BatmanGame

Only DC
کاربر سایت
Jun 7, 2011
1,600
نام
Omid
MV5BMTU0NDc4Mjc4N15BMl5BanBnXkFtZTgwNjcyNTM0NjM@._V1_.jpg

خوب همین الان قسمت اول رو دیدم
نسبت به سریال های دیگه ی دی سی اینو بیشتر دوست داشتم قسمت های فان ش هم جالب بود ، درود بر جف جانز مرد شماره یک DC ،
فقط این بی احترامی هایی که چپ و راست به بتمن شد رو چیکار کنم :D ، ظاهرا تو این سریال بتمن زده به سیم آخر و دست به آدم کشی زده که دقیق معلوم نشد
در کمتر ایونتی از تایتان ها من دیدم که دیک گریسون باشه بیشتر دامیان و تیم دریک رو دیدم برای تایتان ها ، دیک گریسون آخر عاقبتش نایتوینگ شدنه نه اینکه تایتان ها راه بندازه
فقط قبل از دیدنش زیاد از سیاه پوست بودن استارفایر راضی نبودم اما تالان که دیدم خوشم اومد Anna Diop خوب نقشش رو بازی می کنه و چه گریم سنگینی هم داره اصلا یه شکل دیگه شده ، Raven هم طراحی خیلی خوبی داشت
تیکه آخر و معرفی Beast Boy هم شدیدا باحال بود ،
قسمت های فان و بار طنز سریال روی دوش Ryan Potter هست ، با اینکه همش چند ثانیه تو این اپیزود هنرنمایی کرد ولی از همین الان کلی طرفدار پیدا کرد.
شدیدا منتظر دیدن بتمن هستیم چون قبلا خبر اومده بود که تو سریال حضور داره (امیدوارم بن افلک بازی کنه نقشش رو که بعید می دونم)​

Last edited by a moderator:

Augustus

Caesar
کاربر سایت
Sep 22, 2009
2,224
نام
Мojtaba
تا قبل از اومدن سیزن جدید دردویل لازمه defenders رو ببینیم؟ اتفاق خاصی مرتبط با سیزن جدید توش می افته؟ این defenders همچین می خواستم ببینیم ولی علاقه آنچنانی به بقیه هیرو ها به جز دردویل ندارم.

• Like
Reactions: arash1996

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,371
نام
Majid
دو قسمت اولو دیدم من که خیلی راضیم :D دقیقا همون چیزیه که سال ها منتظر بودم بیاد به تلویزیون
موضوع و اتفاقات سریال شدیدا کلیشه ای هست و خونه روح زده و این جور فضاها رو تو خیلی از فیلمای مختلف دیدیم حتی سطح پایینا اما اینجا نحوه روایت و کست میاد وسط که جذابش میکنه دقیقا مثل Hereditary، کلا امسال سال خوبی واسه ژانر وحشت بود چندتا عنوان خیلی قوی داشتیم.
امیدوارم خراب نشه جلوتر، نمراتش که خیلی خوبه.

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
تا قبل از اومدن سیزن جدید دردویل لازمه defenders رو ببینیم؟ اتفاق خاصی مرتبط با سیزن جدید توش می افته؟ این defenders همچین می خواستم ببینیم ولی علاقه آنچنانی به بقیه هیرو ها به جز دردویل ندارم.

بعلههههههههههههههههه

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,658
نام
امین
این سریال maniac چقدر خوب بود.برعکس اون sharp objects که خوش ساخت بود ولی داستانش سر کاری بود داستان این قشنگ تا اپیزود آخر جذابیتشو حفظ کرد.حتما حتما توصیه میشه دیدنش مخصوصا که اپیزودهاش 20 دقیقه ای هست.این جونا هیل هم واقعا از کجا خودشو به کجا رسونده!بازیش منو بیشتر جذب کرد تا این همه وزنی که کم کرده.پایان سریال هم عالی بود واقعا...

سریال تو فازی شبیه اینسپشن تموم شد.وقتی تموم شد هنوز چندتا سوال برام باقی مونده بود که متوجهشون نشده بودم(مثل قضیه ماشین آزومی یا شاهینه آخر فیلم) و سرچ کردم دیدم دلیل اصلیش اینه که احتمالا اینا هیچوقت از خواب بیدار نشدن و هنوز داخل کامپیوتر بودن!دلایل مختلف و منطقی هم آووردن برای تئوری.

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,358
اره ببین.آخرش ی اتفاقی میفته که بنظرم برای فصل سوم بدونی بهتره
البته شاید تاثیر مستقیمی نداشته باشه ولی کلا 8 قسمته ببین

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
بابا این سارا لیندن چقدر وحشی، نچسب، و انهدانیکه! حال آدم رو به هم میزنه! میدونم تنها کارآگاه قتل یک ایستگاه بودن سخته ولی خداییش... خیلی بدم میاد ازش. مخصوصا با کارای فصل 3ـش. فصل 4 که افسار گسیخته ست.

• Like
Reactions: MASOUD-CRASH

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
خوب من فصل اول The Killing رو تازه تموم کردم سریال همه چیز خوبه از روابط بین کرکترا گرفته و تا بازیا و اتمسفر خوبش ولی متاسفانه یـ مشکل بزرگ داره که بشدت بنده رو نا امید کرد اینکه سریال دائم بیننده رو به عمد سعی میکنه گول بزنه که میشه مصداق بارز چوپان دروغ گو واسه بیننده ! یـ بار بیینده گول میخوره دوباره گول میخوره دفعه سوم اینقدر به سریال و و کرکتراش بی اعتماد میشه که هر صحنه و ابزار داستانی که میبینه رو یـ جور شوخی فرض میکنه و میدونه که سریال قطعا میخواد گولش بزنه و هیچ کدوم از داستانیی که میخواد سریال به ما بقبولونه رو باور نمیکنه چون دیگه اعتمادی به داستان و شخصیت های سریال نداره این مدل روایت به نظرم بدترین نوع روایت هستش که باعث میشه بیننده هرچه بیشتر و بیشتر به عوامل سریال بی اعتماد بشه و همین میشه که سورپرایز های داستانی سریال براش بی مزه و بی مزه تر میشه سکانس پایانی فصل اول قشنگ پا میزاره رو تو تموم روابط هایی که ساخته بین شخصیتا و به شکل بدی میخواد داستانش رو کش بده که تهش به یـ توئیست بزرگ هم خطم میشه واسه فصل بعدی . این مدل توئیستا بر میگرده به ضعف داستانی سریال که مجبوره واسه ادامه دادن یـ علامت بزرگ که خیلی هم منطقی به نظر نمیاد رو باقی بزاره با این حال امیدوارم فصل دوم بتونه این مدل خیانت کردنش به بیننده رو درست توجیه کرده باشه و کمی هوشمندانه تر به جلو حرکت کنه ....

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,651
فصل اول castle rock رو‌ دیدم زیاد جالب نبود تا میخواست داستان اوج بگیره سریع از ریتم میوفتاد پایان بندی جالبی هم نداشت روایت کلی داستان هم خیلی شلخته و بی نظم بود فقط فضاسازی کلیش خوب بود در کل سریال متوسط رو‌به پایینی بود
بریم سراغ The sopranos

• Like
Reactions: _hedayat_

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
میخوام یه سریال جدید شروع کنم به نظرتون Mr Robot ببینم یا Peaky Blinder؟

کدوم سریال زودتر تموم میشه تا اونجایی که میدونم هر دوتا قراره فصل بعدی هم داشته باشن

• Like
Reactions: arash1996

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα

کدوم سریال زودتر تموم میشه تا اونجایی که میدونم هر دوتا قراره فصل بعدی هم داشته باشن
جفتشون از خوبای این چند سال اخرین MR. Robot فصل دیگه تموم میشه Peaky Blinder رو نمیدونم ولی فک نکنم به این زودیا تموم بشه ببین از کدوم بیشتر خوشت میاد همون رو ببین در مورد هک و تئوری توطئه و شبه سایبر پانکی با ی کاراکتر افسرده و درگیر با خودش میگردی MR. Robot رو ببین اگه از گنگ بازی تو اوایل قرن ۱۹ تو بریتانیا خوشت میاد Peaky Blinder ببین....

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,651

صدرصد پیکی بلایندر حرف نداره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر