hassan_110

کاربر سایت
Jul 22, 2006
1,857
نام
حسن
آقا این سریال های ما ته کشیده !!

Lie to me ، fringe ، رفتن واسه 2011 ! True Blood ام که خیلی وقته پخش نمیشه و اونم رفته واسه 2011 ! یه چند تا سریال درست درمون که سرشون به تنشون بیارزه معرفی کنید ببینیم !

کلا اگه چیز خوبی دیدین ، معرفی کنید !
سلام
امیر جان من تازگیا شروع کردم به دیدن سریال Boardwalk Empire که تا حالا فکر میکنم 12 قسمت از این سریال پخش شده. به نظر من سریال خیلی زیبایی هست و داستان عمیقی داره.
اگر از من مشنوی برو سراغش که پشیمون نمیشی.
در ضمن اولین کار تلوزیونی مارتین اسکورسیزی هست که این خودش به اعتبار سریال اضافه میکنه.
پ.ن:بچه ها از من به دل تگیرین ولی به نظر من نظر سنجی ای که توش سریال هایی مثل BattleStar Galactica و Boardwalk Empire و sopranos و Firefly نباشه ،اعتبار چندانی ندار.
یا علی مدد

• Like
Reactions: snake_pianist

Dr.XJ

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,868
بعد از fringe با walking dead خیلی حال کردم! فقط حیف که فصل اول 6 قسمت بیشتر نبود...

یک زمانی خیلی فیلم خوناشامی نگاه میکردم ولی الان چند سالی هستش که کلاً بیخالش شدم و حال و حوصله ی کثیف بازی هاشون رو ندارم. حتی RE After Life رو هم ندیدم.

ولی ظاهراً این The Walking Dead که فکر کنم مینی سریال هم هستش، خیلی سر و صدا کرده

TWD اصلا چیزی نبود که ازش انتظار داشتم. همزمان با ایر هر هفته نگاه میکردیم اما هر چی جلو تر میرفت بد تر شد. تا حدی که اپیزود 6 رو اچ دی گرفتم اما هنوز نگاه نکردم. بعد دو هفته.
بر اساس یه کمیک ساخته شده و سریالش هم نمیدونم چرا با امتیازات عالی و موفقیت چشمگیر مواجه شده. به همین دلیل قرار شده که نسخه دوم کمیک هم ارائه بشه و همینطور سیزن 2 TWD که متاسفانه یا خوشبختانه پروداکشنش از فوریه 2011 شروع میشه و تقریبا سال دیگه این موقع میتونید نگاهش کنید :D :D
abc روش حساب ویژه ای باز کرده و قرار شده که روش سرمایه گذاری کنه و اینا :D
من که اصلا حال نکردم باهاش. منتظر داستان فوق العاده نبودیم، اکشن و ترس و جلوه های ویژه حرفه ای که اونم جز چند سکانس چندش آور در حد سینمای 90s چیزی بیش ندیدیم :D
-----

اصولا سریال ها رو به دلیل اینکه عموماً طولانی هستن و وقت میخوان برای دیدن و وقت و وقت، یا اینکه هر هفته برای یه قسمت 40-50 دقیقه ای باید معطل شی و خون خونتو بخوره آخر هم با یه حال گیری مواجه شی من هیچ وقت دنبال نکردم و بعد از 3 سیزن لاست، TWD تنها سریالی بود که مثلا خواستیم دنبال کنیم :D
از این جهت مینی سری ها فکر کنم بهتر باشن :D

بچه هایی که میان و نظر خودشون رو در مورد سریال ها میگن یه توضیح نسبتا مناسب هم در مورد سریال بگن که کمکی باشن برای انتخاب سریال برای دیگران :)

من تازگیا شروع کردم به دیدن سریال Boardwalk Empire که تا حالا فکر میکنم 12 قسمت از این سریال پخش شده. به نظر من سریال خیلی زیبایی هست و داستان عمیقی داره.
با تشکر؛ اپیزود اول رفت برای دانلود :D

آخرین ویرایش:

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا

اینم داستان و توضیحات کامل در مورد Doctor Who . پیشنهاد می کنم ببینیدش

سریال Doctor Who از سال 1963 در بریتانیا با اولین اپیزود خودش روی آنتن رفت و میشه گفت طولانی ترین سری علمی-تخیلی در طول تاریخ هست البته سریال اصلی بعد از چند فصل کنسل می شد و دوباره ادامه می یافت همینطور به صورت فیلم و کمیک بوک هم چندین بار داستانی ها دکتر هو منتشر شده و در بریتانیا به حدی محبوب هست که به قسمتی از فرهنگ بریتانیایی تبدیل شده. بعد از فیلم ناموفق شبکه فاکس برای برگردوندن دکتر هو در سال 1995 ،شبکه BBC در سال 2005 بافیلمنامه ی نوشته شده به قلم Russel T Davies فصل اول خودش رو شروع کرد که دنباله این سری هست. داستان دکتر هو راجع به یک موجود فضایی انسان نما هست که هیچکس اسم واقعیش رو نمیدونه و فقط به نام "دکتر" خطاب میشه و میشه گفت لقبش هست . دکتر از **** TimeLord یا تایم لُرد(ارباب زمان) ها هست که یکی از خردمندترین و قدیمی ترین نسل های کهکشان هستن تایم لُرد هابا استفاده از تکنولوژی پیشرفته فضا-زمانی ای که دارند کارشون نظارت بر فضا-زمان و محافظت از اون هست و فقط یک قانون برای این کار هست که در زمان هیچ دخالتی نداشته باشند و فقط نظاره گر باشند. دکتر یکی از باهوش ترین تایم لُردها این قانون رو احمقانه فرض میکنه پس تصمیم می گیره بر خلاف قوانین تایم لُرد ها یک ماشین زمان بدزده و ماجراجویی های خودش رو شروع کنه و اشتباهات جهان رو تصحیح کنه معمولاً در ماجراهاش یک همراه انسان داره که اون رو همراهی میکنه البته شایان ذکر هستش که در فیلنامه نوشته شده در سال 2005 Russel T Davies واقعه مهمی رو وارد فیلنامه کرد : تایم لُرد ها درگیر جنگ بسیار سختی با هوش مصنوعی ساخته شده توسط خودشون می شند و همه انقراض پیدا می کنند به جز دکتر یعنی میشه گفت دکتر در سری 2005 به عنوان آخرین بازمانده از نسل تایم لُرد شناخته میشه. همینطور از جزئیات داستانی دیگه که اطلاع باید داشته باشید اینه که تایم لرد ها چندین هزار سال سن دارند (دکتر در حال حاضر 907 سال سن داره) و هر بار نزدیک به مرگ بشن بدن شون میتونه برای دوازده بار خودش رو ترمیم کنه که عواقب این تغییر چهره کامل شخصیت هستش و میشه گفت یک نوع وسیله برای تغییر دادن هنرپیشه و همینطور به روز رسانی سریال با زمان خودش
تا به حال 10 نفر نقش دکتر هو رو بازی کردن و با شروع فصل 5 فقط چندین دقیقه از متولد شدن دکتر یازدهمی می گذره.

دکتر هو از فصل 4 به 5 تحول و تغییر خیلی زیادی در تولیدش ایجاد شده چون که برای فصل پنجم سرپرست نویسنده های سریال یا همون شورانر عوض شده و شورانر فصل 1-4 یعنی Russel t Davies جای
خودش رو به یکی از نویسنده های بسیار موفق یعنی Steven Moffat داد (سریال sherlock یکی دیگه از کاراشه). اما چهار فصل اول واقعاً از نظر ساخت و تولید کیفیت خیلی پایین ای دارن ولی آمارها و نقدها کاملاً تا حالا از فصل 5 پشتیبانی کردن به طوری که تا به حال فصل 5 بیشترین آمار بیننده رو داشته و طرفدارها به شدت ازش استقبال نموده اند.
TVcenter.ir

آخرین ویرایش:

BROXIGAR

کاربر سایت
Sep 7, 2009
1,889
نام
سهیل
یکی از بهترین سریالهایی که دیدم Battlestar Galactica هست . که فکر کنم زیاد اینجا طرفدار نداشته باشه اما واقعا سریال فوق العاده ای هست .

battlestar-galactica.jpg

داستان در اینده ای نزدیک اتفاق میفته که انسانها رباتهایی بنام Cylon رو اختراع میکنند . بعد از مدتی Cylon برعلیه انسانها شورش میکنن . بعد از جنگی سخت Cylon شکست میخورن و به مکانی ناشناخته میرن . بعد از مدتی برمیگردن و میخوان نسل انسانها رو منقرض کنن . بعد از حمله Cylon فقط 50 هزار نفر از نسل انسان زنده میمونن که تو سفینه های جنگی زندگی میکنن . هدف این انسانها پیدا کردن زمینه . . .

واقعا سریال فوث العاده ای هست . به همه پیشنهاد میکنم حتما ببینن .

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک

اینم داستان و توضیحات کامل در مورد Doctor Who . پیشنهاد می کنم ببینیدش

سریال Doctor Who از سال 1963 در بریتانیا با اولین اپیزود خودش روی آنتن رفت و میشه گفت طولانی ترین سری علمی-تخیلی در طول تاریخ هست البته سریال اصلی بعد از چند فصل کنسل می شد و دوباره ادامه می یافت همینطور به صورت فیلم و کمیک بوک هم چندین بار داستانی ها دکتر هو منتشر شده و در بریتانیا به حدی محبوب هست که به قسمتی از فرهنگ بریتانیایی تبدیل شده. بعد از فیلم ناموفق شبکه فاکس برای برگردوندن دکتر هو در سال 1995 ،شبکه BBC در سال 2005 بافیلمنامه ی نوشته شده به قلم Russel T Davies فصل اول خودش رو شروع کرد که دنباله این سری هست. داستان دکتر هو راجع به یک موجود فضایی انسان نما هست که هیچکس اسم واقعیش رو نمیدونه و فقط به نام "دکتر" خطاب میشه و میشه گفت لقبش هست . دکتر از **** TimeLord یا تایم لُرد(ارباب زمان) ها هست که یکی از خردمندترین و قدیمی ترین نسل های کهکشان هستن تایم لُرد هابا استفاده از تکنولوژی پیشرفته فضا-زمانی ای که دارند کارشون نظارت بر فضا-زمان و محافظت از اون هست و فقط یک قانون برای این کار هست که در زمان هیچ دخالتی نداشته باشند و فقط نظاره گر باشند. دکتر یکی از باهوش ترین تایم لُردها این قانون رو احمقانه فرض میکنه پس تصمیم می گیره بر خلاف قوانین تایم لُرد ها یک ماشین زمان بدزده و ماجراجویی های خودش رو شروع کنه و اشتباهات جهان رو تصحیح کنه معمولاً در ماجراهاش یک همراه انسان داره که اون رو همراهی میکنه البته شایان ذکر هستش که در فیلنامه نوشته شده در سال 2005 Russel T Davies واقعه مهمی رو وارد فیلنامه کرد : تایم لُرد ها درگیر جنگ بسیار سختی با هوش مصنوعی ساخته شده توسط خودشون می شند و همه انقراض پیدا می کنند به جز دکتر یعنی میشه گفت دکتر در سری 2005 به عنوان آخرین بازمانده از نسل تایم لُرد شناخته میشه. همینطور از جزئیات داستانی دیگه که اطلاع باید داشته باشید اینه که تایم لرد ها چندین هزار سال سن دارند (دکتر در حال حاضر 907 سال سن داره) و هر بار نزدیک به مرگ بشن بدن شون میتونه برای دوازده بار خودش رو ترمیم کنه که عواقب این تغییر چهره کامل شخصیت هستش و میشه گفت یک نوع وسیله برای تغییر دادن هنرپیشه و همینطور به روز رسانی سریال با زمان خودش
تا به حال 10 نفر نقش دکتر هو رو بازی کردن و با شروع فصل 5 فقط چندین دقیقه از متولد شدن دکتر یازدهمی می گذره.

دکتر هو از فصل 4 به 5 تحول و تغییر خیلی زیادی در تولیدش ایجاد شده چون که برای فصل پنجم سرپرست نویسنده های سریال یا همون شورانر عوض شده و شورانر فصل 1-4 یعنی Russel t Davies جای
خودش رو به یکی از نویسنده های بسیار موفق یعنی Steven Moffat داد (سریال sherlock یکی دیگه از کاراشه). اما چهار فصل اول واقعاً از نظر ساخت و تولید کیفیت خیلی پایین ای دارن ولی آمارها و نقدها کاملاً تا حالا از فصل 5 پشتیبانی کردن به طوری که تا به حال فصل 5 بیشترین آمار بیننده رو داشته و طرفدارها به شدت ازش استقبال نموده اند.
TVcenter.ir
البته فصلهای اولیه هم اپیزود خوب زیاد دارن. من یک راهنما داشتم که کامل اپیزودهای خوب و بد رو مشخص میکرد. اگر پیداش کنم میذارم تا وقتتون رو روی اپیزودهای بد نذارید.

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
فرار از زندان .............>:d<
تو ماه رمضان توی 3 شب هر 4 تا سیزنش رو دیدم!!!!!!!تا ساعت 5 صبح بیدار بودم سحری می خوردم می خوابیدم!دوباره فردا بر همین منوال وای تابستوننننننننن کجایی که یادت بخیر:x
در کل هرکی ندید نصف که چه عرض کنم کل عمرش بر فناست;)

hassan_110

کاربر سایت
Jul 22, 2006
1,857
نام
حسن
یکی از بهترین سریالهایی که دیدم Battlestar Galactica هست . که فکر کنم زیاد اینجا طرفدار نداشته باشه اما واقعا سریال فوق العاده ای هست .
سلام
اتفاقا من یکی از طرفداران دو آتیشه و پروپا قرص این سریال هستم.
این سریال در نگاه اول یه سریال تخیلی به حساب میاد ولی و قتی یه مقدار نگاه میکنی میبینی که از چنان داستان فلسفی و عمیقی برخوداره که نگو.
جالبه که بهتون بگم که تو سازمان ملل متحد یه مجسمه کوچیک از سفینه بتل استار قرار داده شده و دلیلش هم بخاطر تشکر از این سریال و دست اندکاران اون هست به خاطر نگاهی خارق العاده ای که این سریال به انسانها داره.
یا علی مدد

• Like
Reactions: meysam_gamer

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
ziq28j4glwdrzrulzxcw.jpg

آقا True Blood رو نبینین,ندیده از دنیا رفتین!!:D
دور Vampire Diaries و این چرت و پرتارو خط بکشین! :D فوق العادست این سریال.3 فصل پخش شده هر فصل 12 قسمت.فصل 4 هم خواهد داشت.فقط توصیه میشه افراد زیر 18 سال نبینن...
پ.ن:نیما خدا خیرت بده با این سریالی که معرفی کردی!:D

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
خشونت یا لُختینگی و روابط نامشروع ؟ :d
چجوریه سبکش ؟ Vampire ؟
همونطور که امین گفت هم خشونت هم لُختینگی(این کلمه رو از کجات درآوردی!؟:D) و هم روابط کاملا مشروع(!:D)توش موج میزنه.شخصا اوایلش یه کم خورد تو ذوقم.به آدم این احساس دست میده که انگار سازنده ها میخواستن P0rn بسازن نه سریال درام.ولی رفته رفته هر اپیزود بهتر شد.یعنی به ماهیت درام بودنش نزدیک تر شد و این مسائل توش کمتر شد.
سبکش هم درام هست.هم Vampire داره هم Werewolf هم چیزای دیگه!:D
نوید(باز میخواستم بنویسم نیما!!:)) )یعنی نبینی نصف عمرت به فنا رفته!!:D

• Like
Reactions: HL2-GF

Modern Samurai

کاربر سایت
Aug 31, 2007
1,333
نام
نوین
این ترو بلاد همون نیست که توش آنا پاگوئین بازی میکنه؟! من خیلی خوشم میاد ازش.
کم سن و سال ترین برنده ی اسکاره. تو 11 سالگی اسکار گرفت.
سریالش آفنسیو نیست که ؟! :d

hassan_110

کاربر سایت
Jul 22, 2006
1,857
نام
حسن
سلام
کلا آثا hbo خیلی توپه. من خودم true blood رو ندیدم ولی چون کار HBO هست ایمان داره که کار خیلی قوی ای هست.
کلا تمام شبکه ها یک طرف hbo یک طرف.
یا علی مدد

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
این ترو بلاد همون نیست که توش آنا پاگوئین بازی میکنه؟! من خیلی خوشم میاد ازش.
کم سن و سال ترین برنده ی اسکاره. تو 11 سالگی اسکار گرفت.
سریالش آفنسیو نیست که ؟! :d
خوده خودشه!:D
:D توضیحاتشو که دادم بالاسرت!:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر