنم inside بوده و مقایسه این دو بازی شاید جائز نباشه (2بعدی بودن inside و همچنین سال عرضه)
اما برای من این بازی نسبت به بازی inside لذت بخش تر بود ...:-"

دقیقا به اینساید شبیه هست هر چند اینساید به نظرم 1 سر و گردن بهتره ازش در کل نسبت به متاش شاید کمی کم لطفی شده باشه اختلاف متاش با ایساید زیاد باشه اما قطعا اینساید ازش بهتره اصلا اینساید جز بازی هایی بسیار نادری هست که هیچ ایرادی درش نیست از کوتاهی بازیش که بگذریم خود بازی با وسواس بسیار بالایی ساخته شده

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
Metro 2033
metro-2033a.jpg

full7_metro_2033.jpg

بازی بسیار زیبا در ژانر آخرالزمانی هست
در نتیجه جنگ هسته ای دنیا به ویرانه ای تبدیل شده است و انسان هایی که زنده مانده اند در داخل تونل مترو هستن و روی زمین قلمرو و جولانگاه موجودات عجیب الخلقه و جهش یافته شده است .
شما در نقش آرتیوم هستید که وظیفه محافظت از مخفیگاه انسانی در داخل تونل های مسکو را بر عهده دارید .

فضای بازی فوق العاده زیبا هست و اتمسفر سنگینی داره .
بازی 7 تا چپتر می باشد که حدود 8 ساعت زمان می بره تا تموم بشه .
دشمنان از تنوع نسبتا خوبی برخوردار هستن و حدود 5 6 نوع دشمن بعلاوه گروه های انسانی شما رو تهدید می کنند
بازی در محیط های مه آلود و تاریک بیشتر روایت می شه که در 60 درصد بازی شما تنها هستید . صدا گذاری هیولاها و انعکاس صدای آنها در تونل های مترو خیلی عالی کار شده . سیستم گیم پلی بازی روان هست .
در کل این بازی زیبا پیشنهاد می شه .

گیم پلی : 9 از 10
موسیقی و صدا گذاری : 10 از 10
گرافیک هنری و طراحی محیط : 9 از 10
نورپردازی و طراحی سایه ها : 9 از 10
داستان : 9 از 10

نمره کل : 9 از 10

آخرین ویرایش:

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
Metro 2033
بازی بسیار زیبا در ژانر آخرالزمانی هست
در نتیجه جنگ هسته ای دنیا به ویرانه ای تبدیل شده است و انسان هایی که زنده مانده اند در داخل تونل مترو هستن و روی زمین قلمرو و جولانگاه موجودات عجیب الخلقه و جهش یافته شده است .
شما در نقش آرتیوم هستید که وظیفه محافظت از مخفیگاه انسانی در داخل تونل های مسکو را بر عهده دارید .

فضای بازی فوق العاده زیبا هست و اتمسفر سنگینی داره .
بازی 7 تا چپتر می باشد که حدود 8 ساعت زمان می بره تا تموم بشه .
دشمنان از تنوع نسبتا خوبی برخوردار هستن و حدود 5 6 نوع دشمن بعلاوه گروه های انسانی شما رو تهدید می کنند
بازی در محیط های مه آلود و تاریک بیشتر روایت می شه که در 60 درصد بازی شما تنها هستید . صدا گذاری هیولاها و انعکاس صدای آنها در تونل های مترو خیلی عالی کار شده . سیستم گیم پلی بازی روان هست .
در کل این بازی زیبا پیشنهاد می شه .

گرافیک هنری و طراحی محیط : 9 از 10
نورپردازی و طراحی سایه ها : 9 از 10

نمره کل : 9 از 10
لطفا از عکس های کوچک تر و کم حجم تر استفاده کنید. تشکر

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
Outlast 2

ScreenShotOutlastII-01.jpg

عکس با کیفیت و کم حجم پیدا نکردم
:D:D:D:D
بازی فوق العاده زیبا و ترسناک به طوری که قادر به پلک زدن نیستید و آدرنالین روی حداکثر هست
داستان زن و شوهری که به دنبال کشف راز گم شدن زنی باردار راهی ماجراجویی می شوند ولی در حین راه هلی کوپتر اون ها دچار نقص فنی شده و در کوهستانی مرموز سقوط می کنند و .... .
این بازی از این جهت بسیار رعب آور هست که هیچ اسلحه و سلاح سردی برای دفاع از خود ندارید .
در تمام طول بازی در حال فرار از دست موجوداتی به ظاهر آدم هستید و آنقدر محیط تاریک هست که به سختی راه رو پیدا می کنید . در بعضی مواقع کارکتر بازی دچار توهم شده و خود را در مدرسه ای متروک می بیند .
گرافیک بازی چشم نواز و از حیص طراحی و جلوه های بصری عالی هست . صداگذاری عالی و ریتم آهنگ در مواقه خطر و فرار بسیار عالی هست .
پایان بندی بازی کمی گنگ هست و حدود 6 ساعت روی حالت نرمال گیم پلی دارد .

در کل بازی به افرادی که مشکلات قلبی دارن و بچه ها (به دلیل خشونت بالا و رواج شیطان پرستی و فراماسونری) پیشنهاد نمی شود .

گرافیک هنری و طراحی محیط : 10 از 10
نورپردازی و طراحی سایه ها : 10 از 10
داستان : 8 از 10

نمره کل : 9.5 از 10

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر