امتیاز اعضای بازی سنتر به عناوین PC

گفتگو در 'بحث و تبادل نظر پيرامون بازی های PC' ایجاد شده توسط Meysam, ‏Sep 17, 2009.

1. کاربر سایت

سلام
    تو اين تاپيك مي خوايم نظر شما و امتيازي رو كه به هر بازي ميديد مشخص كنيم تا شايد بتونيم بهترين بازي رو تو هر ماه يا سال با نظر خودمون انتخاب كنيم
    پايين ترين امتياز 0
    بالاترين امتياز 10
    همراه نظر ( خواهشمند است نظر کارشناسانه باشه )

اینم بازی های سری 1 : ( تا تاریخ 5 مهر )

Wolfenstein
    Wanted Weapons of Fate
    Left 4 Dead
    Bionic Commando
    Call of Juarez Bound in Blood
    Street Fighter IV

جواب لیست امتیازات سری اول :

http://www.bazicenter.com/forums/showpost.php?p=816311&postcount=44

اینم بازی های سری 2 ( با تشکر از میثم ) تا تاریخ 20 مهر :

Batman Akham Asylum
    Resident Evil 5
    Mini Ninja
    NFS: SHIFT
    Red Faction Guerilla
    Darkest of days
    Section 8
    overlord 2
    ARMA II
    Trine
    X-Men Origins: Wolvorine

جواب لیست امتیازات سری دوم :

http://www.bazicenter.com/forums/showpost.php?p=828839&postcount=68

اینم بازی های سری 3 : ( تا تاریخ 28 مهر )

Assassin's Creed
    Bioshock
    Brothers In Arms 3
    Crysis
    Crysis Warhead
    Dark Sector
    Dead Space
    Far Cry 2
    F.E.A.R 2
    Gears of War
    GTA IV
    GRID
    Mirror Edge

لیست امتیازات سری سوم :

http://www.bazicenter.com/forums/showpost.php?p=835380&postcount=102

بازیهای سری 4 ( تا تاریخ 5 آبان )

Splinter Cell: Double Agent
    STALKER: Shadow of Chernobyl
    STALKER: Clear Sky
    Call of Duty 4
    Call of Duty: World At War
    Fallout 3
    H.A.W.X
    Resident Evil 4
    Prince of Persia 2008
    Burnout: Paradise
    Mass Effect
    Devil May Cry 3
    Devil May Cry 4
    Pro Evolution Soccer 2009
    Colin Mac Rae: Dirt
    Silent Hill: Homecoming

لیست امتیازات سری چهارم :

http://www.bazicenter.com/forums/showpost.php?p=842456&postcount=135

آخرین ویرایش: ‏Jul 8, 2011
    hamidghiasi, kamyy و hosein me این نوشته را Like کرده اند.
  2. کاربر سایت

نام:
    بنیامین
    assassin's creed black flag

شاید قدیمی باشه ولی با ارزشه (من دوباره رفتم):D:D
    شماره های قبلی اساسین بازی نکرده بودم ولی یکجورایی از این بازی خوشم می اومد .
    تهیه کردم و در 20 دقیقه ابتدایی محو محیط چشم نواز بازی شدم .
    زیباترین و قوی ترین گرافیکی بود که تا به حال دیدم . جزایر استوایی زیبا با آبی نیلگون با طراحی فوق العاده با جزییات
    زبان از گفتن عظمت زیبایی بازی باز می مونه
    حال و هوای بازی شبیه فیلم دزدان دریایی کاراییب هست.
    در نقش یک دزد دریایی در حال مبارزه با کمپانی هند شرقی (کت قرمزا) در دریا و خشکی و پیوستن به فرقه آدم کش ها هستید .
    بازی ماموریت های اصلی و فرعی داره . ماموریت های فرعی با پرواز دادن کبوتر اغاز می شه برای جمع کردن پول. پول برای آپگرید کشتی در نبردهای دریایی و شکستن دادن کشتی های لول بالا بدرد می خوره . یورش به کشتی ها و گرفتن غنایم و تسخیر بندرگاه ها و ترور افسران جز ماموریت های اصلی بازی هست.
    دنیای بازی به غایت بزرگ و پهناور هست . دکمه fast travel خیلی بدرد می خوره . کشتی رانی در شب در نور مهتاب بسیار زیبا و وصف نشدنی هست.
    خیلی با این شماره حال کردم . (unity و syndicate به زور رفتم و بعد از اتمام سریع پاک کردم)
    این شماره را در حدود 22 ساعت تموم کردم ( گیم پلی ماموریت های اصلی) ولی شما می تونید 100 ها ساعت در این دنیای زیبا کند و کاو کنید بدون اینکه خسته شوید .

شدیدا پیشنهاد می شه .

گرافیک هنری : 10 از 10
    داستان : 8 از 10
    موسیقی و صداگذاری : 10 از 10
    گیم پلی بازی : 9 از 10

نمره کل : 9.25 از 10

hamidghiasi, H^D^, Argada و 2 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  3. s.1 s.1

کاربر سایت

GEARS OF WAR ULTIMATE EDITION 10/10

نکات مثبت:
    ارتقا سبک شوتر به سبکی جدید
    خلق استاندارهای جدید
    گرافیکی هنری و تکنیکی عالی
    صداپیشگی عالی
    متنوع
    باس اخر بازی

نکات منفی:
    هوش مصنوعی دام
    باگ یارهای خودی
    همه ی قسمت های بازی ریمستر نشده

گیرز قطعا عنوانی هست که با عرضش باعث شد سبک شوتر سوم شخص به کلی تغییر پیدا کنه و استاندارد جدیدی به وجود بیاره که خیلی از بازی های امروزی ازش الهام گرفتن اینکه بعد از 10 سال بعد 3 بار تموم کردن بازی همچنان گیم پلی بازی برام بسیار لذت بخش باشه نمره ای جز 10 حقش نیست این بازی همین الانشم از شماره ی 4 که البته اونم بازی خوبی بود لذت بخش تره. گرافیک هنری بازی چیزی هست که باعث می شه ساعت ها در محیط بی دلیل به تماشا زیبای محیط بپردازید معماری ساختمان بی نقص و عالی کار شده 1 شاهکار هنری ای کاش استاد برگرده تا بازم شاهد چنین بازی هایی باشیم.

چیزی که خیلی دنبالش بودم اینکه باس اخر بازی رو بدون اینکه 1 بارم بمیرم کمتر از 1 دقیقه بکشم که خوشبختانه این کار هم انجام دادم.

1 نکته هم اضافه کنم اینایی که گفتم با توجه به زمان خودش بود اما خوب عجیب بعد از 10 سال هنوزم گیم پلی بازی تازگی داره.

آخرین ویرایش: ‏Feb 23, 2017
    hamidghiasi, Argada, Ƥ.s.Y.c.H.o و 4 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  4. کاربر سایت

نام:
    محمد رضا
    از اینکه دوستان تجربیات خودشون رو از بازیها و نوع نگاهشون رو در اختیار بقیه قرار می دند تشکر می کنم... من بعضی وقت میام و اکثر نظرات رو می خونم و از دیدگاه های مختلف استفاده می کنم...

Ƥ.s.Y.c.H.o, mk_cod, Masta_killa و 4 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  5. کاربر سایت

Tales Of Berseria
    7/10

نکات مثبت:

داستان نسبتا خوب
    شخصیت پردازی خیلی خوب
    سیستم مبارزات عالی
    طراحی ظاهر کاراکتر ها

نکات منفی:
    دشمن اصلی ماجرا بی روح و خسته کننده س
    فیلر های داستانی که به نحوی به ماجرای اصلی ربط داده شدن
    راه رفتن های طولانی
    پازل های ساده و الکی صرفا جهت اضاف کردن زمان بازی
    گرافیک تاریخ گذشته
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    پ.ن:اگه خواستین این بازی رو تجربه کنین به سبک بازی توجه کنید ممکنه کلا ازین سبک خوشتون نیاد.
    وقت آزاد زیادی هم میخواد،بازی بسیار طولانی هست.

hamidghiasi, Ƥ.s.Y.c.H.o, bahramffx و 4 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  6. کاربر سایت

درود.
    اگر از این سبک بازی ها خوشتون بیاد و نسخه های قبلی رو بازی کرده باشید ، قطعا این شماره به مذاقتون خوش میاد . بازی از همه نظر نسبت به نسخه های قبلی پیشرفت داشته . گیمپلی بهتر شده و راهکار های زیادی رو برای مبارزه با دشمان در اختیار داریم . موسیقی بازی هم به سبک و سیاق جنگ جهانی میخوره و قابول قبوله .گرافیک کلی بازی بدک نیست و محیط های خوبی طراحی شدن . نورپردازی زیبایی نیز در بازی دیده میشه. اما انیمیشن های بازی بسیار تاریخ گذشته هستن و چنگی به دل نمیزنن . طراحی صورت شخصیت ها افتضاحه و برای یه نسل پیشه. صدا پیشگی شخصیت اول بازی زیاد به قیافش نمیخوره و یخورده یغورتر میزنه . خوشبختانه تو این نسخه از بازی شاهد ظهور داستان و شخصیت پردازی هستیم و همین باعث شده بازی نسبت به نسخه های پیشینش از پوچی در بیاد . هرچند داستان رو خیلی زود میشه فراموش کرد . بازی کاملا برای دسکتاپ بهینس و آپشن های گرافیکی زیادی رو شامل میشه . بازی از DirectX 12 نیز پشتیبانی میکنه .
    نقطه قوت بازی طراحی مراحل اون هستش . لول دیزاین بسیار عالیه و برای اتمام هر ماموریت گزینه های مختلفی برای گیمپلی وجود داره .ترکیبی از اکشن و مخفی کاری به گیمپلی بازی کمک شایانی کرده . نقشه های هر مرحله از بازی بزرگه و جا برای گشت زنی زیاد پیدا میشه . هوش مصنوعی بازی یه جاهایی خوبه و در جاهای دیگه به شدت ضعیف و اعصاب خورد کن میشه . دیدن سیستم X-Ray Kill که از نسخه های پیشین به بازی اضافه شده همچنان خالی از لطف نیست . اما بعد یه مدت حوصله سر بر میشه و راهی جز خاموش کردن اون نمیمونه!!! .

این بازی در کل با توجه به نقص هایی که داره همچنان قابل تحسینه و یه تجربه 12 ساعته پر از هیجان رو به ارمغان میاره . تجربه کردنش خالی از لطف نیست.

Octienne, mostafaskip, hamidghiasi و 9 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  7. کاربر سایت

The Witcher 3: Wild Hunt
    بهترین بازی ه تمام عمرم با اختلاف این بازی هست از همه لحاظ بازی کاملی هست دوتا جمله ی کلیشه ای هم میشه گفت 1-اگه نمره بالاتر از 10 وجود داشت قطعا بازم ویچر 3 اونو میگرفت 2- اگه روزی کره زمین نابود شه و بگن یه بازی میشه از کره زمین برد بیرون قطعا اون بازی ویچر 3 هست . بعضی اوقات تو بازی فقط مبهوت فضاسازی های بازی بودم و شخصیت پردازی بی نظیر و المان های عالی برای گیم پلی همچنین داستان گیرا و... در کل هرچه خوبان بازی دارند ویچر 3 یکجا داشت . [​IMG]
    گرافیک : 10 از 10
    داستان : 10 از 10
    موسیقی و صداگذاری : 10 از 10
    گیم پلی بازی : 10از 10
    هر چی گفتیم و نگفتیم 10 از 10

Octienne, dark_knight, 3RFAN و 12 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  8. s.1 s.1

کاربر سایت

FOR HONOR 7.5/10
    نکات مثبت:
    انیمیشن های خوب
    گرافیک هنری خوب
    فریم دهی مناسب
    گیم پلی خلاقانه و تازه
    سخت و نفس گیر(درجه ی سختی مناسب)
    بخش مولتی جذاب

نکات منفی:
    تمام انلاین بودن بازی و مشکلات قعطی این بخش
    طراحی بد شخصیت ها حتی شخصیت های اصلی
    نداشتن چک پوینت سیو برای بخش داستانی
    نداشتن سیو افلاین
    تکراری شدن گیم پلی بازی پس از مدتی کوتاه

بازی به دور از مشکلات زیادی که اعصاب برای شما نخواهد گذاشت دارای گیم پلی خوبی هست سبک متفاوت بازی باعث می شه تا از کلیشه ها دور بشید اما همین سبک بازی به دلیل فرمول ساده ای که داره پس از مدتی تکراری می شه با این سازنده های بازی سعی کردن تا با گذاشتن اشیا مخفی یا اپگریدهای نسبتا خوب به بازی تنوع بازی کمک کنن بخش انلاین بازی لذت بخش هست مخصوصا اگر با دوستان به انجام اون بپیردازید در کل به خاطر مشکلات سرور بازی که باعث می شه بارها 1 مرحله از ابتدا برید یا بازی کرش کنه با توجه به گیم پلی بازی که حالتی تکراری هم بعد از 1 مدت به وجود میاره تکرار دوباره یا حتی چند باره مراحل داستانی بازی به شدت زجر اور می شه هر چند برای من خوشبختانه این مشکل 2 بار بیشتر رخ نداد اما همین 2 بار هم به شدت برام زجر اور بود چرا که حتی XP بازی هم در انتهای مراحل به شما داده می شه و حتی اون ها هم از دست خواهید داد به همین علت 0.5 از بازی کم کردم امتیاز 7.5 برای بازی در نظر گرفتم امیدوارم یوبی سافت دست از سر سیستم تمام انلاینش بر داره.

Ƥ.s.Y.c.H.o, kamyy, hamidghiasi و 2 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  9. کاربر سایت

نام:
    بابک
    GTA V

بعد از 80 ساعت بازی و انجام دادن اکثر مراحل فرعی بالاخره بازی رو تموم کردم. واقعا خوشحالم که نسخه اورجینال رو خریدم 100% ارزش داشت.

10/10

Democracy, Ƥ.s.Y.c.H.o, kamyy و یک نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  10. کاربر سایت

doom
    یه بازی پوچ و بی هدف بکش برو جلو که هیچ چیز بیشتری برای ارائه نداره و بعد مدتی بازی کردن به شدت تکراری میشه علت این همه تمجید جشنواره ها و سایت ها از این بازی رو هنوز هم متوجه نشدم داستان و شخصیت پردازی که اصلا نداره از طرفی هدفی رو هم دنبال نمیکنه
    برای من به شخصه داستان بازی خیلی مهمه که این بازی فاجعه س از این نظر
    به عنوان جمله آخر "بازیی که در حد همون بازی باقی میمونه بر خلاف بازی های مشهور دیگه که همه میدونین با فراتررفتن از یه سرگرمی محض مثل یه کتاب یا فیلم خوب تاثیر گذار میشن "
    امتیاز 5 از 10

hosein me, qaqaj و Polaris این نوشته را Like کرده اند.
  11. کاربر سایت

Mad Max

بعد از دوبار تموم کردن بازی فکر کنم بتونم بگم از هر لحظه بازی لذت بردم
    با وجود اینکه بازی امتیازات چندان جالبی دریافت نکرده ولی واقعا سرگرم کنندست و گیمپلی و گشت زدن تو بیابونای wasteland و white sand واقعا لذت بخشه
    گرافیک بازی شاید از نظر فنی زیاد درخور نباشه ولی در حد یک بازی نسل هشتمی هست و گرافیک هنری هم که چشم نوازه
    کافیه تصاویر غروب توی بازی رو ببینید
    رانندگی و carfight هم که یکی از بهترین قسمت های بازی هست و با upgrade کردن magnum opus میتونید هرچه بیشتر از له کردن بقیه لذت ببرید
    ولی خب باز هم نقص ها کم نیست.شخصیت پردازی مکس چندان بد از اب در نیومده ولی شخصیت های دیگه چنگی به دل نمیزنند و vilain بازی هم چندان ترسناک نیست
    اما بزرگترین مشکل بازی داستان اون هست.شروع داستان بدک نیست اما هرچه که جلوتر میرید خسته اور تر و حتی در بعضی لحظات خنده دار میشه!

درکل اگ انتظاراتتونو از بازی پایین بیارین واقعا میتونید لحظات خوشی رو داشته باشین.هرگز از دست ندین

8.5
    /10

12. کاربر سایت

نام:
    Danial
    داری شوخی میکنی دیگه ?? ... :|:|:| در هر حال چرا DooM بهترین Shooter این 10 سال اخیر است ؟! به این دلایل

1- طراحی Level عالی
    2- کامبت و نبرد سریع ( برام بعضی اوقات اینقدر سریع بود که Motion Sickness گرفتم)
    3- تنوع در اسلحه و قابلیت Upgrade اونها
    4- بهترین OST این دهه که با ریتم بازی همخوانی کامل داره
    5- بازی بسیار Optimize بود
    6- شخصیت بازی معرکه است به معنای واقعی یه ****Badass Motherf
    7- بازی سبک کلاسیکی که DooM را داشت را زنده کرد
    8- Great Easter Eggs
    9-Chainsaw
    و ........................

LORDofGaME, yaran, wrong_wierdo و 6 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  13. کاربر سایت

خب منم با دوست بالایی موافقم
    بازی یجوریه ک من بعد تقریبا چند مرحله دیگ احساس کردم دارم یه مرحله هی تکرار میکنم
    دیگ خسته شدم دلت زدم
    داستانش جالب نبود شایدم من سردرنیاوردم
    ولی درکل برای منم بعد دو سه مرحله کاملا تکراری و خسته کننده شد و پاکش کردم رفت

hamidghiasi این نوشته را Like کرده است.
  14. Stay hungry. Stay foolish. دبیر تحریریه

نام:
    نریمان
    شما کلا با DOOM آشنایی نداری :D اکه آشنایی داشتی این صحبت ها رو نمیکردی :D
    پ.ن: شما کتاب بخونید بهتر است :D

kimsungbabak, east&west و uriel این نوشته را Like کرده اند.
  15. s.1 s.1

کاربر سایت

Shadow Warrior 2 7/10

نکات مثبت:
    تنوع خوب دشمنان
    تنوع عالی اسلحه ها
    اپدیت های خوب و زیاد
    شوخی های بامزه

نکات منفی:
    طراحی مراحل خشک و تکراری
    طراحی هنری بد در اکثر مراحل بازی
    باس فایت های نه چندان جالب

در کل بعد پدیده ی زیبای DOOM که بازی شباهت زیادی بهش داره(نه تلقید البته هیچ تقلیدی درش نیست.) لذت این این بازی خیلی کم حس می شه حس خشونت و تیکه پاره کردنی که در بازی doom هست حس سنگینی که در اون بازیه در این بازی اصلا احساس نمی شه اکثر دشمنان با وجود اینکه تنوع زیادی دارن اما یک شکل عمل می کنن در کل بازی بعد از 1 مدت به شدت خسته کننده می شه اما به هر حال تجربش خالی از لطف نیست پیشنهاد می شه.

mk_cod و uriel این نوشته را Like کرده اند.
  16. کاربر سایت

نام:
    Danial

Origami 2008 این نوشته را Like کرده است.

این صفحه را به اشتراک بگذارید