hooman1995

کاربر سایت
Dec 26, 2016
509
ای جونوم!!!!!

DV7g2Q5VwAAFvIQ.jpg:large

خوشحالم آمازون بهترین سریالش رو واسه فصل پنجم تمدید کرد. چیزی هم تا فصل چهارم نمونده.

درکل به‌نظر من یکی از بهترین‌های حال حاضره «باش»

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
3kkk_altered.carbon.s01e01.720p.web-dl.x265.rmteam.mkv_20180215_231911.728.jpg

آب دستتونه بزارید زمین Altered Carbon رو در یابید یکی از خوش ساخت ترین سریال های اخیر تو طول دیدن سریال هی میگفتم این چه وضع داستان ـه چرا اینجا اینجوره چرا اونجا اونجوره ولی هرچی جلوتر میومدم به تمام سوالاتم پاسخ میداد در واقع سوال رو که مطرح میکرد سریع جوابش رو میگذاشت جلوم کلا داستانش به سر راست ترین شکل ممکن پیش میره پابان بندیش بدک نبود عالی نبود ولی کاملا راضی کننده بود . در مورد خلق محیط سایبر پانکیش هم سازندگان سریال به بهترین نحو ممکن عمل کرده بودن فقط عکس بالا رو ببینید تا عظمت رو دریابید . سریال از اون دسته سریال های عریانی ـه که واسه نشون دادن حقایقش دست به هیچ خود سانسوریش نمیزنه و همه چیز رو می ریزه وسط در کل لذت برم . 100 درصد پیشنهاد میکنم از دستش ندید ...

یـ سوال کلی در مورد ماهیت کلی سریال :
سریال در مورد فرضیه انتقال خود گاه (مغر) ـه اینکه چجوری انسان ها میتونن فنا ناپذیر بشن و هر وقت مردن دوباره برگردن حالا یـ سوالی که برام پیش اومده اینکه وقتی یـ فرد (مف ها) داخل جهان سریال مرگ دیسکی بشن چجوری میتونن دوباره با استفاده از بکاپ مغزشون دوباره تبدیل به همون فرد بشن ( ماهیت "من" بودنشون منظورمه) وقتی عملیات بکاپ گیری صورت میگیره یـ کپی از خودآگاه فرد داخل یـ سرور ذخیره میشه و یک کلون از خوداگاهش ساخته میشه که حاوی تمام خاطرات اونه حالا اگه فرد اصلی بمیره (مرگ دیسکی) وقتی دوباره از بکاپش استفاده بشه دیگه اون خود فرد نیست بلکه کپی اون فردـه که فقط میدونه کجا و چطور زندگی میکرده و موضوع از چه قراره ماهیت من بودنش (روحش) دیگه از بین رفته در واقع چجوری میشه همزمان دوتا خود اگاه وجود داشته باشه که هردو "من" حقیقی باشیم ! به صورت کلی با این فرضیه مشکل دارم و سریال هم بر پایه این موضوع ساخته شده ...

Last edited by a moderator:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,371
نام
Majid
220px-Jay_asher_2011.jpg

Jay Asher نویسنده رمان 13 reasosn why هم متهم جدید رسوایی اخلاقی :|
گویا از گروه نویسنده های فصل دوم هم اخراجش کردن.
'13 Reasons Why' Author Removed From Writer's Group Over Harassment Allegations

همونجوریش میترسیدم فصل دوم بیاد و گند بزنه تو خاطراتمون حالا که نویسنده اصلی هم حذف شد دیگه معلوم نیست چی بشه :|

Ehsan95_76

Let The Dawn Of Love Survive
کاربر سایت
Jun 3, 2010
2,239
نام
احسان
یـ سوال کلی در مورد ماهیت کلی سریال :
سریال در مورد فرضیه انتقال خود گاه (مغر) ـه اینکه چجوری انسان ها میتونن فنا ناپذیر بشن و هر وقت مردن دوباره برگردن حالا یـ سوالی که برام پیش اومده اینکه وقتی یـ فرد (مف ها) داخل جهان سریال مرگ دیسکی بشن چجوری میتونن دوباره با استفاده از بکاپ مغزشون دوباره تبدیل به همون فرد بشن ( ماهیت "من" بودنشون منظورمه) وقتی عملیات بکاپ گیری صورت میگیره یـ کپی از خودآگاه فرد داخل یـ سرور ذخیره میشه و یک کلون از خوداگاهش ساخته میشه که حاوی تمام خاطرات اونه حالا اگه فرد اصلی بمیره (مرگ دیسکی) وقتی دوباره از بکاپش استفاده بشه دیگه اون خود فرد نیست بلکه کپی اون فردـه که فقط میدونه کجا و چطور زندگی میکرده و موضوع از چه قراره ماهیت من بودنش (روحش) دیگه از بین رفته در واقع چجوری میشه همزمان دوتا خود اگاه وجود داشته باشه که هردو "من" حقیقی باشیم ! به صورت کلی با این فرضیه مشکل دارم و سریال هم بر پایه این موضوع ساخته شده ...
خب قضیه اینه که فقط meth ها همچین قابلیتی دارن به خاطر پول فراوانشون، توی خود سریال هم میگه که اگه از grounder ها باشی هیچ شانسی عملا نداری برای بودن تو بدن خودت و شانس باید بیاری وگرنه یا تبدیل به یه پیر زن میشی یا فاحشه و .... .
از اونور خود پسر بنکرافت، وقتی باباش داشت تو اون فاحشه خونه کثافت کاری میکرد توی هنگ کنگ بود و داشت معامله باباش رو جوش میداد و بعدش هم که مثلا زد مخش رو ترکوند براش stack اش مهم نبوده ظاهرا چون اینقدر پول داشته که هم sleeve و stack خودشو چند بار درست کنه که تا ابدیت هم شده زنده بمونه، منظور اینکه توی setting سریال اینجوری به نظر میرسه که این تکنولوژی این قابلیت رو داره(خود آکاهی در چند بدن) ولی پولدار های دنیا اونو یه طوری در انحصار خودشون در آوردن و حتی مرگ مری لو هنچی هم سر همین بود که میدونست اگه توسط اون عوضی پولدار کشته بشه دیگه sleeve خودشو نداره برای همین خودشو کشت. از طرفی پسر بنکرافت خودش یه دستگاه ساختن sleeve داره و باهاش بدن باباشو درست کرد.
اینجا به نظرم میرسیم به چنتا اشکال سریال ، مهم ترینش اینه که دقیقا به همین نکته ای که خودت اشاره کردی، یعنی به جای اینکه به این سوال بپردازه که چطوری این meth ها میتونن تا ابد زنده بمونن و چطوری میتونن بدنشونو عوض کنن، به جاش به داستان کوواچ میپردازه و تا وقتی سریال نخواد و تا وقتی ما در جریان ماجرای تاکاشی قرار داشته باشیم، به این موضوعات نمیپردازه
این مقاله فکر کنم خیلی بهت کمک کنه همین سوالتو پاسخ بده
Netflix’s Altered Carbon misses the point of cyberpunk

• Like
Reactions: K I 1 1 E R

A.M.K

کاربر سایت
Mar 16, 2008
2,334
نام
arash
220px-Jay_asher_2011.jpg

Jay Asher نویسنده رمان 13 reasosn why هم متهم جدید رسوایی اخلاقی :|
گویا از گروه نویسنده های فصل دوم هم اخراجش کردن.
'13 Reasons Why' Author Removed From Writer's Group Over Harassment Allegations

همونجوریش میترسیدم فصل دوم بیاد و گند بزنه تو خاطراتمون حالا که نویسنده اصلی هم حذف شد دیگه معلوم نیست چی بشه :|
اصن من موندم این سریال فصل دو نیاز داره برا چی؟:|

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
z11v_a3bedaaa-0ee2-4b56-aa1c-d7f27d955ef4_rwc_0x0x1920x1084x1920.jpg

با هیچ دید و اطلاعاتی بری سراغ Hard Sun (خورشید داغ) و اینقدر بهت حال بده و بعدا متوجه بشی ریتش چقدر پایینه ! واقعا در عجبم چرا ریت این سریال اینقدر پایینه چرا واقعا ؟ عیب نداره من که حال کردم کلا شش قسمته هر قسمت هم 50 دقیقه اگه دنبال یـ سریال خوب میگردید واسه وقت پر کردن , مناسب و عالیه .داستان سریال در مورد دوتا مامور پلیسه که درگیر یک تئوری اخر زمانی میشند و باید با مسائلی که بعدا درگیرش میشند دست و پنجه نرم کنند. به طور کلی تو سبک جنایی و درام دسته بندی میشه سریال ....

XMohsen

کاربر سایت
Feb 4, 2010
1,079
نام
Mohsen
سلام . من دیشب قسمت اول Stranger Things رو دیدم و همون قسمت اول منو بشدت جذب کرد و امروز کل فصل اول رو دیدم و واقعا لذت بردم . سرعت داستان و بازیگر ها و داستان و همه چی عالی . و موقعی که تموم شد اینقدر شوق داشتم که یه کار 2 ساعته رو تو 30 دقیقه تموم کردم تا برم فصول دوم رو ببینم . ولی ... الان فصل دوم رو دانلود کردم قسمت اول رو دیدم ، اما دیدم اصلا نمیتونم ارتباط برقرار کنم . قسمت دوم هم نصفه ول کردم گفتم برم در مورد فصل دوم سوال کنم .

نمیدونم من اینطوری حس میکنم یا واقعا فصل دوم جذابیت فصل اول رو نداره ؟ خواستم از اونایی که دیدن بپرسم ببینم فصل دوم چجور هست ؟ ارزش دیدن داره ؟ چون نمیخوام ذهنیتم از فصل اول خراب بشه . ترجیه میدم سریال رو همینجا دراپ کنم !!! چون احساس میکنم داستانش کشش فصل اول رو نداره و درامش هم مثل فصل اول نیست ! یه ایده حذاب جدید داره یا اینکه دیدن فصل اول بازخوردش خوب بوده گفتن فصل دوم هم بسازیم ازش ؟!

آخرین ویرایش:

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
سلام . من دیشب قسمت اول Stranger Things رو دیدم و همون قسمت اول منو بشدت جذب کرد و امروز کل فصل اول رو دیدم و واقعا لذت بردم . سرعت داستان و بازیگر ها و داستان و همه چی عالی . و موقعی که تموم شد اینقدر شوق داشتم که یه کار 2 ساعته رو تو 30 دقیقه تموم کردم تا برم فصول دوم رو ببینم . ولی ... الان فصل دوم رو دانلود کردم قسمت اول رو دیدم ، اما دیدم اصلا نمیتونم ارتباط برقرار کنم . قسمت دوم هم نصفه ول کردم گفتم برم در مورد فصل دوم سوال کنم .

نمیدونم من اینطوری حس میکنم یا واقعا فصل دوم جذابیت فصل اول رو نداره ؟ خواستم از اونایی که دیدن بپرسم ببینم فصل دوم چجور هست ؟ ارزش دیدن داره ؟ چون نمیخوام ذهنیتم از فصل اول خراب بشه . ترجیه میدم سریال رو همینجا دراپ کنم !!! چون احساس میکنم داستانش کشش فصل اول رو نداره و درامش هم مثل فصل اول نیست ! یه ایده حذاب جدید داره یا اینکه دیدن فصل اول بازخوردش خوب بوده گفتن فصل دوم هم بسازیم ازش ؟!

نه عزیز من :| بشین ببین :| فصل دو بهتر نباشه بدتر نیست!
حالا یک قسمت اضافی اون وسطا هست ولی بشین ببین :|

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,502
نام
سپهر
اگر از AHS خسته شدید، حتما Channel Zero رو به جاش نگاه کنید. هر فصل بهتر میشه. این فصلش خیلی Blood & Gore اش بیشتره و واقعا حال آدمو بهم میزنه!

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,298
نام
مهدی

فصل دوم رو حتما ببین ولی پیش بینیتم درسته به قدر فصل اول جذابیت نداره و دلیلشم اینه که داستان جدیدی رو روایت نمیکنه فقط داستان فصل اول با پیچ و تاب دیگه ای روایت میکنه حتی پایان فصل دومم یجور تمومش میکنه ادم حس میکنه فصل سومم بازم قراره همین داستان رو به جور دیگه ای بازگو کنن

• Like
Reactions: XMohsen

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
تریلر دوم فصل دوم Jessica Jones هم اومد و کماکان Villain اش در حاله ای از ابهامه که اتفاقا خیلی خوبه :D

فقط امیدوارم مارول - نتفلکیس ناامیدمون نکنن که یک مدته اساسی ضد حال خوردیم :(

• Like
Reactions: arash1996

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر