hooman1995

کاربر سایت
Dec 26, 2016
508

hooman1995

کاربر سایت
Dec 26, 2016
508
بچه ها این سریال باروت که کیت هرینگتون بازیگر برادر شرلوک و رئیس بانک آهنی تو گات (اسمش یادم نیست متاسفانه) بازی کردن و از بی بی سی 1 فراره پخش بشه , داستانش در مورد اون ماجراهای گای فاکس معروفه؟!

تاریخ پخش Gunpowder مشخص شد. 21 اکتبر یا همون 29 مهرماه.

• Like
Reactions: Irisviel Ackerman

hooman1995

کاربر سایت
Dec 26, 2016
508
فردا پرخرج‌ترین سریال آلمان Babylon Berlin پخش میشه. Sky حقوق سریال برای پخش در
آلمان، ایتالیا و بریتانیا رو در دست داره. Netflix و HBO Europe هم حقوق سریال رو برای پخش
در امریکا، استرالیا، نیوزلند و سرتاسر اروپا، به‌دست آوردند.

• Like
Reactions: Irisviel Ackerman

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
عجب تریلری بود

شروعش دقیقا از آخر فصل 1 بود که Hopper توی صندوق شب سال نو خوراکی می زاره برای Eleven
بر خلاف تریلر های قبلی، بالاخره به وضوح و غیر مرموز Eleven رو نشون دادن
اون چوب بیس بال معروف هم دوباره سر و کلش پیدا شد :))

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,706
نام
Ebrahim
نظر دوستان راجع به این سریال چیه؟

Stranger Things رو ندیدم اصلا، ارزشش رو داره دان کنم؟

دیدن این سریال جزء واجباته. حتی علماء هم اعلام کردن.:D ولی جدا از شوخی دوست عزیز، حتما ببینش من هر وقت نگاش می کنم یاد Silent Hill می افتم.

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
stranger things از اون سریال های خاص بود . خودش پر از ادای دین و الهام گیری از آثار نیمه ترسناک و سای فای دهه 80 و 90 مثل کارهای استیون کینگه . بعد از بس عالی این کارو کرده شده معیار سنجش فیلم های مشابه . این فیلم it رو که می دیدم هر لحظه یاد این سریال می افتادم . امیدوارم این چند هفته باقی مانده زودتر بگذره و دوباره شروع شه

hooman1995

کاربر سایت
Dec 26, 2016
508
به‌دنبال رسوایی Harvey Weinstein خیلی‌ها همکاری‌شون رو باهاش قطع کردن، خیلی از پروژه‌هاش هم روی هوا مونده. حتی کمپانی خودش هم اخراجش کرده. آمازون هم رسماً سریال David O’Russell رو که رابرت دنیرو درش نقش داشت رو کنسل کرد. احتمالاً سریال جدید متیو وینر خالق مدمن برای آمازون هم کنسل میشه. عوامل پیکی بلایندرز هم اسمش رو از روی کردیت فصل چهارم حذف کردن و قراره کردیت فصول اول تا سوم رو هم ویرایش کنن و اسمش رو از روی سریال حذف کنن.

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
اقا این MR Robot چقدر خوبه ! من فصل رو یک رو تا قسمت ۹ بصورت هفتگی دنبال کردم بنا به دلایلی دیگه ندیدم تا الان ! الان که فکرش رو میکنم به خودم میخندم که چرا ولش کردم :| فصل دوم رسما ته تهش بود بود ینی بهتر از این نمیشد ! چقدر خوبه این رمی مالک همون فصل اول باید امی رو می برد ....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر