گرشاسپ... God Of War ایرانی!

Marchmalow

کاربر سایت
Feb 2, 2010
25
نام
Alone
1. cut scene ها تا یه جایی که میرسن گیر میکنن و فقط صداشون میاد
2. fps بازی خیلی پایینه!!!

احتمالا سیستم شما نمیکشه. مشخصات سیستمت رو بگو

3.بعضی از ضربه ها ( قدرتی ها) اصلا به هدف نمیخورن
میخواستم بدونم این مشکلا واسه شما هم هستن؟

این مشکل واسه همه هست! ;)

aliakbar_b

کاربر سایت
Jul 8, 2008
225
نام
علی اکبر
سلام. از همه دوستان خواهش میکنم هر جا کپی بازی رو دیدید به پلیس محترم! خبر بدید . با این کارتون به پیشرفت این صنعت کمک میکنید .

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
سلام. از همه دوستان خواهش میکنم هر جا کپی بازی رو دیدید به پلیس محترم! خبر بدید . با این کارتون به پیشرفت این صنعت کمک میکنید .
:d
پلیس ؟ این دیگه چه صیغه ایه ؟!
آخه فکر نکنم دیگه 3500 تومن رو کسی اصلا بخواد وقت روش بذاره و کپی کنه که 2000 تومن بفروشه !!

aliakbar_b

کاربر سایت
Jul 8, 2008
225
نام
علی اکبر
:d
پلیس ؟ این دیگه چه صیغه ایه ؟!
آخه فکر نکنم دیگه 3500 تومن رو کسی اصلا بخواد وقت روش بذاره و کپی کنه که 2000 تومن بفروشه !!
برادر جان . قهوه تلخ 2000 تومنی کپی میکنن . تازه برای طرف که کپی میکنه بالای 1000 در نمیاد!!!

sadrabaktash

کاربر سایت
Jan 11, 2010
135
نام
Nathan Drake
من از گیم پدای فراسو همینایی که طرح ایکس یاکسه استفاده می کنم...تا روی آیکن کلیک می کنم دسته شرو می کننه به ویبره...تمام طول بازی هم ویبره وجود داره...برای بقیه هم این مشکل وجود داره؟

Marchmalow

کاربر سایت
Feb 2, 2010
25
نام
Alone
برادر جان . قهوه تلخ 2000 تومنی کپی میکنن . تازه برای طرف که کپی میکنه بالای 1000 در نمیاد!!!

قهوه تلخ فرق فوکوله! :d برای اون باید قیمت کل مجموعه ها رو حساب کنی؛ ولی گرشاسپ کلا 3500ـه , فکر نکنم ارزش کپی داشته باشه. تازه , اگه کپی کنن , چجوری می خوان فعال سازیش کنن!؟!؟؟

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
من از گیم پدای فراسو همینایی که طرح ایکس یاکسه استفاده می کنم...تا روی آیکن کلیک می کنم دسته شرو می کننه به ویبره...تمام طول بازی هم ویبره وجود داره...برای بقیه هم این مشکل وجود داره؟

دقیقا!!!
این هم یکی دیگه از ایرادات وارد به این بازیست! برای همین من گیم پد شوک دار رو در آوردم و با گیم پد معمولی بازی رو اجرا کردم!
این یکی مورد رو هم گفتیم بی خیال!

sadrabaktash

کاربر سایت
Jan 11, 2010
135
نام
Nathan Drake
دقیقا!!!
این هم یکی دیگه از ایرادات وارد به این بازیست! برای همین من گیم پد شوک دار رو در آوردم و با گیم پد معمولی بازی رو اجرا کردم!
این یکی مورد رو هم گفتیم بی خیال!
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
چی چی رو بی خیال...دسته من امروز سوخت!

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
چی چی رو بی خیال...دسته من امروز سوخت!

واقعا؟!!!
آخه من که گفتم: گیم پد شوک دار رو بعد از این جریان جدا کردم از سیستم و با گیم پد معمولی بازی کردم!!! این جوری گفنم بی خیال! خوب معلومه دیگه:بیچاره گیم پدت همش لرزیده بعد آخر دست مرده!!!!
:(

Miniature Rose

A Poor Man's Rose
کاربر سایت
Jun 25, 2009
2,658
اقا من نمی تونم چند کار کنم 1 . میگه کد نصب می خواد ولی یدونه کد داره که با هزار بدبختی تونستم بخونم که روش نوشته کد سریال ولی من کد نصب پیدا نکردم .
2. من نمی تونم انالوگم رو بزنم نمی خوندش .
چی کار کنم . :(

Amino-Danger

کاربر سایت
Mar 15, 2009
1,014
نام
Амин
اقا من نمی تونم چند کار کنم 1 . میگه کد نصب می خواد ولی یدونه کد داره که با هزار بدبختی تونستم بخونم که روش نوشته کد سریال ولی من کد نصب پیدا نکردم .
2. من نمی تونم انالوگم رو بزنم نمی خوندش .
چی کار کنم . :(
روی کاتالوگ رو بخون یه سایت هست که باید این شماره سریال رو اونجا بزنی و بهت یه یه کد نصب میده و وقتی اون کد نصب رو داد روی دکمه ی Activate کلیک میکنی و کد ـــه Activate ظاهر میشه و بعد از اون روی Save and Launch Game کلیک کن و بازی رو اجرا کن!
در کل خودت رو خسته نکن من همه جورــه امتحان کردم چه با دسته PS3 چه PC Joystiq کلاً همه ی Action ها کار میکنه به جزء جهت ها!

• Like
Reactions: Miniature Rose

Miniature Rose

A Poor Man's Rose
کاربر سایت
Jun 25, 2009
2,658
روی کاتالوگ رو بخون یه سایت هست که باید این شماره سریال رو اونجا بزنی و بهت یه یه کد نصب میده و وقتی اون کد نصب رو داد روی دکمه ی Activate کلیک میکنی و کد ـــه Activate ظاهر میشه و بعد از اون روی Save and Launch Game کلیک کن و بازی رو اجرا کن!
در کل خودت رو خسته نکن من همه جورــه امتحان کردم چه با دسته PS3 چه PC Joystiq کلاً همه ی Action ها کار میکنه به جزء جهت ها!
مشکل اصلی منم همیناست من این کد بی صاحاب رو نمی تونم بخونم :d
دسته رو هم دیگه بی خی :d
اعتبار حلالت :d
...... هم بده :d ( اعت... )

• Like
Reactions: Amino-Danger

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر