K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
این قضیه کلا خیلی واسه من بو دار بنظر میرسه، اوکی یک سری ادم اومدن متهمش کردن به اون کارا، هالیوود یک دفعه از بیخ زد نابودش کرد، در صورتی که اگه واقعا اینقد پشت این حرفا سند میبود الان بجا آشپزخونه باید از تو زندان ویدئو میزاشت، چیزی که هیچوقت بصورت کامل ثابت نشده چجوری میشه اینقد زود در موردش قضاوت کرد و کل سابقه کاری یک نفرو نابود کرد.

بازم میگم ممکنه اصلا همش راست باشه اما همونقد احتمالش هست همش یک سری کثیف کاری های هالیوودی باشه.
الان شرایط جوری شده که طرف باید 24 ساعت ـه به خودش شنود ببنده مخصوصا تو این حد از شهرت که اگه بهت اتهام ببندن کارت تمومه تموم . طرفت هم اگه زن باشه که دیگه هیچی رسما نابودی !

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
چرا تو خارج، باهوشترینها میرن سراغ فیلمنامه نویسی سریال وفیلم، توی ایران، اونهایی که مغزشون از نفس کشیدن عاجزه میشن نویسنده؟
نه جدا میخوام بدونم. سریالهای ترکی هم از سریالهای ما زدن جلو دیگه.
اگر میگید "محدودیت" خوب همین داونتون ابی رو ببنید که میشه توی ایران هم ساختش. تنها سریال خوب ایرانی، که تازه 1/10 داونتون ابی بوده، شب دهم بود.
کاش علی حاتمی شاگرد تربیت میکرد... تا سریال "پژمان" نشه پربیننده ترین سریالمون. یک صحنه ی معمولی از یک سریال ایرانی:

- فلانی فلان چیزا رو آورد حاج آقا فلانی؟
.
.
.
10 دقیقه بعد
.
.
.
- پس گفتی فلانی فلانچیزا رو از فلانجا آورد؟

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
99004

اولین تریلر از فیلم Black Mirror: Bandersnatch

زمان پخش: فردا

1080p

\m/\m/\m/

چون اصلش سریال ـه گفتم این ور ملت هم ببیننش :D

Dorian

کاربر سایت
Nov 29, 2018
4
این قضیه کلا خیلی واسه من بو دار بنظر میرسه، اوکی یک سری ادم اومدن متهمش کردن به اون کارا، هالیوود یک دفعه از بیخ زد نابودش کرد، در صورتی که اگه واقعا اینقد پشت این حرفا سند میبود الان بجا آشپزخونه باید از تو زندان ویدئو میزاشت، چیزی که هیچوقت بصورت کامل ثابت نشده چجوری میشه اینقد زود در موردش قضاوت کرد و کل سابقه کاری یک نفرو نابود کرد.

بازم میگم ممکنه اصلا همش راست باشه اما همونقد احتمالش هست همش یک سری کثافت کاری هالیوودی باشه.
کاملا مشخصه بو داره، کوین اسپیسی انگار نسخه شو پیچیده بودن تا بعد از پخش خبر و به بهانه فقط خبر در کمتر از 24 ساعت کل آینده شغلی شو نابود کنند.
واقعا چه کسانی تو هالیوود چنین قدرتی دارند که میتونند گزینشی کوین اسپیسی یا هاروی واینستین که هنوز اتهامشون ثابت نشده بود و بدون رای دادگاه هستند رو توسط رسانه هاشون نابود کنند اما وودی آلن و رومن پولنسکی که سابقه طولانی و دادگاه های متعدد داشتند رو هنوز حمایت می کنند.
کاملا مشخصه جنبش می تو هشتگی برای تصفیه حساب های شخصی ـست تا جنبشی برای عدالت خواهی های فردی.

Cj_sa

کاربر سایت
Jul 5, 2007
3,261
نام
مهرداد
سریال American Vandal عجب چیزی بود!:D
پی رنگ داستانش عالی بود(یک سوژه خوب و جالب داشت) و سریال شبه documentary هستش ولی نه تنها حوصله سر بر نیست بلکه کاملا بجا و زیبا از این قابلیت برای پیشبرد دستان سریال استفاده شده.
یکم باید روح تینیج داشته باشین به نظرم تا از سریال لذت ببرید. با یک کار فاخر طرف نیستین ولی اگر با داستان های معمایی، مدرسه ای، بولی محور و یکم فان حال میکنید(داریم مگه اصلا؟!:D) از سریال خوشتون خواهد اومد
فصل یکش رو فعلا دیدم و هر قسمتش 35 دقیقه هستش و کار هم برای نتفلیکس هستش
پ.ن:سریال مشکل خواستی نداره ولی بهتر باز در جای خلوت دیده شود:D

• Like
Reactions: voldmort

" MaMaSaN "

⚡ REBEL ⚡
کاربر سایت
Apr 9, 2017
2,434
مجددا نشستم سریال Drak رو واسه فهم بیشترش نگاه کردم و بیشتر پشمام ریخت! :D سالها بود که سریال به این خفنی و سنگینی تولید نشده بود واقعا! :D بدون شک سریال Dark یکی از بهترین های نتفلیکس توو ده سال اخیره و امیدوارم فصل دوم اب نبندن توش چون خیلی حیفه!

BucketHead

کاربر سایت
Feb 25, 2014
305
نام
وحید

بازم میگم ممکنه اصلا همش راست باشه اما همونقد احتمالش هست همش یک سری کثافت کاری هالیوودی باشه.

.SJW و ترول های تویتر همینن؛ جنبش می تو فقط یه تصفیه حساب بود، اخیرا یکی از کسای که به هاروی واینستین تهمت زده بود مشخص شده تو ایمیل هاش بهش نوشته بود که عاشقشه و اینجور لاو ترکوندنا که با تهمت ها و حرفای قبلیش کاملا ناخوانایی داشت، دوتا زن که بعد از Blasey Ford از طریق آوناتی (وکیل استورمی دنیل) به برت کاوانا تهمت ریپ زده بودن بعدا گفتند که ادعاشون دروغ بوده (همین ترول هایی که کمپین Believe Women زده بودن و میگفتن هر زنی هر چیزی میگه باید بی چون و چرا باور کنیم بعد این ماجرا خفه خون گرفتند). خود بلیزی فورد هم تمام حرفایی که زده بود از نظر زمانی با هم خوانایی نداشت و حتی اون آخرا گفت مطمئن نیست که کسی که بهش تجاوز کرده برت کاوانا بوده؛ این خانم نزدیک 1 میلیون دلار از طریق گو فاند می جمع کرد گذاشت جیبش و سوار هواپیما شد رفت تفریح.
فمینیسم موج سوم و افراطی یک سرطان به تمام معناست. خیلی حال کردم وقتی ترامپ تو قضیه استورمی دنیلز برنده شد و 350 هزار دلار از حلقومش کشید بیرون.

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,766
نام
Masoud
سلام.
من دارم سریال Lost میبینم (تازه شروع کردم) دیدم تو ویکی یه سری قسمت اضافه داره ، از جایی که من دارم دانلود میکنم این قسمت ها رو نزاشته ولی زیرنویسشون هست.
مثل اینا:
The New Man in Charge
Lost: Missing Pieces
Specials
دیدن اینا واجبه یا مهم نیستن؟

• Like
Reactions: TheGodfather

mgh2225

کاربر سایت
Apr 30, 2017
810
سلام.
من دارم سریال Lost میبینم (تازه شروع کردم) دیدم تو ویکی یه سری قسمت اضافه داره ، از جایی که من دارم دانلود میکنم این قسمت ها رو نزاشته ولی زیرنویسشون هست.
مثل اینا:
The New Man in Charge
Lost: Missing Pieces
Specials
دیدن اینا واجبه یا مهم نیستن؟

این قسمتها رو بعد از اتمام سریال به درخواست زیاد طرفدارا منتشر کردن
بعضی ازنواقص داستانی رو توضیح میده یا تکمیل میکنه

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,647
نام
iMAN
این دوروز فصل 6 خانه پوشالی رو دیدم ... افتضاح به تمام معنا ... دوستانی که ندیدن چیزی از دست ندادن واقعا...!!!
به نظرم نمیساختن این فصل ره سنگین تر بودن... توییست داستانی کم ، درام سبک، نبود شخصیت تاسک و دانتون ، پرداخت ضعیف به داگ که مثلا خیلی تو چشمه...بارداری مسخره که تو فصول گذشته خیلی نشون دادن ازش متنفره و روی سیاه و سنگدل رو نشون دادن ، شخصیت مسخره دانکن ( این سریال بچه بازی نیست ) حالا اینا همه کنار ، اصغر فرهادی طور تموم شدنش رو کجا بزاریم اخه...لامصبا یه دره جلوتر میرفتید ...

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
این دوروز فصل 6 خانه پوشالی رو دیدم ... افتضاح به تمام معنا ... دوستانی که ندیدن چیزی از دست ندادن واقعا...!!!
به نظرم نمیساختن این فصل ره سنگین تر بودن... توییست داستانی کم ، درام سبک، نبود شخصیت تاسک و دانتون ، پرداخت ضعیف به داگ که مثلا خیلی تو چشمه...بارداری مسخره که تو فصول گذشته خیلی نشون دادن ازش متنفره و روی سیاه و سنگدل رو نشون دادن ، شخصیت مسخره دانکن ( این سریال بچه بازی نیست ) حالا اینا همه کنار ، اصغر فرهادی طور تموم شدنش رو کجا بزاریم اخه...لامصبا یه دره جلوتر میرفتید ...
منظور این سریال از خانه ی کارتی، واقعا خانه ی پوشالیه؟ چون فکر نکنم منظورش اون باشه. منظورش برنامه ریزی، نقشه کشی، غایت، تفکر، و مهارت هست. که در ساخت خانه ی کارتی به کار گرفته میشه. نه اینکه خونش، پایه نداره و "مانند خانه ی عنکبوت سسته". این ترجمه رو مترجمین همیشه در صحنه ی صدا و سیما انجام دادن، جدی نگیرید.

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
منظور این سریال از خانه ی کارتی، واقعا خانه ی پوشالیه؟ چون فکر نکنم منظورش اون باشه. منظورش برنامه ریزی، نقشه کشی، غایت، تفکر، و مهارت هست. که در ساخت خانه ی کارتی به کار گرفته میشه. نه اینکه خونش، پایه نداره و "مانند خانه ی عنکبوت سسته". این ترجمه رو مترجمین همیشه در صحنه ی صدا و سیما انجام دادن، جدی نگیرید.
این یه اصطلاح انگلیسیه و تبدیلش به اصطلاحات فارسی چیز جالبی نمیشه، اون توصیف هایی که شما کردی درسته ولی از طرفی یکی از خاصیت های ساختن اون هرم ها با کارت های بازی (House of Cards) سست بودنشون هست. بقول شما شاید ساختنش نیاز به ظرافت و تفکر و نقشه کشی داشته باشه اما با یه فوت هم فرو میریزه که خب استعاره و رفرنس به سیاست هست که موضوع سریاله. حالا خانه پوشالی شاید کاملترین ترجمه نباشه اما نزدیکترین هست.

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
این یه اصطلاح انگلیسیه و تبدیلش به اصطلاحات فارسی چیز جالبی نمیشه، اون توصیف هایی که شما کردی درسته ولی از طرفی یکی از خاصیت های ساختن اون هرم ها با کارت های بازی (House of Cards) سست بودنشون هست. بقول شما شاید ساختنش نیاز به ظرافت و تفکر و نقشه کشی داشته باشه اما با یه فوت هم فرو میریزه که خب استعاره و رفرنس به سیاست هست که موضوع سریاله. حالا خانه پوشالی شاید کاملترین ترجمه نباشه اما نزدیکترین هست.
شاید... البته در دنیای واقعی هم استعاره ش کار میکنه: یک ثانیه وربال کنتی، یک ثانیه مندل تجاوزگر محله!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر