koorosh

کاربر سایت
Jun 22, 2007
3,167
نام
El Duderino
این TWD اطفاقا سریال به شدت معمولیه به نظرم... یکی این که اصلا با داستان چن لایه ای طرف نیستیم و Pace ماجرا واقعا هیچ بالانسی نداره، دیالوگ ها، و درجه سنی سریال هم که دیگه نور الانورش کردن ! کلا کست و پیش زمینه سریال خیلی هایپ الکی براش به وجود اوردن !
....................
راستی californication کسی میبیه ؟ از این سریال هایی بود که من با ادیده اولش خیلی حال کردم ولی هرچی رفت جلو تر معمولی تر شد... کلا هیچ اتفاق خاصی نمیفته تو این سریال :D طرف spend ?!؟ ـشو میکنه درپرس میشه همه از دستش ناراحت میشن دوباره روز از نو روزی از نو :D

بین سریالا الان فقط شدیدا منتظر bored to death ام !

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا
Extras رو اگه ندیدین ببینید. یکی دیگه از کمدی های فوق العاده ی ریکی جراویس
Terriers هم خیلی خوب بود. فقط حیف که کنسل شد. ولی همین یه فصلش هم عالیه
راستی californication کسی میبیه ؟ از این سریال هایی بود که من با ادیده اولش خیلی حال کردم ولی هرچی رفت جلو تر معمولی تر شد... کلا هیچ اتفاق خاصی نمیفته تو این سریال طرف spend ?!؟ ـشو میکنه درپرس میشه همه از دستش ناراحت میشن دوباره روز از نو روزی از نو
اره هنک مودی خیلی شخصیت باحالی داره. ولی دیگه یه ذره تکراری شده.
این Flight of the Conchords هم چیزه جالبیه

آخرین ویرایش:

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,009
نام
خلیل
اون تاپیک بهترین سریال های خارجی منتقل شده، پس توی همین تاپیک سوال میکنم.

میخواستم سریال جدیدی رو شروع کنم، کمی گشتم اینها نظرم رو جلب کردش.
Chuck
Human Target
Weeds
Paradox این یک مینی سریال هستش که شبکه ی 4 هم چند وقت پیش پخش ـش کرد.

زیاد حال حوصله ی گشتن رو نداشتم، همین ها رو فعلاً لیست کردم، کدوم ارزش دیدن رو داره و یا اینکه به نظرتون چی رو شروع کنم..

یک تعدادی از سریال هایی که بخاطر دارم و دیدم.

Prison Break
Heroes
LOST
Fringe
Terminator: The Sarah Connor Chronicles
Dexter
Band of Brothers
FlashForward
Visitors (V)
The Mentalist
The Pacific
Mad Men
Lie To Me
underconvers
Haven
Nikita
Sherlock

P.S
ترجیحاً پروژه ی سنگین نباشه

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
ترجیحاً پروژه ی سنگین نباشه
خلیل جان از من میشنوی برو سراغ Breaking bad سه فصل پخش شدن جمعا 33 اپیزود هست فصل چهارم هم قرار هست پخش شه حتما ببین این سریال مطمئنم پشیمون نمیشی !

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا
اره برکینگ بد خیلی خوبه. البته یه جاهایی ریتمش به شدت کند میشه که باید تحمل کرد
ولی پیشنهاد می کنم entourage رو ببینی. البته تعداد فصلهاش یکم زیاده ( هفت تا ) ولی از اون سریال هاست که هرکی میبینه خوشش میاد. هر چی هم میره جلو بهتر میشه. تقریبا کمدیه

Bored To Death هم یه کمدیه فوق العاده ی دیگه اس . البته یه جو خیلی خاصی داره. دقیقا مثل پلنگ صورتی می مونه . داستانش در مورده یه نویسنده ی تقریبا ناموفقه که یه روز یه کتاب کاراگاهی از ریموند چندلر می خونه و تحت تاثیرش، تو اینترنت به عنوان کاراگاه خصوصی اگهی میده و هر قسمت یه کیس جالب به تورش می خوره.... فقط دو فصلش پخش شده

IT crowd هم به شدت پیشنهاد میشه. یه سیتکام انگلیسی که داستانش حول یه گروه IT میچرخه که تو یه شرکت کار میکنن
و متشکل شده از سه تا عضو. یکی از اعضاشون که Moss نام داره گاها تا سر حده مرگ ادم رو می خندونه :d

اما از همه ی اینا بهتر به نظرم سریال Luther هست . خیلی کاره فوق العاده ایه. برا BBC هست و یه درام جناییِ تاریکه. داستانش در مورد یه مامور پلیسه به نام لوتر که به علت شکست خوردن تو یه سری پرونده ها دچار مشکلات شدید روحی و روانی شده و باید قبل از هرچیزی با شیاطینی که به قول خودش درونش هستن مقابله کنه که گاهاً حتی بهش غلبه می کنن و باعث میشن به یه جانی خطرناک تبدیل بشه...
فقط یه فصلش پخش شده و شش قسمته. ( فصل دومش هم تایید شده )

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,009
نام
خلیل
خلیل جان از من میشنوی برو سراغ Breaking bad سه فصل پخش شدن جمعا 33 اپیزود هست فصل چهارم هم قرار هست پخش شه حتما ببین این سریال مطمئنم پشیمون نمیشی !

تشکر برای پیشنهاد، فصل اولش رو گذاشتم برای دانلود

پیشنهاد می کنم entourage رو ببینی. البته تعداد فصلهاش یکم زیاده ( هفت تا ) ولی از اون سریال هاست که هرکی میبینه خوشش میاد. هر چی هم میره جلو بهتر میشه. تقریبا کمدیه

والا میانه ی حسنه ای با سریال کمدی ندارم، شاید بخاطر اینکه تا الان نگاه نکردم

Bored To Death هم یه کمدیه فوق العاده ی دیگه اس . البته یه جو خیلی خاصی داره. دقیقا مثل پلنگ صورتی می مونه . داستانش در مورده یه نویسنده ی تقریبا ناموفقه که یه روز یه کتاب کاراگاهی از ریموند چندلر می خونه و تحت تاثیرش، تو اینترنت به عنوان کاراگاه خصوصی اگهی میده و هر قسمت یه کیس جالب به تورش می خوره.... فقط دو فصلش پخش شده

اتفاقاً همین الان داشتم این لیست رو در میاردم، این سریال هم به چشمم خورد، ولی بخاطر همون دلیل بالا یک هو بستم صفحه ی رو!!!

IT crowd هم به شدت پیشنهاد میشه. یه سیتکام انگلیسی که داستانش حول یه گروه IT میچرخه که تو یه شرکت کار میکنن
و متشکل شده از سه تا عضو. یکی از اعضاشون که Moss نام داره گاها تا سر حده مرگ ادم رو می خندونه :d

نــه، اینگار جدی شد، باید به فکر دیدن سریال ی کمدی هم بی افتدم..عنوان های شاخی رو گفتید.

اما از همه ی اینا بهتر به نظرم سریال Luther هست . خیلی کاره فوق العاده ایه. برا BBC هست و یه درام جناییِ تاریکه. داستانش در مورد یه مامور پلیسه به نام لوتر که به علت شکست خوردن تو یه سری پرونده ها دچار مشکلات شدید روحی و روانی شده و باید قبل از هرچیزی با شیاطینی که به قول خودش درونش هستن مقابله کنه که گاهاً حتی بهش غلبه می کنن و باعث میشن به یه جانی خطرناک تبدیل بشه...
فقط یه فصلش پخش شده و شش قسمته. ( فصل دومش هم تایید شده )

دیونه ی این سریال ام، تا الان سه چهار بار رفتم برای دانلود کردنش، ولی نمیدونم چرا فقط زیرنویس فارسی قسمت اول رو زدند و تکمیلش نمیکنند. شاید چاره ای نیست باید EN نگاهش کرد.
فردا میزارمش برای دانلود (تشکر)

Mojtaba

کاربر سایت
Jan 15, 2007
1,667
نام
مجتبی
من هم دوباره به همه پیشنهاد میکنم Entourage رو ببین ! واقعا سریالیه که هیچگاه آدم ازش خسته نمیشه ! خیلی چیزها هم درباره هالیوود و بازیگرها میفهمین ! هفت فصل پخش شده که فصل 8 هم تایید شده ...

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,009
نام
خلیل
من هم دوباره به همه پیشنهاد میکنم Entourage رو ببین ! واقعا سریالیه که هیچگاه آدم ازش خسته نمیشه ! خیلی چیزها هم درباره هالیوود و بازیگرها میفهمین ! هفت فصل پخش شده که فصل 8 هم تایید شده ...

تشکر برای تاکید

لیستی که توش MadMen نباشه فاقد اعتباره!
من که به اینا رای نمیدم!:d

به نظر من MadMen به سلیقه ی هر شخصی نمیخوره، من که دانلودش کردم، هنوز وقت نکردم ببینم!!

سلام...
دوستان نظرتون راجع به سریال دکستر چیه؟؟:-/

Dexter سریال جنایی بسیار قشنگی هستش، من که فصل اولش رو دیدم خیلی خوشم آمد، تا فصل 5 هم کامل پخش شده و هر فصل 12 قسمت هستش. (سریال مثبت هجده سال، حسابش کنید. بخاطر صحنه های جنایت و صرفاً بعضی از صحنه های خاص که نمیشه با خانواده دیدش)

بعد از fringe با walking dead خیلی حال کردم! فقط حیف که فصل اول 6 قسمت بیشتر نبود...

یک زمانی خیلی فیلم خوناشامی نگاه میکردم ولی الان چند سالی هستش که کلاً بیخالش شدم و حال و حوصله ی کثیف بازی هاشون رو ندارم. حتی RE After Life رو هم ندیدم.

ولی ظاهراً این The Walking Dead که فکر کنم مینی سریال هم هستش، خیلی سر و صدا کرده

Elika_gamer

کاربر سایت
Oct 17, 2009
294
نام
الیکا
سلام...
دوستان نظرتون راجع به سریال دکستر چیه؟؟:-/

دکستر خیلی عالیه. شخصیت پردازی بی نظیر این سریال باعث شد مایکل سی هال جایزه ی golden glob 2009 رو ببره.من تا سیزن 4 رو دیدم و الانم دارم سیزن 5 رو دانلود میکنم. این سریال رو به همه مخصوصا بازی بازها توصیه میکنم.*
ولی 24 رو با هیچی نمیشه مقایسه کرد. lost هم بعد از 24 به نظر من بهترین سریال هست.

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا
Doctor Who هم خیلی خوبه. البته از فصل پنجمش ببینید. چهار تا فصل قبل زیاد جالب نیستن و اگه نبینیدش تقریبا هیچ چیزو از دست ندادین. درعوض فصل پنجمش عالیه
BattleStar Galactica هم که یکی از بهترین Sci-Fi هاست

snake_pianist

کاربر سایت
Dec 5, 2007
3,714
نام
امیر
آقا این سریال های ما ته کشیده !!

Lie to me ، fringe ، رفتن واسه 2011 ! True Blood ام که خیلی وقته پخش نمیشه و اونم رفته واسه 2011 ! یه چند تا سریال درست درمون که سرشون به تنشون بیارزه معرفی کنید ببینیم !

کلا اگه چیز خوبی دیدین ، معرفی کنید !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

• M4JiD
  • 779
  • pkarash
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر