Hamzeh_Yz

کاربر سایت
Jan 28, 2013
560
نام
حمزه
13 reason why رو دو هفته قبل دیدم سریال خوب وخوش ساختی بود با اینکه من سریال تینیجری نگاه نمیکنم ولی اینو تعریفشو شنیدم دیدم و راضی بودم سریال ارومی بود و منظورشو درباره بولی تو مدرسه های امریکا خوب رسوند .
فصل 5 orange is new black هم دیدم مثل همیشه عالی نمیدونم چرا اینجا کسی دربارش حرف نمیزنه ؟ طنز عالی بازیگرای عالی داستان عالی همه چیز سریال خیلی خوبه :D
killing رو تا وسط فصل 2 دیدم و دراپ کردم خیلی خشک و بدون کشش .
bloodline هم یه فصل دیدم و دراپ کردم سریالش در حد متوسط بود بنظرم ارزش وقت گذاشتن نداشت .
ozark هم دیدم موضوعش خوب بود ولی بازیگراش خیلی نچسب بودن مقایسش با برکینگ بد کفر محسوب میشه :D در کل در حد متوسط بود فصل اول .
میخوام handmaid tales رو شروع کنم امیدوارم خوب باشه .

• Like
Reactions: Origami 2008

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,491
نام
سپهر
13 reason why رو دو هفته قبل دیدم سریال خوب وخوش ساختی بود با اینکه من سریال تینیجری نگاه نمیکنم ولی اینو تعریفشو شنیدم دیدم و راضی بودم سریال ارومی بود و منظورشو درباره بولی تو مدرسه های امریکا خوب رسوند .
فصل 5 orange is new black هم دیدم مثل همیشه عالی نمیدونم چرا اینجا کسی دربارش حرف نمیزنه ؟ طنز عالی بازیگرای عالی داستان عالی همه چیز سریال خیلی خوبه :D
bloodline هم یه فصل دیدم و دراپ کردم سریالش در حد متوسط بود بنظرم ارزش وقت گذاشتن نداشت .
ozark هم دیدم موضوعش خوب بود ولی بازیگراش خیلی نچسب بودن مقایسش با برکینگ بد کفر محسوب میشه :D در کل در حد متوسط بود فصل اول .

با این نظراتی که دیدم، فکر نکنم طرفدار Crime Drama باشی، و گرنه بلادلاین و یا The Killing رو میپسندیدی! (کششی که کیلینگ داره، بریکنگ بد یا تویین پیکس تو فصل های ابتدایی نداشت!)
اوزارک به نظرم من تیم بازیگریش زیاد اوکی نبود اما Jason Bateman و Laura Lilie بهترین بازیشون رو انجام دادند. بهترین پرفورمنس جیسون بیتمن به نظرم بود (بعد از Arrested Development)! فصل اول بریکینگ بد هم زیاد جالب نبود، در حد متوسط بود. (در مقایسه با BB که کفر هست گفتم!) اوزارک پشتش نویسندگان قوی و کارگردانی خوبی هست، قطعا فصل های بعد بهتر و بهتر میشه.

hooman1995

کاربر سایت
Dec 26, 2016
509
فصل اول بریکینگ بد هم زیاد جالب نبود، در حد متوسط بود. اوزارک پشتش نویسندگان قوی و کارگردانی خوبی بود، قطعا فصل های میشه بهتر و بهتر میشه.

دقیقاً. پتانسیل خیلی زیادی داره، و همین منو هیجان‌زده می‌کنه. اگه بهش برسن و روی داستان و شخصیت‌ها کار کنن، تبدیل به سریال بزرگی میشه.

سلام
امشب فصل سوم ریک و مورتی پخش میشه؟

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

سلام. آره امشب پخش میشه. اول قسمت اولش که قبلاً پخش شده بود، پخش میشه، پشت سرش قسمت دوم پخش میشه.

• Like
Reactions: Origami 2008

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,142
نام
پویان

من تا پایان فصل سه دیدم و بعد دارپ کردم.
نمیدونم چرا... فصل سه ضعیف بود.
حالش باشه دنبال میکنم باز.
ولی سریال خوبیه! ولی هیچکس هنوز نمیدونه کمدیه یا درام! (یه بار فکر کنم تو بیگ بنگ هم سر همین بهش تیکه انداختند!)

doomhammer65ir

کاربر سایت
May 1, 2015
37
Handmaid tale
من نه طرفدار حقوق زنان هستم نه مخالف
ولی خدایی چرا داستان رو گسترش ندادن؟
خوراک این بود که چرایی بوجود آمدن اون جامعه رو روشن کنند
ولی بجاش همش درباره ی بدبختی زن های برده گرفته توضیح میده
فصل دوم اگر در کار باشه بخواد همین روند رو ادامه بده یک قسمت هم ارزش نداره

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,142
نام
پویان
تا الان ۱۶ قسمت Death Note رو دیدم. خیلی خوبه! خیلی! تریلر اونی که نتفلیکس داره میسازه رو هم دیدم؛ خیلی مزخرف بود!
این DN تنها چیز بدش، تیتراژشه! یعنی صدای اون خواننده ژاپنیه، خیلی بده! یعنی تا میام ردش کنم، همون ۵-۶ ثانیه اش خیلی گوشخراشه!

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,491
نام
سپهر
چرا اتفاقا طرفدار crime drama هستم ولی نه اینکه یه موضوع قتل رو 4 فصل ادامه بدن هزار تا چیز دیگه هم بهش بچسبونن یه چیزی مثل and then there where none به نظرم خیلی خوب بود اینکه هر قسمت یه چیز جدید اتفاق بیفته ادم رو بکشونه وگرنه قسمتای یک ساعته فقط حرف اونم هیچ اتفاقی نیوفته حوصله سر بره کیلینگ اگر تو فصل اول جمعش میکردن خیلی خوب بود ولی نمیکشم 4 فصل تو اون جو سریالو ادامه بدم . بلادلاین هم همینطور . مثلا دکستر هر قسمت کشش داشت قسمت بعد رو ببینی مخصوصا فصلای اول . سریال باید یه هیجانی هم داشته باشه بالاخره .[/QUOTE]

بخاطر اینکه کیلینک رو کامل ندیدی،سریع قضاوت میکنی!
کیلینک درباره سه پرونده است که پرونده رزی لارسون تو همون دو فصل پایان میرسه و پرونده قتل دختران خیابانی فصل سوم و خانواده ارتشی فصل چهارم...همون قتل اولی رو اینقدر کشش نمیدن که.اشتب فهمیدی.
بلادلاین هم گرچه فصل اول اوج سریاله اما فصل دوم هم همچنان هیجان داره.هیجان و دلهره تو خون بلادلاین هست. هر لحظه ممکنه جان ریبورن لو بره،همونطوری که والتر هرلحظه دلهره داشت که هویت هایزرنبرگش فاش بشه. دیگه هیجان از بلادلاین بیشتر. اگر بری سرچ کنی ژانر بلادلاین رو Drama Thriller زده. بازم بحث سلیقست
ارادتمند

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Hamzeh_Yz

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
Handmaid tale
من نه طرفدار حقوق زنان هستم نه مخالف
ولی خدایی چرا داستان رو گسترش ندادن؟
خوراک این بود که چرایی بوجود آمدن اون جامعه رو روشن کنند
ولی بجاش همش درباره ی بدبختی زن های برده گرفته توضیح میده
فصل دوم اگر در کار باشه بخواد همین روند رو ادامه بده یک قسمت هم ارزش نداره
یه بار دیگه اسم سریال رو بخون.

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,491
نام
سپهر
فصل اول American Crime ور تموم کردم. دو اپیزود آخرش خیلی خوب بود. اما به جذابیت American Crime Story نمی رسید! (با توجه به محتوایی که در فصل نخست با هم شباهت داشتند، قتل و بحث نژادی)!

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,491
نام
سپهر
طرفداران دیوید فینچر و کسانیکه با فیلم Seven او حال کردند، کمی صبر کنند تا جدیدترین سریال او به نام Mindhunter (شکارچی ذهن) توسط شبکه نت فلیکس پخش بشه. شارلیز ترون هم در نقش تهیه کننده اجرایی هم حضور دارد.(اکتبر امسال)
maxresdefault.jpg

Last edited by a moderator:

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,142
نام
پویان
سریال 13 reasons why رو تموم کردم. واقعا عالی بود ولی به شخصه خیلی دپرس شدم در حین دیدن سریال.
من یک هفته اخیر، همیشه این وقت شب عادت داشتم نگاش کنم! دیشب تموم شد! الان دو دوزه دلم براش تنگ شده! یه جورایی خیلی باهاش صمیمی شدم! بدجور منتظر فصل دومش هستم.
شاید هفته بعد دوباره نگاه کنم سریال رو!
الان دلم میخواد که نظرات بچه ها رو درباره سریال بخونم، ولی بخش جست و جوی سایت مشکل داره!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

• PXG
  • nzone
  • bezad
  • $aydin$
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر