abouzar337

کاربر سایت
Jul 2, 2009
687
آقایون عزیز من دیشب این سریال justified رو تموم کردم. پشت سر هم روزی چند قسمت. الانه یه احساس بدی دارم که اینقدر زود تموم شد :( سریال پلیسی، کاراگاهی و ... خوب چی هست نیگاه کنیم؟

• Like
Reactions: hooman1995

hooman1995

کاربر سایت
Dec 26, 2016
509
آقایون عزیز من دیشب این سریال justified رو تموم کردم. پشت سر هم روزی چند قسمت. الانه یه احساس بدی دارم که اینقدر زود تموم شد :( سریال پلیسی، کاراگاهی و ... خوب چی هست نیگاه کنیم؟

The Shield = تمرکزش بیشتر روی پلیسه
Sons of Anarchy = تمرکزش بیشتر روی خلافکارهاست
The Americans = جاسوسی/جنگ سرد

• Like
Reactions: abouzar337

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
متشکرم
ولی سریالهای شاخص و با ارزش پلیسی، جنایی و ... فقط همیناست؟
آخ ریلن گیونز کجایی ! ؟:-<
به نظرم فعلاً به جای پلیسی Deadwood رو ببین تا نیاز به ریلن گیونزت برطرف بشه، بعد بیا تا Bosch و Wire و Luther رو معرفی کنم:D

hooman1995

کاربر سایت
Dec 26, 2016
509
متشکرم
ولی سریالهای شاخص و با ارزش پلیسی، جنایی و ... فقط همیناست؟
آخ ریلن گیونز کجایی ! ؟:-<

من همینجام :D

Southland هم هست که پلیسیه و مثل «شیلد» در مورد پلیس‌های لس‌آنجلسه. The Shadow Line هست درام‌جنایی 7 قسمتی بریتیشه. Babylon Berlin هم هست که درام/کارآگاهی/تاریخیه. Bosch و Ray Donovan هم خیلی پیشنهاد می‌شن. نمی‌دونم «سانز» رو دیدی یا نه، اگه توی همون سبک قانون‌شکنی ولی تاریخی‌ـش رو بخوای «پیکی بلایندرز» جزو بهترین‌هاست.

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
خیلی وقت بود که یه سریال منو درگیر خودش نکرده بود، فکر کنم اخرین بار true detective بود که با ذوق و شوق :D هر هفته دنبالش میکردم و بعد از دیدن هر اپیزود میرفتم توی تاپیک ها و ... بحث در مورد اخرین اپیزود پخش شده...
الانم با دیدن Sharp Objects یجورایی همون احساس رو داشتم، چقدر سریال خوش ساختی بود! بازی بازیگرا، شخصیت پردازی همه افراد شهر، توجه به جزییات و زندگی camille...
معلوما دوست دارم که داستان سریال ها با سرعت پیش بره و زودتر باز بشه و به نظرم شارپ ابجکتز اینطور نبود، روند جلو رفتن داستان نسبتا اروم بود ولی ادم رو اصلا خسته نمیکرد که تا حد زیادی بخاطر بازی خوب amy adams و کاراکتر جالبش بود.
بعد از اخرین اپیزود و سکانس های اخر هم ادم بیشتر به فکر فرو میره!
به هیچ وجه اسپویل داستانی یا پایان سریال نیست ولی محض احتیاط:
سریال خیلی واضح "جواب" معمای سریال رو بهمون نشون میده ولی خیلی خیلی سریع و توی چند ثانیه! جدا از اون شوک اولیه که به ادم وارد میشه، ادم به فکر میوفته، به این فکر که ایا سازنده های سریال توی اپیزود های قبلی اشاره ای بهش کرده بودن یا نه؟! و جواب این سوال بله هست! اشاره ها و نشونه ها خیلی هم زیاد بودن توی ایپزود های قبلی!
و این چیزی هست که sharp objects رو از خیلی سریال های معمولی دیگه متمایز میکنه، مقدار جزییاتی که توی هر سکانس و اپیزود وجود دارن.

سریال رو وقتی که 3 اپیزود پخش شده بود شروع کردم، این 5 هفته ای که سریال رو دنبال میکردم خیلی خوب بودن! برای اپیزود های قبلی میزاشتم اخر هفته میدیدمشون ولی برای اپیزود اخر دیدم نمیشه صبر کرد!

هر کسی که هنوز سریال رو شروع نکرده، پیشنهاد میکنم حتما ببینیدش...

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,658
نام
امین
sharp objects رو خیلی دوست داشتم اما تا قبل از اپیزود آخرش.کاش همون اپیزود 7 تموم میشد.نویسنده های سریالها جدیدا فقط دنبال یک پایان شوک آورن و دیگه خیلی بقیه چیزها براشون مهم نیست.مردم هم همین رو دوست دارن.دقیقا مثل سیزن دوم وستورلد که یک فصل بیخودی زمین و زمان رو در هم پیچیده بودن که اپیزود آخر توییست ول بدن.به نظر من برادچرچ تو این سبک سریالها خیلی بهتر بود.کمترین ایرادی میشد ازش گرفت.

اولا که از اول سریال تنها کسایی که میتونستن قاتل باشن فقط اما و مادره بودن..اصلا از همون برخورد اول و مسخره کردن مرگ این دخترا تو پارک مشخص بود اما آدم نورمالی نیست.شوک سریال میتونست این باشه که قاتل یک نفر دیگه غیر اینها میبود که خیلی داستان روش مانور نداده بود! یکی از ایرادهای سریال به نظر من همین بود.برعکس برادچرچ که هر اپیزود ذهن رو میبرد سمت یک نفر خاص ، اینجا مانور رو کسی انجام نمیداد ولی آخرش همونی که فکر میکردی قاتله قاتل بود فقط دو سه اپیزود عمدا با یک داستان دیگه ذهنت رو میبرد سمت یکی دیگه.
الان با این پایان سریال جواب خیلی سوالها داده نشد.انگیزه قتلها رو نشد.همه چیز رفت زیر سایه شوکه شدن بیننده تو 10 ثانیه!اصلا خود اپیزود آخر و نوع لو رفتن قضیه هم مسخره بود.الان کشته شدن می نباید باعث لو رفتن اما میشد؟اصلا نیازی به پیدا شدن دندون ها بود؟کلا اومدن و رفتن می رو درک نکردم.نکته عجیب تر هم اینکه چطور مادره دندونها رو ندیده بود؟؟ما میگفتیم باباهه گیج میزنه...
چندتا مورد بی پاسخ هم که موند تو ذهن من.مثلا چرا باید یکی شهادت میداد که دوچرخه رو داداشه انداخته؟قضیه لباس سفید اما چی بود؟مادره رو میشد درک کرد ولی اما چرا باید اونو بپوشه و بره ناتالی رو ببره تو جنگل؟اصلا این اتفاق افتاده بود یا نه؟:D اصلا ناتالی رو چند روز کجا نگه داشتن؟دندونها رو کی کشیده بود؟کلا قضیه ناتالی یکجوری بود.چون تو خونه اون پسره کشته بودنش ولی تو زمین بازی بود و جنازشم چند روز بعد پیدا شد و کلا همه چیز فدای پایان سریال شد.

فقط امیدوارم به فصل دوم نکشه! The End of the F***ing World رفت فصل دوم.13 Reasons Why رو فکر کنم تا واکینگ دد شدن کشش بدن.اینم یهو دیدین فصل دومش اومد!

hooman1995

کاربر سایت
Dec 26, 2016
509
داستان کلیش چی هست؟

سلام. داستان در مورد یه دختره‌ست که خبرنگاره، توی شهرک‌ـش قتل اتفاق میوفته و مجبور می‌شه برگرده خونه و داستان جمع کنه برای کارش و در کنارش با اتفاقاتی که در کودکی و نوجوونی براش افتاده و خاطرات هولناک‌ـش دست‌وپنجه نرم کنه. نبینی هم چیز زیادی رو از دست ندادی. اگه مال HBO نبود و نقش اولش هم اِیمی آدامز نبود، حتی لقب «خزعبل» هم می‌گرفت، ولی می‌دونی دیگه... «شاهکار»ـه :D

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
به نظرتون با تماشای دوباره قهوه تلخ، متوجه نمی شوید که بیشتر این که طنز تاریخی بوده، با یک اثر طنز سیاسی تمام عیار طرف بودیم که ما نمی دونستیم؟
همون بار اول باید متوجه میشدی با سیاست روز کار داره، منتها نه تمام عیار بلکه بیشتر نخ نما و مبتذل.

hooman1995

کاربر سایت
Dec 26, 2016
509
HBfHNJN.jpg

«بادی‌گارد» سریال جدید BBC One پایلوت نفس‌گیری داشت. قسمت دوم حتی بهتر هم بود.
یه سریال تاریک، خشن و هیجانی.
داستان در مورد یه مأمور جنگ‌دیده به اسم «دیوید باد»ـه که محافظ شخصی وزیر کشوری
می‌شه که از سیاست‌هاش متنفره و با خودش کلنجار می‌ره که وظیفه‌ش رو انجام بده و
ازش محافظت کنه، یا به حرف دلش گوش بده و کارش رو تموم کنه...

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,712
نام
وحید
سلام. داستان در مورد یه دختره‌ست که خبرنگاره، توی شهرک‌ـش قتل اتفاق میوفته و مجبور می‌شه برگرده خونه و داستان جمع کنه برای کارش و در کنارش با اتفاقاتی که در کودکی و نوجوونی براش افتاده و خاطرات هولناک‌ـش دست‌وپنجه نرم کنه. نبینی هم چیز زیادی رو از دست ندادی. اگه مال HBO نبود و نقش اولش هم اِیمی آدامز نبود، حتی لقب «خزعبل» هم می‌گرفت، ولی می‌دونی دیگه... «شاهکار»ـه :D
من فرصت سریال دیدن خیلی کم دارم با این تفاسیر نمیرم سراغش تا فصلهای بعدیش بیاد متشکر

• Like
Reactions: hooman1995

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر