Sir Ryan Giggs

کاربر سایت
Oct 19, 2008
585
سلام کسانی که این سریال رو دیدن لطفا بگن ارزش دانلود با این حجم رو داره ؟ نمیدونم چرا هیچ وقت ترغیب نشدم اینو ببینم با وجود همه جوایز و تمجیدها .

The.Handmaids.Tale.S01.1080p.BluRay.x264-YELLOWBiRD ~ 41.4 GB

arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,478
نام
آرش
سلام کسانی که این سریال رو دیدن لطفا بگن ارزش دانلود با این حجم رو داره ؟ نمیدونم چرا هیچ وقت ترغیب نشدم اینو ببینم با وجود همه جوایز و تمجیدها .

سریال خوبیه و plot خیلی قوی‌ای داره ولی subplot ها خصوصا از نیمه‌ی دوم سریال از کیفیت می‌افتند. به ویژه یکی از قسمت‌هاش (فکر کنم قسمت هفتش بود) که فوق‌العاده کیفیت پایینی داره. درکل از دیدنش بعیده که پشیمون بشی و ارزش دیدن رو داره ولی هایپش بیشتر از کیفیتشه.

دانلود این نسخه هم به خودت بستگی داره. اگه اکثر سریال‌های خوب رو با حجمی در این حدود دانلود می‌کنی،‌ این رو هم می‌تونی با همین حجم بگیری. ولی اگه چنین حجمی رو فقط برای چند سریال برگزیده گذاشتی، به‌نظرم بیخیالش بشو و بجاش نسخه‌ی 1080p 10bit رلیز PSA رو بگیر.

• Like
Reactions: Sir Ryan Giggs

Hamzeh_Yz

کاربر سایت
Jan 28, 2013
560
نام
حمزه

سریال خوبیه ولی عالی نیست .
میشه گفت مدل ایرانیه امریکاس . انگار امریکا تبدیل شده به ایران از نوع مسیحیش ادم یه جور حس همزاد پنداری پیدا میکنه با خیلی از تیکه ها:-<
انگار خودشون هم فهمیدن تو اینستا سریال این پست رو سال قبل گزاشته بودن
The Handmaid's Tale on Instagram: “The Iranian edition of the #HandmaidsTale #bookcover - Margaret Atwood”

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Sir Ryan Giggs

Ehsan95_76

Let The Dawn Of Love Survive
کاربر سایت
Jun 3, 2010
2,239
نام
احسان
سریال خوبیه ولی عالی نیست .
میشه گفت مدل ایرانیه امریکاس . انگار امریکا تبدیل شده به ایران از نوع مسیحیش ادم یه جور حس همزاد پنداری پیدا میکنه با خیلی از تیکه ها:-<
انگار خودشون هم فهمیدن تو اینستا سریال این پست رو سال قبل گزاشته بودن
The Handmaid's Tale on Instagram: “The Iranian edition of the #HandmaidsTale #bookcover - Margaret Atwood”
یکی از منابع الهام مارگارت آتوود همین انقلاب خودمون بوده. فیلم سر تا سر استعاره است از اوایل کار
اون چیزی که میگن که وقتی دانشگاه ها تعطیل شد و همه چی یهو از این رو به اون رو شد رو قشنگ حس کردم تازه از زاویه دید یه زن

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,618
نام
Leo Fitz
سریال dark رو دیدم
اولش که میدونستم زبانش آلمانیه با تردید رفتم دنبالش ولی اینقدر خوب بود که یه قسمت رو دانلود کردم دیدم به انگلیسی دوبله شده...حذفش کردم نسخه آلمانی رو دانلود کردم.
به شدت جذاب و قشنگ بود...بازی بازیگرا درجه یک بود...موسیقی حرف نداشت.
بعضی صحنه ها مو به تنم سیخ شد!
صحنه ای که اولریک میره به سال 53 و میشینه رو سینه پسره،سنگ رو برمیداره...میخواد بزنه ولی یه مکثی میکنه...تا سنگ رو کوبوند،پشمام ریخت:|قطعا غیر منتظره ترین صحنه ای بود که تابحال دیده بودم
فضای سریال خیلی شبیه بازی life is strange بود.

خیلی سخته انصافا برای تماشای ادامه یه سریالی چندین ماه صبر کنی...
الان یکی دوتا سریال دیدم که از آخرین اپیزودش چندین ماه میگذره و الان تقریبا یادم رفته داستانشون چی بود:|

سریال stranger things ترسناکه؟

آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
سریال dark رو دیدم
اولش که میدونستم زبانش آلمانیه با تردید رفتم دنبالش ولی اینقدر خوب بود که یه قسمت رو دانلود کردم دیدم به انگلیسی دوبله شده...حذفش کردم نسخه آلمانی رو دانلود کردم.
به شدت جذاب و قشنگ بود...بازی بازیگرا درجه یک بود...موسیقی حرف نداشت.
بعضی صحنه ها مو به تنم سیخ شد![-x
فضای سریال خیلی شبیه بازی life is strange بود.
خیلی سخته انصافا برای تماشای ادامه یه سریالی چندین ماه صبر کنی...
الان یکی دوتا سریال دیدم که از آخرین اپیزودش چندین ماه میگذره و الان تقریبا یادم رفته داستانشون چی بود:|

سریال stranger things ترسناکه؟
نه . اب دستت هست بزار زمین همین الان شروعش کن ....

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
تو دسته بندی horror fiction عه...
همین دارک رو هم بعضی از صحنه ها که یجوری میشد اسکیپ میکردم یوقت جامپ اسکیری چیزی نباشه
فیلم Super 8 رو دیدی ؟ جو فضا سازیش مثل اونه شخصیتاش یـ مشت بچن ولی تمش خیلی جدیه البته کمی هم تاریک یکی دو صنحه هم ممکنه جامپ اسکیری داشته باشه ولی نه اونقدری که تو دسته ترسانک دسته بندی بشه کلا اتمسفریک ـه ....

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,485
نام
سپهر
mcy9_sneaky_pete_2.png

ygbv_sneaky_pete_12.png

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,485
نام
سپهر
152083807211284615-750x500.jpg

ستاره فیلم «لوگان» (Logan)، «دافنی کنیگ» (Dafne King) به تیم بازیگری سریال تلویزیونی هشت قسمتی (His Dark Materials) خواهد پیوست.
..............................................................................................................................
بنابر گفته های وبسایت «اینترتیمنت ویکلی»، این بازیگر جوان در حال صحبت های نهایی برای بازی در سریال شبکه BBC One که اقتباسی از سری کتاب های «فیلیپ پالمن» (Phillip Pullman) هست، می باشد.

خالق تئاتر «همیلتون» (Hamilton)، «لین-مانوئل میراندا» (Lin-Manuel Miranda) در حال نزدیک شدن برای بستن قراداد هست تا نقش Lee Scoresby در این سریال محصول شبکه BBC One و هم چنین در سریال «گرگ بد» (Bad Wolf) هم نیز بازی کند.

خبرگزاری Deadline، اعلام کرده است که «تام هوپر» (Tom Hooper) در حال تنظیم برنامه کاری خود است تا کارگردانی این سریال و Live Action موزیکال «گربه ها» (Cats) را برعهده بگیرد.

(His Dark Materials) به سه کتاب گسترده می شود؛ «دایره طلایی» (Golden Compass)، «چاقوی بران» (The Subtle Knife) و «دوربین کهربایی» (The Amber Spyglass). «دایره طلایی» قبلا به فیلمی محصول سال 2006 با بازی «داکوتا بلو ریچارد» (Dakota Blue Richard)، «نیکول کیدمن» (Nicole Kidman) و «دانیل گریک» (Daniel Craig) ساخته شده بود.

شبکه BBC One ساخت این عنوان از سال 2015 صادر کرده بود. منابعی به خبرگزاری Deadline گفته اند که BBC در حال خریدن حقوق این سریال برای پخش آن در شبکه های آمریکایی از جمله «نتفلیکس» (Netflix) و «اپل» (Apple) است.

«کین» (Keen) را بخاطر هنرنمایی در نقش X-23 در فیلم «لوگان» با بازی «هیو جکمن» (Hugh Jackman) شناخته شده است.

منبع : TV Insider

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
کسی میدونه دلیل حماقت فاکس سر کنسل کردن فصل چهارم The Following رو بهم بگه ؟ قشنگ ضد حال اساسی خوردم همین الان قسمت 11 از فصل سوم رو تموم کردم از سر کنجکاوی فصل چهارم رو سرچ کردم با عبارت کنسل شده مواجه شدم قشنگ گند زد به احوالاتم جدا از فاکس همچین حرکتی بعید بود ! تازه داشت این فصل سریال خودش رو نشون میداد ....

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,485
نام
سپهر
کسی میدونه دلیل حماقت فاکس سر کنسل کردن فصل چهارم The Following رو بهم بگه ؟ قشنگ ضد حال اساسی خوردم همین الان قسمت 11 از فصل سوم رو تموم کردم از سر کنجکاوی فصل چهارم رو سرچ کردم با عبارت کنسل شده مواجه شدم قشنگ گند زد به احوالاتم جدا از فاکس همچین حرکتی بعید بود ! تازه داشت این فصل سریال خودش رو نشون میداد ....

سه دلیل برای کنسل شدن سریال فالویینگ:

1-ریزش بینندگان این سریال که نزدیک ۵۶ درصد کاهش داست. درحالیکه فصل اول هر قسمتش بیش از ۱۲ میلیون بیننده داشته. فصل سوم هر قسمت ۳ میلیون بیننده داشته.

۲-نقد های منفی منتقدان به فصل سوم که میانگین فصل سوم ۴۵ بوده است.

۳- مرگ جو کارول فاتح خوند به داستان.

شایعه شده بود که خالق سریال قصد داره فصل چهارم رو به هولو بفروشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر