راهنمایی برای خرید PS3

hazhirmahmodi

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,214
نام
Hazhir
اقا تورابه خدا قسم مدیران پست هامو حذف نکنید دیگه این چه انجمنیه سوال میکنم کفر نکردم

دوستان می خواهم ایکس باکسمو با یک پی استیشن 3 تعویض کنم دوسوال دارم گفتم شما ها پلی 3 ها استعداد دارید در این باره حالا سوال ها
1- دوستان بیشتر بازی های پلی 3 کپیخور میشند؟؟؟

2-کیفیت بازی ها روی پلی استیشن 3 با یک مانیتور فول اچ دی چه طوریه از ایکس باکس بهتره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دوباره می گویم تورابه خدا قسم مدیران وناظمان این پستمو حذف نکیند تورابه خدا قسم

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
اقا تورابه خدا قسم مدیران پست هامو حذف نکنید دیگه این چه انجمنیه سوال میکنم کفر نکردم

دوستان می خواهم ایکس باکسمو با یک پی استیشن 3 تعویض کنم دوسوال دارم گفتم شما ها پلی 3 ها استعداد دارید در این باره حالا سوال ها
1- دوستان بیشتر بازی های پلی 3 کپیخور میشند؟؟؟

2-کیفیت بازی ها روی پلی استیشن 3 با یک مانیتور فول اچ دی چه طوریه از ایکس باکس بهتره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دوباره می گویم تورابه خدا قسم مدیران وناظمان این پستمو حذف نکیند تورابه خدا قسم

دوستان گفتن که صلاحه که ایکس باکس رو نگه داری.

hazhirmahmodi

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,214
نام
Hazhir
دوستان گفتن که صلاحه که ایکس باکس رو نگه داری.

چرا اقا عاشق پلی استیشن 3 شدم نصب بازی هاش سخته چه طوریه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
وبه یک دلیل دیگه هم میفروشم ایکس باکس بعدی در سال 2013 میاد ولی پلی 4 در سال 2014 اینطوری پول ندارم تا پلی 4 یا ایکس باکس بخرم

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
چرا اقا عاشق پلی استیشن 3 شدم نصب بازی هاش سخته چه طوریه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بخوای این همه مولتی پلتفرم بزنی کارت ساختس برادر من. من خودم یه زمانی اینکارو کردم ولی مثله سگ پشیمون شدم. باید هر دوتا دستگاه رو داشته باشی. با پلی 3 انحصاری و با ایکس باکس مولتی پلتفرم.

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,979
نام
محسن
سلام به تمامی بچه ها.
شما عزیزان خرید کنسول رجیون 3 رو پیشنهاد میکنید.؟! از لحاظ آپدیت و DLC بازی ها براش میآد.؟!

---------- نوشته در 06:52 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:48 PM ارسال شده بود ----------

نصب بازی هاش سخت نیست شما یه هارد میبری پیش فروشنده بهش میگی این بازی اون بازی رو میخوام اونم میگه باشه برات کپی میکنه. اما بعد شما میری وصل میکنی به کنسول و بعد از رو هارد بازی رو Play میکنی.
ولی بخوای اوریج بازی کنی پدرت در میاد چون الان باید 200 تومن پول بدی یه بازی اوریج که تازه اومده بگیری.
البته میتونی بگیری و بازی های انحصاری که مال چند سال پیش هست رو تا سقف قیمت 40 تومن بگیری حال کنی بهد بزاری این بازی های نو رو وقتی که قدیمی شدن بگیری.!

saeedazami

کاربر سایت
Dec 14, 2011
232
نام
سعید
من خودم کنسولم ریجن 3 هستش.برای اجرای بازی های ریجن های دیگه مشکلی پیش نمیاد مگه این که کنسول رو به یه تلویزیونی وصل کنی که HDنباشه....اون وقته که بازیه ریجن های دیگه رو نمیخونه.به دلایلی....

---------- نوشته در 07:12 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:05 PM ارسال شده بود ----------

چرا اقا عاشق پلی استیشن 3 شدم نصب بازی هاش سخته چه طوریه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟
همون طور که آقا محسن گفت هیچ دردسرس وایسه اجرای بازی نداره...کافیه آخرین نسخه از CFWرو داشته باشی با آخرین نسخه از مولتیمن....
تازه فیلم دیدن بلوری هم بهش اضافه کن....
دسته کامپیوتر هم که بهش میخوره......
بازی های مولتی پلتفرم هم اونقدرا که دوستان میگن تفاوت گرافیکیه فاحشی با X360ندارن..
انحصاری هاش هم که دیگه جای بحث نداره.....
به هر حال انتخاب با خودته...
موفق باشی...........................

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,979
نام
محسن
من خودم کنسولم ریجن 3 هستش.برای اجرای بازی های ریجن های دیگه مشکلی پیش نمیاد مگه این که کنسول رو به یه تلویزیونی وصل کنی که HDنباشه....اون وقته که بازیه ریجن های دیگه رو نمیخونه.به دلایلی....
نه اینو میدونم منظورم اینکه مثلا برا یه بازی DLC بیاد یا آپدیتی بیاد کنسول رجیون 3 باشه میشه دانلود کرد یا مثلا میشه PSn Plus رفت و....

saeedazami

کاربر سایت
Dec 14, 2011
232
نام
سعید
خب آره چرانشه.ریجن ها فقط واسه اینه که کنسول هارو توی ناحیه های مختلف دسته بندی کنن که کارشون راحت تر بشه....PSN P هم میشه رفت .معمولا اگه آپدیتی ویا DLCای بیاد واسه همه ریجن ها میاد.فقط چند تا استثنا داره که مثلا یه DLC واسه کنسول ریجن ژاپن میاد ولی واسه بقیه دیر تر ویا اصلا نمیاد که این موارد انگشت شمارن..

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,173
دوستان عزیز یک راهنمایی بکنید بنده رو
بنده xbox360 دارم و فقط و فقط میخوام بازی هایی فقط برای ps3 امده رو بازی کنم مثلgod hr ....
حالا بنده نمیخوام گیم اریج بخرم
مشکل خاصی داره؟؟چرا باز ملت دنبال بازی اریج هستن؟این رو بگم قبلا ps3 داشتم و اریج باز بودم تا mgs4
دستگاه باید فایرمویرش چی باشه؟
میخوام خرید کنم اما نمیدونم ار کجا بدونم داونگریدی نیست؟یا اگه هست چه فرقی داره؟اون موقع ها کپی خور نبود ps3
ممنون

saeedazami

کاربر سایت
Dec 14, 2011
232
نام
سعید
دوستان عزیز یک راهنمایی بکنید بنده رو
بنده xbox360 دارم و فقط و فقط میخوام بازی هایی فقط برای ps3 امده رو بازی کنم مثلgod hr ....
حالا بنده نمیخوام گیم اریج بخرم
مشکل خاصی داره؟؟چرا باز ملت دنبال بازی اریج هستن؟این رو بگم قبلا ps3 داشتم و اریج باز بودم تا mgs4
دستگاه باید فایرمویرش چی باشه؟
میخوام خرید کنم اما نمیدونم ار کجا بدونم داونگریدی نیست؟یا اگه هست چه فرقی داره؟اون موقع ها کپی خور نبود ps3
ممنون
نه هیچ مشکل خاصی نداره....
دستکاه باید فریمور استوکش 3.55یا کمترباشه تا کپی خور بشه.....یه راه ساده وجود داره واسه فهمیدن کنسول دانگرید شده اونم اینه که اگه دستگاه اسلیم بود یه نگاه به زیرش بنداز یه برچسب مستطیلی هست اگه مخدوش نشده باشه یعنی دستگاه باز نشده ودانگریدی نیست......اگرهم فت بود برچسب کنار دستگاه هستش......
بازی اوریج الآن خیلی گرونه پس بهترین پیشنهاد خرید کنسول کپی خور هستش.....

aminiani

کاربر سایت
Feb 18, 2013
40
سوال من اینه که فت بگیرم یا اسلیم؟؟ایا فت که کپی خور هستش بازیهایی که رو اسلیم اجرا میشه رو هم اجرا میکنه؟؟ممنون میشم یه راهنمایی خوب بفرمایی..اون تاپیکی که راهنمایی در مورد ps3 بود رو خوندم ولی اطلاعاتش کامل نبود..معایب و ایرادات مدل فت چیه؟؟ممنونم

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
سوال من اینه که فت بگیرم یا اسلیم؟؟ایا فت که کپی خور هستش بازیهایی که رو اسلیم اجرا میشه رو هم اجرا میکنه؟؟ممنون میشم یه راهنمایی خوب بفرمایی..اون تاپیکی که راهنمایی در مورد ps3 بود رو خوندم ولی اطلاعاتش کامل نبود..معایب و ایرادات مدل فت چیه؟؟ممنونم
برای گیم با هم فرق نمیکنه و تفاوتشون در اندازه و مصرف برق و درصد خرابی و نوع برد هست ....... در کل اسلیم بردادری بهتر هست .......

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر

خیلی ببخشید کجای اطلاعات کامل نبود؟
چه فرقی میکنه ، وقتی یک بازی برای PS3 عرضه میشه یعنی روی Fat/Slim/SuperSlim قابل اجرا هست و هیچ تفاوتی از نظر بازی نمیکنن
Fat قدیمی هست و دیگه تولید نمیشه پس هرچی تو بازار هست دسته دوم هست و چند سال کار کرده ، تکنولوژی ساخت Slim جدید تر هست و کمتر دچار مشکلات سخت افزاری مثل چراغ زرد و مشکلات حرارتی و ... میشه

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
درود
تاپیک رو از زیر خاک کشیدم بیرون:D
به نظرتون ارزش داره الان PS3 بگیرم برای Beyond و TLOU بعد از این که GTA V اومد اون رو هم تموم کنم و بفروشمش و منتظر بمونم برای PS4؟!
و این که الان قیمت حدودی PS3 Fat 80 و 160 کپی خور با دو تا دسته چقدره؟! اگر با یه Fat 80GB که 65 نانومتری هم هست، Xbox تو امضام رو تعویض کنم ضرر کردم یا نه تقریبا تو یه رنج هستن؟
کلا Xbox من با PS3 Fat قابل تعویض ـه یا Slim؟! و این که اگر بخوام با Slim تعویض کنم باید چقدر پول بدم؟!
ممنون

Abadan-Game

کاربر سایت
Nov 21, 2012
925
نام
Sajjad Imanian
درود
تاپیک رو از زیر خاک کشیدم بیرون:D
به نظرتون ارزش داره الان PS3 بگیرم برای Beyond و TLOU بعد از این که GTA V اومد اون رو هم تموم کنم و بفروشمش و منتظر بمونم برای PS4؟!
و این که الان قیمت حدودی PS3 Fat 80 و 160 کپی خور با دو تا دسته چقدره؟! اگر با یه Fat 80GB که 65 نانومتری هم هست، Xbox تو امضام رو تعویض کنم ضرر کردم یا نه تقریبا تو یه رنج هستن؟
کلا Xbox من با PS3 Fat قابل تعویض ـه یا Slim؟! و این که اگر بخوام با Slim تعویض کنم باید چقدر پول بدم؟!
ممنون
نه....اصلا ضرر می کنی.
ps3 fat : ششصد هزار
ps3 slim 160 : یک میلیون و چهارصد(نو اگه گیر بیاری)
نه....مگر اینک یارو عقلش رو از دست داده باشه.400هزار باید سر بدی که ضرر بزرگی می کنی..
خواهش.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر