yasu

کاربر سایت
Aug 27, 2017
170
نام
محمد
اها اوکی مرسی. من
خودکشی؟
اون قاتل پیرمرده کشتش دیگه. انتقام از دکستر
اها مرسی.
خودکشی؟
اون قاتل پیرمرده کشتش دیگه. انتقام از دکستر
اها مرسی. سیزن 5 بهش اشاره میشه؟ یا فقط چون تو وان حموم مرده برمگیرده به چرخه قاتل؟

Ehsan95_76

Let The Dawn Of Love Survive
کاربر سایت
Jun 3, 2010
2,239
نام
احسان
اها اوکی مرسی. من

اها مرسی.

اها مرسی. سیزن 5 بهش اشاره میشه؟ یا فقط چون تو وان حموم مرده برمگیرده به چرخه قاتل؟
اره
کل فصل 5 درباره همین موضوعه و نحوه کنار اومدن دکستر با این شرایط
فصل 5 و 6 دکستر واقعا جزو عالی ترین فصل های سریالن

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
اره
کل فصل 5 درباره همین موضوعه و نحوه کنار اومدن دکستر با این شرایط
فصل 5 و 6 دکستر واقعا جزو عالی ترین فصل های سریالن
و بعد اون سریال افت می کنه . خود من به نظرم شاید افت سریال سر همین بود که این دو فصل از بس خوب بودن سازنده ها هول شدن و از سطح انتظار مخاطبا ترسیدن .
من خودم به نظرم شاید از نظر تعلیق و هیجان و روایت فصل شش و چهار عالی باشن . ولی اگه واقعا و عمیقا دنیای دکستر و احساسات و تفکراتش رو درک کرده باشیم فصل پنجم برامون یک چیز دیگه میشه . آخرش من واقعا دلم گرفته بود

• Like
Reactions: Ehsan95_76

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,365
نام
Majid
و بعد اون سریال افت می کنه . خود من به نظرم شاید افت سریال سر همین بود که این دو فصل از بس خوب بودن سازنده ها هول شدن و از سطح انتظار مخاطبا ترسیدن .
من خودم به نظرم شاید از نظر تعلیق و هیجان و روایت فصل شش و چهار عالی باشن . ولی اگه واقعا و عمیقا دنیای دکستر و احساسات و تفکراتش رو درک کرده باشیم فصل پنجم برامون یک چیز دیگه میشه . آخرش من واقعا دلم گرفته بود
باز برعکس بنظر من فصل 7 از 6 ـم بهتر بود، داستان که جذاب پیش میرفت هانا و اینا هم خیلی خوب بودن :D
ولی فصل 8 با اینکه خیلی شروع خوبی داشت با یک داستان خیلی خوب ولی چقد وسط کار داستانش بهم ریخت و الکی پیش رفت و خسته کننده شده بود واسم، منی که 3 قسمت روزی دکستر نمیدیدم شبش خوابم نمیبرد یکی دو هفته طول کشید فصلو تموم کنم.

mgh2225

کاربر سایت
Apr 30, 2017
810
گویا آمازون هزینه ساخت فصل اول سریال ارباب حلقه‌ها رو از 250 میلیون به 500 میلیون دلار افزایش داده.
من اصلا حس خوبی نسبت به ساخت سریال بر اساس دنیای تالکین ندارم
کل دوره‌ی نوجوونیم با دیدن فیلم‌های پیتر جکسون و خوندن رمان‌های پروفسور تالکین و خیال پردازی درباشون گذشت
نمی‌تونم ببینم بلایی که با ریبوت و شیره کشی سر فیلم‌های مورد علاقم آوردن سر ارباب حلقه‌ها هم بیارن

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
گویا آمازون هزینه ساخت فصل اول سریال ارباب حلقه‌ها رو از 250 میلیون به 500 میلیون دلار افزایش داده.
من اصلا حس خوبی نسبت به ساخت سریال بر اساس دنیای تالکین ندارم
کل دوره‌ی نوجوونیم با دیدن فیلم‌های پیتر جکسون و خوندن رمان‌های پروفسور تالکین و خیال پردازی درباشون گذشت
نمی‌تونم ببینم بلایی که با ریبوت و شیره کشی سر فیلم‌های مورد علاقم آوردن سر ارباب حلقه‌ها هم بیارن
به نظر من باید صبر کرد و دید . من هم همچین دیدی نسبت به سریال هانیبال داشتم وقتی قرار بود شروع شه . که نگاه کن دو قسمت آخر سری سینمایی اش چی بودن که حالا می خوان سریالش رو بسازن و این بابا میخواد جای آنتونی هاپکینز و حضور قدرتمند اش تو نقش لکتر رو بگیره . نتیجه اش برای من این بود که الان سریال رو از فیلم بیشتر ترجیح میدم . حالا باید دید که چه کار می خوان کنن

• Like
Reactions: hooman1995

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,491
نام
سپهر
فصل اول Sneaky Pete خیلی خوب بود
کسی لینک دانلود کل زیرنویس فصل 2 رو داره؟ فقط دو قسمت زیر نویس اومده!

من که با زیرنویس انگلیسی دیدم. خداروشکر که از بی هنریم، زبان انگلیسیم از زبان مادری قویتر.:D

persiane

کاربر سایت
Mar 3, 2012
229
نام
ستار
من که با زیرنویس انگلیسی دیدم. خداروشکر که از بی هنریم، زبان انگلیسیم از زبان مادری قویتر.:D
من هیچوقت تو عمرم هیچ سریالی رو زبان اصلی ندیدم که دیشب sneaky pete فصل دوم رو از بس تو کفش بودم نگاه کردم

• Like
Reactions: Origami 2008

Milad_HW

کاربر سایت
Feb 3, 2012
600
نام
میلاد
سلام
دوستان لطف میکنید سریال وسترن خوب بهم معرفی کنید.اصلا هست وسترن خوب؟
خودم میخوام hell on wheels رو دانلود کنم سریال خوبیه؟

آخرین ویرایش:

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,491
نام
سپهر
سلام

سریال خوبیه و ارزش دیدن رو نداره. موسیقی تیتراژ اولش با موهای تنت بازی میکنه!

سریال های دیگه

Deadwood
Godless
Into The West
Hatfields and McCoys
Texas Rising
The Son

• Like
Reactions: Milad_HW

hooman1995

کاربر سایت
Dec 26, 2016
509
سلام

سریال خیلی خوبیه.

اگه یه وسترن مدرن می‌خوای، جاستیفاید رو ببین. البته وسترن نیست و یه درام‌جنایی امروزیه، ولی نقش اولش «ریلن گیونز» یه رگه‌هایی از قهرمان‌های وسترن توی اخلاقیاتش هست. یه کلاه کابویی هم داره که حرف نداره :D فضاسازی معرکه‌ی جنوبی + شخصیت‌پردازی کم‌نظیر + طنز زیرکانه + کُلی شخصیت منحصربفرد و دوست‌داشتنی...

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,491
نام
سپهر
152130264823231318-750x500.jpg

«برایان کرنستون» (Bryan Cranston) اعلام کرده است که چگونه امیدوار است که سریال پیت شیاد (Sneaky Pete) تا هفت فصل ادامه پیدا کند، امیدوار که این مجموعه روایتی برعکس نسبت به سریال «افسار گسیخته» (Breaking Bad) داشته باشد.

این بازیگر 62 ساله که هم به عنوان یکی از خالقان سریال و تهیه کنندگان اجرایی این سریال محصول شبکه آمازون است که ستارگانی چون «جیووانی ریبیسی» (Giovanni Ribisi) و «مارگو مارتیندیل» (Margo Martindale) در آن هنرنمایی می کنند که فصل دوم آن به تازگی منتشر شد. گرچه فصل سوم هنوز تایید نشده است، اما کرنستون اعلام کرده است که چگونه برنامه دارد که سریال را به فصل های زیادی گسترش دهد.

کرستون مصاحبه ای با سایت Metro.co.uk کرده است که این گونه در مورد این مجموعه گفته است :

شیوه ای که در موردش فکر می کنم این گونه است که می خواهم این سریال تا شش یا هفت فصل جلو برود. من ایده ای در ذهن دارم که چطوری دوست دارم که این سریال جلو برود.

در ادامه گفت :

من سریال پیت شیاد را به عنوان روایت معکوسی که افسارگسیخته داشت، درموردش تصور می کنم. افسارگسیخته در مورد یک مرد خوب بود که شکست خورده وارد دنیایی می شود که ابتدا از آن چیزی نمی داند و از طریق انحطاط،حرص و طمع به فرد دیگری تبدیل می شد. او در بعضی مواقع به یک هیولا تبدیل می شود. اما من می خواهم که پیت شیاد برخلاف آن باشد. من شخصی را می خواهم که در ابتدا مرد خوبی نبوده و با گذراندن دوره هایی از تجربه، در میابد که می تواند دلایلی برای خوب شدن پیدا کند.

در ادامه :

من می خواهم به کاراکتر جیووانی ریبیسی-ماریوس، یک نیم گاهی امید به او بدهم که وقتی شما سریال را تماشا می کنید، احساس کنید که این شخصیت هرگز شانسی نداشته است.

فصل دوم سریال پیت شیاد هم اکنون در شبکه آمازون قابل دسترسی است.

منبع : Metro.Co.UK

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,491
نام
سپهر
152136524771845080-1-750x500.jpg

پنج انیمیشن کوتاه از دنیای «سونیک» (Sonic) به صورت رایگان از «یوتیوب» (Youtube) منتشر می شود.

شرکت «سگا» (SEGA) سریالی به نام «ماجراجویی های سونیک» (Sonic Mania Adventures) را در طی مراسم SXSW امسال معرفی کرد، مجموعه ای از پنج انیمیشن کوتاه توسط خود تیم سازنده سری بازی های سونیک که آغاز کننده انیمیشنی برای Sonic Mania باشد.

در این مجموعه، خود «سونیک» (Sonic)، «تیلرز» (Tails) و «کنوکلز» (Knuckles) حضور دارند و هیچ دیالوگی در این مجموعه وجود ندارد. موسیقی توسط «تی لوپس» انجام شده است، کسی که موسیقی سری بازی های Sonic Mania را انجام داده است. قرار است که داستان دنباله داری بین هر پنج انیمیشن اتفاق بیافتد.

اپیزود اول سریال به صورت رایگان از شبکه «یوتیوب» (Youtube) در سی روز آینده قابل دسترسی می باشد.

منبع : Gematsu

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر