Sir Ryan Giggs

کاربر سایت
Oct 19, 2008
585
سلام
فصل اول فارگو بی نهایت به من حال داد تاکید میکنم،بی نهایت...!!!=D>

من قسمت اول فصل اول فارگو رو بالای 10 بار دیدم از بس که خوش ساخته ... فصل های بعدی هم قشنگه ، خیلی ها میگن فصل دوم بهترین فصله اما خوب به نظر من فصل اول یه چیز دیگه ای هست .

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,505
نام
سپهر
گادلس که در واقع یک مینی سریالی هفت قسمتی است، آنقدر کند و آهسته پیش می رود که انگار فکر می کنید که شاهد یک سریال چند فصلی هستیم، اما این روند کند به شکل هنرمندانه توسط اسکات فران جلو می رود که احساس خستگی به آدم دست نمی دهد. گادلس داستانی در حول و حوش انتقامی جویی با مایه های فیلم هفت دلاور می باشد. سریال با یک قسمت آغازین قوی شروع می شود، اواسط کند پیش می رود اما پایانی دارد که به اندازه صد فیلم وسترن،پرهیجان و با کیفیت است. تیم بازیگری هم از خود جف دانلیز تا حضور کوتاه سم واترسون، خوب هستند. فلش بک ها با ترکیب رنگ های سیاه و سفید با خون های رنگین و جزیئات خاص، قطعا شما را یاد فیلم شهر گناه می اندازد. در کل سریالی آبرومندانه ای است که می تواند در یک هفته شما را سرگرم کند.

hs_gamer

کاربر سایت
Jul 26, 2013
726
نام
حمزه
من قسمت اول فصل اول فارگو رو بالای 10 بار دیدم از بس که خوش ساخته ... فصل های بعدی هم قشنگه ، خیلی ها میگن فصل دوم بهترین فصله اما خوب به نظر من فصل اول یه چیز دیگه ای هست .
بهترین فصل فارگو فصل سومه. :D

robertofantasy

کاربر سایت
Sep 25, 2006
158
من هم با نظر شما موافقم

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,147
نام
پویان
فصل دو و سه فارگو رو ندیدم ولی فصل اولش رو دیدم و خوب بود ولی چیز چشم گیری نبود برای من.
فصل اولش همون ۲۰۱۴ با فصل اول ترو دتکتیو اومد دیگه. بعد اون موقع من به شدت تو کف فصل اول دتکتیو بودم! تا حالا سه بار دیدمش. تکرار نشدنیه!

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

Mr.Nikyar

کاربر سایت
Nov 13, 2013
269
نام
نیکیار
فصل دو و سه فارگو رو ندیدم ولی فصل اولش رو دیدم و خوب بود ولی چیز چشم گیری نبود برای من.
فصل اولش همون ۲۰۱۴ با فصل اول ترو دتکتیو اومد دیگه. بعد اون موقع من به شدت تو کف فصل اول دتکتیو بودم! تا حالا سه بار دیدمش. تکرار نشدنیه!

نمیدونم چرا ولی طرف میبینه شبکه پخش کننده hbo هست هیج جوره زیر بار نمیره که یه سریال با همون ژانر از یه شبکه دیگه میتونه بهتر از اون باشه

ترو دتکتیو رو خیلی تعریف شنیده بودم و بعد از دیدن یک فصل از فارگو فصل اول ترو دتکتیو رو دیدم ، به شدت بنظرم کسل کننده اومد ! بجز یک قسمت که یک تعقیب گریز بصورت یک سکانس داشت

Sɯαsƚikα

April 26 , 2016
کاربر سایت
Jan 2, 2013
4,620
نام
peɪmɑːn
فیلمبرداریـه سریال جدید آمازون Too Old To Die Young شروع شد !
کارگردانش نیکلاس وندینگ رفن هست کارگردان درایـو ، فیلمبردارش داریوش خنجیـه فیلمبردار هفت و داستانش رو همـ اد بروبیکر کامیک بوک نویس معروف نوشتـه
نقش اولش رو مایلـز تلـر بازی میکنه به اضافه ویلیامـ بالدوین ، جینا مالون و جان هاوکـز !​

DP1Kl7yUEAAAalv.jpg

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,360

بنظرم فارگو خیلی خیلی سرتر بود
ترو دتکتیو فقط حرفای قلمبه سلمبه داشت
ولی فارگو همه چیش عالی بود.حتی فصل های بعد ب مراتب بهتر هم میشن
البته در اخر همه چی ب سلیقه برمیگرده و البته بتمن فقط نولان :D

• Like
Reactions: hooman1995

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
این قسمت Mr Robot حکم عوض کردن دنده رو واسه این سریال داشت ..
ینی خوشم اومد الیوت حرف حق رو در مورد مریخی زد قنشگ اونجا لبخند ملیحی بر لبم نقش بست :D
یه موردی که سم اسماعیل داره به استادانه ترین شکل ممکنه تو سریال پیادش میکنه سفر در زمانه , سفر در زمانی که با اون چیزی که خیلیا فکرش رو میکردیم فرق داره . تو قسمت 6 انجلا از سمت رز سفید رو دست میخوره در واقع قضیه سفر در زمان که سم چپ رو راست میکرد تو چش و چالمون با ارجاعاتی که میداد فقط برای گول زدن آنجلا یا بهتره بگم من بیننده بود این قسمت از طریقه دیگه بهمون ی جورایی یاد اوری میکنه برا اینکه تو زمان سفر کنیم لازم نیست حتما تو زمان سفر کنیم فقط کافیه از اتفاقات بدتری که قرار تو آینده رخ بده جلو گیری کنیم اینو خیلی راحت میشه از اون قسمت سینما رفتن الیوت و انتخاب فیلم بازگشت به اینده فهمید !
در کل سریال خیلی عمیق و فلسفی داره جلو میره تک تک پلان هاش دلیل منطق پشتش خوابیده لامصب !

urahara07

کاربر سایت
Dec 3, 2015
362
جان عزیزتون 2 سریال جدید معرفی کنید
یعنی 50 صفحه نبودم . گفتم ببینم چخبره اما ته دلم 1 چیزی میگفت هنوز دارید درباره بریکینگ بد و مستر روبات حرف میزنید
گزینه جدید:((
آبکی نباشه . سعی نکنه فلسفی باشه . وسطش هم خوابت نبره

کسی Damnation رو دیده ؟
وضعیت Umbre چطوره ؟ کنسل شده ؟ خوبه ؟

آخرین ویرایش:

Mr.Nikyar

کاربر سایت
Nov 13, 2013
269
نام
نیکیار
جان عزیزتون 2 سریال جدید معرفی کنید
یعنی 50 صفحه نبودم . گفتم ببینم چخبره اما ته دلم 1 چیزی میگفت هنوز دارید درباره بریکینگ بد و مستر روبات حرف میزنید
گزینه جدید:((
آبکی نباشه . سعی نکنه فلسفی باشه . وسطش هم خوابت نبره

کسی Damnation رو دیده ؟
وضعیت Umbre چطوره ؟ کنسل شده ؟ خوبه ؟
فارگو

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر