امتیاز اعضای بازی سنتر به عناوین PC

گفتگو در 'بحث و تبادل نظر پيرامون بازی های PC' ایجاد شده توسط Meysam, ‏Sep 17, 2009.

1. کاربر سایت

سلام
    تو اين تاپيك مي خوايم نظر شما و امتيازي رو كه به هر بازي ميديد مشخص كنيم تا شايد بتونيم بهترين بازي رو تو هر ماه يا سال با نظر خودمون انتخاب كنيم
    پايين ترين امتياز 0
    بالاترين امتياز 10
    همراه نظر ( خواهشمند است نظر کارشناسانه باشه )

اینم بازی های سری 1 : ( تا تاریخ 5 مهر )

Wolfenstein
    Wanted Weapons of Fate
    Left 4 Dead
    Bionic Commando
    Call of Juarez Bound in Blood
    Street Fighter IV

جواب لیست امتیازات سری اول :

http://www.bazicenter.com/forums/showpost.php?p=816311&postcount=44

اینم بازی های سری 2 ( با تشکر از میثم ) تا تاریخ 20 مهر :

Batman Akham Asylum
    Resident Evil 5
    Mini Ninja
    NFS: SHIFT
    Red Faction Guerilla
    Darkest of days
    Section 8
    overlord 2
    ARMA II
    Trine
    X-Men Origins: Wolvorine

جواب لیست امتیازات سری دوم :

http://www.bazicenter.com/forums/showpost.php?p=828839&postcount=68

اینم بازی های سری 3 : ( تا تاریخ 28 مهر )

Assassin's Creed
    Bioshock
    Brothers In Arms 3
    Crysis
    Crysis Warhead
    Dark Sector
    Dead Space
    Far Cry 2
    F.E.A.R 2
    Gears of War
    GTA IV
    GRID
    Mirror Edge

لیست امتیازات سری سوم :

http://www.bazicenter.com/forums/showpost.php?p=835380&postcount=102

بازیهای سری 4 ( تا تاریخ 5 آبان )

Splinter Cell: Double Agent
    STALKER: Shadow of Chernobyl
    STALKER: Clear Sky
    Call of Duty 4
    Call of Duty: World At War
    Fallout 3
    H.A.W.X
    Resident Evil 4
    Prince of Persia 2008
    Burnout: Paradise
    Mass Effect
    Devil May Cry 3
    Devil May Cry 4
    Pro Evolution Soccer 2009
    Colin Mac Rae: Dirt
    Silent Hill: Homecoming

لیست امتیازات سری چهارم :

http://www.bazicenter.com/forums/showpost.php?p=842456&postcount=135

آخرین ویرایش: ‏Jul 8, 2011
    hamidghiasi, kamyy و hosein me این نوشته را Like کرده اند.
  2. کاربر سایت

نام:
    مسعود
    Darksiders Warmastered Edition
    نسخه اصلی دارک سایدرز رو همون موقعی که اومد رو پی سی بازی کردم و واقعا از گیم پلی و داستان و مخصوصا استایل گرافیکی بازی لذت بردم.خوب با امدن نسخه ی ریمستر دلیل خوبی پیدا کردم که بازی رو دوباره تجربه کنم. باید بگم انتظار زیادی از ریمستر نداشتم اما وقتی که بازی رو شروع کردم شوکه شدم از تغییرات گرافیکی و بصری بازی. کلا بازی از پایه و اساس با کیفیت تر از نسخه اصلی شده و تفاوت تکسچرهای به روز و نورپردازی رو کاملا میشه احساس کرد.با دیدن این همه تغییرات و مخصوصا رایگان بودن این ریمستر برای دارندگان نسخه اصلی بازی به این نتیجه رسیدم که ای پی دست خوب استودیویی افتاده و صرفا دنبال پول در اوردن از این ای پی نیستند.
    در ضمن در اخرین اپدیت یک کمیک هم از بازی منتشر کردند که در پوشه اصلی بازی به صورت pdf قابل مشاهده است.
    البته نمیدونم این کمیک قدیمیه و یا جدید اومده اما در اون تصویر هر چهار سوار رو به نمایش می گذاره که نشان از این داره البته امیدوارم نشان از این داشته باشه که استودیو به فکر ساخت نسخه های سوم و چهارم بازی هست. مخصوصا که یکی از این سوارکاران اخر الزمان جنسیت مونث داره و سلاح مورد استفاده اون هم حالت کمند برق مانندی داشت.
    در کل ممنون از THQ NORDIC به خاطر صیقل دادن یک خاطره خوب برای تجدید دیدار .

ThroughWinter, s.1, Argada و 2 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  3. کاربر سایت

نام:
    سهند
    من دارمش . پس تو اولین فرصت دانلود کنم بازی کنم

masoud101 این نوشته را Like کرده است.
  4. کاربر سایت

نام:
    امیرحسین
    Batman: Arkham Knight

فکر کنم بعد از 3 دفعه تموم کردن که یه دفعش تا 95درصد بوده(حال نداشتم همه ریدلرا رو جمع کنم:-") و نسخه اوریجینال که مشکل تکنیکی نداره بتونم یکم بهتر نقد کنم تا دفعه قبلی.
    خوب از اونجایی که یکم پیش AC رو نصب کردم و 1-2 مرحله هم رفتم باید بگم AK گیم پلیش به طرز باور نکردنی بهتر از ACـه. اصلا همین که بتمن این دفعه سریعتر از یه مزدوز خیابونی مشت می زنه و اگه دو تاتون با هم شروع به مشت زدن کنید بتمن مشتش زودتر می خوره به طرف یه تغییر خیلی خیلی بزرگی توی گیم پلی بوجود اورده که خیلی لذت بخش ترش کرده. توی قسمت مخفی کاری هم با افزایش سرعت وحشتناکش توی Vent های زیر پا، خیلی بیشتر حال می ده و خیلی از محوریت Vantage Point ها خارج شده و بیای پایین به نفعته خیلی جاها. یکم Fear Takedown مشکل OP بودن داره که اونم چون خیلی حال می ده می گذریم ازش:D مشکل بزرگش توی این قسمت باس فایت ها هستن که در مقابل مستر فریز و تو فیس و دث استروک و جوکر نسخه های قبلی عملا فحش به حساب میان. اما قسمت مراحل و داستان. دقیقا نمی دونم چرا، ولی با اینکه AK رو خیلی بیشتر از AC بازی کردم ولی تقریبا 90 درصد صحنه های AC رو یادمه و تک و توک از AK یادمه. حدس می زنم به خاطر روایت بهتر توی AC باشه. اما اگه روی کاغذ نگاه کنی AK داستان خیلی فیلسوفانه ای داره و در مورد هویت چیزی به نام "بتمن" و چرای موفقیت بتمن هم حرف های جالبی زده می شه و در نهایت توی پایانش مهر تاییدی می زنه به حرف هاش تو این مورد.
    اگه اپریشن نایتفال 3 رو دیده باشید می بینید که بروس وین می ره توی عمارت، عمارت رو منفجر می کنه و خودش و آلفرد ظاهرا میمیرن. بعد هم یه بتمن تاریک تر با استفاده از یه نوع گاز(شاید گاز اسکرکرو) رو می بینیم که خلاف کار ها رو نابود می کنه. با توجه به گفته های چند هفته پیش سفتون هیل، کارگردان بازی بتمن هنوز همون بروس وینه و نمرده و فقط یه روش جدید انتخاب کرده. اما چرا این کار رو کرد؟ خوب توی بازی زیاد در مورد ترس حرف زده شد. بتمن هم دلیل اینکه سوپرهیرو شد اینه که از ترس مردم بر علیه شون استفاده می کنه(چه فرقی بین بتمن و اسکرکرو هست پس؟). وقتی که هویت بتمن مشخص شد اما دیگه این ترس وجود نداره. مردم می دونن که یه شخصی پشت این ماسکه و دیگه نمی ترسن، مخصوصا وقتی طرف یه بچه پولدار یتیم باشه. با "کشتن" خودش عملا این ذهنیت رو از ذهن مردم پاک می کنه و دیگه بروس وینی وجود نداره و یه بتمن جدید اومده. بازم شرایط مثل قبل می شه!
    اما بتموبایل. اگه قسمت های بتموبایل رو 1/4 چیزی که الان هستن می کردن بازی خیییلی بهتر از الان می شد. ولی خوب راکستدی رو واسه این شجاعتشون باید تحسین کرد که حاضر شدن ریسک کنن، چون اگه با همون فرمول قبلی هم ادامه می دادن هیچکی بهشون خرده نمی گرفت. ریل تایم شدن کاتسین ها هم به Flow بازی کمک زیادی کرده.
    در نهایت می شه گفت بازی فقط یکم پایین تر از سطح ACـه و هنوز هم این سری به شدت خفنه.

Oakenshield, afshin76, mikammi و 3 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  5. کاربر سایت

نام:
    مسعود
    شک نکن
    از بازی کردنش پشیمون نمیشی.

6. کاربر سایت

نام:
    محمد رضا
    Gears of War 4

چرخ های جنگ از بازیهای زیبا و انحصاری پلتفرم مایکروسافت هست که برای همه بازیبازان اشنا و قابل احترام است. این سری به نوعی با نام ایکس باکس گره خورده و با عرضه ان برای ویندوز 10 راه را برای تجربه طیف بیشتری باز کرده است. نسخه چهارم این مجموعه با داستانی متفاوت تر از گذشته روایت میشود. همان گیم پلی همیشگی و اما داستانی نسبتا متفاوت و گرافیکی دلنشین.
    داستان نسخه چهارم 25 سال بعد از وقایع نسخه سوم بازی شروع می شود. زمانی که اعضای گروه دلتا اسکواد مسن شده اند و افراد جوان تری باید گروه را هدایت کنند. در میان این اعضای جوان پسر مارکوس فینکس به عنوان شخصیت اصلی بازی گیم پلی را به جلو می برد.
    بازی لذت بخش است و تقریبا در همه بخش ها خوب عمل کرده منتها دو ایراد بزرگ دارد که شاید با توجه به تغییر خط داستانی نتوان چندان به ان خرده گرفت. اول اینکه شخصیت پردازی بازیها ضعیف هست و احساس همزاد پنداری خاصی با هیچ کدام نخواهید داشت. در واقع شخصیت پردازی این نسخه باعث میشود داستان بازی نیز دچار ضربه شود و گیرایی لازم را نداشته باشد. دوم ان که گیم پلی بازی می توانست جذاب تر و متنوع تر باشد. هر چند موتور سواری و استفاده از ربات های غول پیکر تا حدی این موضع را پوشش می دهد اما نیاز به تغییراتی در جهت تنوع گیم پلی احساس می شود.
    با این همه این بازی یاداور خاطرات گران بهای عمر من در دوران درخشان گذشته بوده و هست و امیدوارم باز هم این بازی را در اینده نزدیک ببینیم.​

8.5 از 10

آخرین ویرایش: ‏Jan 27, 2017
    ALBERT W3SKER, s.1, masoud101 و یک نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  7. کاربر سایت

نقدت عالی بود.
    فقط نمره ندادی...

8. کاربر سایت

نام:
    امیرحسین
    کلا سعی می کنم نمره ندم. همون توضیحات رو بخونه یه نفر می فهمه به دردش می خوره یا نه:D
    اینجا اسمش فرومه و به تو هیچ ربطی نداره من چه طوری پست میدم:)

آخرین ویرایش: ‏Jan 29, 2017
    Masta_killa و afshin76 این نوشته را Like کرده اند.
  9. s.1 s.1

کاربر سایت

اینجا اسمش تاپیک امتیازات نه نقدها برای همینم باید امتیاز بدین حالا یا نقد با امتیاز یا امتیاز خالی

GPSY این نوشته را Like کرده است.
  10. کاربر سایت

نام:
    بنیامین
    Far cry Primal
    [​IMG][​IMG][​IMG]
    اولین تجربه من در سری فارکرای بود
    باید بگم مهم ترین فاکتور بازی گرافیک خیره کننده با جزییات فراوان و طراحی های بی نظیر مانند تابلو نقاشی هست.
    بازی به خوبی روی کامپیوتر بهینه هست .
    گیم پلی روان و عالی
    داستان بازی تقریبا خوب
    بعد از حدود 17 ساعت هر جور بود تمومش کردم (البته تمام مراحل فرعی و گشت و گزار در نقشه رو نرفتم)
    روی هم رفته تجربه عالی در دنیایی بدون مرز در عصر حجر بود که خبری از تفنگ و امکانات روز نیست . سنگ و چوب تعیین کننده هست .
    زبان اختراعی بازی خیلی عالی بود همراه با صدا گذاری بی نقص
    تنها ایراد اینه که بعد مدتی کمی بازی یکنواخت می شه .

نمره من : 8.5 از 10

آخرین ویرایش: ‏Feb 9, 2017
    Ƥ.s.Y.c.H.o و mondas این نوشته را Like کرده اند.
  11. کاربر سایت

درود
    خیلی وقت بود یه عنوان شماره دار از اویل رو بازی نکرده بودیم . بازی با تبلیغات زیاد عرضه شد و منم گرفتمش .
    در کل میشه گفت عنوان قشنگی هستش و نوآوری های جالبی رو در زمینه داستان سرایی و زاویه دوربین آورده . داستان بازی جالبه و تا آخر کشش لازمه رو داره . المان های همیشکی و کلاسیک 3 شماره قبل رو تا حدودی داره ( اتاق سیو با آهنگ آرام بخش، صندوق دیپازیت، مهمات کم ،یه امارت بزرگ و کلی جا برای گشت و گذار ).
    به نظر من بازی مخلوطی کپی شده از F.E.A.R ، Silent Hill و آوت لست هستش . تنوع دشمنای بازی بسیار کم و تکراری هستش . باس فایت های بازی قابل قبول هستن . پازل ها بیشتر جنبه فان دارن و اصلا چلنجینگ نیستن . گرافیک بازی چیزی جز نمره قبولی نمیگیره.
    صداگذاری و Voice Acting شخصیت های بازی بسیار عالی از آب در اومده و قابل تحسینه . حس ترس تنها تا یک ساعت اول بازی حس میشه و بعد از اون میشه گفت بازی اصلا ترسناک نیست .
    امتیاز کل : 8

Ƥ.s.Y.c.H.o, masoud101, bluestar و 2 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  12. کاربر سایت

نام:
    رضا.آ
    Tom Clancy's The Division

Gameplay : 10/10
    Story Line : 10/10
    Graphics : 10/10
    Multiplayer : 10/10
    Ubisoft Score : 10/10
    - بازی واقعا عالیه ! اوایل ریلیز به هیچ عنوان نظر مثبتی راجع بهش نداشتم و با توجه به مشکلات اولیه بازی ها در ابتدی ریلیز ، به خصوص بازیهای یوبی سافت نظرم به شدت منفی بود .

- الان بعد از 46 ساعت و اتمام بخش داستانی و کامل کردن 50% اچیومنت ها می تونم بگم بهترین شوتر آنلاینیِ که تا به حال تجربه کردم .
    ابتدای شروع ، نقشه به نظر خیلی کوچیکِ اما بعد با آنلاک کردن تمام نقشه و تنوع ماموریت ها اصلا کوچک به نظر نمیرسه ! این در حالیه که بخش دارک زون رو به حساب نیاوردیم !

- هوش مصنوعی واقعا عالی کار شده به خصوص داخل دارک زون و بخش های دیگه که چطور همدیگه رو کاور میکنن و دورت میزنن واقعا خوبه و البته چالش زا !

- صدا گذاری بازی که محشره و گانینگ بازی چیزی از بتلفیلد کم نداره هرچند که بتلفیلد نسبت به Division فرسنگها دورتر قرار می گیره !

- طراحی بی نظیر و بی نقص نیویورک ریزه کاریهای هر خیابان اون حس هرج و مرج و غارت شدگی شهر و مردم گرسنه جای پاها روی برف پخش شدن وسایل و چمدانها و ... چرخه آب و هوایی تکسچرهای برف و یخ اینا همه در کنار هم ی حس عالی از تنها بودن وسط هرج و مرج رو القا می کنه !

- سیستم lvlup عالی ماموریت های هفتگی و تنوع شون باعث میشه هیچ وقت احساس یکنواختی به شما دست نده .
    لذت بازی اونجایی دو چندان میشه که شما مراحل رو co op میری .

- لودینگ سریع بازی و مچ شدن بازیکن ها بعد از اینوایت و پیدا کردن همدیگه ، داخل بازی یا به وسیله uplay برای ی بازی op آنلاین عالی کار شده !

- سیستم کرفتینگ عالی بازی برای دونه به دونه تجهیزات شما رو مجبور می کنه تا همیشه دنبال گشت و گذار و پیدا کردن مواد مورد نیاز برای کرفت باشید . هرچند در ابتدا این کار خیلی رو اعصابه اما بعد شدیدا اعتیاد آوره !

در کل از یوبی سافت انتظار همچین چیزی نداشتم.
    دستشون درد نکنه.

آخرین ویرایش: ‏Feb 2, 2017
    kamyy, Ƥ.s.Y.c.H.o, masoud101 و 3 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  13. s.1 s.1

کاربر سایت

RE 7 8/10
    نکات مثبت:
    گرافیک هنری زیبا
    صداگذاری عالی
    بازگشت به ریشه ها
    طراحی هوشمندانه ی بازی به سبک اول شخص
    HDR بسیار مناسب
    پازل های مناسب

نکات منفی:
    داستان ت تخیلی به جای علمی تخیلی
    کاهش المان های مثبت بازی در بخش اخر بازی
    تنوع کم دشمنان

نمره بازی تا نزدیک اواخر برای من 8.5 بود اما افت بازی در قسمت اخرش باعث شد تا 0.5 کم کنم بازی برخلاف تبلیغاتش کاملا یک RE خالص هست و با گذشت زمان از حالت تقلیدیش فاصله می گیره به نظرم کپکام تونسته بازی خیلی خوبی بسازه که طرفدارهاش بعد از تجربه های تلخ گذشته بار دگیر به این بازی امیدوار بشن پیشنهاد می کنم اگر از طرفدارهای این سری بازی هستید حتما امتحانش کنید.

Ƥ.s.Y.c.H.o, uriel, masoud101 و 3 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  14. کاربر سایت

RE 7
    درود بر کپکام با این بازی فوق العاده ای که درست کرده. تقریبا میشه گفت رزیدنت اویل 1 رو دوباره به صورت اول شخص درست کرده که با وجود ریسکی بودن این حرکت جواب داده و خیلی هم خوب از آب دراومده.
    بازی کلا هیچ ربطی به رزیدنت اویل نداره. فقط وقتی بازی رو تموم میکنین یه نکته ی کوچیک هست که همه چیو ربط میده به رزیدنت اویل های سابق.
    نمره: 9/10
    حتما بازیش کنین.

Ƥ.s.Y.c.H.o, uriel, masoud101 و یک نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  15. s.1 s.1

کاربر سایت

7/10 Tom Clancy's The Division

نکات مثبت:
    بخش شوتر بی نقص
    محیط برفی بسیار زیبا
    هوای داینامیک
    اپگریدهای بسیار کامل
    co-op عالی

نکات منفی:
    تکراری شدن بازی پس از چند ساعت
    تنوع بسیار کم بخش داستانی
    مکانیزم پیچیده ی بازی در بخش اپگریدها و بخش یاددهی ضعیف بازی

در 1 جمع بندی کلی بازی بخش گان پلی خیلی خوبی داره و حس خوبی به بازیباز می ده اصل لذت بازی همراه شدن با دوستان هست. اما متسفانه کل بازی به رفتن به یک محیط و کشتن 1 سری دشمنان تکراری ختم می شه. سیستم اپگریدهای بازی هم قطعا در ابتداش شما رو سردرگم می کنه و متاسفانه سیستم خوبی هم برای یادگیری برای بازیباز قرار نداره برای همین ساعات ابتدایی در حال یاد گیری و کشف این قبیل داستان ها خواهید شد.

این بازی برای کسانی که با ساعات های طولانی بازی کردن های یکنواخت عادت دارن و ازش لذت می برن کسایی که 600 700 ساعت در انلاین بازی های cs-wow-bf مشغول بودن و هستن این بازی قطعا براشون لذت بخش خواهد بود اما برای کسایی مشابه خودم که دنبال تنوع زیاد در بازی ها هستن بعد از چند ساعت دیگه جذابیتی نداره.

kamyy, Ƥ.s.Y.c.H.o, Polaris و یک نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  16. El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant کاربر فعال

نام:
    Ali
    Dishonored 2

داستان : 10/10
    گیم پلی : 10/10
    گرافیک هنری : 10/10
    موسیقی و صداگذاری : 7/10

کل : 9.5/10

s.1, The Listener, Dark-_-Witcher و 2 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.

این صفحه را به اشتراک بگذارید