K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
سریال Bodyguard محصول شبکه BBC ONE با یـ یک شروع خفن با بازی های فرای انتظار شروع میشه توی قسمت دوم به راه خودش ادامه میده قسمت سوم میخ خودش رو سفت میکوبه ولی از اون به بعد تو سه قسمت آتی ـش کم کم افت میکنه و در اخر با یک اپیزود پایانی Shitshow به تمام معنا به پایان میرسه :-& اینقدر پلات هول داره که ادم فقط میخواد از شدت عصبانیت سرش رو رو میز بکوبونه نمیدونم چجوری توصیفش کنم اینقدر فقدان شخصیت پرداری حتی شده ابکی داره اینقدری نتیجه گیری پایانی سریال ساده و کلیشه ای ـه که اعصاب آدم به خاطر اون سه قسمت اغازینش خورد میشه که چرا سریال یهو با افت شدید تو قسمت نویسندگی رو به رو میشه واقعا نمیدونم چی بگم ! بعد جالبه اینقدر هم بیننده داشته پر بیراه نگم به خاطر موضوع نخ نما این روز های مدیا نباشه اغراق نکردم !

آخرین ویرایش:

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,618
نام
Leo Fitz
تشنه های تینجیری این S*x Education رو دریابید دیروز اومد رو نتفلیکس نمراتش هم از دم همه مثبته فعلا هم تا قسمت 4 ـش زیر نویس اومد ـه (هشت قسمت ـه) بشینم امشب ببینم به نظر که خیلی خوب میاد
فقط یه سایت رو دیدم که گزاشته بود اونم هر قسمت یک گیگ!
زیرنویسش رو از کجا پیدا کنم
هرچی منابع زیرنوس رو گشتم چیزی نیاورد

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
فقط یه سایت رو دیدم که گزاشته بود اونم هر قسمت یک گیگ!
زیرنویسش رو از کجا پیدا کنم
هرچی منابع زیرنوس رو گشتم چیزی نیاورد
به خاطر اسمش هیشکی جرعت نداره بزارتش فک کنم :| ! رو تورنت بگرد پره
زیر نویسش هم رو subscene گذاشتن ...

• Like
Reactions: mahdi-xbox

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,618
نام
Leo Fitz
قسمت اولش رو همینجوری گذرا یه نگاهی بهش انداختم
با دیدن کلمه تینیجری و نتفلیکس انتظار نداشتم اینقدر عریان و صریح به مسئله بپردازه:|

amirhkk

کاربر سایت
Aug 6, 2008
251
سریال Bodyguard محصول شبکه BBC ONE با یـ یک شروع خفن با بازی های فرای انتظار شروع میشه توی قسمت دوم به راه خودش ادامه میده قسمت سوم میخ خودش رو سفت میکوبه ولی از اون به بعد تو سه قسمت آتی ـش کم کم افت میکنه و در اخر با یک اپیزود پایانی Shitshow به تمام معنا به پایان میرسه :-& اینقدر پلات هول داره که ادم فقط میخواد از شدت عصبانیت سرش رو رو میز بکوبونه نمیدونم چجوری توصیفش کنم اینقدر فقدان شخصیت پرداری حتی شده ابکی داره اینقدری نتیجه گیری پایانی سریال ساده و کلیشه ای ـه که اعصاب آدم به خاطر اون سه قسمت اغازینش خورد میشه که چرا سریال یهو با افت شدید تو قسمت نویسندگی رو به رو میشه واقعا نمیدونم چی بگم ! بعد جالبه اینقدر هم بیننده داشته پر بیراه نگم به خاطر موضوع نخ نما این روز های مدیا نباشه اغراق نکردم !

من همون تریلرش رو دیدم تا اخرش رو خوندم
معلوم بود صحنه خیلی داره برا همین بیخیال شدم
ولی امروز قراره قسمت اول فصل ۳ سریال true detectives پخش بشه
در ضمن ری دانون هم قسمت پایانی فصلش پخش خواهد شد
یعنی سریال از ری دانون باحال تر ندیدم.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,488
نام
سپهر
کسی کاستیوم دراما مثل کستیوم دراماهای آی تی وی خوب سراغ نداره؟ مثل داونتون ابی. اوتلندر چطوره؟

تازیگا دانتون آبی رو نگاه کردی که باید یادآوری کنم که دانتون آبی اقتباسی غیر آژاد از فیلم گاسفورد پارک در سال 2002 که نامزد چند جایزه اسکار شد. اگر منظورت از کاستیوم دراما، همان هیستروکال دراما یا پریود دراما هستند. این ها گزینه های ایده آلی اند:

Poldark
The Borgias
Tudors
Pride and Predjuice ( با بازی کالین فرث)
The Crown
Victoria ( که شبکه ماهواره ایرانی هم پخش میکنه!)
Wuthering Heights ( همون بلندی های بادگیر)

• Like
Reactions: arash1996

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,488
نام
سپهر

یک سریال دیگه هم هست به نام Future S*X که مینی سریال پنج قسمتی هست که فضای سایپرپانک و بیلد رانری در مورد آینده و تحول علم جنسیت داره. فقط تورنت تونستم پیداش کنم.

• Like
Reactions: K I 1 1 E R

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
ایا اینارو داره؟!

John Doe
The Unsuals
Crash 2008
نه پیدا نشدن متاسفانه. بسیار نایابن اینها. بذار وارز بی بی بیاد بالا، درخواست بده. پنجره ی بالا اومدن وارز بی بی بسیار کوتاهه، سریع میاد بالا، سریع میره. مردم یاد گرفتن 50 تا 50 تا فیلم دانلود میکنن توی این بازه. فیلمهایی که توی پایریت بی و کیک اس تورنتس پیدا نمیشه... البته الان پایینه.

• Like

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
99726

Crypts of Winterfell تیزر رسمی فصل هشتم سریال Game of Thrones

99727

When the snows fall and the white winds blow, the lone wolf dies, but the pack survives #ForTheThrone
Game of Thrones will officially return April 14, 2019​

آخرین ویرایش:
  • Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر