Masood1992sdt

کاربر سایت
Oct 2, 2018
578
تازگی سریال the tudors رو شروع مردم ببینم.عجب سریال پرمحتواییه.خیلی اطلاعات تاریخی خوبی داره. واقعا ساختنش کاربرده.کسایی که مث من سریال تاریخی دوست دارن حتما امتحانش کنند...
ممنون میشم سریالای تاریخی رو معرفی کنید

• Like
Reactions: Alkazar

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,391
نام
سپهر
دوتای اولی چرا کنسل شدذن؟ امتیازشون ک خوب بود. سریالشم قشنگ بود

سازندگان کانترپارت به دنبال فروش سریال به یک شبکه دیگه هستند. پس روزنه ی امیدی براشون هست. فلسفه دیدگاه شبکه Starz رو نمیدونم چون خیلی کم سریال یا شاید بگم یک دونه سریال از این شبکه بیشتر ندیدم اما AMC کاملا داره تمرکزشو روی TWD و BCS میزاره. شبکه AMC یک درمیون قاط میزنه. دیگه ابهت سابق رو نداره. Into the Badlands هم چندان چیز دندون گیری نبود!

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,724
نام
nucky thompson
سازندگان کانترپارت به دنبال فروش سریال به یک شبکه دیگه هستند. پس روزنه ی امیدی براشون هست. فلسفه دیدگاه شبکه Starz رو نمیدونم چون خیلی کم سریال یا شاید بگم یک دونه سریال از این شبکه بیشتر ندیدم اما AMC کاملا داره تمرکزشو روی TWD و BCS میزاره. شبکه AMC یک درمیون قاط میزنه. دیگه ابهت سابق رو نداره. Into the Badlands هم چندان چیز دندون گیری نبود!
من counterpart رو کامل ندیدم . ولی فکر کنم استارز دیده پتانسیل نداره توش صحنه های +18 بگذاره از خیرش گذشته :tearsofjoy:

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,267
نام
وحید
خب رسما با قسمت ۷ فصل سوم True Detective کاملا مشخص شد که فصل اول و سوم تو یه Timeline هستن:D شاید راست و مارتی هم اومدن :D

آب دستتونه بزارید زمین و برید فصل سوم TD رو ببینید :D خیلی خوبه و اینکه مثل فصل اول هم سعی نمیکنه زیادی قیافه بگیره برای خودش :D

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,703
نام
Ebrahim

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,703
نام
Ebrahim
من که فقط منتظرم Hulu چکار قرار بکنه با سریال های کنسلی مارول/نتفلیکس؛ کاشکی لااقل Daredevil رو زنده کنن[-o<

دیزنی پلاس هم خو تا اونجایی که اطلاع دارم، سریال خین و خین ریزی توش خبری نیست:D

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,391
نام
سپهر
دلیل کنسل شدن قطعا مقصر دیزنی هست و نه نتفلیکس! هیچ کدام از سریال ها را ندیدم اما مطمئن هستم که سیاست شبکه نتفلیکس این گونه نیست که بهترین سریال هایش را کنسل کند. همیشه نتفلیکس به دنبال افراد خلاق برای خلق آثار پر کیفیت برای نتفلیکس هستند. پشت پرده قدرت دیزنی بیشتر بوده و به قول دستمون شاید از نحوه روایت داستان یا TV-MA گلایه داشته است. نتفلیکس آنق در سریال خوب دارد که حتی از انگشتان دست هم زیاد هست و درکش آن قدر بالاست که کدام سریال ها بد است و کدام خوب؟ مثال 13 Reasons Why باید بگم که قطعا این آخرین فصل سریال است و بعد بای بای. اورنج هم تمام می شود و نوبت فاز دوم نتفلیکس است که آغاز می شود!

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,603
نام
Leo Fitz
نمی دونم من فیلم و سریال زیاد دیدم زده شدم یا نه ولی...
اون از runaways که فصل دوش لوس و مسخره شده بود و دیگه اصلن حوصله دیدن ادامش رو ندارم
این از فصل دو future man که بنظرم میاد به خوبی فصل یکش نیست...

shayan7

کاربر سایت
Aug 14, 2010
1,020
دوستان به نظرتون فصل 3 ـه True Detective از فصل 1 بهتر نیست؟ :D یکی از بهترین فصل از یه سریال ـه که دارم می بینم; از فیلم نامه فوق العاده حرفه ای و جذابش بگذریم Cast اش فضایی خوب بازی می کنن! دوست داری هی بزنی عقب یه سری اکت ها و دیالوگ ها رو دوباره ببینی و بشنوی :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر