Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,485
نام
سپهر
مشغول دیدم سریال Mad Dogs بودم (عکس پروفایلم هست) . ینی چهار قسمت رو خوردم. هم خیلی فان بود و هم خیلی باحال. دیالوگ های به شدت کمدی و خنده دار با داستانک هایی با مزه. یه جورایی تشبیه Hangover هست. به شدت پیشنهاد میشه. ده قسمت هم بیشتر نیست و Limited هست.

arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,478
نام
آرش
بعد از قسمت یازدهِ‌ Twin Peaks: The Return که خیلی خفن بود و نوید بازگشت مامور ویژه‌ای که می‌شناختیم رو می‌داد، قسمت 12 کلی اسم جدید معرفی کرد‌ (بعلاوه‌ی ورودِ بانوی قلب‌ها :x) که اصلا مشخص نیست توی 6 قسمت باقی‌مونده اکثرشون رو ببینیم یا نه. با این همه سوالی که هر قسمت داره ایجاد می‌کنه، بعیده با این ریتم تا آخر فصل به خیلی‌هاش جواب داده بشه؛ ولی ما به لینج اعتماد داریم \m/

پ.ن: لامصب لینچ هرچی دیالوگِ خوبه رو برای خودش می‌نویسه :)) هر قسمت داره بار کمیک خودش رو افزایش می‌ده :D

سلام
مگه لینچ خودش تو سریال به عنوان بازیگر حضور داره؟
Sent from my SM-A510F using Tapatalk
سلام
آره، در نقش گوردون کول (با صدای بلند بخون :D).

آخرین ویرایش:

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,141
نام
پویان
بعد از قسمت یازدهِ‌ Twin Peaks: The Return که خیلی خفن بود و نوید بازگشت مامور ویژه‌ای که می‌شناختیم رو می‌داد، قسمت 12 کلی اسم جدید معرفی کرد‌ (بعلاوه‌ی ورودِ بانوی قلب‌ها :x) که اصلا مشخص نیست توی 6 قسمت باقی‌مونده اکثرشون رو ببینیم یا نه. با این همه سوالی که هر قسمت داره ایجاد می‌کنه، بعیده با این ریتم تا آخر فصل به خیلی‌هاش جواب داده بشه؛ ولی ما به لینج اعتماد داریم \m/

پ.ن: لامصب لینچ هرچی دیالوگِ خوبه رو برای خودش می‌نویسه :)) هر قسمت داره بار کمیک خودش رو افزایش می‌ده :D
سلام
پ.ن: قسمت دوم فصل جدید ریک و مورتی خیلی خوب بود! کیف کردیم!

• Like
Reactions: Ƥ.s.Y.c.H.o

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,485
نام
سپهر
طرفداران والترون صبر کنند چون این جمعه فصل سوم آن توسط نت فلیکس پخش می شود.
این ادیت خودم هست با نقد های فوق العاده!

خودم فن دوآتیشه انیمه Voltron هستم.

94zr_jkjhk.png

Blood Brothers

کاربر سایت
Sep 7, 2012
1,519
نام
Iman
واوا! فقط واو! چی بود این. چه سریال مریضی بود چقدر خوش ساخت بود. عالی بود. فوق العاده بود! عالی بودن زوج سریال بازی هاشون فوق العاده بود سکانس آخر که کلی داره با آقای پورتر حرف میزنه اصن... واو! حرفی واقعا نمیتونم بزنم. بعدش که هانا رگش رو میزنه.. من که تاخوداگاه اشکم دراومد... آهنگ سلنا گومز چقدر خوب فیت اون سکانس بود. این فیلتر هایی که برای زمان و گذشته و حال استفاده میشد چقدر خوب بود مخصوصا اون سکانسی که به هانا میگه دوست دارم فیلتر جدید که اون سکانس داره نه تو گذشته ـس نه تو حال.. واقعا سریال مریضی بود خونده بودم که تو بعضی کشور ها ممنوع شده بعد که سریال رو دیدم حتی فکر من رو هم به داستان خودکشی درگیر کرد!!! فهمیدم چرا حالا ممنوع شده. یعنی لعنت بهشون داشتیم زندگیمون رو میکردیما :sweatsmile:

کاش هیچوقت فصل 2 سریال رو معرفی نمیکردن کاش هیچوقت نسازن داستانش باید همینجوری باز و دردناک باقی بمونه.... خودم که واقعا خیلی ناراحت شدم سرش....

10 از 10

آخرین ویرایش:

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,728
نام
nucky thompson
سلام
پ.ن: قسمت دوم فصل جدید ریک و مورتی خیلی خوب بود! کیف کردیم!

دوستمون جواب داد ولی منم خواستم اضافه کنم بله حضور داره چه حضوری .یکی از بهترین کاراکتر های سریاله و استاد هم عالی بازی کرده . شخصا به نظرم استاد فعالیت اش رو تو بازیگری هم شروع کنه عالی میشه

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,728
نام
nucky thompson
HIMYM رو کامل دیدم به عنوان اولین سیتکامی که دیدم عالی بود و نمیدونم چرا دوستان هیترشن :|
فکر نمی کنم کسی هیترش باشه. خودم سریال رو دوست دارم و جزو بهترین ها می دونم. دوستان همه یا قبلش یا بعدش فرندز رو دیدن که خب بین این دو تا فرندز خیلی بهتر بود الان هم دوستان همه فرندز رو به عنوان یک معیار تو ذهنشون دارن

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,363
نام
Majid
HIMYM رو کامل دیدم به عنوان اولین سیتکامی که دیدم عالی بود و نمیدونم چرا دوستان هیترشن :|
HIMYM خیلی خوبه اما اکثرا اینجا قبلش فرندز و Seinfeld ـو 7-8 بار دیدن دیگه این جلو اونا بول شت به حساب میاد :D البته تقصیر HIMYM نیست تقریبا همه سیتکامای این نسل همینطوریه مقابله این دوتا :D

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
Mad Dogs رو به پایان رسوندم. کسانیکه که دنبال سریال کمدی-جنایی هستند، حتما پیشنهاد می شود. آخرش هم خوب تموم شد.
نسخۀ بریتیشش رو هم ببین.
بیخیال کجا HIMYM در مقابل friends و seinfield به قول خودتون بول شت به حساب میاد؟ شاید اون دو تا فقط یک سطح بالاتر از HIMYM باشن ولی دیگه بول شت بی انصافیه و زیاده رویه ، اینجوریام دیگه نبود
HiMYM جز 10 کمدی خوب زمان پخش خودش هم نبود. بعد بیا انتخاب رو بسط بده به کل دوران، بعد بیا کمدی‌های بریتیش رو هم اضافه کن. قشنگ از صد تا هم خارج میشه ولی کارهایی مثل Seinfeld و Frasier و Cheers و Friends که به مراتب کهنه‌تر هستن پای ثابت همۀ لیست‌های ترینها هستن.
HiMYM یه کار معمولیه که بخشهای خوب هم داره ولی تو تاریخ کمدی تلویزیون حتی یه پاورقی هم نیست. یه کپی از روی یه کپی هست در بهترین حالت.

آخرین ویرایش:

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,298
نام
Matthew
منم آشنایی رو تا اواسط سیزن 2 دیدم، خیلی جذبم نکرد، قبلا هم گفتم، سریال بسیار سطح پایین تر از اینها، Joey برای من خنده آور تر و باحال تر از آشنایی بود. الانم The Odd Couple که متیو پری توش هست
رو دارم میبینم، یه سیزن ازش دیدم و جذبش شدم. ساینفیلد هم سیزن 1 رو کامل دانلود کردم، وقت کنم میبینم.
خلاصه از نظر منم HIMYM به هیچ وجه به پای فرندز که نمیرسه هیچ، حتی در خنداندن به نوبه خودشم ضعیف بود. با اینکه میگن سریال از فصل 4 به بعد افت هم میکنه، دیگه اصلا رقبت ندارم ببینم.

پ.ن: فرندز رو برای بار دوم که با زیرنویس انگلیسی میبینم رسیدم سیزن 8 :D همونطور که بارها گفتم، بعید میدونم دیگه روزی از عمرم بشه فرندز نبینم :)) :xعاشق تک تکشونم. این سریال حتی بازیگرای مهمانش فوق العاده عمل میکنند.

• Like
Reactions: Blood Brothers

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

• H^D^
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر