Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,478
نام
سپهر
بچها کسی سریال the office دیده؟؟طنز.ارزش دانلود داره؟؟

به شدت به خصوص فصل های ابتدایی که استیو کارل هست. کمدیش حالت ماکیومنتری داره بیشتر از نظر کادر بندی و فیلمبرداری شبیه modern Family هست. حتما دانلود کن. نسخه بریتیش هم ریگی گراویس حضور داره. متای نسخه UK ، بعد از بریکینگ بد و فصل چهارم Rectify، نمره 98 رو کسب کرده است.

آخرین ویرایش:

hooman1995

کاربر سایت
Dec 26, 2016
508
بچها کسی سریال the office دیده؟؟طنز.ارزش دانلود داره؟؟

سلام. کدوم نسخه، آمریکایی یا بریتیش؟ البته هر دو نسخه عالیه. نسخه‌ی اصلی بریتیشه که دو فصل 6 قسمتی داره و 2 قسمت ویژه. اگه با کارهای ریکی جرویس آشنایی داشته باشید، قطعاً لذت می‌برید. البته بیشتر اعصابتون خرد میشه؛ چون شخصیتش شدیداً اعصاب‌خردکنه و همین منحصربفردش کرده. سازنده‌های اصلیش یعنی ریکی جرویس و استفن مرچنت، بعد از پایان سریال، نسخه‌ی آمریکایی رو هم ساختن که 9 فصل به پخش خودش ادامه داد. من خودم نسخه‌ی امریکایی‌شو بیشتر دوست داشتم و در کنار فرندز، فیلی و ساینفلد، جزو بهترین و خاطره‌انگیزترین کمدی‌هاییه که دیدم. بخاطر طولانی بودنش، شخصیت‌پردازی فوق‌العاده‌ای هم داره؛ یعنی به یه جایی می‌رسه که عاشق تک‌تک شخصیت‌های سریال می‌شید. نقش اصلی نسخه‌ی امریکایی هم برعهده‌ی استیو کرل بود که بنظرم از ریکی جرویس هم بهتر توی نقشش ظاهر شده بود. فقط اگه نسخه‌ی امریکایی رو خواستید ببینید، حداقل 2 فصل ببینید، بعد قضاوت کنید؛ چون فصل اول کپی نسخه‌ی بریتیشه، حتی دیالوگ‌ها، و فضای خشکی داره. حتی قرار بوده بعد از فصل اول کنسل بشه که از فصل دوم فضای سریال و نوع کمدیش رو تغییر دادن.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,362
نام
Majid
بیخیال کجا HIMYM در مقابل friends و seinfield به قول خودتون بول شت به حساب میاد؟ شاید اون دو تا فقط یک سطح بالاتر از HIMYM باشن ولی دیگه بول شت بی انصافیه و زیاده رویه ، اینجوریام دیگه نبود
این نظر شماس، ولی فکت چیز دیگس، من خودم دوبار HIMYM رو کامل دیدم و خیلی هم دوسش داشتم اما واقعا تو تاریخ چه جایی داره؟
آیا 50 سال دیگه که هنوز اسم فرندز و ساینفلد و ... میدرخشه کسی HIMYM ـو یادش میاد؟ همین الان که 3 سال از تموم شدنش میگذره دیگه خیلی کم کسی ازش یاد میکنه چه برسه 50 سال دیگه، ولی فرندز و ساینفلد که بیشتر از 20 سال از عمرشون میگذره هنوز طرفدارای جان برکف دارن.

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,478
نام
سپهر
احساس میکنم که American Crime قضیه O.J Simpson و 13 Reasons why رو پیش بینی کرده است.
فصل اول سریال American Crime، درباره قتلی که قاتل آن مشخص نیست و مسئله نژادی در اواسط آن در بر می گیرد (هماننند ACS که یک سال بعدش منتشر شد)
فصل دوم هم درباره تجاوز در دبیرستان هست که از نظر محتوا شبیه 13 Reasons Why هست (اونم یک سال بعد از فصل دوم امریکن کرایم منتشر شد)
ینی دمت گرم جان رایلی با این پیش بینی سریعت!

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
احساس میکنم که American Crime قضیه O.J Simpson و 13 Reasons why رو پیش بینی کرده است.
فصل اول سریال American Crime، درباره قتلی که قاتل آن مشخص نیست و مسئله نژادی در اواسط آن در بر می گیرد (هماننند ACS که یک سال بعدش منتشر شد)
فصل دوم هم درباره تجاوز در دبیرستان هست که از نظر محتوا شبیه 13 Reasons Why هست (اونم یک سال بعد از فصل دوم امریکن کرایم منتشر شد)
ینی دمت گرم جان رایلی با این پیش بینی سریعت!
با این نکته که ماجرای OJ Simpson مال دهۀ نوده و کتاب 13Reasons Why مال 2007.

AmirAirGunner

کاربر سایت
May 23, 2016
785
نام
امیر
این نظر شماس، ولی فکت چیز دیگس، من خودم دوبار HIMYM رو کامل دیدم و خیلی هم دوسش داشتم اما واقعا تو تاریخ چه جایی داره؟
آیا 50 سال دیگه که هنوز اسم فرندز و ساینفلد و ... میدرخشه کسی HIMYM ـو یادش میاد؟ همین الان که 3 سال از تموم شدنش میگذره دیگه خیلی کم کسی ازش یاد میکنه چه برسه 50 سال دیگه، ولی فرندز و ساینفلد که بیشتر از 20 سال از عمرشون میگذره هنوز طرفدارای جان برکف دارن.
الان نظر شما فکت حساب میشه؟!
من که چند سال پیش خواستم هر دو رو با هم ببینم اصلا با فرندز نتونستم ارتباط برقرار کنم ولی کاراکتر ted mosby باعث شد 9 فصل رو تو چند هفته تموم کنم!
خواهشا یه نقد خارجی بیار لفظ بولشیت رو به himym خطاب کرده باشه. از لحاظ جوایز مثل emmy یا people choice که تفاوت چندانی ندارن
از لحاظ نمرات هم باز تفاوت چندانی نیست

• Like
Reactions: mansour2023

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
من که چند سال پیش خواستم هر دو رو با هم ببینم اصلا با فرندز نتونستم ارتباط برقرار کنم ولی کاراکتر ted mosby باعث شد 9 فصل رو تو چند هفته تموم کنم!
خواهشا یه نقد خارجی بیار لفظ بولشیت رو به himym خطاب کرده باشه. از لحاظ جوایز مثل emmy یا people choice که تفاوت چندانی ندارن
حالا من به اونصورت فرندز رو دوس ندارم ولی فرندز 6-7 بار کاندید بهترین سریال کمدی شده (امی) یه بار هم برده. HiMYM فقط یه بار کاندید شده. مجموع نامزدیهاشون هم مطمئنم فرندز خیلی بیشتره.
تو لیست 250تایی IMDB هم نیست.
حالا یه چیزی رو دوس دارین دیگه آمار سازی نکنین. سال 1920 نیست که. همه بلدن گوگل کنن.

AmirAirGunner

کاربر سایت
May 23, 2016
785
نام
امیر
حالا من به اونصورت فرندز رو دوس ندارم ولی فرندز 6-7 بار کاندید بهترین سریال کمدی شده (امی) یه بار هم برده. HiMYM فقط یه بار کاندید شده. مجموع نامزدیهاشون هم مطمئنم فرندز خیلی بیشتره.
تو لیست 250تایی IMDB هم نیست.
حالا یه چیزی رو دوس دارین دیگه آمار سازی نکنین. سال 1920 نیست که. همه بلدن گوگل کنن.
قبل از نقل قول کردن یکمی گوگل تمرین کن !
اولا ملاک نمره imdb نیست که فاقد هیچ گونه ارزشی هست !
در ثانی :
How I Met Your Mother
Friends
اینم جوایز
List of awards and nominations received by How I Met Your Mother - Wikipedia
List of awards and nominations received by Friends - Wikipedia
جوایز emmy برای کل سریال (کارکردان و بازیگر و .. ) حساب کنیم که himym بیشتر گرفته ؟!(نامزدی های فرندز بیشتره )
حالا به فرض فرندز دو برابر امی هم برده باشه ! باز هم بول شیت دونستن و کوبیدن himym از کارهایی هست که فقط تو این تاپیک شاهدش هستیم
سریالی که اصلاً واسه کارگردانی کاندید نشده، جایزه کارگردانی گرفته؟
یا وقتی یکی از بازیگراش فقط کاندید شده، بیشتر برده؟
نگفتم فقط کارگردانی یا بازیگر ! گفتم برای کل سریال
یا این لینک های ویکی پدیا غلط هست یا اطلاعات شما
من که میشمارم برای فرندز 7 تا won هست برای himym تعداد 9 تا
و خیلی ممنونم که آمار متای فصل 1 فرندز (زمانی که انقدر سایت نقد نبوده و خود متا هم نبوده) رو با آمار فصل 1 HiMYM مقایسه کردی. حالا یه مقایسه بین یوزر اسکورهاشون واسه فصلهای مختلف بکن بی زحمت.
بهترین سایت میانگین نقد من متا میشناسم اگه شما سایت بهتری برای امتیاز منتقدان دارید لینک بدید !
امار یوزر اسکور هم (که معمولا برای گیم ها و فیلم یا 0 -1 یا 9-10 امتیاز میدن و میانگینشون میشه یوزر اسکور :)))به درد سطل اشغال میخوره !

آخرین ویرایش:

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
قبل از نقل قول کردن یکمی گوگل تمرین کن !
اولا ملاک نمره imdb نیست که فاقد هیچ گونه ارزشی هست !
در ثانی :
How I Met Your Mother
Friends
اینم جوایز
List of awards and nominations received by How I Met Your Mother - Wikipedia
List of awards and nominations received by Friends - Wikipedia
جوایز emmy برای کل سریال (کارکردان و بازیگر و .. ) حساب کنیم که himym بیشتر گرفته ؟!(نامزدی های فرندز بیشتره )
حالا به فرض فرندز دو برابر امی هم برده باشه ! باز هم بول شیت دونستن و کوبیدن himym از کارهایی هست که فقط تو این تاپیک شاهدش هستیم
سریالی که اصلاً واسه کارگردانی کاندید نشده، جایزه کارگردانی گرفته؟
یا وقتی یکی از بازیگراش فقط کاندید شده، بیشتر برده؟

و خیلی ممنونم که آمار متای فصل 1 فرندز (زمانی که انقدر سایت نقد نبوده و خود متا هم نبوده) رو با آمار فصل 1 HiMYM مقایسه کردی. حالا یه مقایسه بین یوزر اسکورهاشون واسه فصلهای مختلف بکن بی زحمت.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,362
نام
Majid
اون قسمت بول شت نظر من بود و فکت نیست، اینکه سریال چقد تو ذهن ها میمونه فکته اصلا به مراسما و اینا هم کاری ندارم که فرندز 3 برابر جایزه داره و نامزدیاشم خیلی بیشتره ( اونم تازه اون زمان اینقدر بحث متا و انواع مراسمای مختلف نبوده)
اصلا همه اینا به کنار دوباره میگم فرندز بعد 20 سال هنوز ملت درگیر دیدنشن کلی در موردش بحث میشه الان چقد اسم هو آی مت میاد؟ تو جامعه به کنار همین تاپیک هر چند وقت اسمش میاد؟
خودمم دارم میگم HIMYM رو خیلی دوس دارم ولی این قضیه واضحه بنظرم.

آخرین ویرایش:

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
نگفتم فقط کارگردانی یا بازیگر ! گفتم برای کل سریال
یا این لینک های ویکی پدیا غلط هست یا اطلاعات شما
من که میشمارم برای فرندز 7 تا won هست برای himym تعداد 9 تا
بهترین سایت میانگین نقد من متا میشناسم اگه شما سایت بهتری برای امتیاز منتقدان دارید لینک بدید !
امار یوزر اسکور هم (که معمولا برای گیم ها و فیلم یا 0 -1 یا 9-10 امتیاز میدن و میانگینشون میشه یوزر اسکور :)))به درد سطل اشغال میخوره !
ببین به طور واضحی از کارگردانی و بازیگری اسم بردی، فرندز هر دوتای این بخشها جایزه برده.
اون امی‌هایی که HiMYM برده همه‌شون Creative Emmy هستن. Creative Emmy رو حتی تو شب اصلی مراسم به برنده‌ها نمی‌دن!
برو تو یه جمعی که می‌دونن داری راجع به چی حرف می‌زنی بگو "از نظر من سریالی که 6 تا جایزۀ بهترین طراحی صحنه برده از سریالی که جایزۀ بازیگری و کارگردانی و بهترین سریال برده بهتره" ببین چه عکس العملی بهت نشون میدن.

ببین فصل1 فرندز زمانی اومده که به اونصورت جایی نبوده که سریال نقد کنه، این روزا چنتا سریال می‌شناسی که با متای فصل اول فرندز به فصل دوم رسیده باشن؟ متا در مورد سریالهایی که قبل از تاسیسش اومدن اعتبار بالایی نداره.
یوزراسکور و IMDB و آمار بیننده‌ها نشون دهندۀ محبوبیت عام یه سریاله و HiMYM تو همۀ این بخشها کم میاره. همین یوزراسکور به قول جنابعالی آشغال رو هم نتوسته بهتر باشه.
بدبختی من اینجاست که فرندز حتی جز 50تا سریال مورد علاقه‌م نیست:D

فاز طرفداری HiMYM هم مثل اوناییه که اولین سریالی که دیدن Prison Break و هر چی بهشون بگی بازم به نظرشون از مدمن و سوپرانوز و وایر بهتره:D

• Like
Reactions: Squidward

AmirAirGunner

کاربر سایت
May 23, 2016
785
نام
امیر
اون قسمت بول شت نظر من بود و فکت نیست، اینکه سریال چقد تو ذهن ها میمونه فکته اصلا به مراسما و اینا هم کاری ندارم که فرندز 3 برابر جایزه داره و نامزدیاشم خیلی بیشتره ( اونم تازه اون زمان اینقدر بحث متا و انواع مراسمای مختلف نبوده)
اصلا همه اینا به کنار دوباره میگم فرندز بعد 20 سال هنوز ملت درگیر دیدنشن کلی در موردش بحث میشه الان چقد اسم هو آی مت میاد؟ تو جامعه به کنار همین تاپیک هر چند وقت اسمش میاد؟
خودمم دارم میگم HIMYM رو خیلی دوس دارم ولی این قضیه واضحه بنظرم.
اسم اومدن تو این تاپیک مگه ملاکه ؟!
مثلا اسم کارگردان بزرگی مثل استنلی کوبریک چندبار تو تاپیک های بازیسنتر میاد ؟! اصلا چند درصد کاربرا میشناسن ؟ حتی 20 سال هم نیست که مرده ! بعد شما میگی اسم فرندز 50 سال ! بعد میدرخشه ؟
خب یه لینک منبع خارجی یا حداقل اسم سایت رو بگید من برم ببینم ایا خارجی ها رو فرندز رو به عرش میبرن و himym رو میکوبن زمین ؟!

ببین به طور واضحی از کارگردانی و بازیگری اسم بردی، فرندز هر دوتای این بخشها جایزه برده.
اون امی‌هایی که HiMYM برده همه‌شون Creative Emmy هستن. Creative Emmy رو حتی تو شب اصلی مراسم به برنده‌ها نمی‌دن!
برو تو یه جمعی که می‌دونن داری راجع به چی حرف می‌زنی بگو "از نظر من سریالی که 6 تا جایزۀ بهترین طراحی صحنه برده از سریالی که جایزۀ بازیگری و کارگردانی و بهترین سریال برده بهتره" ببین چه عکس العملی بهت نشون میدن.

ببین فصل1 فرندز زمانی اومده که به اونصورت جایی نبوده که سریال نقد کنه، این روزا چنتا سریال می‌شناسی که با متای فصل اول فرندز به فصل دوم رسیده باشن؟ متا در مورد سریالهایی که قبل از تاسیسش اومدن اعتبار بالایی نداره.
یوزراسکور و IMDB و آمار بیننده‌ها نشون دهندۀ محبوبیت عام یه سریاله و HiMYM تو همۀ این بخشها کم میاره. همین یوزراسکور به قول جنابعالی آشغال رو هم نتوسته بهتر باشه.
بدبختی من اینجاست که فرندز حتی جز 50تا سریال مورد علاقه‌م نیست:D

فاز طرفداری HiMYM هم مثل اوناییه که اولین سریالی که دیدن Prison Break و هر چی بهشون بگی بازم به نظرشون از مدمن و سوپرانوز و وایر بهتره:D
به طور واضحی گفتم جوایز امی برای کل سریال !
مسئله دیروز تو تعداد بود الان اومد تو کیفیت جوایز امی ؟ ببین این همه به در و دیوار زدن برای اینکه امی گرفتن himym رو بی اعتبار نشون بدی تاثیری روی اصل قضیه نداره
من هم نمیگم himym از فرندز بهتره ! به نظرم فرندز نمره اش 90 باشه himym میشه 80 ولی تو این تاپیک نظرات طوری هست که انگار فرندز 100 و himym نمره اش مثلا 50 هست !
مثلا کدوم لیست رو میگید که friends پای ثابت ترین ها هست و himym جز 100 تا هم نیست ؟!

اتفاقا طرفداران فرندز هم منو یاد بیشتر طرفداران breaking bad میندازن !
تا زمانی که سریال پخش میشد اصلا نمیدونستن چی هست وقتی تموم شد یهو بهترین سریال عمر شون شد

حالا جدا از تمام بحثا که من برام مهم نیست و سیتکام نمیبینم اصلاً... ولی جدی فک میکنی کسی کوبریک رو نمیشناسه این جا و اسمش نمیاد؟ :D کوبریک اتفاقاً یکی از معروف ترین کارگرداناس و هر کی یکم با سینما آشنایی داشته باشه میشناسدش، حداقل یه خودروفسکی، بلاتاری چیزی از اعماق سینمای مستقل میگفتی. :D
قبول کن که بیشتر کاربرا نمیشناسن !
و البته بحث سر اومدن اسمش تو تاپیک ها بود !
جستجو سایت غیر فعال بود واسه همین تو گوگل جستجو کردم مثلا برای زک اسنایدر و کوبریک !
حالا تاریخ پست ها و تعداد رو نکاه کن که چقدر اسم کوبریک تو تاپیک ها اومده و چقدر اسم زک اسنایدر

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: mansour2023

hs_gamer

کاربر سایت
Jul 26, 2013
726
نام
حمزه
اسم اومدن تو این تاپیک مگه ملاکه ؟!
مثلا اسم کارگردان بزرگی مثل استنلی کوبریک چندبار تو تاپیک های بازیسنتر میاد ؟! اصلا چند درصد کاربرا میشناسن ؟ حتی 20 سال هم نیست که مرده ! بعد شما میگی اسم فرندز 50 سال ! بعد میدرخشه ؟
حالا جدا از تمام بحثا که من برام مهم نیست و سیتکام نمیبینم اصلاً... ولی جدی فک میکنی کسی کوبریک رو نمیشناسه این جا و اسمش نمیاد؟ :D کوبریک اتفاقاً یکی از معروف ترین کارگرداناس و هر کی یکم با سینما آشنایی داشته باشه میشناسدش، حداقل یه خودروفسکی، بلاتاری چیزی از اعماق سینمای مستقل میگفتی. :D

FPS Eager

کاربر سایت
Jan 27, 2013
1,333
نام
امیرعلی
باز این بحث Friends و Himym ...باور کنید جفتشون عالی ان و جفتشون ارزش وقت گذاشتن و بارها دیدن دارن.
HIMYM تو خیلی از بخش ها بهتر از Friends ِ و خیلی جاها هم Friends بهتره. ولی دیگه مقایسه دوتا سریال که 11سال بین نقطه شروعشون فاصله هست براساس متا و جوایز؟!!
شمارو نمیدونم ولی من که همیشه و تو هر زمینه ای سعی کردم خودم و درگیر این برتری های شخصی دیگران نکنم و از همه چیز لذت ببرم. الان هم بعد چندسال هنوز با جفتشون خاطره دارم و گاهی چندتا اپیزود از هرکدوم میبینن.
و اینم بدونید سلیقه مخاطب ها داره عوض میشه و 7-8 سال دیگه که یه نسل جدید بشینن این سریالا رو ببینن مطمعنا خیلی نظرشون با ما فرق میکنه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر