Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,391
نام
سپهر
دوستان، به نظرتون چرا ادامه سریال The Night Of ساخته نشده؟! :D خیلی دوست داشتم یه ادامه مشتی برا این سریال ساخته بشه تک تک سکانس های این سریال رو دوست دارم:x بعد از دو سال هنوز زنگ گوشیمو که آهنگ تم اصلی سریال بوده عوض نکردم:D

خب یک مینی سریال بود و دیگه هم لارم نبود ساخته بشه. داستان هم طوری پایان یافت که لزومی برای ساختن فصل دوم نداشت. همچنان یکی از مهیج ترین پایلوت های تاریخ تلویزیون را دارد اما رفته رفته آن عنصر هیجانش کمتر میشه اما در کل سریال خوش ساختی بود. ای کاش مرحوم گاندولفینی زنده بود که نقش وکیل رو بازی می کرد که متاسفانه دار فانی را وداع گفت و رسید به جان ترتورو که سریال مال خودش کرد

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,391
نام
سپهر
اولین چیزی که از شارپ آبجکت خوشم میاد، فضای فیریک مانندش هست که شباهتی به کیلینگ یا تویین پیکس دارد اما از یک طرف اپیزود اول گنگ و مبهمی دارد و بیشتر بر روی بک گراند شخصیت اصلی تمرکز دارد. در کل اپیزود فهمیدیم که از نظر روحی و روانی پریشان است، در خوردن الکل زیاده روی می کند، موسیقی گوش می کند و دوست دارد ساعتها در وان بنشیند و رویا پردازی کند. جرقه ی چندان محکمی در اپیزود اول ندیدیم به جز اون جنازه دختر بچه.. مادر داستان هم رابطه چندان خوبی با دخترش ندارد. پس این موارد تا الان شبیه یک بک گراند یا Introduction از رمان بوده و ببینیم بعدش چی میشه!

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,332
این سریال لوک کیج اصلا جالب نبود. به زور میخوان 13 قسمت بکنن که باعث میشه آدم خسته بشه و خوابش بگیره
کلی هم مشکل داشت
طرف جلوی زنیکه رو آتش میزنه تا بمیره. کل ساختمون چند طبقه آتش میگیره ولی هنوز آتیش یه متر ب زنیکه نزدیک نشده :-?

کلا بجز daredevil بقیه سریالاش متوسط ب پایین هستن خدایش. بدترینشونم لوک کیج و آیرون فیست:D

امتیاز فصل دومش میشه 5:|

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: Origami 2008

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
این سریال لوک کیج اصلا جالب نبود. به زور میخوان 13 قسمت بکنن که باعث میشه آدم خسته بشه و خوابش بگیره
کلی هم مشکل داشت
طرف جلوی زنیکه رو آتش میزنه تا بمیره. کل ساختمون چند طبقه آتش میگیره ولی هنوز آتیش یه متر ب زنیکه نزدیک نشده:-?

کلا بجز daredevil بقیه سریالاش متوسط ب پایین هستن خدایش. بدترینشونم لوک کیج و آیرون فیست:D

امتیاز فصل دومش میشه 5:|

بهترین سریال Netflix Series = Jessica Jones Season 1
بهترین Villain های Netflix Series = Kilgrave from Jessica Jones Season 1, Cottonmouth from Luke Cage Season 1

#فکت

اما فصل سوم DareDevil باید چیز فک براندازی بشه
Hype \m/

Last edited by a moderator:

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,332
بهترین سریال Netflix Series = Jessica Jones Season 1
بهترین Villain های Netflix Series = Kilgrave from Jessica Jones Season 1, Cottonmouth from Luke Cage Season 1

#فکت

اما فصل سوم DareDevil باید چیز فک براندازی بشه
Hype \m/
فصل اول جسیکا جونز که انصافا قشنگ بود ولی فصل دوم متوسط بود
ولی درکل گل سر سبد اینا daredevil انصافا. فصل سومشم که باید توپ باشه خیلی منتظرم:D

• Like
Reactions: saeed_sg

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
Jessica Jones فصل اولش خیلی خوب بود مخصوصا Killgrave که بهترین ویلین بود، اما هنوز برا من بهترین Marvel/Netflix دردیول و پانیشر هست :D نیمه دوم فصل اول پانیشر بنظرم میره جز تاپ اپیزودای کل مارول.

آخرین ویرایش:

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
پایان قسمت آخر فصل دوم The Handmaid's Tale
WTF :|WTF :|WTF :|WTF :|WTF :|WTF :|WTF :|WTF :|WTF :|WTF :|WTF :|WTF :|WTF :|WTF :|WTF :|WTF :|WTF :|WTF :|WTF :|WTF :|WTF :|WTF :|WTF :|WTF :|WTF :|WTF :|WTF :|WTF :|

• Like
Reactions: Ehsan95_76

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,106
نام
پویان
این سریال نیوکلاس ویندینگ رفن، Too old to die young کی شروع میشه؟! لعنتی عکساش رو از تو پیجش تو اینستا دنبال میکنم، خیلی چیز خفنی به نظر میاد!
پ.ن: الان چک کردم دیدم زده 2019 شروع میشه!

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
پایلوت چیز های تیز قشنگ اصل جنسه نوید یک داستان سرایی پر تنش رو میده قشنگ بنده رو گرفت بدم گرفت <:-P اخ اخ من چقدر با نحوه کات زدن های ناگهانی این Jean-Marc Vallée که سر Big Little Lies هم انجامش میداد حال میکنم نحوه روایتش هم خیلی شبیه به اونه جالبه هم کارگردانی این دوتا سریال رو کرده همم تدوین قشنگ میشه سبک کارگردانی اون سریال رو توی این سریال هم حس کرد.....

• Like
Reactions: majidred2011

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,391
نام
سپهر
این سریال نیوکلاس ویندینگ رفن، Too old to die young کی شروع میشه؟! لعنتی عکساش رو از تو پیجش تو اینستا دنبال میکنم، خیلی چیز خفنی به نظر میاد!
پ.ن: الان چک کردم دیدم زده 2019 شروع میشه!

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

تریلرش هم اومده...اتمسفرش ترکیبی از Only God Forgives و Drive هست.. داستانشم درگیری یک پلیس فاسد با مافیای چینی،روسی، آمریکایی و ایتالیایی و..... با هم هستند.
اگه میخوای بدونی که چه سریالی کی میاد، اپ TVTime رو دانلود کن رو گوشیت تا از تمام اطلاعات آشنا بشی. یک آپ کارآمد برای سریال بازا.

• Like
Reactions: Alkazar

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر