Hamzeh_Yz

کاربر سایت
Jan 28, 2013
560
نام
حمزه
سلام . اقا کسی سریال جنایی خوب در حد دکستر میشناسه معرفی کنه تو همون مایه ها قاتل سریالی و این حرفا که میخکوب کنه :D
سریالی که تموم شده باشه بهتره .هانیبال رو میخواستم استارت بزنم که کنسل شد . wire رو یه فصل دیدم خوشم نیومد وسط هر اپیزود یه چرت میزدم دوباره برمیگشتم بقیشو میدیدم دیگه از فصل 2 ندیدم oz هم یه چند قسمت دیدم ولی خیلی قدیمیه و تاریخ گذشتس یه ذره :D شرلوک هم دیدم بد نبود ولی خیلی تخیلی بود . and then there were none هم دیدم خوب بود .

.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481
من اون شب بخاطر هایپ شدیدی که شما راه انداختی در مورد لفت‌اورز (خدا منو نکشه تا این سریالو ببینم:D) کلشو دنلود کردم اما هنوز دستو دلم نرفته ببینمش. از امشب استارتشو میزنم !

امیدوارم لذتشو هم ببری من خودم سیزن اولشو به اندازه بقیه دوست دارم اما چون شما الان هایپ شدیدی داره امیدوارم کنار بیاد باهات سریال : دی حتما ادامش بده.

سلام . اقا کسی سریال جنایی خوب در حد دکستر میشناسه معرفی کنه تو همون مایه ها قاتل سریالی و این حرفا که میخکوب کنه :D
سریالی که تموم شده باشه بهتره .هانیبال رو میخواستم استارت بزنم که کنسل شد . wire رو یه فصل دیدم خوشم نیومد وسط هر اپیزود یه چرت میزدم دوباره برمیگشتم بقیشو میدیدم دیگه از فصل 2 ندیدم oz هم یه چند قسمت دیدم ولی خیلی قدیمیه و تاریخ گذشتس یه ذره :D شرلوک هم دیدم بد نبود ولی خیلی تخیلی بود . and then there were none هم دیدم خوب بود .

Twin Peaks از دیوید لینچ ، بهترین موقع هم هست واسه دیدنش چند روز دیگه بعد 25 سال سیزن جدیدش پخش میشه .

• Like
Reactions: Amin.AP

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,485
نام
سپهر

Luther (BBC
The Killing (AMC - به شدت پیشنهاد میشه
Bosch - به شدت پیشنهاد میشه
Gracepoint
The Fall
Happy Valley
Bloodline
Low Winter Sun
The Missing

Hamzeh_Yz

کاربر سایت
Jan 28, 2013
560
نام
حمزه
Luther (BBC
The Killing (AMC - به شدت پیشنهاد میشه
Bosch - به شدت پیشنهاد میشه
Gracepoint
The Fall
Happy Valley
Bloodline
Low Winter Sun
The Missing

killing رو میگن کنسل شده انگار یا تموم شده ؟ من خودم چند وقتیه تو فکرشم میگن تم افسرده داره که خوراک خودمه :D bloodline هم دوست دارم ببینم ولی نمیدونم تموم شده یا نه کدوماشون تموم شده ؟ کنسل شده و نصفه نیمه هم نمیخوام .

• Like
Reactions: Origami 2008

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,646
نام
iMAN
داداش True Detective دوفصل داره ولی خب فصل یکش ورای عالیه...!!! حتما ببین... چرا کسی پیشنهاد نداد...:D

Hamzeh_Yz

کاربر سایت
Jan 28, 2013
560
نام
حمزه
داداش True Detective دوفصل داره ولی خب فصل یکش ورای عالیه...!!! حتما ببین... چرا کسی پیشنهاد نداد...:D

دیدم فصل اولو همون موقعی که اومد فصل دوم هم قسمت 4 دراپ کردم :D فارگو هم دیدم دو فصلشو فصل دومش خوب نبود مثل اولی کلا سریالای معروف رو دیدم . ولی کلا این لیست بالا رو هیچکدوم رو ندیدم .

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,485
نام
سپهر
killing رو میگن کنسل شده انگار یا تموم شده ؟ من خودم چند وقتیه تو فکرشم میگن تم افسرده داره که خوراک خودمه :D bloodline هم دوست دارم ببینم ولی نمیدونم تموم شده یا نه کدوماشون تموم شده ؟ کنسل شده و نصفه نیمه هم نمیخوام .

THe Killing سه ساله که تموم شده و یکی از بهترین سریال های Crime Drama هست... لازم به توضیح نداره که چون صدبار از خصوصیات مثبتش گفتم و یه جورایی True Detective از فضاسازی این سریال کپی کرده و خود سریال هم از Twin Peaks الهام گرفته.
Bloodline هم دست کمی از کیلینگ نداره و فصل آخرش 12 روز دیگه می آید. اونم به شدت خوفناک هست.
BOsch خیلی خوبه و کاملا ذهن رو درگیر میکنه.. آرتیصش خداست!

خطاب به شما : من بیش از 250 سریال دیدم و خوراکم Crime Drama هست... اگه خواستی متونم نزدیک به دو صفحه Crime Drama بهت لیستم بدم!:p

Hamzeh_Yz

کاربر سایت
Jan 28, 2013
560
نام
حمزه
THe Killing سه ساله که تموم شده و یکی از بهترین سریال های Crime Drama هست... لازم به توضیح نداره که چون صدبار از خصوصیات مثبتش گفتم و یه جورایی True Detective از فضاسازی این سریال کپی کرده و خود سریال هم از Twin Peaks الهام گرفته.
Bloodline هم دست کمی از کیلینگ نداره و فصل آخرش 12 روز دیگه می آید. اونم به شدت خوفناک هست.
BOsch خیلی خوبه و کاملا ذهن رو درگیر میکنه.. آرتیصش خداست!

خطاب به شما : من بیش از 250 سریال دیدم و خوراکم Crime Drama هست... اگه خواستی متونم نزدیک به دو صفحه Crime Drama بهت لیستم بدم!:p

حالا فعلا همین دوتای اولی رو استارت میزنم تا بعد ببینیم چی میشه :D

• Like
Reactions: aliahmadi2

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,485
نام
سپهر
این قسمت بر خلاف قسمت های قبلی، پر از دیالوگ بود و نشون داد که VInce Giillgan هم میتونه همانند قسمت های قبلی، فقط با سکانس های سکوت و فیلمبرداری خاص، مخاطب رو جذب کنه و هم میتونه با دیالوگ ها و بازی های معرکه Bob Odenkirk و Michael Mckean ، بتونه در یک سالن دادگاه، مخاطب رو به مدت 50 دقیقه میخکوب کنه... اپیزود خوبی بود و Michael Mckean ، قشنگ میتونه با این اپیزود نامزد Emmy بشه. جیمی نزدیکه که با حقه هایش، دادگاه رو پیروز بشه!

Rhodes

کاربر سایت
Mar 29, 2009
704
نام
محمد صادق
چه کرد این جیمی ... چه چیزی به ذهنش رسید ... توی دادگاه آبروش رو خوب برد.
همونم اومد که توی بریکینگ بد بود.. محافظ دفترش.
دیگه همه چیز تکمیل شد و تمام.
منشی که اومد.محافظ که اومد.قسمت بعد دیگه اسم عوض میشه ... کیم گفت بهش
09.gif

• Like
Reactions: majidred2011

shayan720

Ceiling Gazing
کاربر سایت
May 23, 2010
555
نام
شایان
من یه مشکل بزرگی که با سریالهایی مثل the killing (البته فقط فصل اولشو دیدم) دارم اینه که وقتی شما میدونی سریال چند قسمته و کل فصل پیرامون یه پروندس، از شروع سریال تا اخرهای فصل شما میدونی که متهم، قاتل نیست، چون اگه بود سریال تموم میشد :D

• Like
Reactions: Origami 2008

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,485
نام
سپهر
من یه مشکل بزرگی که با سریالهایی مثل the killing (البته فقط فصل اولشو دیدم) دارم اینه که وقتی شما میدونی سریال چند قسمته و کل فصل پیرامون یه پروندس، از شروع سریال تا اخرهای فصل شما میدونی که متهم، قاتل نیست، چون اگه بود سریال تموم میشد :D

از دید بامزه ایی نگاه کردی.:-bd. اما Crime Drama هایی که مدام هیجان و استرس را به وجود می آورند که ممکن است هر متهمی، قاتل مقتول باشد، به نظر خیلی بهتر است و کاملا ذهن مخاطب را تا پایان سریال درگیر می کند. اما سریال هایی که از همون اول قاتل را نشان می دهد و در طول قسمت، به دنبال قاتلی که هویتش مشخص است، هستند، به نظرم لوس و قابل پیش بینی است. مثل سریال Luther و همین Sherlock یا Rookie Blue و یا The Following و یا Bosch!
من سریال های دسته اول را بیشتر می پسندم!:p

Poorya_2

کاربر سایت
Nov 10, 2012
203
نام
پوریا
بعد از دیدن 2 فصل کامل The Leftovers اصلا نمیتونم با این سریال ارتباط برقرار کنم نه با کاراکترهای سریال نه با داستان سریال

به شدت خسته کنندست ، شاید اگه توی قالب کتاب این داستان رو میخوندم واسم جذابیت داشت ولی به عنوان سریال اصلا نمیتونم تحملش کنم

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: nash and Uniq

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر