Rabbids Go Home

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,231
آره خیلی خنده دارو بامزه بود

برای من تکراری نشد خوشم اومد ازش آخرشم باحال تموم شد رفتن ماه:))
یک نسخه دیگه هم داره به اسم Travel in Time ... اونم خوبه ... مجموعه ای از مینی گیم هاست
یکی دیگه هم هست Rayman Raving Rabbids TV Party ... به شخصه عاشقشم ! اونم کلی مینی گیم داره هر مینی گیمش رو بیشتر از 15-20 بار بازی کردم :D

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
یک نسخه دیگه هم داره به اسم Travel in Time ... اونم خوبه ... مجموعه ای از مینی گیم هاست
یکی دیگه هم هست Rayman Raving Rabbids TV Party ... به شخصه عاشقشم ! اونم کلی مینی گیم داره هر مینی گیمش رو بیشتر از 15-20 بار بازی کردم :D

تریلر Travel in Time دیدم بشخصه Rabbids Go Home بیشتر دوست دارم چون داستان داره

بازی Rayman Raving Rabbids TV Party باید بگیرم یکی از بهترین بازیا wii ه اونم گروهی چه حالی میده منم 3 تا ویموت دارم چه شود!!!!!! :d

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,231
تریلر Travel in Time دیدم بشخصه Rabbids Go Home بیشتر دوست دارم چون داستان داره

بازی Rayman Raving Rabbids TV Party باید بگیرم یکی از بهترین بازیا wii ه اونم گروهی چه حالی میده منم 3 تا ویموت دارم چه شود!!!!!! :d

اگه 3 تا داری که میری فضا با TV Party !! من یکدونه دارم بعضی موقع ها هم یکی دیگه از عموم میگرفتم دوتایی میرفتم فضا ... 3 تایی چه شود :D

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
اگه 3 تا داری که میری فضا با TV Party !! من یکدونه دارم بعضی موقع ها هم یکی دیگه از عموم میگرفتم دوتایی میرفتم فضا ... 3 تایی چه شود :D

آره 3 تا ویموت دارم 2 تا نانچاک با یه موشن پلاس

همینطوری آب میره :))

تا سه نشه بازی نشه :bighug:

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
آها جاست دنس که فوق العادست دست جمعیش :D
من میبردم وی م رو خونه ی فامیلامون همرو به رقص وادار میکردم :D

جاست دنس 4 که حرف نداره

یه بار مهمون داشتیم چنتا از فامیلا اومده بودن بچه ها بردم تو اتاقم جاست دنس بازی کردیم چه حالی داد زن عموم اومد بگه بریم خونه خودشم اومد موندگار شد تک تک میومدن موندگار میشدن دیگه اتاقم جا نداشت رقاص خونه شده بود :))

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
large.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر