sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
سیزن 2 لوک کیج در ادامه به بدی دو قسمت اوله یا بهتر میشه؟
==
بعد این سریال The Magicians رو کسی می‌بینه؟ در حد خوبه یا در حد قابل تحمل؟
و اینکه تو 3-4 سال اخیر سریال Urban Fantasy خوب چیزی اومده؟

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,357
سه قسمت سریال the rain رو دیدم. قسمت اول خوب شروع میشه ولی در ادامه روند فوق العاده کسل کننده ای پیش میگیره
تا آخر سریال همینطوریه یا بهتر میشه؟
اصلا سریال کنسل یا تمدید نشده تکلیف مشخص بشه؟:))
هی ممیخام بهونه داشته باشم دلت کنم بره:D

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
سه قسمت سریال the rain رو دیدم. قسمت اول خوب شروع میشه ولی در ادامه روند فوق العاده کسل کننده ای پیش میگیره
تا آخر سریال همینطوریه یا بهتر میشه؟
اصلا سریال کنسل یا تمدید نشده تکلیف مشخص بشه؟:))
هی ممیخام بهونه داشته باشم دلت کنم بره:D
برا فصل دوم تایید شده :D

• Like
Reactions: hitman68

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,357
The Rain (TV Series 2018– ) - IMDb

بالخره با هزار زحمت سریال the rain دیدم تموم شد (از قسمت 6 دیگه دور تند رفتم :D)
سریال واقعا جالب نیست و خیلی خسته کننده ست.اصلا هیچ هیجانی نداره و الکی کشش دادن
بازیگری سریال بنظرم داغون بود و از طرفی زبان اصلی سریال انگلیسی نیست و دوبله انگلسی هم به شدت ضایع بود
درکل اگه فعلا دانلود نکردید یا نگاش نکردید اکیدا توصیه میکنم سراغش نرید(:|
من که فوری شیفت دلت زدم رفت.واقعا بد بود

فردا Safe شروع میکنم امیدوارم که بهتر از این باشه

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
میفهمم چی میکشی خودمم یـ چند وقت دپرس بودم ! از فقدانش اینجا خوراکم شده بود اواتار بانو Evangeline Lilly فقط :D
لاست تو هرچیزی که اختلاف سلیقه انداخت باشه بین بیننده هاش ولی توی شخصیت پردازیش بی نظیر عمل کرده بی نظیر ! همین که باعث میشه بعد تموم کردن سریال با تموم ضعف هاش قدم به قدم راه بیای باهاش و دلت واسش تنگ بشه خودش نشون میده رسالت سریال کامل شده ! همین برای ما بس ....

یادمه یـ پست مثل پست تو اینجا گذاشتم دوستان سریال Fringe رو بهم پیشنهاد دادن سبکش علمی تخیلی و دست پخت J.J. Abrams هستش اونم فراز و نشیب کم و بیش داره ولی دست کمی از سریال لاست نداره (شخصیت پردازی این حرفا) پیشنهاد میکنم اونم شروع کنی (اگه ندیدیش البته :D) البته یـ چند وقت دیگه که لحظات پسا سریالی لاست رو از سر گذروندی خخخ :D
اره از دیروز دارم میرم تو فکر، به دیوار ها خیره میشم ، شیر اب باز میمونه یادم میره ببندم و فقط خیره ام به یکجا ، نمیدونم باید چیکار کنم ، زندگی بدون لاست بی هدف شده واقعا:D
حقیقتش زیاد سریال نمیبینم. یکم بی جنبه ام:D به همین خاطر که زیادی وابسته میشم کل زندگیم رو تحت تاثیر قرار میده. Fringe اتفاقا تعریفشو شنیدم. فعلا که دوتا سریال دنبال میکنم یکی وست ورلده یکی هم got ، خوبی اینا هم اینه که یکی رفته دوسال دبگه بیاد یکی هم هفته ای یبار میاد. بدی سریال هایی که تموم شده اینه که میشینم پشت سر هم میبینم یهو بخودم میام که نصف روز رو دارم سریال میبینم.:D

• Like
Reactions: asmail

Hamzeh_Yz

کاربر سایت
Jan 28, 2013
560
نام
حمزه
اقا کس دیگه ای هم هست که قیافه افرد تو handmaid رو مخش باشه ؟ اصلا نمیشه با این زنه همزاد پنداری کرد خیلی قیافش داغونه دماغ گنده دهن گشاد چشم پف کرده غب غب و صورت رنگ و رو رفته بعد اروم حرف زدنش :|. کلا سریال همه چیش اوکیه به جز نقش اصلی که 80 درصد سریال حول اون میچرخه اگر یکی دیگه از ندیمه ها جای این بازی میکرد خیلی سریال جذاب تر میشد به نظرم .

• Like
Reactions: mahdi-xbox

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
اقا کس دیگه ای هم هست که قیافه افرد تو handmaid رو مخش باشه ؟ اصلا نمیشه با این زنه همزاد پنداری کرد خیلی قیافش داغونه دماغ گنده دهن گشاد چشم پف کرده غب غب و صورت رنگ و رو رفته بعد اروم حرف زدنش :|. کلا سریال همه چیش اوکیه به جز نقش اصلی که 80 درصد سریال حول اون میچرخه اگر یکی دیگه از ندیمه ها جای این بازی میکرد خیلی سریال جذاب تر میشد به نظرم .

همه سریال ها باید نقش اول زنش حتما یک دختر با حال و هوای Teenager ای و همه جا عمل کرده و تا خرخره گیریم شده با Big B00bs باشه تا شما خوشتون بیاد؟؟؟!!!

واقعا Elisabeth Moss کارش حرف نداره و واقعا مناسب این نقش هست
محض اطلاعاتون دو تا Golden Globe هم برده که یکیش برای همین The Handmaid's Tale هست

قیافه آفرد دقیقا همونیه که باید باشه، شما اگر انتظار داری یک ندیمه!!! با ریخت و قیافه دیگه ای ظاهر بشه این سریال برای شما نیست، می تونی از سریال های فاخر شبکه Freeform استفاده کنی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر