K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
سه دلیل برای کنسل شدن سریال فالویینگ:

1-ریزش بینندگان این سریال که نزدیک ۵۶ درصد کاهش داست. درحالیکه فصل اول هر قسمتش بیش از ۱۲ میلیون بیننده داشته. فصل سوم هر قسمت ۳ میلیون بیننده داشته.

۲-نقد های منفی منتقدان به فصل سوم که میانگین فصل سوم ۴۵ بوده است.

۳- مرگ جو کارول فاتح خوند به داستان.

شایعه شده بود که خالق سریال قصد داره فصل چهارم رو به هولو بفروشه.
بازم هیچکدوم اینا دلیل نمیشه . سریال هست داره با 1 میلیون بیننده سر میکنه و ریزش بیننده هم زیاد داشته کیفیت سریال هم باز دلیل نمیشه تا وقتی بیننده وجود داشته باشه سریال هم به حیات خودش ادامه میده 3 میلیون بیینده هم اصلا امار بدی واسه یـ چنین سریالی نیست بعدم گیریم که مشکل بیننده باشه میتونستن حداقل واسه یـ نیم فصل هم که شده سریال رو ادامه بدن و سر و تهش رو هم بیارن ...

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
دستپخت جدید BBC در تحریف تاریخ، بازیگر نقش آشیل در troy: fall of a city =))=)):|=))

david-gyasi-achilles-cropped-1.jpg
سریال واقعا فاخره . من شخصا تا به حال هیچ اثر هنری ای ندیدم که امتیاز 2.5 گرفته باشه . البته خب امتیاز imdb ملاک نیست ولی در این حد دیگه پایین ؟؟

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,500
نام
سپهر
بازم هیچکدوم اینا دلیل نمیشه . سریال هست داره با 1 میلیون بیننده سر میکنه و ریزش بیننده هم زیاد داشته کیفیت سریال هم باز دلیل نمیشه تا وقتی بیننده وجود داشته باشه سریال هم به حیات خودش ادامه میده 3 میلیون بیینده هم اصلا امار بدی واسه یـ چنین سریالی نیست بعدم گیریم که مشکل بیننده باشه میتونستن حداقل واسه یـ نیم فصل هم که شده سریال رو ادامه بدن و سر و تهش رو هم بیارن ...

3 میلیون بیینده برای سریالی که از شبکه فاکس پخش بشه حتی اگه خوب باشه که فصل آخر The Following به شدت Trash هست، برای شبکه فاکس مثل یک فاجعه می ماند. دوم این که سریالی که میگی که با یک میلیون بیینده داره ادامه میده، قطعا ماله شبکه کابلی یا پولی مثل HBO یا Starz یا Sundance TV هست که داشتن بیینده یک میلیونی برای آن ها ، می تواند یک دستاورد خوبی باشد. رک و راست بگم که بیینده از سریال فالویینگ بعد از فصل اول و دوم زده شده است. در حالیکه شاید باز من و تو سریال را با کیفیت و باهاش حال کنیم . شبکه های ملی آمریکا مثل FOX,CBS,ABC,NBC شبکه هایی هستند که حداقل سریال های که برایشان ساخته می شوند، باید حتما بیینده بیش از 7 میلیون رو داشته باشند. این جز قراداد هایی است فکر کنم سریال هایی هست که برای این شبکه ها برایشان دستور ساخت می دهند. به همین دلیل که بسیاری از طراحان سریال حاضرند بروند برای شبکه های کابلی یا نتفلیکس یا هولو برای فروش سریالشان قدم بردارند. سریال های خوبی داشتیم که به علت کاهش بیینده کنسل شدند از سوی همین شبکه FOX یا CBS یا ABC؛ WayWard Pines, The Pitch, Touch، Hannibal John Doe و همین امریکن آیدل که وقتی در سالهای 2008 و 2009، هر قسمتش نزدیک 45 میلیون بیینده داشت، بعد فصل پایانی رسید به 8 میلیون برای یک برنامه زنده مردمی، کنسلش کرد که خوشبختانه ABC دوباره خریدش اما بازم الان زور زده 10 میلیون بیینده گرفته.

و در آخر لطفا هر سریالی که دانلود می کنید، قبلش اطلاعاتی در موردش سرچکی کنید که بدونید آیا کنسل شده یا نه. توصیه از من هیچ وقت سریال کنسل شده دانلود نکنید. حتی اگه هانیبال باشه یا Low Winter Sun یا سریال وسترن اچ بی او که حضور ذهن ندارم که اسمش چی بود یا ترمیناتور باشه.

الان برای چه سریال هایی مثل This is Us,How to Get Away with Murder, Big Bang Theroy, Modern Family,Empire کنسل نمیشن و همچنان دارند کار خودشان رو دنبال می کنند؟ چون بییندگان نزدیک به ده میلیون رو کسب می کنند که اپیزود تلخ This is Us در زمان Super Bowl امسال، نزدیک 24 میلیون بیینده داشته!

آخرین ویرایش:

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,500
نام
سپهر
152101885171324886-750x500.jpg

شبکه FX، دستور ساخت پایلوتی (اپیزود آزمایشی) به کارگردان و نویسنده فیلم های علمی تخیلی-الکس گارلند (Alex Garland) نیز داده است.

شبکه FX، دستور ساخت پایلوتی برای سریال درامی به نام (Dev) را صادر کرده است که توسط «الکس گارلند» (Alex Garland)، کارگردان خوش ذوق که فیلم هایی چون «اکس ماشینا» (EX-Machina) و «نابودی» (Annihilation)، ساخته است.

گارلند اپیزود پایلوت را نوشته و به کارگردانی و تهیه کننده اجرایی سریال را برعهده خواهد داشت و در کنار آن؛ DNA TV و Scott Rudin Production تولیدکنندگان سریال نیز هستند.

سریال (Devs) داستان یک مهندس کامپیوتر جوان را شرح می دهد که در بخش توسعه پنهانی کارفرمایی، تحقیقاتی انجام می دهد که یک شرکت فن آوری پیشرفته در سانفرانسیکو است که او معتقد است که در قضیه ناپدید دوست پسرش نقشی دارند.

منبع : Variety

MK_COD

کاربر سایت
Feb 1, 2013
616
نام
مهدی
دوستان پیشنهاد میکنم سیتکام Baby daddy رو ببینید!
خیلی خووووبه :-j برای گذران وقت و خستگی در کردن فوق العادس! من فصل چهارمش رو الآن دارم میبینم و هر قسمت تا الآن واقعا خندونده منو!

• Like
Reactions: MOEIN MPM

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,145
نام
پویان
ایشالا در تعطیلات نوروز، فصل سوم نارکوز و یکی دو فصل اول سوپرانوز را خواهم دید!
عید پارسال، دو فصل نارکوز رو تو دو روز دیدم! خیلی خیلی خوب بود!

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
جالبه الان چند صفحه از تاپیکو میخوندم دیگه هیچکس از walking dead صحبت نمیکنه قدیما هر قسمت که ازش میومد ۲ ۳ صفحه دربارش صحبت میشد الان دریغ از یه پست .البته قبول دارم این فصل های اخیرش واقعا افت کردن

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,718
نام
وحید
جالبه الان چند صفحه از تاپیکو میخوندم دیگه هیچکس از walking dead صحبت نمیکنه قدیما هر قسمت که ازش میومد ۲ ۳ صفحه دربارش صحبت میشد الان دریغ از یه پست .البته قبول دارم این فصل های اخیرش واقعا افت کردن
خیلیا مثل من دنبال میکنن ولی میبینن اینجا کشش بحثشو نداره صحبت نمیشه در موردش
این فصلشم تا اینجا خوب بوده ببینم در اینده چی میشه
به نظرم بزرگترین مشکل سریال نداشتن هدف هست و کلا به زنده موندن و یه سری مباحث حاشیه ای کشیده شده
میتونستن رو همون داستان اولیه یوجین انرژی بذارن و برن دنبال علت قضایا و درمانش ولی متاسفانه موضوع اصلی سریال از خط خارج شد

آخرین ویرایش:

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,358
نیم فصل اول اونقدر آشغال بود ک فک کنم خیلیا دیگ بیخیالش شدن خیلیا هم مثل خودم از روی عادت نگاه میکنیم
همینطور پیش بره من دیگ فصل بعد نگاه نمیکنم البته انگار گفتن قراره کلا فصل بعد ی چیزی درحد فصل ابتدایی باشه :-?
چشمم اب نمیخوره باز ی فصل چرت دیگ میسازن:D

برای منم جالبه هیچ پستی از فصل دوم جسیکا جونز ندیدم:-?:D
اموز نشستم 5 قسمت اخر دیدم. سریال ب نسبت فصل اول ضعیف بود. مخصوصا قسمتایی ابتدایی ک اصلا جالب نبود.
کلا فقط وقت کشی کردن بشه 13 قسمت وگرنه راحت 3 4 قسمت میشد کمتر ساخت
درکل سریالش ضعیف بود و بعضی مواقع خواب آور برای من(:|

• Like
Reactions: |FARSHAD|

yasu

کاربر سایت
Aug 27, 2017
170
نام
محمد
dexter s4
عجب سریالیه خدایی. بهتره از got شده برا من.
عجب قاف بزرگی دادن اونجا که دکستر از دوربین امنیتی اون قاتل رو تو ساختمون پیدا کرد. ولی بعدا اصلا از دوربین صحبتی نشد. و پلیسا نتونست قاتل رو پیدا کنن تو ساختمونی که کلی دوربین داشت.

Last edited by a moderator:

MAKAV3LI

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,927
نام
آن مرد !
dexter s4
عجب سریالیه خدایی. بهتره از got شده برا من.
عجب قاف بزرگی دادن اونجا که دکستر از دوربین امنیتی اون قاتل رو تو ساختمون پیدا کرد. ولی بعدا اصلا از دوربین صحبتی نشد. و پلیسا نتونست قاتل رو پیدا کنن تو ساختمونی که کلی دوربین داشت.
بی نظیره این سریال جزئه top3 منه
گافم زیاد داره متاسفانه :D

yasu

کاربر سایت
Aug 27, 2017
170
نام
محمد
دوستان میشه کسایی که dexter دیدن جوا بدن
میشه یکی بگه چرا ریتا خودکشی کرد ؟