hooman1995

کاربر سایت
Dec 26, 2016
509
انقدر از یه چیزی بت نسازید. من خودم از طرفدارهای BB بودم ولی طی این چندسال انقدر نظرات و رفتارهای طرفدارهای متعصب این سریال رو دیدم که کلا زده شدم و دیدم نسبت به سریال تغییر کرده.

اگر هم به نظر منتقدین و مراسم و جایزه بود که الان باید سریالی مثل GOT بهترین سریال تمام دوران ها میبود. خودتون رو با این چیزا گول نزنید.

Sent from my C2305 using Tapatalk

آخرین ویرایش:

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,505
نام
سپهر
انقدر از یه چیزی بت نسازید. من خودم از طرفدارهای BB بودم ولی طی این چندسال انقدر نظرات و رفتارهای طرفدارهای متعصب این سریال رو دیدم که کلا زده شدم و دیدم نسبت به سریال تغییر کرده.

اگر هم به نظر منتقدین و مراسم و جایزه بود که الان باید سریالی مثل GOT بهترین سریال تمام دوران ها میبود. خودتون رو با این چیزا گول نزنید.

Sent from my C2305 using Tapatalk

من قصد بت سازی BB ندارم و قبل از من، خود شماها اون رو تبدیل به بت کردید. سریال موردعلاقه ام هست اما با اختلاف کمی ، از سوپرانو و مدمن بیشتر خوشم میاد.
شما نوشته ی من رو خوب متوجه نشدید، مقایسه این دو تا اشتباه محض است. از نظر ساختار با هم خیلی تفاوت دارند. فقط شباهتشون اینکه که وینس پشت سریال است و داره یکی از شخصیت های بی هویت بریکینگ بد، داره بهش هویت و سرگذشت میده.

اگه بحث جوایز رو به وسط بکشیم، قطعا مد من سرتر از GOT خواهد بود. تنها سریالی که چهار بار امی و سه بار کلدن گلوب بهترین سریال درام را گرفته که GOT هنوز یک گلدن هم نگرفته. از نظر فنی موافقم با گات.

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,505
نام
سپهر
قسمت چهارم این فصل، بهترین قسمت تا اینجا بوده است. واقعا هیجان انتخاباتی به شدت بالا است و فرقی ندارد در ایران باشد و در آمریکا. هر اتفاقی ممکن است که نتیجه انتخابات را بهم بزند. آندروود نقشه ای زیر سر دارد که هنوز مشخص نیست و فقط دارد ابراز می کند که بازنده انتخابات شده است.

• Like
Reactions: TheGodfather

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,147
نام
پویان
دیشب کل فصل پنجم HOC رو دان کردم و تونستم ده دقیقه اول قسمت اول رو ببینم که چه چیز معرکه ای بود!!
در دیدن این سریال، تعلل جایز نیست! باشد که رستگار شوید!

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,352
نام
Matthew
سلام. فرندز داره تموم میشه :(الان سیزن 9 هستم، از سیزن 5 تا اینجا رو خیلی خیلی سریع دیدم. اصلا نفهمیدم چطور گذشت. از تموم شدنش میترسم.:((
HIMYM رو دانلود کردم 6 قسمتش رو دیدم، جالب بوده تا اینجا اما وقتی یه قسمت از فرندز میبینم و اینم میبینم، متوجه تفاوت بسیار زیاد فرندز میشم.
پیشنهادی دارید #:-S

omid_13

کاربر سایت
Nov 22, 2013
599
نام
OmidLOL
سلام. فرندز داره تموم میشه :(الان سیزن 9 هستم، از سیزن 5 تا اینجا رو خیلی خیلی سریع دیدم. اصلا نفهمیدم چطور گذشت. از تموم شدنش میترسم.:((
HIMYM رو دانلود کردم 6 قسمتش رو دیدم، جالب بوده تا اینجا اما وقتی یه قسمت از فرندز میبینم و اینم میبینم، متوجه تفاوت بسیار زیاد فرندز میشم.
it's always sunny in philadelphia خیلی باحاله اگه ندیدی ببین

Forgotten

Legend of Death
کاربر سایت
Sep 20, 2012
164
متوسط! قشنگ قسمت های اول اصلا باور نمی شد چرا سریال به این خوبی باید همچین نمره هایی رو بگیره! ولی با ادامه ی فصل پنج (=تا اپیزود آخر) نظرم عوض شد و قطعا می تونم بگم حقش بود که همچین نمره هایی رو بگیره!

آخرین ویرایش:

Blood Brothers

کاربر سایت
Sep 7, 2012
1,519
نام
Iman
فرندز اصن خیلی سطحش بالاتر از هر سیتکامه دیگه ایه
HIMYM هم خوبه ولی کار درستی نیست دو تاش رو باهم ببینی یکیو اول تموم کن بعد برو سراغ اون یکی

• Like
Reactions: Ƥ.s.Y.c.H.o

ROBBIE-WILLIAMS

کاربر سایت
Sep 9, 2007
89

سلام
من سریال Scrubs رو پیشنهاد میدم. کمدی خیلی خوبی داره و به راحتی با کارکترها انس می گیرید.

dark_knight

کاربر سایت
Dec 2, 2011
367
نام
علی
دوستان کسی سریال عاشقانه رو دیده؟
در چه سطحی هستش؟قابل دیدن هست؟
از نظر داستان که مثل بقیه فیلم ها و سریال های ایران هست. هر هفته یه قسمت میاد ولی داستان سریال 1 خط جلو میره.
لیست بازیگرها دهن پرکنه ولی بازیشون واقعا داغونه
تنها نکته مثبت فیلم پسر جوونه (اسمش یادم نیست) هستش که چت می کنه و چرت و پرت میگه:D
درکل واسه ی با خانواده دیدن بد نیست

• Like
Reactions: mohsen2012

jeenas

کاربر سایت
Jul 24, 2014
866
نام
مصطفی
دوستان میخوام شروع کنم سیتکام دیدن ترتیب سریال هارو از خوب تا بهترین بگین که هر کدوم میبینم و انتظارم رفت بالا بازم بتونم لذت ببرم :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر