" MaMaSaN "

⚡ REBEL ⚡
کاربر سایت
Apr 9, 2017
2,434
چقدر قسمت آخر این Bates Motel فوق العاده بود! واقعا بی نظیر تموم شد. اینکه تمام قسمتهای فصل پنج ریتشون از 9.5 کمتر نشده نشون میده که چقدر قوی کار کردن! استثنایی بود این سریال! هرکسی ندیده پیشنهاد میکنم در اولین فرصت ببینه.

اون تیکه ای که برادر نرمن (دیلان) با تیر نورمن رو زد و بعد نورمن توو بغلش افتاد و بهش گفت ازت ممنونم به معنای واقعی فوق العاده بود و بعدشم نورمن رو نشون داد که به عشق همیشگی زندگیش یعنی مادرش رسید و از این بیماری لعنتی نجات پیدا کرد ...

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: Squidward

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,491
نام
سپهر
در کنار کار اخبار، سریال یک طنز نسبتا کلیشه ای هم بین شخصیت ها برقرار می کند، مثل رابطه ی ویل با تهیه کننده اجرای اش که بالاخره رسوا می شود و از عدم برقراری ارتباط دوستانه تعدادی از کارمندان.. سریال خیلی خوبیه!

jeenas

کاربر سایت
Jul 24, 2014
866
نام
مصطفی
13 Reasons Why
سریال عالی و به شدت تاثیر گذار + به عنوان یه سریال(فیلم) تینیجری چیز های جدیدی به جز روابط جنسی و عاشقانه و تنهایی داشت
هم بازیگرا عالی بودن هم روایت داستان هم کارگردانی
سریال به جز جنبه های سرگرمی خیلی چیزها برای گفتن داشت و بنظرم سریالیه که همه باید ببینن
بخش خودکشی هانا خیلی دردناک و غم انگیز بود واقعا ساعت 4 صبح مجبور شدم برم قدم بزنم و فکر کنم

Last edited by a moderator:

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
چقدر قسمت آخر این Bates Motel فوق العاده بود! واقعا بی نظیر تموم شد. اینکه تمام قسمتهای فصل پنج ریتشون از 9.5 کمتر نشده نشون میده که چقدر قوی کار کردن! استثنایی بود این سریال! هرکسی ندیده پیشنهاد میکنم در اولین فرصت ببینه.

اون تیکه ای که برادر نرمن (دیلان) با تیر نورمن رو زد و بعد نورمن توو بغلش افتاد و بهش گفت ازت ممنونم به معنای واقعی فوق العاده بود و بعدشم نورمن رو نشون داد که به عشق همیشگی زندگیش یعنی مادرش رسید و از این بیماری لعنتی نجات پیدا کرد ...
این سریال ربطی به فیلم روانی هیچکاک داره ؟؟؟

abt

کاربر سایت
Aug 6, 2014
1,702
نام
Ali
من خیلی مثل دوستان تخصصی وارد نیستم تو بحث فیلم و سریال ولی به عنوان یه مخاطب عام می‌خوام بگم کسایی که مثل من عاشق دیوانه بازی و هیجان و جنون تو سریال ان حتما American Gods رو ببینن. واقعا دیوانه وار بود اپیزود اول.

• Like
Reactions: leonk13

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,338
نام
امیر
تريلر مدافعين رو ديدم. خوشم آمد.
منتظرشم فراوان. اميدوارم اينم مثل دردويل (فصل 1) و جسيکا جونز عالی باشه ، يا نهايت مثل فصل دوم دردويل خيلي خوب باشه.

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,491
نام
سپهر
این اپیزود یه جورایی شبیه اپیزود های پایانی فصل سوم بود، اما آن اپیزود کجا و این اپیزود! دلیل پنهان شدن مایکل خیلی سطحی بود و در یک مکالمه دو دقیقه، سرهم اومد و تموم شد. بعضی جاها خیلی خنده دار بود که این لینکن ، یک تنه دو سه نفر از داعشیها رو میزنه و پخش زمین میشه و بعد همراه با مایکل و رفقا فرار میکنه! امیدوارم هرچه زودتر تموم بشه!

یک اپیزود کلاسیک! از سکانس خوب ابتدایی قسمت که یادآور فصل چهارم بود و رویارویی جدی Gus Vs Hector و Mike Vs Chuck هم خوب بود. نمیدونم فاز چاک چیه اما احتمالا اینقدر Jimmy از چاک بدش می آد که تغییر هویت میده یا اینکه چاک بر اثر اتفاقی کشته میشه.. اگه هیمنجوری قدم به قدم پیش بره، احتمال حضور Robert Foster هم در فصل های بعدی قطعی میشه!

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: TheGodfather

Rhodes

کاربر سایت
Mar 29, 2009
704
نام
محمد صادق
زیرنویس قسمت 4 بتر کال ساول چرا نمیاد ... پیر شدیم
من BB جزو تاپ 3 سریالیمه خب ؟ ، اما BCS عملا داره جلو میزنه از BB : دی
وینس گلیگان و رفقا دارن واقعا میترکونن .
زیرنویس قسمت 4 داری یا زبان اصلی دیدی ؟

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
اصلا یک قسمت فصل 5 فرار از زندان نگاه نکنید .. در حد این که داستان این فصل بخونید براتون کفایت میکنه
هر قسمت بدتر از قسمت قبل میشه .. اینقدر هم سریال ابکی ساخته شده که حد نداره ! .. این که چرا هم مایکل الان اینجا هم هست خیلی ساده بود و اصلا هم لینکلن هم نمیپرسه تو که بهت برق وصل شد پس چجوری زنده هستی
کلا در فصل های گذشته یک منطق قوی تری پشتش بود و اتفاقها این قدر ابکی پیش نمیرفت

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر