K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
اما با رفیقاش دیگه
ندیدی داشتن خفه میکردن اون دختره رو کنار رودخونه یا اون خواهر یارو که گرفتنش رو زیر تختی که لکه خون پیدا کردن ؟ اخر کار هم که دختر سیاه پوسته رو داشت خفه میکرد خودش
یعنی مادره فقط خواهر کمیل کشته؟اون سما رو براچی به دختراش میداد؟اون جا زخما رو بدن کمیل که باعثشه؟
[/QUOTE]
آره یـ بیماری روانی داشت که ریچارد تو بیمارستان بهش اشاره میکنه که توی مادرا ظاهرا شایع هستش

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,358
سلام میخاستم ببینم مثل فیلما که کدش هک شده واسه سریال ها هم نسخه 4k جایی واسه دانلود هست یا فقط از طریق خود نت فلیکس میشه دید؟
الان مث ک سیزن 4 better caul saul 4k پخش میشه تو نتفلیکس میخام ببینم پایرت شده یا نه؟
فکر کنم psa نسخه 4k کم حجم این سریال رو ریلیز میکنه

• Like
Reactions: kamivh1

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
من در چند هفته ی گذشته زدم توی کار سریالهای آگاتا کریستی. میدونید آگاتا کریستی اون زمانهای اول تلوزیون چون فیلم تن لیدل نیگرزش رو بد درآورده بودن توی تلوزیون (1949) آداپته کردن کارهاش رو توی تلوزیون رو ممنوع کرد ولی بعدا بعد مرگش استیتش آزاد کرده این کاررو. من پوآروی پیتر آستیمو، مارپل بی بی سی، پواروی آی تی وی با بازی دیوید سوشه، مارپل آی تی وی، و مینی سریزهای سارا فلپس رو دیدم و فیض بردم.

فیلمهای کریستی هم دوتا آداپتیشن قطار سریع السیر (جدیده و قدیمیه)، و تن لیدل نیگرز (همون دن در ور نان) رو دیدم.

Runzo

کاربر سایت
Aug 28, 2014
51
سریال های آمریکایی چرا کارگردان ثابت ندارن؟ مثلا دو قسمتش رو میدن دست یه کارگردان، دو قسمتش رو میدن دسته یکی دیگه، و کلا مثلا یه سریال 5 فصله بیشتر از 10-15 کارگردان برای قسمت های مختلف استفاده میشه.

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,491
نام
سپهر
سریال های آمریکایی چرا کارگردان ثابت ندارن؟ مثلا دو قسمتش رو میدن دست یه کارگردان، دو قسمتش رو میدن دسته یکی دیگه، و کلا مثلا یه سریال 5 فصله بیشتر از 10-15 کارگردان برای قسمت های مختلف استفاده میشه.

نحوه سریال سازی در آمریکا متفاوت تر از ایران است. در آمریکا، خالق سریال که Creator نامیده می شود، در کل همه کار مجموعه است. وی تیم نویسندگی را انتخاب می کند و خودش هم می نویسد و وی تیم کارگدانی را انتخاب می کند. معمولا در سریال طولانی و چند فصلی، کارگردان های متفاوتی چندین قسمت متفاوت را کارگردانی می کنند اما در مینی سریال کمتر پیش می آید. تغییر کارگردان تاثیر مثبتی برای یک سریال می گذارد به نظرم.

آخرین ویرایش:

Hamzeh_Yz

کاربر سایت
Jan 28, 2013
560
نام
حمزه
orange is new black هم وسطای این فصل دراپ کردم نمیدونم چرا ولی دیگه کشش نداره برام انگار همه چی یک نواخت شده و دارن الکی کشش میدن .
از نتفلیکس فقط همین بود که هنوز دنبال میکردم دیگه نمیدونم چی مونده اوزارک هم که انگار افت کرده نمیدونم ببینم یا نه فصل 1 هم زیاد مال نبود با اینکه داستانی داره که میشد یه چیز هیولا از توش دراورد ولی خوب روش کار نشده و بازیگرا هم خیلی وارفته هستن .
فعلا فقط shameless هستش که امید به ایندش دارم ولی اونم معلوم نیست .
sharp object هم که اینجا گفتن انگار زیاد چیز مالی نیست نمیدونم ببینم یا نه .

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,658
نام
امین
orange is new black هم وسطای این فصل دراپ کردم نمیدونم چرا ولی دیگه کشش نداره برام انگار همه چی یک نواخت شده و دارن الکی کشش میدن .
از نتفلیکس فقط همین بود که هنوز دنبال میکردم دیگه نمیدونم چی مونده اوزارک هم که انگار افت کرده نمیدونم ببینم یا نه فصل 1 هم زیاد مال نبود با اینکه داستانی داره که میشد یه چیز هیولا از توش دراورد ولی خوب روش کار نشده و بازیگرا هم خیلی وارفته هستن .
فعلا فقط shameless هستش که امید به ایندش دارم ولی اونم معلوم نیست .
sharp object هم که اینجا گفتن انگار زیاد چیز مالی نیست نمیدونم ببینم یا نه .
شیملس هم که رو به فناس.بازیگر فیونا هم رفتنی شد و گفته فصل آخرشه!
اینم باید مثل بیگ بنگ تموم کنن.مستر روبات هم به موقع تموم شد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر