K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
maxresdefault-(26).jpg

خوب S*X Education رو کامل دیدم و باید بگم که باهاش حال کردم در واقع میخوام بگم اگه با یـ چیزی مثل The End of the F*cking World حال کردید با این به شدت حال میکنید اصلا معطلش نکنید یـ تینجری به شدت بی پروا (خیلی بی پروا :D بی پروا مثل کلاس های S*X Education اون ور آبیا IKWIM :D) با بازی های خوب و کمدی باحال که تا دقیقه اخر همراهیتون میکنه من فقط موندم نتفلیکس این همه بازیگر تازه کار رو از کجا پیدا میکنه که به بهترین شکل ممکن از پس نقششون بر میان فصل دوم سریال رو هم من با این وضع نویستندگی که دیدم صد درصد موفق شده میدونم در کل پیشنهاد میکنم اگه دنبال تینجیری خوب میگشتید اصلا معطلش نکیند \m/

screenshot-www.metacritic.com-2019.01.14-10-56-41.png

آخرین ویرایش:

Masood1992sdt

کاربر سایت
Oct 2, 2018
578
من انقدر تعریف شنیده بودم راجب stranger things که راغب شدم ببینمش. الان4تا اپیزود دیدم. قدرت جدب مخاطبش پایینه.ادم رو اونقدری جذب میکنه ک ادامه بدی ولی این کافی نیست. باید ادم رو غرق خودش بکنه ولی اینطور نیست. کسایی که این سریال رو دیدن میتونن بهم بگن ادامه بدم؟ خوب میشه از اپیزود 4 ببعدش یا نه همینطوره؟

Enthusiastic

کاربر سایت
Dec 19, 2018
44
من انقدر تعریف شنیده بودم راجب stranger things که راغب شدم ببینمش. الان4تا اپیزود دیدم. قدرت جدب مخاطبش پایینه.ادم رو اونقدری جذب میکنه ک ادامه بدی ولی این کافی نیست. باید ادم رو غرق خودش بکنه ولی اینطور نیست. کسایی که این سریال رو دیدن میتونن بهم بگن ادامه بدم؟ خوب میشه از اپیزود 4 ببعدش یا نه همینطوره؟
حتما ادامه بده و بقیه شو ببین.اینجور سریال هایی که تو میخوای هر نیم قرن یکبار تکرار میشه D:

Whitebeard

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,382
نام
علی
یکی از اُورریتدترین سریال‌های تمام دوران‌ها برگشت :D خدا به خیر کنه.
هنوز که هنوزه، داریم پستای نقل قول از مک کانهی رو تو اینستا لایک میکنیم. سریال در بهترین حالت یه Procedural Crime Dramaی خیلی خوبه. همین!

Masood1992sdt

کاربر سایت
Oct 2, 2018
578
حتما ادامه بده و بقیه شو ببین.اینجور سریال هایی که تو میخوای هر نیم قرن یکبار تکرار میشه D:
اخرین سریالی ک منو غرق خودش کرد واکینگ دد بود از همون اپیزود اولش. دیگه بقیه سریالا سو تفاهم بود. فعلا ادامه میدم ببینم تا کی قابل تحمله stranger things(:|

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,634
نام
Ali
با بازی های خوب و کمدی باحال که تا دقیقه اخر همراهیتون میکنه من فقط موندم نتفلیکس این همه بازیگر تازه کار رو از کجا پیدا میکنه که به بهترین شکل ممکن از پس نقششون بر میان فصل دوم سریال رو هم من با این وضع نویستندگی که دیدم صد درصد موفق شده میدونم در کل پیشنهاد میکنم اگه دنبال تینجیری خوب میگشتید اصلا معطلش نکیند \m/
منم دیشب کل سریال رو دیدم :D
اومدم بگم که این بازیگر های جدید که انقدر بازیشون خوبه از کجا اومدن که دیدم زودتر اومدی گفتی :D
در کل اینکه خیلی سریال خوبی بود و پایانش رو هم خیلی پسندیدیم :D

اگه فصل دومی هم براش درست کنن، امیدوارم برن دانشگاه و کالج :D

asheghangta

کاربر سایت
Jun 17, 2006
1,112
نام
آرین
یکی از اُورریتدترین سریال‌های تمام دوران‌ها برگشت :D خدا به خیر کنه.
کاملا موافقم و همون موقع پخش فصل اول هم همین نظر رو داشتم...از اون مدلایی هم هست که خیلیا جرات نمی کنن تو جمع یکم درباره نقاط ضعف سریال بگن :D.

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
در مورد قسمت اول فصل سوم True Detectiveباید بگم که بالاخره این Nic Pizzolatto بعد اون چرت و پرت فصل دوم سرش به سنگ خورده قشنگ و اون جو و اتمسفر فصل اول رو برگردونده البته هنوز چند فرسخی فاصله دارن بازیا تا با فصل اول ولی بازم از بازی Mahershala Ali نمیشه گذشت در کل به عنوان دوستار فصل اول به شدت از قسمت اول راضیم 8->

" MaMaSaN "

⚡ REBEL ⚡
کاربر سایت
Apr 9, 2017
2,434
دوستان سریال Manifest رو کسی دیده؟! چجوریاست؟! ارزش دیدن داره؟! ریتش که توی IMDB حدود 7.5 هستش ولی در کل به این ریت ها نمیشه اعتماد آنچنانی کرد.

Cj_sa

کاربر سایت
Jul 5, 2007
3,261
نام
مهرداد
کاملا موافقم و همون موقع پخش فصل اول هم همین نظر رو داشتم...از اون مدلایی هم هست که خیلیا جرات نمی کنن تو جمع یکم درباره نقاط ضعف سریال بگن :D.
اقا جرات کنید و درباره نقاط ضعف این سریال بگید:D
تعدادتون هم کم نیست!:D
من نمی گم بهترین سریال چند سال اخیر هستش ولی قبول هم ندارم اووریت شده باشه
وقتی سریال با کیفیت باشه، خوب معلومه طرفدار پیدا میکنه و بیشتر در موردش حرف زده میشه

hooman1995

کاربر سایت
Dec 26, 2016
504
After_Life_Netflix_Orders_Dark_Comedy_Starring_Ricky_Gervais.png

نتفلیکس دستور ساخت یه دارک‌کمدی 6 قسمتی با عنوان After Life رو با بازی ریکی جرویس صادر کرد.
بعد از شاهکاری به نام Derek، وقتی دو اسم «دارک‌کمدی» و «ریکی جرویس» رو کنار هم می‌بینی، نمی‌شه هیجان‌زده نشد.​

تاریخ پخش 8 مارچ 2019، 24 اسفند 1397

متیو ریس هم به عنوان نقش اصلی در احیای سریال «پری میسون» در قالب یک مینی سریال برای HBO انتخاب شد.

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,636
نام
Moein
اقا جرات کنید و درباره نقاط ضعف این سریال بگید:D
تعدادتون هم کم نیست!:D
من نمی گم بهترین سریال چند سال اخیر هستش ولی قبول هم ندارم اووریت شده باشه
وقتی سریال با کیفیت باشه، خوب معلومه طرفدار پیدا میکنه و بیشتر در موردش حرف زده میشه
داداش ۸۰٪ طرفدارایی که پیدا کرده بخاطر سیس سیگار کشیدن متیو مک کانی و کوت هاش راجع به کیهان و زندگی بعد از مرگه ‎:D وگرنه کم نیس فیلما و سریالای جنایی فوق العاده مثل سون و زودیاک و مایندهانتر که به نظرم خیلی بهتر به این ژانر پرداختن(نظر شخصی)

• Like
Reactions: Ƥ.s.Y.c.H.o

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,636
نام
Moein
دیشب ساعت ۹ شب استارت دیدن sx education رو زدم و تا خود ۵ صبح پاش بودم ‎:|‎ ساعت ۸ هم امتحان داشتم تازه :)) پارسال عقده های تینیجر بودن رو با end of fkin world پر کردم امسال هم با این سریال ً‎:D خیلی راحت کنار freaks and geeks و فیلم dazed and confused برام جز بهترین های این ژانر(!) شد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر