پیدا کردن لوازم جانبی Wii در ایران

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
كلا نايكو چز محصولات درجه 2 هست بهتره دسته خودشو بخري من 2 باري گول ظاهر خوردم از اين جور چيزا گرفتم كاملا پشيمون شدم

hosseinmet

کاربر سایت
Jul 2, 2009
31
من رفتم توپخونه فقط فروشگاه نیما چند تا از محصولات نایکو داشت که wand رو میداد 45 و نانچوک بی سیم رو 37
wand plus هم نداشت . گفت شاید تو بار جدید باشه

البته bigben هم داشت که پک ویموت + نانچوک بیسیم + موشن پلاس رو 92 تومن میداد و (فقط رنگ سفید نداشت)

BB_272567_vp1_black.jpg

http://www.bigben-interactive.de/Produkte/Details.asp?IDprod=344

آخرین ویرایش:

hosseinmet

کاربر سایت
Jul 2, 2009
31
كلا نايكو چز محصولات درجه 2 هست بهتره دسته خودشو بخري من 2 باري گول ظاهر خوردم از اين جور چيزا گرفتم كاملا پشيمون شدم

شمت کدوم محصولاش رو گرفتید ؟ من فکر میکنم کیفیت خوبی داشته باشه آخه تو ces هم نامزد دریافت جایزه شده :-/

جنس اصل هم که نگو هر مغازه جنس خودش رو میشگه اصله . ویموت معمولی اصل (به گفته فروشنده) از 40 قیمت دارم تا 75

rpg 8

کاربر سایت
Jun 29, 2008
98
اقا من پاور wii/uc ام رو گم کردم،تو رو خدا بگید کجا میشه گیرش اورد؟
لول! مگه پولخورده که گم کردی پاور به اون عظمتو.
من تا حالا ندیدم جایی بفروشن! غیر از اینترنت (1سایت چینی) اگه برات امکان خرید ازش هست بگو ادرسشو پی ام کنم!

D.D.S

کاربر سایت
Nov 24, 2006
316
نام
بابک
سلام
کابل کامپوننت وی رو میخام.از کجا باید بگیرم و قیمتش چنده؟فقط ادرس توپخونه ندید که حس تا اونجا رفتن رو ندارم:)

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
سلام
کابل کامپوننت وی رو میخام.از کجا باید بگیرم و قیمتش چنده؟فقط ادرس توپخونه ندید که حس تا اونجا رفتن رو ندارم:)

يا بايد از توپخونه بگيري يا از ولي عصر يا با پيك بدي برات بيارن:d

جاهاي ديگه رو هم نمي دونم شايد باشه اما مسلما گرون تر مي دن قيمت اصليش تو ايران الان 15 تومن هست

kamran_dotnet

کاربر سایت
Jan 13, 2008
171
دوستانی که میخوان Wii motion plus بخرن خیلی مواظب باشن
به طرز عجیبی هر چی تو بازاره چینیه
من خودم خواستم اصلش رو بخرم یکی از دوستان توی انجمن کمکم کرد یه دونه تونستم بخرم
اون رو هم طرف از تو جعبه در آورد داد
بعدش هم یه قلابی گذاشت تو جعبه
خدا به داد ما خریدارا برسه:))

D.D.S

کاربر سایت
Nov 24, 2006
316
نام
بابک
يا بايد از توپخونه بگيري يا از ولي عصر يا با پيك بدي برات بيارن:d

جاهاي ديگه رو هم نمي دونم شايد باشه اما مسلما گرون تر مي دن قيمت اصليش تو ايران الان 15 تومن هست

کجای ولیعصر؟میشه ادرس یا تلفنشون رو بدی؟اوصولا با این کابل کیفیت در ال سی دی ۴۰اینچ سامسونگ تغییری میکنه؟

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
کجای ولیعصر؟میشه ادرس یا تلفنشون رو بدی؟اوصولا با این کابل کیفیت در ال سی دی ۴۰اینچ سامسونگ تغییری میکنه؟

سر چهارراه طالقاني يك پاساژه برو اونجا پيدا مي كني اسم بگم اينجا تبليغ ميشه اصولا با كابل 3 فيش نمي توني روي همچنين چيزي بازي كني 5 فيش كيفيتشو دو برابر مي كنه 480i to 480p

D.D.S

کاربر سایت
Nov 24, 2006
316
نام
بابک
کماکان بدنبال کابل کامپننت اصلی نینتندو میگردم.ولی هنوز پیدا نکرده ام.دوستان لطفا اگه جایی این کابل رو دیده اید برام تلفن یا ادرسش رو پ.خ کنید.
ممنون

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
یه مغازه هست که خوراکش Wii هستش تو توپخونه
پاساژ شیرازی همون طبقه همکف یه مغازه بیشتر نیست
فروشگاه حقیقت ، من چند تا چیز ازش گرفتم ، خوب بود
تقریبا همه چی هم برای Wii داره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر