sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
سلام

سری آخر یعنی فصل چند دقیقاً ؟ :D
من 4 فصل دارم که به نظرم عالیه .
همون 4. خواستم مثل خود انگلیسیا به جای سیزن بگم سری :D
واسه منم 1 تا 3 واقعاً خیلی خوبن ولی 4 یه افت محسوسی کرده بود به نظرم. چیزی نبود که بعد از سری سوم انتظار داشتم اصلاً. حالا تعداد کمتر اپیزودها یا هر چیز دیگه‌ای باعث شد بود سریال با یه سرعت خیلی زیاد سعی کنه مسائلی رو حل کنه که به تعداد قسمت بیشتری نیاز دارن و همین یه مقدار حس شلختی و سردرگمی داشت واسه من.
حالا سری پنجمی هم در راهه.

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
همون 4. خواستم مثل خود انگلیسیا به جای سیزن بگم سری :D
واسه منم 1 تا 3 واقعاً خیلی خوبن ولی 4 یه افت محسوسی کرده بود به نظرم. چیزی نبود که بعد از سری سوم انتظار داشتم اصلاً. حالا تعداد کمتر اپیزودها یا هر چیز دیگه‌ای باعث شد بود سریال با یه سرعت خیلی زیاد سعی کنه مسائلی رو حل کنه که به تعداد قسمت بیشتری نیاز دارن و همین یه مقدار حس شلختی و سردرگمی داشت واسه من.
حالا سری پنجمی هم در راهه.
مشکلم سر " فصل " یا " سری " نبود که . چون با یه حالت خاصی گفتی سری آخر ، فکر کردم فصل پنجی هم اومده که من ندیدمش و خیلی افتضاح بوده :D

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
فارگو فصل 3 خیلی خوب بود، ولی بازم به فصل 1 نرسید :D شایدم رسید، ویلنش متفاوت و عالی بود، اما ویلن فصل 1 رو ترجیح میدم، بقیش توی اسپویلر:

ویلن فصل 1 خودش همه کارس، کارای کثیفش رو خودش انجام میده، خودش میره کل تشکیلات رو قتل عام میکنه! :D کلا خیلی عالی بود، این یکی نابغس، اما توی "فیلد" هیچ کار خاصی از دستش بر نمیاد، و نیاز به یه تیم داره. اما با این حال طرز کارش عالی و شدیدا هم creepy بود!
این فصل شدید گیم آف ثرونز شد :| بدجوری همه رو کشتن...
با فصل دو هم مقایسه ای نمیکنم چون شدید برای من آشغال بود :|

hooman1995

کاربر سایت
Dec 26, 2016
509
جالبه اینقد نظرات سر فصلای فارگو متفاوته :D هیچ فکتی براش وجود نداره.
یکی به فصل دوم میگه آشغال من بنظرم بهترین فصل بود :D

دقیقاً. از نظر من هم فصل دوم، بهترین فصل فارگو بود. فصل سوم هم شاید کمی از فصل اول بهتر بود. ولی فصل دوم همه‌چی تموم بود؛ چه از لحاظ داستانی، چه از لحاظ فضاسازی، چه از لحاظ بازی‌ها و شخصیت‌پردازی.

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,357
جالبه اینقد نظرات سر فصلای فارگو متفاوته :D هیچ فکتی براش وجود نداره.
یکی به فصل دوم میگه آشغال من بنظرم بهترین فصل بود :D
من خودم فصل اول و دوم خیلی دوس داشتم حتی فصل دوم خیلی جالب بود ولی فصل سوم نیمه اولش مخصوصا خیلی جالب نبود ولی نیمه دوم قشنگ بود ولی بازم انتظاراتو براورده نکرد
هیجان فصلای قبلو نداشت
فک کنم گفتن اگ دیگ ایده خوبی نداشته باشن هم ادامه نمیدن

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
چقدر فصل سوم فارگو خوب بود ، از فصل دوم که خیلی بهتره از فصل اول هم کمی بهتر من هر چقدر ویلن فصل اولو دوست داشته باشم نمیتونم در حد وارگا بدونمش ، واقعا پرفکت.
وارگا باحال بود ولی فقط وراجی می کرد . دیالوگ هاش باحال بود ولی حالا حالا ها مونده کاراکتری به ابهت و مرگباری مالوو بیاد تو سریال . وارگا بدون اون نوکر چینی رو مخ اش و اون روسیه واقعا همچینم خباثتی از دستش بر نمی اومد .نصف حوادث این فصل هم به شکل اتفاقی به وقوع پیوسته بودن .در حالیکه مالوو واقعا شر مطلق بود و شخصا خودش همه رو به جون هم انداخت. ولی کاراکتر به یادماندنی ای بود و بهترین نکته ی این فصل بود

tom ridel

کاربر سایت
Jun 25, 2007
337
منتقدان به شدت اوزراک را برادر کوچکتر Breaking Bad می دانند!

c5v3_ssd.png
چقد ایده ها تو سریالا محدودن. خسته شدیم اینقد مواد مانی لاندری و اینارو دیدیم. فیلماشون یا کاراگاه پلیسن، یا مواد و مانی لاندری.

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,491
نام
سپهر
چقد ایده ها تو سریالا محدودن. خسته شدیم اینقد مواد مانی لاندری و اینارو دیدیم. فیلماشون یا کاراگاه پلیسن، یا مواد و مانی لاندری.

تا الان رو دیدم، خوب بوده. فضاسازی با ترکیب رنگ های آبی و بنفش عالیه. یه حس تازه به آدم میده. یادتون باشه خود بریکنیگ بد ایدش از سریال Weeds بوده.

همین ایده رو توی سریال های مختلف به چندین شکل متفاوت نشون میدند که هنگ میکنی!

Breaking Bad = مواد مخدر با چاشنی معلم شیمی
Bloodline = مواد مخدر که وارد یک خانواده با تجربه میشه
Weeds = مواد مخدر با چاشنی مادر خانه دار
Narcos = زندگی شخصیت خطرناک که با مواد مخدر سروکار داره.
Ozark = مواد مخدر با چاشنی مرد سرمایه دار
The Wire = مواد مخدر و گانگستر

باز بگم؟! به قول خودتون که این ایده ها باز تکراری هستند، آیا با دیدنشون هیجان زده نمی شوید که چطور گروه نویسندگان آن خیلی زیبا و روشنفکرانه داستان را پیش می برند؟ سریال سازی در آمریکا یک هنر است. ایران باید یاد بگیرد!

• Like
Reactions: MK_COD

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر