امتياز اعضای بازی سنتر به عناوین پلتفرم PC

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
سلام
تو اين تاپيك مي خوايم نظر شما و امتيازي رو كه به هر بازي ميديد مشخص كنيم تا شايد بتونيم بهترين بازي رو تو هر ماه يا سال با نظر خودمون انتخاب كنيم
پايين ترين امتياز 0
بالاترين امتياز 10
همراه نظر ( خواهشمند است نظر کارشناسانه باشه )

اینم بازی های سری 1 : ( تا تاریخ 5 مهر )

Wolfenstein
Wanted Weapons of Fate
Left 4 Dead

Bionic Commando
Call of Juarez Bound in Blood
Street Fighter IV

جواب لیست امتیازات سری اول :

امتیاز اعضای بازی سنتر به عناوین PC

اینم بازی های سری 2 ( با تشکر از میثم ) تا تاریخ 20 مهر :

Batman Akham Asylum
Resident Evil 5
Mini Ninja
NFS: SHIFT
Red Faction Guerilla
Darkest of days
Section 8
overlord 2
ARMA II
Trine
X-Men Origins: Wolvorine

جواب لیست امتیازات سری دوم :

اینم بازی های سری 3 : ( تا تاریخ 28 مهر )

Assassin's Creed
Bioshock
Brothers In Arms 3
Crysis
Crysis Warhead
Dark Sector
Dead Space
Far Cry 2
F.E.A.R 2
Gears of War
GTA IV
GRID
Mirror Edge

لیست امتیازات سری سوم :

بازیهای سری 4 ( تا تاریخ 5 آبان )

Splinter Cell: Double Agent
STALKER: Shadow of Chernobyl
STALKER: Clear Sky
Call of Duty 4
Call of Duty: World At War
Fallout 3
H.A.W.X
Resident Evil 4
Prince of Persia 2008
Burnout: Paradise
Mass Effect
Devil May Cry 3
Devil May Cry 4
Pro Evolution Soccer 2009
Colin Mac Rae: Dirt
Silent Hill: Homecoming

لیست امتیازات سری چهارم :

Last edited by a moderator:

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
NO MAN'S SKY 4/10
بی هدف ترین بازی دنیا

DEUS EX MD 7.5/10
تمامی المان های بازی در حد 7.5 نه بیشتر بودن ز گرافیک که به خاطر فریم دهی بدش اونم همون در حد 7.5 هست.

MOTHER RUSSIA BLEEDS 9/10
اگه 1 بازی باشه که بعد از سال ها در حد STREET OF RAGE حال بده همین بازی هست
بمب بازی. یکی از بهترین بازی ها در سبک بیت ام اپ. بسیار گیم پلی بازی لذت بخش هست سختی بازی بسیار مناسب هست اهنگ های بازی بی نظیرکار شدن 180 درصد پیشنهاد می شه. البته بازی تا حد از SOF هم اسکی رفته اما به هر حال نتیجه کار عالی شده.
3107497-mother+russia+bleeds+-+screen+7.png

تاپیک بازی

wrong_wierdo

کاربر سایت
Jun 16, 2016
52
DOOM
بازی رو به لطف CPY بازی کردم و شدیدا لذت بردم
لول ها هم اونفدر خسته کننده و تکراری نبودند که ادم رو دلزد کنه.

داستانش هم من رو اذیت نکرد چون اگر بیش از حد روی داستان کار میکردند ممکن بود بازی مثل wolfenstein the new order در بیاد و ادم از بازی لذت کافی نبره( البته گیمپلی خوبی داشت بازی)

در کل از اون چیزی که فکر میکردم بهتر بود و گیمپلی عالی داشت.

8.5 / 10

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
imgres

rise of tomb raider 2015

نسبت به نسخه قبل روان تر و با صلابت تر بود . از محیط استوایی به محیط سرد برفی و تیره و تار در روسیه رفته و ماجراجویی به مراتب خشن تر رو لارا کرافت دنبال می کرد . نسبت به نسخه قبل معماهای بازی کمتر بود ولی زیبا بود . بعد اکشنش بیشتر بود . در کل بازی عالی هست و نقطه قوتش گرافیک و صداگذاری عالی بازی هست .
آخرای بازی هم سخت و نفس گیر می شه . به امید دنباله بعدی که فکر کنم پاییز 2017 بیاد .

نمره من : 10 از 10

imgres

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,982
نام
احمد
DOOM
10/10
بعضی بازی ساز ها واقعا برن یاد بگیرن!18 ساعت گیم پلی...18 ساعت هیجان مطلق! طراحی باس فایت ها...فوق العاده...طراحی سلاح ها بالاتر از استاندارد های بازی سازی!...خشونت غیر قابل وصف...طراحی محیط ها و اتمسفر بازی بشدت خلاقانه......شوتینگ بی نقص...تمام کننده ها با خشونت بسیار زیاد...موسیقی مناسب با جو بازی، اپگرید سلاح ها کارامد و تاثیر گذار....، گرافیک کراسیس 3 رو میزاره تو جیبش... از لحاظ فنی بازی واقعا سرامد همه بازی ها هست....تنظیمات گرافیکی توش بشدت گسترده هست....و من معمولا به جر GTA V تو هیچ بازی دیگه ای همچین گستردگی ای ندیدم! یک چیز دیگه هم واقعا خوشم اومد این بود که خودش تنظیمات گرفتن فریم ریت رو تو بازی گذاشته بودن....که واقعا لازمه بشه استاندارد واسه همه بازی ساز ها....واقعا یک بازی چقدر میتونه فوق العاده باشه پورتش؟؟؟؟ با کمی دستگاری AA و تنظیمات ما بین الترا و های..نزدیک 125 فریم با GTX970 گرفتم...واقعا الان ایمان اوردم بهترین موتور بازی سازی Id Tech هست و بهترین استدیوی که بتونه یک شوتر مطلق اول شخص بسازه id Software هست...کاش بقیه بازی های Bethesda مثل فال اوت و اسکایریم با این موتور ساخته میشدن8-|

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,371
نام
Majid
65773058.png

INSIDE: 9/10

فوق العاده بود، یکی از متفاوت ترین بازی هایی که تو زندگیم تجربه کردم.
حتی با اینکه روبروی لیمبو قرار میگیره بشدت متفاوت تر و به یاد موندنی تر از اونه بنظرم.
گرافیک بازی که میتونم به صورت قطعی بگم شاهکار بود تک تک صحنه های بازی لذت بردم، نور پردازی های فوق العاده یک جلوه عجیب غریبی به بازی داده.
چیزی که باز بیشتر از گرافیک آدمو جذب میکنه اون فیزیک و انیمیشن واقعیه بازیه، تمام حرکات کاراکتر نرم و واقعیه یک باگ نمیشه ازش گرفت همینطور شکستن اشیا و جزئیات خیلی فیزیک طبیعی و خوبی داره.
اما با این همه تعریف تنها چیزی که باعث شده نمره کامل رو ندم اینه که معماش بشدت آسون بود شاید کلا به 5 دقیقه نرسیده باشه که سر یک معماش بمونم همشو پشت سر هم تموم کردم از همین نظر معما اصلا قابل قیاس با لیمبو نبو + موسیقی که میتونست خیلی بهتر باشه و خود بازی هم میتونست طولانی تر باشه اما راضی کننده بود.

در کل جز بهترین تجربه هام بود، اگه هنوز بازی نکردین حتما برین طرفش.

wrong_wierdo

کاربر سایت
Jun 16, 2016
52
header.jpg

بازی گیمپلی جالبی داره و خیلی ادم رو جذبش میکنه.
اتمسفر خوبی هم داره ولی داستانش کوتاه و کم محتواست و اگه به خاطر گزینه Endless نبود بازی رو رها میکردم.

در کل تجربه عالیه و حتما توصیه میکنم گیمپلی نوآورش رو تجربه کنید

7.5/10

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
ace combat 7 8.5/10

بعد از مدت این بازی هم از گنجینه کشیدم بیرون به اتمام رسوندم

نکات مثبت:
کنترل بسیار عالی
هیجان بالا
درجه سختی مناسب
طراحی هنری زیبا
افکت های صدایی بی نظیر با جزئیات بالا

نکات منفی:
استارت بد بازی
گرافیک تکنیکی
تنوع گیم پلی

اگر عین من به خاطر شروع بد بازی بیخیال این بازی شدید حتما برگردیدا مجدد تستش کنید بازی از mission 4 5 به بعد تازه شروع می شه. همچنان هم هیچ بازی هم سبکی رقیب این بای نیست.

metro 2033 8/10
تنها بدی این بازی اینه که برخی از قسمت های بازی خسته کننده می شه انیمیشن های بازی با طراحی صورت ها هم جالب نیستن اما فیزیک بازی خوب هست گرافیک بازی بعد از این همه مدت همچنان جذاب هست فضا سازی بازی بسیار خوب کار شده به امید نسخه 3 بازی با گرافیک عالی مشابه 2 نسخه قبلیش

ehsancjdk

کاربر سایت
Mar 24, 2015
225
نام
ٍehsan
MAFIA III :D

گرافیک: 7 (با ارفاق!)
داستان: 9
گیم پلی: 8
صداگذاری: 10
نمره کل 8.5

در مورد گرافیک ک همتون میدونید. تقریبا افتضاح هست چه فنی چه هنری. نمره 7 رو مناسب میدونم براش.
در مورد داستان تقریبا خیلی خوب کار شده. چیز زیادی نمیشه گفت اما پایان بازی هم 2 سورپرایز داره...
گیم پلی تقریبا خسته کننده هست و میتونست بهتر باشه. هرچند انچنان مشکلی نداشتم باهاش اما اگر ب گیم پلی بیشتر از داستان اهمیت میدین فکر نکنم راضیتون کنه. البته باید ب گان پلی عالی بازی هم اشاره ای کنم ک بسیار لذت بخشه.
صداگذاری هم واقعا عالی کار شده چ موزیک چ صداگذاری کرکتر ها و دیالوگ ها.

• Like
Reactions: kamyy

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
MIRROR's EDGE 7.5/10

نکات منفی:
کنترل مشکل دار(همراه با باگ)
مرگ های بی ارزش بسیار زیاد
بخش اکشن یا کمبت ضعیف
اپگرید های بعضا به درد نخور(پوچ)

نکات مثبت:
گرافیکی هنری زیبا
سریع
گیم پلی لذت بخش
ending زیبا و خوب(مرحله ی پایانی عالی)

بازی ارزش 1 بار امتحان و به پایان رسوندن رو داره اما ای کاش این بازی سوم شخص ساخته بشه.

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
MIRROR's EDGE 7.5/10

نکات منفی:
کنترل مشکل دار(همراه با باگ)
مرگ های بی ارزش بسیار زیاد
بخش اکشن یا کمبت ضعیف
اپگرید های بعضا به درد نخور(پوچ)

نکات مثبت:
گرافیکی هنری زیبا
سریع
گیم پلی لذت بخش
ending زیبا و خوب(مرحله ی پایانی عالی)

بازی ارزش 1 بار امتحان و به پایان رسوندن رو داره اما ای کاش این بازی سوم شخص ساخته بشه.
تموم کردن بخش داستانی چقدر برات زمان برد؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر