راهنمایی برای خرید PS3

4058423

کاربر سایت
Sep 28, 2009
889
نام
فرناندو
سلام خیلی وقت بود دیگه این جوری راهنمای نکرده بودم
1- ببین وضغ مالیتون خوبه هر دو تا کنسول رو بگیر در کنار هم داشته باشه چون واقعا انحصاری های پلی3 واقعا حیفه ادم بازیشون نکنه خیلی بازی براش امده و مخصوصا بازی های انحصاری انیمه ای و ژاپنی اگر علاقه مند هستی شک نکن بخرش برای پلی 4 هم الان دارم با یکی از دوستان صحبت میکنم و میگه پشیمونم که پلی4 خریدم و زود بود برای خریدش حالا شما هم صبر کن تا یکسال دیگه ببینیم چند تا بازی انحصاری برای پلی4 میاد بعد بخرش دوست من
2- شهر شما گذاشت ببخشید این سوال رو میکنم
به نظر من اینکار رو نکن اینترنتی خطر ناکه شاید کنسول خراب بهت بدن یا حداقل نمی توانی بری تهران یا هر کجای دیگه حضوری بخری حداقل ازش محلت تست بگیر و تمام پول رو نده چیمیدونم والا یکاریش کن چون حضوری خیلی ها به خیلی ها نامردی کردند
موفق باشی سوالی داشتی در خدمتیم
ببخشید منظور از زود بود خریدش چیه ؟! امکان داره تا سال 2018 یا 2019 نسل جدید یا همون نسل 9 تولید بشه پس کی باید بازی های PS4 رو تست میکردیم ؟! به نظر من که برای لذت بردن از زندگیتون یه لحظه رو هم از دست ندید ! چون واقعا هیچ کس از یک ثانیه بعدش خبر نداره ، پس در لحظه زندگی کنیم ;)

فردا چی میشه و چی میاد و ... مهم نیست ، اگه دلت میخواد PS4 داشته باشی و اوضاع مالی خوبه همین الان این کارو بکن اگه نه هم که یه PS3 بخر و حالشو ببر :x

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
ببخشید منظور از زود بود خریدش چیه ؟! امکان داره تا سال 2018 یا 2019 نسل جدید یا همون نسل 9 تولید بشه پس کی باید بازی های PS4 رو تست میکردیم ؟! به نظر من که برای لذت بردن از زندگیتون یه لحظه رو هم از دست ندید ! چون واقعا هیچ کس از یک ثانیه بعدش خبر نداره ، پس در لحظه زندگی کنیم ;)

فردا چی میشه و چی میاد و ... مهم نیست ، اگه دلت میخواد PS4 داشته باشی و اوضاع مالی خوبه همین الان این کارو بکن اگه نه هم که یه PS3 بخر و حالشو ببر :x
دقیقا منم باهات مواقعم اگر ادم پولشو داشته باشه باید سریعا بخر تا بعدم پشیمون نشه چون فردا مشخص نیست که چه بلای سرت بیاد و یا مشکلات زندگی نذاره ادم راحت بازی کنه

.SoRoUsH.

کاربر سایت
Jul 5, 2016
431
دوستان ps3 فت کپیخور نرم افزاری 160 گیگ با 2 دسته و تضمین اینکه تا الان باز نشده و تعمیر نرفته چند خوبه حدودا؟یه قیمت حدودی به من بدید ممنون میشم

• Like
Reactions: se.phi.roth

jjhha

کاربر سایت
Oct 18, 2010
966
دوستان ps3 فت کپیخور نرم افزاری 160 گیگ با 2 دسته و تضمین اینکه تا الان باز نشده و تعمیر نرفته چند خوبه حدودا؟یه قیمت حدودی به من بدید ممنون میشم

قبل از هر چیزی تست کن ببین دستگاه دور فن نداشته باشه وگرنه کلا یکی دو ماه بعد دستگاه چراغ زرد میشه

.SoRoUsH.

کاربر سایت
Jul 5, 2016
431
قبل از هر چیزی تست کن ببین دستگاه دور فن نداشته باشه وگرنه کلا یکی دو ماه بعد دستگاه چراغ زرد میشه
بهم یک هفته مهلت تست داده
میتونید یه قیمت حدودی از ps 3 fat 80Gb با یه دسته که کپیخور هم هست بهم بدید
ممنون

• Like

c@rn@ge

Comedy equals Tragedy plus Time
عضو تحریریه
Apr 2, 2009
1,325
نام
فرنود
۴۰۰ تومن

4058423

کاربر سایت
Sep 28, 2009
889
نام
فرناندو
بهم یک هفته مهلت تست داده
میتونید یه قیمت حدودی از ps 3 fat 80Gb با یه دسته که کپیخور هم هست بهم بدید
ممنون
وقتی خریدی یه پمکه یو اس بی از این 20 تومنی آهنی ها بگیر و بزار پشت کنسول که هر وقت کنسول رو روشن کردی اونم اتوماتیک روشن بشه و پشت دستگاه رو باد بزنه همیشه ، من با این روش کنسول فتی که داشتم رو حدود 2 سال تو گرمای شدید قم بازی کردن و آخ نگفت ؛ آخرم فروختم به یکی از بچه های گل اینجا که اونم تا جایی که یاده ازش بدون هیچ مشکلی استفاده کرد و احتمالا اگه PS4 نخریده باشه داره الانم استفاده میکنه ، کلا فت هارو خنک نگه داری هیچ ایرادی به هم نمیزنن ، قیمت هم به نظر من 300 تا 350 خوبه اگه بگیری هرچند اگه تمیزه تا 400 هم راه داره

.SoRoUsH.

کاربر سایت
Jul 5, 2016
431
دوستان به سوال دیگه!!
یه PS3 SLIM هست فروشندش میگه که خودش دست دوم گرفته کنسول رو و کنسول هم کپی خور هست ولی پلمپ کنسول باز شده....میخوام بدونم راهی هست بفهمم و به فروشنده بگم چک کنه ببینه آیا کنسول به صورت نرم افزاری کپی خورشده یا سخت افزاری؟منظورم اینه میخوام بدونم کنسول به اون روش بدرد نخور کپی خور شده(اسم دقیقش رو نمیدونم) که خیلی از بازیها با اون روش اجرا نمیشن و دردسر داره اجرای بازی ها با اون روش یا به اون روش خوب و معمول و بدرد بخور
ممنون بابت وقتی که برای راهنمایی میذارید

• Like

EBLLIS

کاربر سایت
Dec 12, 2011
264
نام
Pej-MAN
دوستان به سوال دیگه!!
یه PS3 SLIM هست فروشندش میگه که خودش دست دوم گرفته کنسول رو و کنسول هم کپی خور هست ولی پلمپ کنسول باز شده....میخوام بدونم راهی هست بفهمم و به فروشنده بگم چک کنه ببینه آیا کنسول به صورت نرم افزاری کپی خورشده یا سخت افزاری؟منظورم اینه میخوام بدونم کنسول به اون روش بدرد نخور کپی خور شده(اسم دقیقش رو نمیدونم) که خیلی از بازیها با اون روش اجرا نمیشن و دردسر داره اجرای بازی ها با اون روش یا به اون روش خوب و معمول و بدرد بخور
ممنون بابت وقتی که برای راهنمایی میذارید
کلا ۳ روش داریم که دو روشش کپی خور میشه و یه روش بک اپ هست و کاری بهش نداریم
اما کنسول شما اگه از پشتش یه کیت امده باشه بیرون یا کلا چیز اضافه بهش وصل باشه میشه کپی با کیت کبرا که میشه کپی سخت افراری و مشکلات خودشو و اونی که خودت گفتی داره
اما اگه مولتی من روش نصب باشه و واردش بشی و بازی رو لود کنی نیشه نرم افزاری که هیچی به کنسول وصل نیست و یا کاستوم ریباگ هست یا حبیب یا روگرو

PEDRAMGOLCHIN

کاربر سایت
Jun 11, 2007
4,853
نام
پدرام
کلا ۳ روش داریم که دو روشش کپی خور میشه و یه روش بک اپ هست و کاری بهش نداریم
اما کنسول شما اگه از پشتش یه کیت امده باشه بیرون یا کلا چیز اضافه بهش وصل باشه میشه کپی با کیت کبرا که میشه کپی سخت افراری و مشکلات خودشو و اونی که خودت گفتی داره
اما اگه مولتی من روش نصب باشه و واردش بشی و بازی رو لود کنی نیشه نرم افزاری که هیچی به کنسول وصل نیست و یا کاستوم ریباگ هست یا حبیب یا روگرو
میشه با این کپیخور نرم‌افزاری بازیهای ps1&ps2 رو اجرا کرد؟

• Like

PEDRAMGOLCHIN

کاربر سایت
Jun 11, 2007
4,853
نام
پدرام
اره اگه کاستوم رام یا CFW داشته باشی براحتی...
وقتی میخام بخرم، از کجا باید اینو بفهمم؟ اگر کپی نرم‌افزاری باشه، بعد از خرید میتونم هرچی خواستم روش نصب کنم برای اجرای بازیهای ps1 & ps2 ؟ یا قابل ارتقا نیست؟

Sent from my BLN-L21 using Tapatalk

• Like

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
سلام، من میخوام یه ps3 slim بخرم و ممنون میشم راهنماییم کنید. مشکل اصلیم اینه که نمیدونم psn برای ps3 تا کی فعال میمونه؟ چون ترجیح میدم کپی خور نکنم و از خود psn بازی بخرم اما اگه قرار باشه psn براش بسته بشه(که نمیدونم میشه یا نه یا اگه بشه کی میشه) فکر کنم باید کپی خور کنم؟

• Like

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,589
سلام، من میخوام یه ps3 slim بخرم و ممنون میشم راهنماییم کنید. مشکل اصلیم اینه که نمیدونم psn برای ps3 تا کی فعال میمونه؟ چون ترجیح میدم کپی خور نکنم و از خود psn بازی بخرم اما اگه قرار باشه psn براش بسته بشه(که نمیدونم میشه یا نه یا اگه بشه کی میشه) فکر کنم باید کپی خور کنم؟
شک نکن PS3 الان فقط کپی خورش ارزش داره.ولی موقع خرید کپی خور دقت نظر هم داشته باش.

وقتی میخام بخرم، از کجا باید اینو بفهمم؟ اگر کپی نرم‌افزاری باشه، بعد از خرید میتونم هرچی خواستم روش نصب کنم برای اجرای بازیهای ps1 & ps2 ؟ یا قابل ارتقا نیست؟

Sent from my BLN-L21 using Tapatalk

توجه کن حتما مولتی من روش نصب باشه.

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر