درخواست ترینر RESIDENT EVIL 5

PouяiД

Blue is the Colour
Gold User
Apr 10, 2009
728
نام
پوریا
من باید این فایل که دانلود کردم رو کجا بریزم؟

وقتی روش کلیک میکنم یک ارور میده

tip
please install "game for windows live v3.0.89.0"before

این یعنی چی؟ یعنی اینکه من این فایل رو نباید روی صفحه اجرا کنم؟ یعنی باید بندازمش تو یفایل بازی؟ اگه آره خوب بگید تو کدوم پوشه بندازم ؟

من ویندوز سون هست

ممنونم دارید کمکم میکنید
سلام
شما game for windows live قدیمی هست و باید نسخه های جدیدو بگیرید تا بتونید ای ترینر رو اجرا کنید یعنی همون لینکی که دوستمون گزاشتند فایل رو دانلود کنید بعدش که برنامه رو نصب کردین بازی اجرا میشه

rasekh

کاربر سایت
Nov 27, 2008
38
یک سوال من الان دارم این رو دریافت میکنم 29 مگ هست

بعد از دریافت اول برم برنامه ای که نصب هست رو پاک کنم ؟ بعد اینو نصب کنم؟

این لایو برای چی هست اصلا ؟ فکر کنم نصب نباشه بازی سیو نمیشه درسته؟

اویل شما چند دی وی دی بود؟ مال من 3 تا بود زبانشم اینگلیسی هست

آخه یک نسخهی چینی هم داشت اون دوتا دی وی دی بود

به اینا که ربطی نداره؟

ممنونم

rasekh

کاربر سایت
Nov 27, 2008
38
سلام بابت ترینر ممنونم کار کرد ولی پول بینهایتش عمل نمیکنه

یک مشکلی دارم من الان که میخوام بازی کنم وقتی ریدی رو میزنم و yes رو انتخاب میکنم که ادامه ی بازی رو انجام بدم یک هشداری میده و بازی ادامه پیدا نمیکنه

فکر کنم یک فایل رو ندارم

این هشدار

re5dx10.exe - fatal application exit

failed open file. "D:\\nativepc\image\archive\s313.arc"2

این چی میگه؟ یک فایل توش کمه؟ باید چی کار کنم؟ اگر حجم این فایل کمه لطفا اینجا بزارید من بریزم تو پوشه ی بازی

کمکم کنید دیگه نمیتونم بازی کنم

:(

sajjad_mabani

کاربر سایت
May 28, 2006
490
دوست عزيز اينو كه من تو پست قبل شما گذاشتمش;)

سلام بابت ترینر ممنونم کار کرد ولی پول بینهایتش عمل نمیکنه

یک مشکلی دارم من الان که میخوام بازی کنم وقتی ریدی رو میزنم و yes رو انتخاب میکنم که ادامه ی بازی رو انجام بدم یک هشداری میده و بازی ادامه پیدا نمیکنه

فکر کنم یک فایل رو ندارم

این هشدار

re5dx10.exe - fatal application exit

failed open file. "D:\\nativepc\image\archive\s313.arc"2

این چی میگه؟ یک فایل توش کمه؟ باید چی کار کنم؟ اگر حجم این فایل کمه لطفا اینجا بزارید من بریزم تو پوشه ی بازی

کمکم کنید دیگه نمیتونم بازی کنم

:(
با ترينر هم اين خطا رو ميده؟ ظرفيتش 28 مگ هستش. اگه ميخوايي براي دانلود بزارمش.

amirhkk

کاربر سایت
Aug 6, 2008
251
با این برنامه و یا بهتر بگم پچ همه چی آنلاک میشه و شما میتونین از همه نوع سلاح بینهایت استفاده کنین و یه عالمه مزایای دیگه
اول برنامه رو نصب و بعد وارد بازی میشید و بعد پروفایل خودتون به پروفایلی که تا ایجاد شده سویچ میکنین که اسم پرو فایل کریستیناس ت
یه ترینر هم برای شما اضافه کردم که میتونین تو حالت دایرکت ایکس 9 ازش استفاده کنین

Attachments

• Resident Evil 5 Unlocker_2.zip
    271.1 KB · مشاهده: 119
  • RESIDENT_EVIL_5_DX9_v1.0.0.129_Trainer.rar
    949.2 KB · مشاهده: 163

sajjad_mabani

کاربر سایت
May 28, 2006
490
با این برنامه و یا بهتر بگم پچ همه چی آنلاک میشه و شما میتونین از همه نوع سلاح بینهایت استفاده کنین و یه عالمه مزایای دیگه
اول برنامه رو نصب و بعد وارد بازی میشید و بعد پروفایل خودتون به پروفایلی که تا ایجاد شده سویچ میکنین که اسم پرو فایل کریستیناس ت
یه ترینر هم برای شما اضافه کردم که میتونین تو حالت دایرکت ایکس 9 ازش استفاده کنین
دست شما درد نكنه. لطفا تو پست شماره 18 اون دكمه نمايش رو بزنيد:-". اون ترينرها رو هم وقتي كه فعال ميكنيد از بازي ميپره بيرون

rasekh

کاربر سایت
Nov 27, 2008
38
با ترينر هم اين خطا رو ميده؟ ظرفيتش 28 مگ هستش. اگه ميخوايي براي دانلود بزارمش.

آره لطفا همین امشب بزارید

راستی از این همه ترینری که معرفی شد کدوم یکی شون هم خون بی نهایت هم تیر بینهایت و هم پول بی نهایت رو داره که کار کنه؟

منتظرم

sajjad_mabani

کاربر سایت
May 28, 2006
490
آره لطفا همین امشب بزارید

راستی از این همه ترینری که معرفی شد کدوم یکی شون هم خون بی نهایت هم تیر بینهایت و هم پول بی نهایت رو داره که کار کنه؟

منتظرم
براي تاخير شرمنده، ديشب باز اين ISPما قاتي كرده بود. اين هم لينك دانلودش.

rasekh

کاربر سایت
Nov 27, 2008
38
دارم دانلود میکنم

امید وارم دیگه مشکلی پیش نیاد اگر اومد به کسی که اینجا به شهرم نزدیکه میسپارم یکی برام بفرسته

ممنونم

nero1371

کاربر سایت
Nov 2, 2008
1,494
نام
hamid
اقایون من یه توضیح مختصر و مفید میدم !:

همون طور که میدونید ترینر نقش همون رمز تقلب رو داره که به جایه تایپ کردن رمز میتونید با یک دکمه اون رو فعال کنید.

unlocker یه چیزی مثل همون ترینر هست.!!!!در اصل یعنی به جایه کپی کردن سیئ جدید میتونید با این برنامه این کار رو بکنید.این برنامه چیزی مثل یک برنامه هست که وقتی اون رو نصب میکنید شروع به کپی کردن سیو خودش میکنه!!
یعنی چیزی نیست جز سیو!!!!!
با این کار میتونید تمامی مراحل و هر چیزی که تو بازی هست رو باز کنید.
یکی از دوستان لینک رپیدشر گذاشته بود که حجمش 271 کیلو بایت بود و من خودم امتحان کردم و سالم بود.
از بازی نمیپره بیرون حتی ترینر.

galaxyboy

کاربر سایت
Mar 24, 2008
451
من یه مشکل دارم تا مرحله 3_5 رفتم میری تو اون کار خ.نه اونجا دوتا حشره هستن نمیتونم بکشمشون تیرم تموم میشه این ترینر رو برداشتم دیدم یهو وسط بازی از بازی میاد بیرون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر