HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
دوستان Future man رو شروع کردم. دو قسمت دیدم. سریال 13 قسمته و هر قسمت 30 دقیقه. و کارِ ست روگن هست. (هرچند اصلن از فیلمای این بشر خوشم نمیاد)
ولی خیلی خنده داره :) یکی دو قسمت ببینین خوشتون اومد دنبال کنین.
مخصوصا که خیلی به دنیای Video Game ربط داره :D

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,295
نام
مهدی
سلام.من فصل اول و دوم سریال نارکوها رو کامل دیدم.خواستم بدونم فصل 3 و 4 به اندازه ی دو فصل اول کیفیت داستانی و اکشن دارن بخوام دانلودشون کنم یا نه؟؟؟ بازم فصل 3و4 مستند از واقعیات گذشته هست یا داستانش الکی سرهم بندی شده و زاده ی تخیل نویسندست؟؟؟

shayan7

کاربر سایت
Aug 14, 2010
1,021
سلام.من فصل اول و دوم سریال نارکوها رو کامل دیدم.خواستم بدونم فصل 3 و 4 به اندازه ی دو فصل اول کیفیت داستانی و اکشن دارن بخوام دانلودشون کنم یا نه؟؟؟ بازم فصل 3و4 مستند از واقعیات گذشته هست یا داستانش الکی سرهم بندی شده و زاده ی تخیل نویسندست؟؟؟
خبری از فصل 4 نیست هنوز دوست عزیز اما در مورد فصل 3 من خودم اصلاً انتظار نداشتم کیفیت سریال حفظ بشه اما نه تنها حفظ شد بلکه کاملاً به نظر من تونست گلیمش از آب بیرون بکشه :D
داستان و اکشن سریال (البته اکشن مخصوص خودش) روند صعودی داره در طول فصل و داستان هم طبق روال بر اساس واقعیت هست اما تا اونجا که یادمه نسبت به فصل های قبل اتفاقات بیشتری به خاطر جنبه نمایشی تغییر داده شده

Hamzeh_Yz

کاربر سایت
Jan 28, 2013
560
نام
حمزه

داستان فصل 3 هم واقعیه . فصل 4 هم نیومده هنوز .

• Like
Reactions: ps34

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
من چشم بسته 7 قسمت دانلود کردم ولی فقط تا قسمت 4 زیرنویس شده چرا ؟!

آره:( متاسفانه یکم ول کردن مترجما :| گروه شوتایم فقط رفته سراقش که اوناعم یک هفتست قسمت جدید زیرنویس نکردن :|

• Like
Reactions: PPPPPishrOOOOO

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
دوستان Future man رو شروع کردم. دو قسمت دیدم. سریال 13 قسمته و هر قسمت 30 دقیقه. و کارِ ست روگن هست. (هرچند اصلن از فیلمای این بشر خوشم نمیاد)

من تا قسمت چهار دیدم فوق العاده باحال بود البته اگر با سبک کارهای سث روگن حال میکنید

شخصیت اول بی خاصیت و بازنده، شوخی های جنسی کثیف، کلی رفرنس به فیلم و سریالهای مطرح، شوخی با مصرف مواد و ....

امیدوارم تیم های مترجم کار رو زمین نذارند

Blood Brothers

کاربر سایت
Sep 7, 2012
1,519
نام
Iman
اینجا کسی راجع به جهان سریال The Handmaid's Tale اطلاعی داره؟ من تازه 1 قسمت دیدم بنظر جالب میاد منتها هنوز درک نکردم چه اتفاقی افتاده اون فلش بک ها چین و...

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
اینجا کسی راجع به جهان سریال The Handmaid's Tale اطلاعی داره؟ من تازه 1 قسمت دیدم بنظر جالب میاد منتها هنوز درک نکردم چه اتفاقی افتاده اون فلش بک ها چین و...

خوب یکمی بری جلوتر می فهمی، کلا توی سریال فلش بک تا حد زیادی هست و اون فلش بک ها می چسبن به هم تا برسن به زمان حال

• Like
Reactions: Irisviel Ackerman

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,356
اتفاقا من تازه شروع کردم 3 قسمت دیدم. منم از اون پسره نقش اصلی خوشم نمیاد ولی جداس ریالش قشنگه
کمدی خوبی داره

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
نیازی نیست کتاب رو خونده باشی؟

نه هیچ نیازی نداره
فصل دوم سریال هم تایید شده در ضمن :D

اگر از The Handmaid's Tale خوشتون اومده، حتما Alias Grace هم ببینید، یک مینی سریال 6 قسمتی هست که اون هم مثل The Handmaid's Tale بر اساس رمان Margaret Atwood با همین اسم ساخته شده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر