.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481
ایا سریال Louie میتونه جز Sitcom قرار بدیم یا اون Stand Up Comedy or Satire Comedy?

میشه گفت کمدی سیاه ـه
بسیار سریال پرمغزی هم هست اما در عین باهوش بودن فوق العاده خنده داره ، در حدی که من یادم نمیاد هیچی مثل لویی منو بخندونه
بعدش برو سراغ Horace and Pete که خیلی فاز سنگین تره و شاهکاره (یه کیلو بازیگر خفن هم لویی اورده توش )

---

یکی دو سال پیش بود سوپرانوز رو شروع کردم یه فصل دیدم بعد ولش کردم رفتم سراع مدمن اونو کلا قفلی زدم بینجش کردم ، الان یکی دو هفتس برگشتم به سوپرانوز ، فوق العادست واقعا ، خیلی از فیلم ها سریال (های خوب: دی) ازش الهام گرفتن حتی در حد تقلید سکانس.

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,502
نام
سپهر
فصل یکش رو زیاد دوست ندارم و کمدی هاش مثل قسمت اول و قسمت چهارمش زیاد خنده دار نبودند. البته از Aniamls S*X و Religion Jokes خوشم میومد به خصوص که فثل پنجم که اوج کمدی و نبوغ Louis!

------

برای اطلاع رسانی، اینا بهترین سریال هایی که هستند که تو عمرم دیدم. بیش از 250 تا سریالی که خوردم!
1-Sopranos
2-Mad Men
3-Breaking Bad
4-The Killing
5- Twenty Four
6-Low Winter Sun
7-The Wire
8-Prison Break (به جز این فصل اخری)
9-Californication
10-Dekalog

آخرین ویرایش:

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
بیگ بنگ که بالاتر هم گفتم 2 3 فصل آخرش رو اصلا نمیشه تحمل کرد یعنی من کل قسمتای آخرش پوکر فیس خالی بودم ولی الان اینجا هم می بینی که میگن، هرکی فرندز رو دیده به یه بار بسنده نکرده چندبار دیده من خودم 4 بار دیدم
اغراق میفرمایید.

سلیقه ها متفاوته. من خودم ارتباط خیلی بیشتری با TBBT برقرار کردم (در مقایسه با Friends). به یک بار هم بسنده نکردم و چندبار دیدم.

تا فصل 12 هم که تمدید شد. :)

HIGH VOLTAGE

کاربر سایت
Dec 2, 2011
1,524
نام
علی
دوستان سلام
من ژانر اکشن و جنایی و جاسوسی و sci-fi بیشتر تماشا میکنم.
ممنون میشم بهم بگین این ۳ تا به درد من میخورن یا نه ؟
The Sopranos
The Wire
House of Cards
ممنونم

Blood Brothers

کاربر سایت
Sep 7, 2012
1,519
نام
Iman
بعدش برو سراغ Horace and Pete که خیلی فاز سنگین تره و شاهکاره (یه کیلو بازیگر خفن هم لویی اورده توش )
خود Louis C.K. تو یه مصاحبه ازش خوندم که گفت اصلا Horace and Pete رو کمدی نمیدونه. بیشتر تو مایه های درام مایل به تراژدی ـه

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,502
نام
سپهر
دوستان سلام
من ژانر اکشن و جنایی و جاسوسی و sci-fi بیشتر تماشا میکنم.
ممنون میشم بهم بگین این ۳ تا به درد من میخورن یا نه ؟
The Sopranos
The Wire
House of Cards
ممنونم

سه تاش به دردتون میخوره اما سومی سلیقه ای. سریالی سیاسی پر دیالوگ با رگه هایی از تریلر

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
بازم جا داره یادی از two and a half men کنم چون هیچ کی بهش اشاره ای نکرد . دوستانی که ندیدن حتما سراغش برن. به نظرم تا زمانی که چارلی شین بود واقعا عالی بود . چاک لور که از سازنده های بیگ بنگه خودش رو تو این سریال نشون داده.

odd couple هم مورد خوبیه. شخصا انتظار نداشتم سریالی که توش متیو پری بازی کرده باشه بعد فرندز چیز جالبی در بیاد (قبلی هاش همه یک فصله کنسل شدن ) .ولی این بامزگی های خودش رو داشت .

• Like
Reactions: leonk13

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,371
نام
Majid
این Silicon Valley با اینکه شروع فصلش خیلی خوب بود این چند قسمت رسما هیچ چیز خاصی نداشته و اصلا اون داستان و موضوعات جالبی که فصلای قبل داشتو دیگه دنبال نمیکنه.
دیگه به تهه دیگه خوردن بنظرم فصل بعدیو باید با یک داستان درست و حسابی جمع و جور کنن و ببندن تموم شه بره، بیشتر ادامه بدن خراب میشه.

• Like
Reactions: Sarvior

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,502
نام
سپهر
من سیاست های نت فلیکس رو که می بینم یاد یاهو می افتم
پتانسیل خوبی برای خود نابودی داره

درباره نت فلیکس اگه بگم که امروزه یکی از بهترین توزیع کننده و تولید کنندگان سریال و فیلم های دنیا رو داره و مدام ارزش سهام آن بیشتر می شود. شاید اولین کلید Netflix که با سریال هایی چون House Of Cards و Orange is The NEw Black شروع شد و بعد از موفقیت های زیاد، حجم تولیدات سریال ها رو برد بالا و در سال 2015، نت فیلکس به تنهایی نزدیک 20 سریال با کیفیت تولید کرد که میتوان به Narcos و Bloodline اشاره کرد و در صنعت فیلم سازی هم ، شانس خود را امحان کرد و در سال 2015 و 2016، دو تا فیلم Netflix در جوایز های مختلفی چون Oscar و Bafta برنده و نامزد اسکار شدند. (مثل فیلم ایرانی Under The Shadow)

شاید تنها ایرادی که نت فلیکس داره، آمار بینندگان رو مشخص نمیکنه و نمیدونم برای چی؟ فقط تنها آمار غیر رسمی که منتشر شده بود، معدل بینندگان Stranger Things نزدیک 37 میلیون بود.

متاسفانه حجم سریال های netflix، هزینه گزاف براش ایجاد کرده و تصمیم گرفته، سریال هایش را کنسل کنه. به نظرم نت فلیکس یک اشتباه تاکتیکی انجام داد.

• Like
Reactions: amir72

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر