majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,365
نام
Majid
13 Reasons Why ـو الان تموم کردم واقعا عالی بود.
کلا سطحش بالا بود از همه نظر، پر از صحنه های تاثیر گذار و دیالوگای زیبا و بسیار هم آموزنده بود، همینطور نحوه روایتشم خیلی زیبا بود که بنظرم مهمترین چیز واسه جذب مخاطب تو این جور سریالا هست.
این سریال نشون داد یک سری اتفاق ساده چطور میتونه به مرور روی زندگی یک فرد تاثیرات مخربی بزاره و کم کم اونو به سمت نا امیدی از زندگی بکشونه و نابودش کنه.
“You don’t know what goes on in anyone’s life but your own. And when you mess with one part of a person’s life, you’re not messing with just that part. Unfortunately, you can’t be that precise and selective. When you mess with one part of a person’s life, you’re messing with their entire life. Everything…affects everything.”
--
THE BUTTERFLY EFFECT
فقط وقتی فهمیدم برا فصل دوم تایید شده ناراحت شدم، چون واقعا سریال سرجاش در بهترین حالت تموم شد و اصلا هیچ نیازی به ادامه دادن نداشت.
و در آخر از نت فلیکس باید تشکر کرد که اینقد توی ساخت عنوانای جدید داره خوب عمل میکنه.

آخرین ویرایش:

FPS Eager

کاربر سایت
Jan 27, 2013
1,333
نام
امیرعلی
این Sense8 رو کسی دیده ؟ ارزش نگاه کردن داره ؟
مت چند قسمت اولشو دیدم گذاشتمش کنار، کلا 90 درصدش پو*نِ چندتا سکانس هم وسطش گرفتن، واقعا مسخره بود اینجور داستان تعریف کردن. البته از دوستام شنیدم که هرچی جلوتر بره بهتر میشه ولی دیگه نرفتم سراغش.

Persian Creed

همه تنها میمیرند
کاربر سایت
Jul 21, 2009
811
مت چند قسمت اولشو دیدم گذاشتمش کنار، کلا 90 درصدش پو*نِ چندتا سکانس هم وسطش گرفتن، واقعا مسخره بود اینجور داستان تعریف کردن. البته از دوستام شنیدم که هرچی جلوتر بره بهتر میشه ولی دیگه نرفتم سراغش.

من تریلر فصل 2 رو دیدم بیشتر میخورد پو*ن باشه . اگر 2 فصل اینطوریه وقت صرفش نکنیم

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,491
نام
سپهر
13 Reasons Why ـو الان تموم کردم واقعا عالی بود.
کلا سطحش بالا بود از همه نظر، پر از صحنه های تاثیر گذار و دیالوگای زیبا و بسیار هم آموزنده بود، همینطور نحوه روایتشم خیلی زیبا بود که بنظرم مهمترین چیز واسه جذب مخاطب تو این جور سریالا هست.
این سریال نشون داد یک سری اتفاق ساده چطور میتونه به مرور روی زندگی یک فرد تاثیرات مخربی بزاره و کم کم اونو به سمت نا امیدی از زندگی بکشونه و نابودش کنه.
--
فقط وقتی فهمیدم برا فصل دوم تایید شده ناراحت شدم، چون واقعا سریال سرجاش در بهترین حالت تموم شد و اصلا هیچ نیازی به ادامه دادن نداشت.
و در آخر از نت فلیکس باید تشکر کرد که اینقد توی شروع کردن عنوانای جدید داره خوب عمل میکنه.

شاید من تنها کسی هستم که احساس می کنم که تایید فصل دوم کار درستی بود. البته منم با چنین پایانی موافق بودم و سر سریال Stranger Things هم که پایانش به نظرم مناسب بود، بازم فصل دومش تایید شد. اما هم چنان سوالاتی در ذهن باقی گذاشته،
این که نمی دانیم کی و چرا به Alex شلیک کرده اند؟ دوم قضیه Bryce هست که هوز به عنوان متهم اصلی درد دادگاه احزار نشده و صدردصد بعد از شنیدن تمام نوار توسط والدین هانا، احتمال زیاد به دادگاه احزار می شود. هنوز رابطه تونی با هانا زیاد مشخص نیست که چرا هانا به تونی اعتماد کرده است. جسیکا هم احتمالا قضیه تجاوز رو به پدرش میگه و یک پرونده دیگه باز میشه.

• Like
Reactions: majidred2011

3RFAN

کاربر سایت
Jul 6, 2014
84
نام
ERFAN
آقا دیروز این black sails بالاخره تموم شد عجب سریالی بود لامصب کلا منو برد تو فاز ac black flags و خاطرات اون زمان . 8.2 برای این سریال به این خوش ساختی کمه

• Like
Reactions: armintn

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
Breaking bad تموم کردم و نظرم از نظر امتیاز این هست
4 فصل اول 6 / 10 و فصل 5 هم 8/10

بزرگترین مشکل فیلم حوصله سربر بودنش هست 80% داریم فقط مکالمات بین شخصیت ها را میبینیم ( به جز فصل 5 )
دلیل لو رفتن والتر وایت هم خیلی خیلی مسخره بود ! دلیل مردنشم با اینکه برای من قابل قبول نبود اما میشه چشم پوشی کرد ولی اینکه یک نفر این قدر مغزش کار کنه که این همه کارهای مختلف انجام بده به همین راحتی یادش بره که کتاب امضا شده همکار سابقش در دستشویی خونش هست !
خیلی از این سریال تعریف می کردند اما شخصا نتونستم لذت ازش ببرم که باعث شد 1 ماه طول بکشه تا ببینمش

ps4 only

کاربر سایت
Jun 7, 2015
993
نام
علی جون

بزرگترین مشکل فیلم حوصله سربر بودنش هست 80% داریم فقط مکالمات بین شخصیت ها را میبینیم ( به جز فصل 5 )
دلیل لو رفتن والتر وایت هم خیلی خیلی مسخره بود ! دلیل مردنشم با اینکه برای من قابل قبول نبود اما میشه چشم پوشی کرد ولی اینکه یک نفر این قدر مغزش کار کنه که این همه کارهای مختلف انجام بده به همین راحتی یادش بره که کتاب امضا شده همکار سابقش در دستشویی خونش هست !
خیلی از این سریال تعریف می کردند اما شخصا نتونستم لذت ازش ببرم که باعث شد 1 ماه طول بکشه تا ببینمش
OK:|

• Like
Reactions: Origami 2008

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,491
نام
سپهر

دیدن بریکنگ بد خیلی ها با مزاقشون جور نیومد و خیلی ها هم باهاش حال کردند و بهترین سریاله عمرشون رو می دانند.
اما این دسته دوم باز به دو قسمت تقسیم می شوند :

کسانیکه از فصل های ابتدایی سریال 1و2و3 به شدت گله دارند و در حد دراپ پیش می روند اما با دیدن فصل 4و5، کلا نظرشون 180 درجه برمی گرده و اون را بهترین سریال می نامند.

کسانیکه کلا از همون پایلوت (مثل من) از سریال لذت بردند و هیچ کم و کاستی احساس نمی کنند و تا آخر با لحظات خوب و بد سریال، همراه می شوند.

اما شما فک کنم تو دسته اول قرار دارید و هیچ حرفی ندارم!:-"

dark_knight

کاربر سایت
Dec 2, 2011
367
نام
علی
دیدن بریکنگ بد خیلی ها با مزاقشون جور نیومد و خیلی ها هم باهاش حال کردند و بهترین سریاله عمرشون رو می دانند.
اما این دسته دوم باز به دو قسمت تقسیم می شوند :

کسانیکه از فصل های ابتدایی سریال 1و2و3 به شدت گله دارند و در حد دراپ پیش می روند اما با دیدن فصل 4و5، کلا نظرشون 180 درجه برمی گرده و اون را بهترین سریال می نامند.

کسانیکه کلا از همون پایلوت (مثل من) از سریال لذت بردند و هیچ کم و کاستی احساس نمی کنند و تا آخر با لحظات خوب و بد سریال، همراه می شوند.

اما شما فک کنم تو دسته اول قرار دارید و هیچ حرفی ندارم!:-"

اگه سه فصل اول را زمان پخشش میدیدم و بین هر فصل نزدیک یک سال فاصله بود شاید میشد تحملش کرد.
ولی واقعا ستمه اگه یکی بخواد مثل من تمام سریال را پشت هم ببینه. سه فصل اول واقعا هیچی نداره.
بنظرم این سریال over rate ترین سریال تاریخه.

ps4 only

کاربر سایت
Jun 7, 2015
993
نام
علی جون
اگه سه فصل اول را زمان پخشش میدیدم و بین هر فصل نزدیک یک سال فاصله بود شاید میشد تحملش کرد.
ولی واقعا ستمه اگه یکی بخواد مثل من تمام سریال را پشت هم ببینه. سه فصل اول واقعا هیچی نداره.
بنظرم این سریال over rate ترین سریال تاریخه.
بهترین سریال عمرم هست
دیالوگ زیاد نشانه شخصیت پردازی خوبه و کاری میکنه مخاطب با اون شخص ارتباط برقرار کنه
وگرنه سریال ۵ قسمتی هم هست برو ببین :| کشکی کشکی شروع میشه کشکی کشکی تمام میشه مثه فصل جدید فرار از زندان
همه منتقد شدن واس ما :|

dark_knight

کاربر سایت
Dec 2, 2011
367
نام
علی
بهترین سریال عمرم هست
دیالوگ زیاد نشانه شخصیت پردازی خوبه و کاری میکنه مخاطب با اون شخص ارتباط برقرار کنه
وگرنه سریال ۵ قسمتی هم هست برو ببین :| کشکی کشکی شروع میشه کشکی کشکی تمام میشه مثه فصل جدید فرار از زندان
همه منتقد شدن واس ما :|
کسی ادعای منتقد بودن نکرد. خوبه نوشتم به نظرم.
حالا چون این سریال واسه شما بهترین بوده کسی نمی تونه نظرشو بگه؟!؟!
اتفاقا کلی سریال داریم که تو یه فصل با تعداد قسمت کم، از سه فصل اول بریکینک بد بیشتر و بهتر داستان گویی داشته

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر