پیدا کردن لوازم جانبی Wii در ایران

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
اقا کجا Wiimote و Nunchuck اصل با قیمت خوب میفروشه. من امروز رفتم توپخونه 75 جفتشو با هم پیدا کردم. Motion Plus هم 33 پیدا کردم فکر کنم قیمت این Motion Plus خوب باشه.

iran_adventure

کاربر سایت
Nov 23, 2006
146
سلام
راستش در مورد اصل بودن آشنایی ندارم. ولی قیمت برای Wiimote و Nunchuck تو همین حدود هستش.

ولی Motion Plus رو خیلی خوب پیدا کردی . می شه دقیقا بگی کدوم مغازه؟! من هم می خوام بخرم!!

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
اقا کجا Wiimote و Nunchuck اصل با قیمت خوب میفروشه. من امروز رفتم توپخونه 75 جفتشو با هم پیدا کردم. Motion Plus هم 33 پیدا کردم فکر کنم قیمت این Motion Plus خوب باشه.
میانگین قیمت ویموت که من گرفتم (اصل) 35 تومن بود. فکرکنم اون 70 تومنیه اصل باشه.
موشن پلاس هم خوب خریدین.

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
خب امروز یه ضد حال اساسی خوردم همه لذت خرید Wii رو در چند ثانیه برام نابود کرد:D
اون موشن پلاس رو با ویموت و نانچاک و من از فروشگاه نیما(پاساژ لباف) قیمت کرده بودم که امروز رفتم خود Wiiــه UC با یه موشن پلاس رو ازش خریدم(Wii رو 290 موشن پلاس رو هم 33) ولی خب به خاطر 5 تومن رفتم ویموت و نانچاک رو از یه جا دیگه به اسم اصل خریدم 70 تومن. قیافه خوده بسته بندی هم اصل میزد:D ولی وقتی ویموت رو باز کردم اومدم استفاده کنم دیدم کلا مشکل داره و سنسور بالای TV نمیتونه تشخیصش بده و مدام این Icon دست غیب می شد. یه مقدار باهاش کار کردم دیدم توی یه زاویه داغونی اونم به صورت کج نشون میده ولی تا تکونش میدم می پره باز:D حالا این مشکل از جای دیگه هست یا برم کلا عوضش کنم؟

یه سوال دیگه هم الان بازی ای که موشن پلاس ساپورت کنه ندارم فقط یه Wii Sport باندل خود دستگاه هست چه جوری می تونم از سالم بودن این موشن پلاس مطمئن بشم؟

iran_adventure

کاربر سایت
Nov 23, 2006
146
یه سوال دیگه هم الان بازی ای که موشن پلاس ساپورت کنه ندارم فقط یه Wii Sport باندل خود دستگاه هست چه جوری می تونم از سالم بودن این موشن پلاس مطمئن بشم؟

یه بازی ه موشن پلاسی بگیر ! ;)

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
خب خودتون که می دونید هنوز دستگاه رو کپی خور نکردم:D گفتم شاید بشه از سالم بودنش توی همون منوی دستگاه مطمئن بشم:D

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
خب خودتون که می دونید هنوز دستگاه رو کپی خور نکردم:D گفتم شاید بشه از سالم بودنش توی همون منوی دستگاه مطمئن بشم:D
باید حتما با بازی امتحانش کنید مثلا Wii Sports Resort .
در مورد لرزش دسته بگم که یه دور دوباره سینکش کنید بعد فاصله رو هم چک کنید که زیاد نزدیک نباشید.
می تونید دسته رو تو همون فروشگاهی که گرفتید با یه ویه دیگه امتحان کنید که اگه بازم مشکل داشت یعنی اشکال از دسته هست.

mohi110

کاربر سایت
Jun 5, 2008
359
نام
محسن حدودی
سمت راست پاساژ که میری تو فکر کنم مغازه سومی یا چهارمی بود.که بعد از اون باید بپیچی
دقیقا دم پله میشه
خیلی هم کنسول و لوازم جانبی زیاد داره.
میدونم اکثر پاساژ از اون جنس میگیرن.
ولی فوق العاده آدم بد اخلاق و بد فروشیه.
جنسش که خراب باشه به هیچ عنوان زیر بار نمیره.عملا میگه صرف نداره جنس خراب رو پس بگیرم.
یه بار حتی دیدم 360 خراب رو که طرف سه ساعت پیش گفته بود پس نگرفت.گفت کمکی که میتونم بکنم تعمیر کار معرفی میکنم ازش تخفیف بگیرید.من نمیتونم جنس خراب رو پس بگیرم چون وارد میکنم.
من چند بار خرید کردم ازش چون میدیدم قیمتش خوبه.
اگر از تو جنس پس نگرفت بیار من میزنم تو دهنش جدی میگم اسم منو بیار بلند میشه برات پشتک میزنه

hosseinmet

کاربر سایت
Jul 2, 2009
31
من میخوام ویموت + نانچوک + موشن پلاس بگیریم حالا به نظرتون این دسته جدیدها که با موشن پلاس فروخته میشه بگیرم یا نه ؟؟ چون خیلی به صرفه تر هستش (ویموت+موشن پلاس 65 هزارتومن)
و اینکه نانچوک های بی سیم خوبن ؟ با همه بازی ها سازگاری دارن یا نه ؟

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
من میخوام ویموت + نانچوک + موشن پلاس بگیریم حالا به نظرتون این دسته جدیدها که با موشن پلاس فروخته میشه بگیرم یا نه ؟؟ چون خیلی به صرفه تر هستش (ویموت+موشن پلاس 65 هزارتومن)
اونا هم خوبن. ولی مواظب باش که اصل باشن. آرم نینتندو رو نگاه کن رو دسته اگه تقلبی باشه آرمش یه خورده تابلوس.
در مورد نانچاک بیسیم چون تا حالا نگرفتم دقیق اطلاع ندارم. از کسی که تا حالا گرفته بپرسید بهتره.

sonixax

کاربر سایت
Jan 5, 2007
310
نام
میلاد
اونا هم خوبن. ولی مواظب باش که اصل باشن. آرم نینتندو رو نگاه کن رو دسته اگه تقلبی باشه آرمش یه خورده تابلوس.
در مورد نانچاک بیسیم چون تا حالا نگرفتم دقیق اطلاع ندارم. از کسی که تا حالا گرفته بپرسید بهتره.

من دارم ، خیلی چیز خوبیه و لی همزمان نمیشه با موشن پلاس ازش استفاده کرد ، طول دسته رو میکنه N کیلومتر :d

باطریش هم با اتصال به پورت USB شارژ میشه .

hosseinmet

کاربر سایت
Jul 2, 2009
31

هیچ کس نظری نداره ؟؟؟

این رو میشه تو ایران گیر آورد ؟
Nyko Wand plus

Wii_WandPlusGrey_product_new.jpg

من پایتخت رو گشتم نبود :(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر