K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
اگه میخواید ببنید مردا چقدر بی مصرف و دست پاچولوفتی و احمق تشریف دارن و زنا چقدر دانا و خفن و *Badas بهتون پیشنهاد میکنم The Killing Eve رو مشاهده کنید بی بر و برگرد Golden Globe امسال مال خودشه :)
پ.ن : حالم داره دیگه از این موج سواری ها که هر سال یکیشون مد میشه بهم میخوره کی میخواد تموم بشه خدا داند :|

" MaMaSaN "

⚡ REBEL ⚡
کاربر سایت
Apr 9, 2017
2,434
یه سریال جدید ریلیز شده به نام Bloom! قسمت اولشو همینجوری اتفاقی نگاه کردم واقعا حال کردم! :D داستان درباره ی یه سیل شدید هست که همه ی شهر رو از بین برده! یک سال بعد از سیل مردم آروم آروم میان سراغ خونه زندگیشون که یهو متوجه میشن توو سطح شهر گیاه هایی رشد کرده که قابلیت جوان سازی داره! خیلی خفنه! :D

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,652
نام
iMAN
اقا منم نشستم Dark رو دیدم ... فقط پشمام ...جو عالی ... موزیک پشم ریزون... سریال غیر انگلیسی خیلی کم پیش میاد ببینم ولی این عالی بود... نتفلیکس قسمت بین المللش داره میترکونه از اینور هالیوودیش یه خط درمیون گند میزنه ....

سوالی که هست اینه که سریال شما رو تو یه لوپ میندازه . استارت قضیه کجاهست ؟ یه جورایی پارادوکس میشه ( میکل پدر جوناسه ، جوناس میفهمه ، آخرشم مادربزرگش اینس میگه من همیشه میدونستم ) حالا اینو با ذهنمون ور میریم logic failure میدیم ...!! :D
اون کشیشه کی بود ؟ هیچی دیگه ارش نگفتن و اون دفترچه که لوگوی آذین سه حلقه دستشه و یه قسمت دست پیتر و بابای اولریک بود و آخرشم داد به بارتوش . لوگوعه اینه :
Holy-Trinity.jpg

url

جالبه لوگوعه به همراه متنی پشت کشیشه خالکوبی شده و دقیقا اونو تو بیمارستانی که میکل تو 1986 بستری تو به قاب به دیوار میبینیم .

سوال بعدیم این که این نظریه هایی که درباره سیکل 33 ساله میدن درسته ؟ اون بحث علمیش که تئوری پل انیشتن -روزن رو خوندم و nتا مقاله و فیلم و سریال ازش هست .
بیستر گلیچ قضیه اون لوپ شدن هست . فیلم Predestination رو دیده باشید میفهمید چی میگم . اونم رو مخ بود .
و اینکه خوندم دوستان میگن سرنوشت مقدر میکنه این کشیشه سرنوشت بقیه رو میدوونه و میتونه عوضش کنه ؟ الان که جوناس احتمالا رفته 33 سال بعد سال 2052 هست هم جزو پلن بوده ؟
خیلی رفته رو مخم ناموسا...به قول یکی از بچه های اینجا بریم یه کاپشن زرد بگیریم...

سیزن 2 خوندم ژوئن یا جولای 2019 میاد درسته ؟

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Radiance and Delux1

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,652
نام
iMAN
تک تک کارکترها با گذشته و آینده و زمان حال همدیگه ارتباط دارن. مثلا جوناس توو زمان حال عاشق مارتا بود ولی وقتی به گدشته رفت فهمید مارتا خاله ش هست و به همین خاطر ازش جدا شد. یا مثلا اولریش توو گذشته عاشق کاترین بوده ولی بعده ها عشقش به کاترین از بین رفته و الان عاشق هاناعه ولی داره با خودش میجنگه! همون هانا یه زمانی دوست صمیمی کاترین بوده ولی به خاطر اولریش با هم دعواشون میشه و از هم جدا میشن. اولریشم میره سمت کاترین و هانا هم الان داره توو زمان حال انتقام میگیره. کلا دارک تا همین الان پیچیده ترین سریالی هست که من توو عمرم نگاه کردم (با توجه به اینکه خیلی سریال دیدم) و به شدت دیوونه ی این سریال شدم. تنها ترسمم اینه که فصل دومش خرابش نکنن و به سرنوشت لاست و بقیه ی سریالا دچار نشه!

اگه میخوای روابط سریال رو به طور کامل متوجه بشی عکس پایینو ببین. همونطور که میبینی تک تک شخصیتا با هم ارتباط دارن! مثلا میکل بچه ی اولریش هستش ولی وقتی به گذشته میره یه نفر سرپرستیشو قبول میکنه و یه ادم تنها میشه و در آینده میشه عموی خودش! :D پشمام! :D

اون سیکل 33 روزه هم من چیزی راجبش پیدا نکردم حقیقت. باید از یه فیزیکدان یا کیهان شناس پرسید :D
حاله اش نیست مارتا ، عمشه :p تو زیرنویس aunt رو خاله ترجمه کرده . هردومعنی ره میده ولی اینجا عمه میشه !!!
اره این روابط فامیلی یهو میریزه بهم اصن مخ ادم سوت میکشه...!!!! برو predestination رو ببین اون نوبره ...!!!!

Last edited by a moderator:

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,658
نام
امین
اقا منم نشستم Dark رو دیدم ... فقط پشمام ...جو عالی ... موزیک پشم ریزون... سریال غیر انگلیسی خیلی کم پیش میاد ببینم ولی این عالی بود... نتفلیکس قسمت بین المللش داره میترکونه از اینور هالیوودیش یه خط درمیون گند میزنه ....

سوالی که هست اینه که سریال شما رو تو یه لوپ میندازه . استارت قضیه کجاهست ؟ یه جورایی پارادوکس میشه ( میکل پدر جوناسه ، جوناس میفهمه ، آخرشم مادربزرگش اینس میگه من همیشه میدونستم ) حالا اینو با ذهنمون ور میریم logic failure میدیم ...!! :D
اون کشیشه کی بود ؟ هیچی دیگه ارش نگفتن و اون دفترچه که لوگوی آذین سه حلقه دستشه و یه قسمت دست پیتر و بابای اولریک بود و آخرشم داد به بارتوش . لوگوعه اینه :
Holy-Trinity.jpg

url

جالبه لوگوعه به همراه متنی پشت کشیشه خالکوبی شده و دقیقا اونو تو بیمارستانی که میکل تو 1986 بستری تو به قاب به دیوار میبینیم .

سوال بعدیم این که این نظریه هایی که درباره سیکل 33 ساله میدن درسته ؟ اون بحث علمیش که تئوری پل انیشتن -روزن رو خوندم و nتا مقاله و فیلم و سریال ازش هست .
بیستر گلیچ قضیه اون لوپ شدن هست . فیلم Predestination رو دیده باشید میفهمید چی میگم . اونم رو مخ بود .
و اینکه خوندم دوستان میگن سرنوشت مقدر میکنه این کشیشه سرنوشت بقیه رو میدوونه و میتونه عوضش کنه ؟ الان که جوناس احتمالا رفته 33 سال بعد سال 2052 هست هم جزو پلن بوده ؟
خیلی رفته رو مخم ناموسا...به قول یکی از بچه های اینجا بریم یه کاپشن زرد بگیریم...

سیزن 2 خوندم ژوئن یا جولای 2019 میاد درسته ؟
سریال رو خیلی وقت پیش دیدم و نظریه هاشون رو یادم نیست.ولی این 33 سال سریال دارک فکر کنم همین قضیه چرخش سالهای قمری باشه که هر 33 سال اتفاق میفته؟

" MaMaSaN "

⚡ REBEL ⚡
کاربر سایت
Apr 9, 2017
2,434
حاله اش نیست مارتا ، عمشه :p تو زیرنویس aunt رو خاله ترجمه کرده . هردومعنی ره میده ولی اینجا عمه میشه !!!
اره این روابط فامیلی یهو میریزه بهم اصن مخ ادم سوت میکشه...!!!! برو predestination رو ببین اون نوبره ...!!!!
عه؟! :D من خیلی فکر کردم که چجوری خاله ش میشه! :D پس عمشه! :D این سریاله که میگی رو یخوردشو دیدم ولی چون کلا 1 فصله حال نمیده :D

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,652
نام
iMAN
عه؟! :D من خیلی فکر کردم که چجوری خاله ش میشه! :D پس عمشه! :D این سریاله که میگی رو یخوردشو دیدم ولی چون کلا 1 فصله حال نمیده :D
دارک که فصل 2 تابستون میاد . اون مثالی که زدم predestination اسم فیلمه... اونم جالبه حتما ببینید ... بد جوری رو مخیه ...!!!

• Like
Reactions: " MaMaSaN "

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر